Keresés

Részletes keresés

z1o2l3i Creative Commons License 2017.11.16 -1 0 3327

A képek lemaradtak:

 

z1o2l3i Creative Commons License 2017.11.16 0 0 3326

Eladó a képen látható csak otthon használt tökéletes, megvigyázott állapotban lévő Dell U2312HM grafikus monitorom ajándék DVI kábellel. Az Oázis Computerben vásároltam, ott is kalibrálták színhelyesre. Elsősorban fotófeldolgozáshoz kiváló, de filmnézésre, általános használatra is kifogástalan.Sn: CN-0KF87Y-74445-33R-CU3LMegtekinthető, kipróbálható Budapesten.Ár: 39.990 FtAdatlapja:Képernyő átmérő: 23"Panel típus: e-IPS (owerdrive), W-LED háttérvilágításanti glare with hard coat 3HFelbontás: 1920x1080/60Hz/75Hz (16:9 wide), 1080pKéppont távolság: 0,265mmFényerő: 300cd/m ²Kontraszt: 1000:1 (typical), DCR 2 000 000:1Válaszidő: 8msg2g (jellemző), 8/7ms fekete-fehér váltásInput-lag: Average: 0,6ms, max.10msLátószög: 178°/178°Színmegjelenítés: 8bit LUT/color, 3x8 bites színkezelés,92% sRGB színtér, 82% color gamut (CIE 1976)Csatlakozók: D-sub, DVI-D és DisplayPort 1.1a (HDCP)

Tel: Hetven.7762603

 

 

explosion Creative Commons License 2017.06.13 0 0 3325

Sziasztok.
Eladó egy kipróbálásra kibontott gyári állapotú kisméretű HDMI LCD monitor.

Fényképező gépekhez segéd monitorként használható, de drónokhoz FPV monitornak is tökéletes, vagy játék boxokhoz.

Rendkívűl könnyű. 
Felbontása, 2K azaz 2048x1536 px.
5- 12v -os rendszeren használható.
SN: 1777

 

ára: 38.000 Ft

 

harminc-894-hetvenhét-39

Mercutio_ Creative Commons License 2017.04.16 -1 0 3324

Picit többért Dell UP2716D (pixelgarit alkudd bele az árba) 

http://oaziscomputer.hu/termekek/monitorok/27-28/dell-ultrasharp-up2716d

 

Vagy olcsóbban U2717D de ez nem tud teljes aRGB-t.

Előzmény: emyl (3323)
emyl Creative Commons License 2017.03.30 0 0 3323

Dell 2410-es kalibrált monitoron dolgoztam eddig, de kezd öregedni meg cserélnék nagyobbra.

 

nettó 200ezres keretbe milyen 27" környéki jól kalibrálható és fotófeldolgozásra is használható monitor fér bele? preferálnám a dell-t, de más márka is szóba jöhet.

displayporton keresztül hajtanám meg, ha ez számít...

1/50 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 3322

Üdv,

Ha még aktuális kérlek küldj adatokat, képet a nagya72@hotmail.com-ra.

Köszönöm,

A.

Előzmény: ellac1983 (3320)
Ash8 Creative Commons License 2016.12.15 0 0 3321

Sziasztok!

Monitor kalibrálót keresek, lehetőleg olyat, ami külső fényt is mér. (Spyder3Pro-t vagy jobbat).
Más ajánlatot is meghallgatok a témában.

E-mailem publikus. :)

ellac1983 Creative Commons License 2016.08.22 -1 0 3320

Üdv Mindenkinek!

 

Nagyobbra váltás miatt (U2711) eladó Dell Ultrasharp 2711-es monitorom. Hibátlan állapotú, pixelhiba mentes! Kérésre küldök képet róla! 

BJJani Creative Commons License 2016.08.10 0 0 3319

Sziasztok!

Dell u2311H monitoromat tervezem a közeljövőben cserélni és ehhez szeretném segítségeteket kérni. Viszont van néhány kérdésem, így előbb azokra szeretnék választ kapni.
Én alapvetően webre fotózom, teljesen hobbi szinten. Amit tudni kell a gépemről, hogy Ubuntu Linuxot használok mindenre és egyedül az Olympus Viewerért virtualizálok egy Windowst egyenlőre sima Virtualboxxal. Tehát olyan megoldásra van szükségem, hogy pontosan ugyanazokat az árnyalatokat lássam Linuxon, mint a virtualizált Windowson. Nem tudom, hogy a színprofilokkal mit tudna kezdeni a virtualizált Windows, ezért arra gondoltam, hogy olyan monitort vennék, ami hardveresen is képes eltárolni a kalibráció eredményét. Tehát a kérdésem, hogy így elvileg minden rendben működne, vagy van valami árnyoldala a dolognak? A másik kérdés, hogyha 10 bites panel van a monitorban, ahhoz milyen vga-t kell venni? Az intel hd4600 alkalmas lenne vagy mindenképp kell egy dedikált vga?

foto-k Creative Commons License 2016.08.02 0 0 3318

El is kelt.

 

Eladó egy EIZO FlexScan S2410W monitor 60e Ft-ért

SN 42085036

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2410W

 

 Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

Előzmény: foto-k (3316)
mosodas Creative Commons License 2016.08.01 -2 0 3317

Hello.

 

 

Eladnám, cserélném eizo monitorom.  Öt vagy hatezer párszáz órát futott eizo 2231w, hibátlan állapotban, jó ideje még bekapcsolva sem volt. S-PVA  :))

 

70 254 nulla6 74

foto-k Creative Commons License 2016.07.12 0 0 3316

Eladó egy EIZO FlexScan S2410W monitor 60e Ft-ért

SN 42085036

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2410W

 

 Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

R.Lorand Creative Commons License 2016.01.21 0 0 3315

Sziasztok, Keresek fotós utómunkához megfelelő monitorokat, viszonylag alacsonyabb árban.

