Keresés

Részletes keresés

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.14 0 0 209
Én magam is sokat lestem el tőle... :-)))
Előzmény: tejbegrrr (208)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.14 0 0 208
És épp ez a jó benne... :-)))
Előzmény: nitta (207)
nitta Creative Commons License 2001.05.14 0 0 207
remélem nem gondoljátok komolyan, hogy a Krisztiánnak jó a mozgáskultúrája...
én csak kifekszem tőle a röhögéstől :))))))))))))
Előzmény: tejbegrrr (201)
MarK Creative Commons License 2001.05.14 0 0 206
Ma délután 3-kor a Neo váltja Borbély Lajost az EstFM-en. :)))
Depeche Mode nap!
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.14 0 0 205
Ja, meg az se rossz, hogy kezek a fülesen, és akkor bólogatás... :-)))
Előzmény: patrona (203)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.14 0 0 204
Gyere, gyere, és ugye legalább egy nyomorult fénykép van arról a táncról?!? :-)))
Előzmény: depeche babee (202)
patrona Creative Commons License 2001.05.14 0 0 203
Nekem az tetszik, amikor enyhe terpeszben egyhelyben ugrálnak, egyik kéz a potin, másikkal meg integetnek:-))))))))))))))))
Előzmény: depeche babee (202)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.13 0 0 202
tejbegrrr:nem tudok semmit az exem jövő heti programjáról de úgy döntöttem lesz*rom, megyek a z.pardonba és remélem ronira is!

klipek:ugyan nem animációs de a legeslegjobb videoklip amit eddig láttam az az unkle:rabbit in your headlights című cucca (tudjátok amikor az alagútban folyton elcsapják a palit)

Matykó és az italozás:én egyszer láttam Milkát bepiálva, nagyon aranyos volt, tánc címen karatézott és mókás dolgokat beszélt. De úgy veszem észre nem inni szeret hanem pippantani...
De az a mozgás amit Milki produkált...nos, ötös skálán hatos!

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.13 0 0 201
És mozgáskultúrát is tanulhatnának tőle, bár talán tényleg csak a Márk-féle remek kis ugrabugra a legtöbb, amire zenélés közben futhatja... :-)))
Előzmény: patrona (200)
patrona Creative Commons License 2001.05.13 0 0 200
Tejbegrrr: Ja, van kitől ellesni az italozás fortélyait(Szűcs Krisztián):-))))))))))))

