Keresés

Részletes keresés

soltika Creative Commons License 1998.08.18 0 0 62
Wágner úr!
A KÖBÁNYAI SÖRGYÁRBAN a SÖRÖS-Legenda szerint ezt a kérdést kb./10-15éve/,
igaz hogy nem virtuálisan és nem digitálisan,hanem cseppfolyósan,
már eccer időszakosan megoldották:A környező lakótelepen még a klozetból is sör zubogott,
amikor a lakótelepet sikerült a sörtalytájokra rákötni.
sörlefetylő tisztelettel:
soltika/tollashátú sörnyeldeklő kiskacsa/ + /Dr./Finci kutya sörhablefety
neduddgi Creative Commons License 1998.08.17 0 0 61
Wagner Ur,
Esetleg ha a Sorvezetek melle egy allando hangvezeteket lehetne kotni-arukapcsolaskent- amelyen allandoan Led Zeppelin, Nazareth, Sabbath, Purple meg ilyen szolidsagok duborognek, akkor talan fellendulne az uzlet. Hmmmm?
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.17 0 0 60
Mi van? Nincs komoly fejlesztő még mindig? Csak a fogyasztáson jár az eszönk? :))))
neduddgi Creative Commons License 1998.08.14 0 0 59
Pepin,
Soroztek. Mit csinaltak volna...
Pepin Creative Commons License 1998.08.14 0 0 58
Wágner Úr!

Értékelem a projektben kifejtett aktivitását, de legközelebb kérem, legyenek óvatosabbak.
Most mondta a híradó, hogy megtalálták a litván határon áthúzódó 2 km hosszú szeszcsempész csővezetéket.:-))

(Azért hagy kérdezzem meg, csak úgy szakmai szempontból, amíg ásták a csövet, a határőrők mit csináltak?)

Csülök Creative Commons License 1998.08.04 0 0 57
Hát ez már sose nem fog elkészülni? Én meg itt rohangálhatok a hűtő meg a számítógép között, mint a Bolygó magyar?
ZöPö Creative Commons License 1998.07.08 0 0 56
Gőztársaság? Talán inkáb Gőszhalyózássi Társasság! Olyat már láttam Batáviában, mikor bevittek egy szerencsétlen kocsmai nézeteltérésből kifojólag. (A Hobbó Fischer már nem volt ott.)
A leglényegesebb a gőzkasszán pizgáló, ami egy kemény rúd, akinél az van, abba nem szabad belekötni.
vaCkor Creative Commons License 1998.07.08 0 0 55
Még egyszer bocs!

Utólag olvastam bele a tobic belsejébe neki, így csak most láttam, hogy a társaság ragaszkodik a virtualizált sörtovábbításhoz a fizikai helyett.

Az 5let azért fenntartva :-))

vaCkor Creative Commons License 1998.07.08 0 0 54
Dudusch!
priczgábor ugrott. reggel mondta a rádió, hogy felmentik a postabank teljes vezérkarát.
vaCkor Creative Commons License 1998.07.08 0 0 53
Bocsika! ... húzzunk..., ... opcionális ...
vaCkor Creative Commons License 1998.07.08 0 0 52
Wágner Úr!

Abszolut építő elképzelésem a következő:

Hzzunk ki a populáris vízvezeték rendszer belselyébe 1 belső sörvezetéket (Csőgörénnyel megoldható). Persze gumiból legyen a fala, mer' előb-utóbb (előbb, mint utóbb) úgyis kiszoríjja az anyacsőből a vizet a szükséglet növekedése.

A sör-gerinc-vezetékre a csatlakozás pocionális, busás haszon-perka ellenében, persze. Aki fizet, annak beköttyük a kéróba egy csappal.

Innen átadom a páját a finomabb hardvereseknek a csap vezérlésének és számítógépre kapcsolásának meggoldásához.

Na, lácc benne fantáziát, Wágner úr? (Royality kikötve .-)))

Csülök Creative Commons License 1998.07.08 0 0 51
Dudusch!
T. Bubu nem jó, már foglalt. Hallottam a rádióba, hogy ő lesz a Magyar Gőztársaság elnöke. Csak tudnám mi a franc az a gőztársaság?
Csülök Creative Commons License 1998.07.08 0 0 49
Jelentős mértékben szeretnék hozzájárulni VDSV fejlesztéséhez a rengeteg agyammal, ami van.
Először is cponcorokat kéne szerezni akik tele vannak pénzzel és nem isszák el a szerencsétlenek! Biztosan találunk, ha elmagyarázzuk nekik, hogy mekkora haszon kecsegtet a fent nevezett műtárgy folyamatos üzemelése esetén (aztat persze elmulasztjuk közölni velük, hogy a haszonot mi meg majd jól visszaforgatjuk magunkba sör alakjában!)
Na?
Wágner úr Creative Commons License 1998.07.08 0 0 47
Pipi :))) Az eddigiek alapján a leírás és a hozzávaló kép a Kocsmában van, de kellene még további technikai, technológiai, gazdasági, üzemszervezési, kereskedelmi és egyéb okosság is hozzá :)))
pipi Creative Commons License 1998.07.08 0 0 46
leágazás rendel
Wágner úr Creative Commons License 1998.07.08 0 0 45
Eztet tessék fejleszteni, kérem, mer´hogy csak úgy magától nem épül ki rendesen, és akkor nem lesz meggazdagodásunk és nem keresünk annyit, hogy mind elihassuk, amit kerestünk rajta a bolton, én meg egyedül nem bírom szagértelemmel :)))
Pepin Creative Commons License 1998.04.01 0 0 44
Kedves majdnem Tuskó Barát!

