15-ös OZ OPTIMA felnit kereskek GOLFIII-ra.Az osztókört ne kérdezzétek(a nálam okosabbak úgyis tudják).Szal ha van valakinek ne kíméljen.Üdv.
dschneider@freemail.hu
Az M3-as bevezetőnél a városhatárban a híd alatt van egy nonstop gumis. Mindkét főnököt Tamásnak hívják, lehet velük egyezkedni.
Én 14-es méretben vettem már többször tőlük, fém szelepházakkal, szerelve centírozva 82 ropi a 4 db áfástól, számlástól. Ez alá nem hiszem, hogy bárki le tudna menni.
Szerintem a Gropa Kft-nel szar sincs. Mondjuk egy eve jartam naluk eloszor es utoljara. A telefonban megkerdeztem elotte, hogy van-e ebben meg abban a meretben. Mondtak, hogy naluk tobbezer gumi van, es hogy abbol is termeszetesen tobb garnitura hasznalt all rendelkezesre.
Mikor ott voltam eloszor ram akartak sozni 2 db vagott gumit, amit mondtam, hogy vigyenek a picsaba. Aztan a tag kihozott meg kettot, amit fel is rakott es mar teljesen megorultem, hogy milyen jo, amikor is mar felszerelte a kocsira a kerekkel egyutt es felfujva latszott, hogy oldalt vannak rajta ezek a bubok. Probalta megmagyarazni, hogy az nem baj, de aztan csak levette. Vegul nagynehezen talatam 2 jokepu hasznaltat, amit vegszukseg eset leven vettem meg, azokkal mondjuk nem volt tobb baj. Ezek 235/45ZR17-es gumik voltak. 18-asban nem volt szar se. Szoval en ezek utan nem megyek tobbet hozzajuk, mert nem korrektek.
Remelem masnak tobb szerencseje lesz veluk, ha megis oket valasztja.
A Gropa Kft-nél szerintem inkább csak gumik vannak, de az rengeteg. Van a régi balatoni úton kifelé menet egy lerakat az úttol jobbra Budafok magasságában, ott elég sok felni van.
Ha tudod bizonyitani, hogy a felni + gumi gyari valtomeret, akkor nem.
Bizonyitani mubizonylattal lehet... :)
Szerintem ha a felni gyari meretu, akkor a gumival nem fognak szorakozni.
Azert en keritenek valahonnet 4 egyforma, szereny gumit.
En is a teli garnituraval viszem vizsgaztatni a verdat :))
Gratulálok a figyelmességedhez!:)) Egyébként azért így csináltam, mert ha valaki netán azt mondaná, hogy hülyeség, akkor simán rád tudnám fogni a dolgot, hiszen tőled idéztem!:)) (Legkozelebb majd nem irok ekezeteket!:)))
AtomAnti, te tolem idezel! :) Raadasul copy-paste-vel! :)))
>az ET szam minel kisebb...
Egyreszt pontosan ugyanazt irtad, mint en a 2824-es Auto-Tuning topicban, masreszt te irsz ekezeteket, en nem. Es itt a 28-as hozzaszolas felig ekezetes, felig nem! Lebuktal! :)
(Nem problema, csak eszrevettem a sasszememmel! :)
A felnibe kell beleütve lennie a méretnek valahogy így: 6,5x14 ET38
A 6,5 a szélesség hüvelykben, 14 az átnérő hüvelykben, az ET szam minel kisebb (akar minuszos is lehet extrem esetben) annal szelesebb lesz a nyomtav.
Na, nekem is olyan ATS felnim van, mint Neked, csak a Golfon (4-es osztású) és 14"-os. Hol van rajta a szélesség, mert most 185/60 van rajta, de szeretnék 195/60-at, és nem tudom rámegy-e, jól.
ha budapesti utakra, es sportos vezetes akkor ne pirelli, a pirellik havonta szovetszalszakadasosok lettek..
toyo proxes t-s1 elkopott, de nem lett hibas..
Ha Pirelli gumikból kell választanotok, a pesti utakra dinamukus vezetési stílushoz a P6000, a P6000 Powergy, vagy a P5000 drago a jobb? Ki tud ezekről közelebbit?
Turbo Lada topiktársnál vettem : BP, Soroksári út 164. , 280-80-11
Szerintem nagyon állat, jól fogja az ALFA 164 V6-ot :) A gyári váltóméret mondjuk 215/50/16 lenne, csak marha nagy az ár-ugrás 195 és 15" után .
Köszi, én is megnéztem a website-jukat, és nekem is eléggé pozitív a véleményem róluk. Egy autószalon-tulajdonos ismerős ajánlotta őket, és róla tudom is, hogy nem akar átvágni csak azért, hogy vegyek már valamit.
Még egyszer köszi a segítséget!