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.13 0 0 199
Az igen jó lehet valóban... :-))) És ha már Blur, akkor - bár nem egészen rajzfilm, de van benne szaladgáló tejesdoboz - a Coffee & TV is nagy kedvencem nekem... :-)))
Előzmény: patrona (197)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.13 0 0 198
Mit tudsz az exbarátod jövő heti programjáról? :-))) Egyébként ha ezekre a fiatalemberekre úgy hat az ital, hogy egészen emberszerűek lesznek tőle, akkor a mi Mátyásunk is buzgóbban öblögethetne, legalább fellépések előtt... :-)))
Előzmény: depeche babee (196)
patrona Creative Commons License 2001.05.13 0 0 197
Tejbegrrr: Téééényleg, az az Omega klipp nagyon ott van!
Ami nekem mostanában nagyon bejön, az a Gorillaz Clint Eastwood címú dalának a klippje!:-)))
De a legeslegeslegjobbat tegnap éjjel láttam. South Park! A Cartman énekelt valamit a csokigolyókról:-))))))))
Előzmény: tejbegrrr (195)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.13 0 0 196
Jaja, belőlem egy darabot sem láthattatok mert megtudtam,hogy az exbarátom ott lesz a Neo esten és én inkább passzoltam ezt a kalandot. De nem érdekel, a Green Pardonba (pardon, zöld pardon) akkor is lemegyek, kíváncsi vagyok az új számra. Márk meg akkor pörög ha iszik. :-))))
Tipp kedves neo rajongók: töltsétek le vhonnan a netről a következő számot és ámuljatok nagyokat és szentségeljetek: Photek-Resolution (Doc Scott remix)
Többet nem mondok... ;)
Csók mindenkinek, kíváncsian várom a reakciót.
Előzmény: tejbegrrr (195)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.13 0 0 195
Ez a mai live egyáltalán nem volt lapos, bár depeche babeeből kétségkívül nem láttam egy darabot se, és akkor lehet, hogy mégis inkább rossz volt... :-))) Naggyon bejött, amit csináltak, még mintha Márk is pörgött volna egy picikét, de tényleg! :-))) És már csak egy hetet kell aludni a Zöld Pardon - Roni Size zúzdáig! Éljenéljen! Amúgy meg meggyőződésem, hogy a lány, aki piros fölsőt, fekete táskát, szintén fekete, rövid hajat viselt, és egy kékruhás barátnővel jelent meg a rendezvényen, szóval hogy ő(k) ír(nak) ebbe a topikba... Igazam lehet? :-))) Más: mondjak egy igazán jó animációs klipet? Mondok: Omega - Fekete pillangó! ( És ez komoly! ) :-)))
Előzmény: Tabula Rasa (193)
patrona Creative Commons License 2001.05.13 0 0 194
Nem hinném, hogy a NEO indította volna el a rajzfilmklippes őrületet, ami tény, hogy tombol világszerte.
Szerintem az az oka, hogy olcsóbb, mint a filmre fevett klipp:-)))))
Előzmény: Tabula Rasa (193)
Tabula Rasa Creative Commons License 2001.05.12 0 0 193
Hali!

Szóval figyelgetem itt a klipp elemzéseket. Az egyéni vélemményem az hogy a klipp elindított egy új stílust amit most megpróbálnak lekoppintani lásd Zolee, KFT,meg előfordulhat hogy a Daft is.
Ezzel nem a Neot akarnám isteníteni mert mondjuk a Ranbot mint songot spec ki nem állhatom, de az Aiayoo sem különb. Annak is jó a klippje de aszám elég gagyarász.
A live-ok is egyre lapossabbak, bár az utóbbi időben az uj számok belevarázslása egészen jól jött mert már időszerű volt:))

ChrisH Creative Commons License 2001.05.11 0 0 192
http://www.swishzone.com/

Próbáld ki, pofon egyszerű.

Előzmény: patrona (191)
patrona Creative Commons License 2001.05.11 0 0 191
Tejbegrrr: Tényleg, az Ajjajjót teljesen elfelejtettem, pedig milyen jó is az!!!
A Ranbo 13 Liveban szerintem nagyon frankó. Van is nekem egy felvételem, amin a Krisztián végig énekel rá.(vagy az Ajjajjóval keverem? Na, moist tök elbizonytalanodtam)

Viszont a legszarabb rajzfilmes klipp szerintem az új gangszta zoli. Az valami iszonyúan gyenge. Még a rajzok elmennek(ez már tényleg Morbid style), de az animáció, huhhh!
A legjobb, meg a Duft Punk-é!

OFF
Fabe: Tudnál nekem ajánlani egy egyszerűen kezelhető progit, amivel Flash animációt lehet csinálni? Szeretném kipróbálni ez a műfajt is. Biztos vagyok benne, hogy egy Kill Jimmy szintű förmedvényt simán össze tudok hozni:-)))))))))