Ez is csak azt bizonyítja, hogy sokan képesek kikapni a brilliánsot az üveggyöngyök közül.
Bár ez a meggy márka... hát, régen volt. Most már más játszik. Igaz, az is piros. Illetve vörös.

Azt az izét meg nem értem. Az URL hiányzik, vagy a nyelvtudás?

Hali:
Pepin

tusko hopkins Creative Commons License 1998.04.01 0 0 43
Te Pepin!

Tégedet én összekevertelek az egyik barátommal. A menczeli filmek szeretete, a meggymárka, ezek mind az ő névjegyei.
Nincs új a nap alatt???

A vodkás cuccot + nem tom elolvasni mer.. miért is??
Oszt megkérdezém aztat a barátomat, te valál az a Pepin???
Oszt mondá, micsoda!!??
Oszt én már csak legyintettem

no így...
Tuskó

Pepin Creative Commons License 1998.03.31 0 0 42
Dear Tusko!

Zseniális! Csak attól félek, vodka lesz belőle.

Üdv: Pepin

Ui.: Magyarázat: Goto 7?

tusko hopkins Creative Commons License 1998.03.31 0 0 41
Ezennel megemelem a hangomat a vezeték duálszisztéma szerinti továbbinnoválásáért.
A második csövön pöég jöjjön / aminek jönnie kell / az + az UNIKUM !!!!
De ezerrel!!!!

Nacsakazé'
Tuskó

tusko hopkins Creative Commons License 1998.03.30 0 0 40
B serbet-fanok! + te is Wagner

Mi van az Ottakingerrel???
Jóaz???
Mer igen.
Sherulez!!!
Tuskó

Wágner úr Creative Commons License 1998.03.25 0 0 39
Má´megin´csak hülyéskedtek és az iváson Lyár az eszetek! És feLyleszteni ki fog, meg piackutatni, meg markecolni, nem, nem jó, ahá, markotányozni, ez, sem,.... ááááá, hagyom a francba... mindent magamnak kell csináni :(
bubu Creative Commons License 1998.03.25 0 0 38
Demandulátor :(((((((((((((((
kosz nem kell
engem mar demandulaltak vagy harminc eve
eleg volt egyszer
Pirítós Creative Commons License 1998.03.25 0 0 37
Kedves Wágner Úr!
Az nem “demós dulátor“, hamen

Demandulátor!

Azt csorgassa, amit demandolol.
Vagy férreértettem valamit?
Halihó,
Pirítós

Wágner úr Creative Commons License 1998.03.25 0 0 36
Pipi :)) A Virtuális Digitalizált SörVezetéken akármi mehet, ettől a hogyishíjják demós dulátortól vagy iylesmitől függ, hogy mi jön ki. Itten épp eztet fejlesztik. Ki. Szagemberek ezek, csupa sztrovacsek, megcsinálják aztat is, hogy egyből Fröccs jöjjön ki, vagy vörösbor rummal higítva, mer´hogy minden igénynek elégülnie kell. Ki. Én is most ki, mer´hogy kivagyok ettől a sok magyarázattól :)))
pipi Creative Commons License 1998.03.25 0 0 35
Tisztelt Richard Wágner Úr!


BOR!

Wágner úr Creative Commons License 1998.03.25 0 0 34
Kedves Redy sztrovacsek :)) Ez a tagság már régóta érvényes - csak még nem láttad az MSP topicot! Ott meg van írva, hogy a Magyar SörPárt tagjává az első PofaSör-nyelet után válik valaki, és onnantól lezdve nincs menekvés, mer´hogy automatice jár! Egészségedre!
Redy Creative Commons License 1998.03.25 0 0 33
Kedves SÖRstársak!

Eddig csak mély tisztelettel olvastam soraitokat, de attól tartok, hogy kezdek megszomjazni......:-)

T. Wagner Úr!
Vajon lehetnék -e netán én is tagja eme nagybecsű szervezetnek? Tudod, én NŐ létemre én is élvezettel fogyasztom a folyékony kenyeret!Nem szégyellem!Aztán meg nehogy többségbe kerüljenek már itt is a férfiak!(Sorry...)

Kedvező válaszotokban reménykedve, maradok őszinte hívetek:

Redy

Ragadozó Creative Commons License 1998.03.25 0 0 32
Wágner úr!
A rólam írt nem túl jóindulatú esszéd miatt, Húsvétra azt kívánom neked, hogy kapjon vírust az a digitalizált virtuális sörvezetéked, de legaláb is legyen a torkod örökké száraz.
Eddig csak román voltam, most majd lelkibeteg románná avanzsálok.
So what.
Jobb mint egészséges balkáni halottnak lenni.
Na ennyi belöled is ölég.
Tseszd meg a Pártodat.
Kilépek. :-(
Te meg akkor is csak egy virtuális Wágner vagy, minden úr nélkül.
"Pusssy" a homlokodra.
Elf Creative Commons License 1998.03.24 0 0 31
Na nekem is elöntötte a sör a gépemet, és nem is tudtam sokáig ide beleirkálni.
Egyébként frankón vittek már vissza boltba gépet azzal, hogy "letört a pohártartó" ! ( CD )
De már megint elírtátok a szagmát, az ámítástechnika elé nem kell "sz" !
És nem kell ehhez egyébként valami nagyteljesítményű SERver ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!