Keresés

Részletes keresés

Enter Creative Commons License 2000.11.17 0 0 21
hc, elküldenéd nekem is a mászófelszerelés paramétereit? hány éves korig használható a cucc, mekkora tewrületet foglal, ár (esetleg kép).
köszi
Előzmény: hc (15)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.11.17 0 0 20
Mit akartok, most nyert 3 törpe az MTV Music Awards-on. A Blink 182. Azért ez már pályafutás!!!
Előzmény: hc (18)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.17 0 0 19
És akkor még nem beszéltem a játékokról!!!!!!!!! lehet a legfrankóbb távirányítós, vagy más kreatív játék, ha a gyerek egy használt fogpiszkálót helyez egy kiürült hengeres gyógyszeres dobozra és nagy surrogás és brummogás közepette tologatja az asztalon:DDDDDDDD
Előzmény: hc (18)
hc Creative Commons License 2000.11.17 0 0 18
" Úgyis kinövi:(((((((((((((((((((((("
Ezért miért keseregsz? Jobb lenne, ha törpe maradna? Bár én azt, szoktam a fejéhez vágni, hogy amikor még kicsi voltál....

hc

Előzmény: originalqszi (17)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.17 0 0 17
Cipő, nadrág, póló (az talán nem, ha eléggé nyúlik:DDD), alsónadrág, szoknya, blúz, zokni, sapka, kabát, korcsolya, síléc! Úgyis kinövi:((((((((((((((((((((((
deltoid Creative Commons License 2000.11.17 0 0 16
Hajjaj...
Előzmény: hc (15)
hc Creative Commons License 2000.11.17 0 0 15
Laci:
Semmi gond, de ne becsüljétek alá a kis manót! Két-három évesen már lélegzet elállító produkciókra képesek.

hc

Előzmény: Laci (14)
Laci Creative Commons License 2000.11.17 0 0 14
Bocs hc, de úgy néz ki nem aktuális. Én itt beindultam, a feleségem meg mondta, hogy várjunk vele két-három évet még. Szóval tíz hónapos a baba. Bocs, hogy beizzítottalak esetleg.
Előzmény: hc (-)
hc Creative Commons License 2000.11.17 0 0 13
A Tesz-vesz primitív sztorija és rengeteg képe arra is ad lehetőséget, hogy az odaírt két sor bugyutasággal beinditsd a gyerek fantáziáját és máris oldalanként megtriplázod a műsoridőt és holnap kezdhető előlről.

hc

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (12)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.11.14 0 0 12
nem vagyok még gyakorló apuka, de amikor nekem kisdedekre kellett vigyázni, akkor a mesélést általában fejből nyomtam. Na a teszvesz város meg különösen nem egy nagy kunszt, hiszen gyakorlatilag teljesen hétköznapi dolgokat csinálnak. Nyúl Sámuel lemegy a közértbe bagettért, hogy legyen a reggelihez, stb...
Vagy a képek is kellenek?
Előzmény: Törölt nick (10)
rocher Creative Commons License 2000.11.14 0 0 11
Ha több lesz, akkor én is vevő lennék! Nekünk 4 van, de már tudják kívülről az összeset.

petra

Előzmény: Törölt nick (10)
Laci Creative Commons License 2000.11.14 0 0 9
Megveszem! Mindig arra vágytam, hogy a fiam korán megtanuljon vezetni!! Igaz még csak tíz hónapos, de azt mondják, ilyenkor tanul a legkönnyebben!!
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (8)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2000.11.13 0 0 8
Van kétüléses kabrio Audi TT Roadster-em. Állítólag gyerekjáték vezetni, szerintem két-három párna a popsi alá, és 7 éves kortól lehet nyomatni. Olyan 160-200 között van a legszebb hangja. Ilyen: Brrrrrrrzszszszszs.
A gyerekért mindent. De hát a mi Tódorkánk már megúnta. Most egy Apache helikoptert hajt a kicsike. Olyan izgi, mikor a Stinger rakéta átüti az előszobafalat!
Pirx Creative Commons License 2000.11.13 0 0 7
Nagyon drágák ezek a csúszdák, mi is szeretnénk a gyerekeknek, de talán majd jövő nyáron. A Brendonban van, az különösen klassz, de a Baumaxban is láttunk.

Egyébként annyi keveset kereső többgyermekes ismerősünk van, hogy a használt gyermekholmik továbbadása (akár csak hosszúlejáratú kölcsönbe) szinte semmilyen fejtörést nem okoz.

rocher Creative Commons License 2000.11.13 0 0 6
West End city Center valamelyik játékbolt előtt volt kint, műanyag, baromi ronda, kék. Hogy mennyi azt nem néztem, de a 4 éves lányom jól csúzdázott rajta.

petra

p.s. Nagyon jó ötlet ez a topik, kár hogy hely hiányában már minden kinőtt cipőtől-ruhától megszabadultam. Nem kéne hagyni elsüllyedni!

Előzmény: Sladi (5)
Sladi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 5
Szisztok!

Egy barátnőm kiscsúszdát keres, ha van valakinek felesleges, vagy láttok boltban kb. 10-15e-ig, szóljatok. Köszi:
Jutka

Laci Creative Commons License 2000.11.13 0 0 4
Ok, még megbeszélem a feleségemmel, aztán válaszolok.
Előzmény: hc (2)
Mrs. Diablo Creative Commons License 2000.11.12 0 0 3
Sziasztok!
Nekünk van egy feleslegessé vált 1 éves Lito Cute kétfunkciós babakocsink, kék-fehér mintás huzattal, lábzsákkal. Akit érdekel, küldjön mailt.
hc Creative Commons License 2000.11.12 0 0 2
Laci:
Emil ment

hc

Laci Creative Commons License 2000.11.08 0 0 1
Engem a szobai mászóka érdekelne.
Előzmény: hc (-)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.11.08 0 0 0
nekem sajna nincs, pedig szívesen felkínálnám...
hc Creative Commons License 2000.11.08 0 0 topiknyitó
Mivel a csemeték cseperednek ezért időnként akadnak olyan holmik, bútorok, amik már kinőttek, funkciójukat vesztették, helyet foglalnak, stb. Mások viszont esetleg hasznát látnák és mindkét fél anyagilag is jól járhat.
Kezdő kinálatom:
gyerek heverő (valamikor emeletes ágy volt, de a két srác külön szobába költözött. Akár csak az egyik, akár mind a kettő)
szobai mászóka (létra, gyűrű, hinta, mászókötél, kötélhágcsó. 3,5 méterig fúrás nélkül felállitható)
gyerek íróasztal (110*55, fehér, ikeás, egy fiókos)

Árakat érdeklődés esetén megbeszéljük.

hc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!