ON

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.11 0 0 190
Már bocs, de az Aiiaiiiyo mér' rajzfilm? :-))) És a Ranbo ( a szám ) tényleg hosszú és uncsi! A klip elsőre nagyon tetszett, most már az se dob fel annyira, különösen a KFT Bankrabló vagyokja óta... ( Ami szerintem azért összehasonlíthatatlanul gyengébb és ötletszegényebb... :-))))
Előzmény: patrona (188)
nitta Creative Commons License 2001.05.11 0 0 189
szerintem a Ranbo, mint klip iszonyú jó, de a zene... lehet, hogy túl sokat voltam az utóbbi időben Neon, de valami hihetetlenül utálom ezt a számot, ennél azért ők sokkal jobbakat tudnak.
patrona Creative Commons License 2001.05.11 0 0 188
Fabe: Ha a NEO tartja azt a folyamatot, miszerint egyre gagyibb kidolgozású rajzfilmek a klippjeik, akkor valószínűleg a következőt egy történelem tankony lapjainak a sarkaira fogják rajzolni. A klipp meg annyi lesz, hogy Milka pörgeti a lapokat:-)))))))))))))))))))

Amúgy a Ranbo 13 tök pojénos, de mármár túlzottan is minimalista. Ennél még a Beavis and Butt-headban is jobban ki vannak dolgozva az árnyékok, felületi struktúrák, stb.
De azéé szeressük mi aztat a ranbósat, na!:-))))))

depeche babee Creative Commons License 2001.05.11 0 0 187
Fabe:hehe,lehet,hogy elcseszem az esélyedet a NEO-nál. *wink*
Na jó, majd szólok pár jó szót az érdekedben (tudod, "majszólok" )
Előzmény: white niggah (186)
white niggah Creative Commons License 2001.05.10 0 0 186
babee, pat: röhögni fogtok, de én simán jobb clip-et csináltam volna nekik a persuaders-höz...nem beszélve az ultra gagyi rambo 13-ról...:) (pedig imádom a fazekas attilát...miatta gyűjtöttem a fülest annak idején...:))
depeche babee Creative Commons License 2001.05.09 0 0 185
Na, a rejtély megoldódott, tudjuk kik vagyunk :-)))
Fabe nem rajzolt semmit a NEO-nak, de ha fog sztem vmi nagyon gonosz dolgot fog csinálni ahogy ismerem :-)))) (egyébként nem gonosz ő, kezesbárány)
Mi lenne ha mondjuk rajzolna egy Matykót rastával és a tincseken pici rózsaszín masnik lennének és a srác csipkekombinéban lenne? :-) A csipke Fabe ötlete, a masnik az enyém.
Na tsumi, majd még beszélünk...
Előzmény: nitta (184)
nitta Creative Commons License 2001.05.09 0 0 184
de, de a jailben, csak akkor még nem tudtuk, hogy ki vagy:))))
és mit rajzolt Fabe a Neonak, amiről csak én nem tudok?
Előzmény: depeche babee (183)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.08 0 0 183
nitta: csak nem a jail-ben? :-)))

Fabe:mi ugye tudjuk mit rajzolnál a NEO-nak ;)))
Egyik barátnőm Márkra azt mondta,hogy neki a kis vakjond jut eszébe ha látja... Mit szólnál egy Márk arcú vakondhoz? :-)))) *gonosz vagyok*

Előzmény: nitta (181)
patrona Creative Commons License 2001.05.08 0 0 182
"szóval akkor szombaton lehull a lepel"
Miaz Babee, sztriptízt is vállalsz?:-))))))))))

Fabe: A NEO-nak nem akarsz rajzolni valamit?:-))))

Előzmény: nitta (181)
nitta Creative Commons License 2001.05.08 0 0 181
képet megkaptuk, megnéztük, rá is jöttünk, hogy ki vagy. azt is elárulom, hogy mi már beszéltünk is ám. szóval akkor szombaton lehull a lepel :)))
Előzmény: depeche babee (176)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.08 0 0 180
Fabe: ma este a trefin a mammutnál rajzó milán falka volt a téma! ezek szerint nem csak nekünk jutott eszünkbe a dolog...

Neo: a Norbesz jól nyomja a stroboszkóppal csak ezentúl mindig a pöpi kis fekete napcsimban fogok az első sorban nyomulni :)

Előzmény: white niggah (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!