Email, publikus

Köszi :)

foto-k Creative Commons License 2015.12.29 0 0 3314

Eladó egy EIZO FlexScan S2331W monitor 45e Ft-ért

SN 43569078

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2231W

Magyarul: http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

 

 Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.23 -1 0 3313

Aki ért hozzá, kérem adjon tanácsot.

m4/3 -os rendszerrel készülő képeim PS-es feldolgozását eddig egy Samsung SyncMaster887df monitoron végeztem. Lehet, hogy vennék egy új monitort, ami nagyobb és a felbontása is jobb. Bár egyesek szerint nincs jobb, legfeljebb ez a fajta, csak nagyobb képernyővel... Túl sok pénzt azonban nem szeretnék rá költeni.

Ezt néztem ki: Acer B276HULYMIIDP 27" monitor -szerintetek ez alkalmas erre? Van tanácsotok? Persze a használtat sem vetem el, lényeg, hogy jó legyen fotófeldolgozásra. Köszönöm.

_Scream_ Creative Commons License 2015.12.10 0 0 3312

A képek lemaradtak :)

_Scream_ Creative Commons License 2015.12.10 0 0 3311

27” Class Slim IPS LED Monitor eladó!

Ára: 80.000 ft

 

Tipusváltás miatt válok meg imádott és újszerü, hátul még fóliázott 27"-os LG IPS277L-BN monitoromtól.

 

Extra vékony és könnyű (4kg), káva nélküli, gyárilag kalibrált.
A garija most járt le pont, hogy megnéztem.

Doboz, papirok, minden szériatartozék megvan.

 

Ajándékba adok hozzá egy !egyedileg! esztergáltatott rozsdamentes acél betétet amivel fali konzolra lehet szerelni, mivel nem gyártott hozzá az LG.

 

Specifikáció:
Size: 16:9
Panel Type: IPS
Resolution: 1920x1080 Full HD
Contrast Ratio: 5,000,000:1 (DFC), 1000:1 (Normal)
Response Time: 5ms (G to G)
Viewing Angle: 178/178 (CR≥10)
Supported Colors: 16.7M Colors

Dimension (WxDxH)
With Stand: 62.3 x 16.8 x 44.9cm,
Without Stand: 62.3 x 3.1 x 37.3cm

 

Weight:
With Stand: 5.3kg,

Without Stand: 4.4kg

tel: 06húsz264harminchét-harmincnyolc
mail: scream@t-online.hu

foto-k Creative Commons License 2015.12.08 0 0 3310

Eladó egy EIZO FlexScan S2331W monitor 45e Ft-ért

SN 43569078

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2231W

Magyarul: http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

 

Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

 

 

flacheva Creative Commons License 2015.09.19 0 0 3309

LG 24MB67PY-B

Van valakinek tapasztalata erről a monitorról? Fotokidolgozáshoz használnám.

Mokshamann Creative Commons License 2015.04.10 0 0 3308

Én is hasonlót néztem ki, de a LED IPS-t nem ajánlották munkára  a szakik. Még nem kiforrott technológia szerintük és nem színhelyes a cucc. Ennyit tudok. :P 

Előzmény: davidrs (3307)
davidrs Creative Commons License 2015.04.09 0 0 3307

Sziasztok!

Dell p2715q fotós/grafikai munka felhasználásra szerintetek milyen?

Nem a legolcsóbb kategória, megéri ilyet venni, vagy van olcsóbb vagy jobb megoldás szerintetek?

 

Kb ez lenne a max amit kiadnék érte!
Válaszokat előre is köszönöm!

OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3306

ha végignézed a reklámhsz-it, akkor egy albérletben lakó diák és kezdő grafikus egy asztmás kisfiúval :-)

Előzmény: mckmester (3300)
OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3305

jé, és tényleg Medi Marktos reklámnick vagy, ez tetszik a legjobban: "Sajnos asztmás a kisfiam, ami miatt sokat küzdünk, főleg éjszakánként. Azt hallottam a párásító tud segíteni, könnyíteni a helyzeten. Ezért kinéztem egyet a Media Marktban: Sencor ultrahangos párásító."

Előzmény: kareszfos (3296)
zohan Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3304

Nézz körül itt:http://prohardver.hu/temak/monitor/listaz.php

 

Jobban pörög.

Előzmény: Csacsiterelő (3303)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3303

Igazából az adott mérethez ideális felbontást kéne megtalálni.

Én most 23-24 körüliben gondolkodom, felfelé akár lehet kicsit nagyobb is. Szóval ebben a méretben mi érdemes és mit nem választani?

Előzmény: Csacsiterelő (3301)
zolacko Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3302

Ekkora egy tróger boltot :D

Előzmény: mckmester (3300)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3301

Kb én is itt tartok, mint akinek válaszoltál.

Mitől használható egy IPS? Mire érdemes figyelni?

Nálam még kicsit a felbontás kérdéses. Mekkora kéne?

Előzmény: zohan (3292)
mckmester Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3300

Bedőltél egy reklám nicknek :-(

Hidd el, nem vár választ. A hsz csak arra kellett, hogy a boltot megemlíthesse. 

 

Előzmény: KTTech (3297)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3299

Tökéletesen jó hozzá, gyakorlatilag ez egy i1 Display Pro kiherélve (kb. 5-7x lassabb, de a pontosság kb. azonos).

Előzmény: lendvaizs71 (3293)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3298

Ha tényleg komoly monitort keresel, akkor nézz szét az Eizo CG szériájánál. Az való grafikusoknak :) (meg a Dell-nek, HP-nek és NEC-nek is vannak megfelelő modelljei).

Előzmény: KTTech (3297)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!