Keresés

Részletes keresés

aniTA Creative Commons License 2001.03.21 0 0 62
Sziasztok, nem tudja valaki mikor lesz a börze?
Ezért nem vennék Kismamát, viszont kifogytunk a gúnyákból.
hc Creative Commons License 2001.03.21 0 0 61
tamara:
A topicnyitóban - és azóta többször is - reklámozott mászókám még meg van. Rugó nincs rajta, de ez is népszerű.

hc

tamara Creative Commons License 2001.03.21 0 0 60
Sziasztok,
nem vált feleslegessé valakinek egy olyan szerkezet, ami leginkább egy szoba-hintára hasonlítható, csak nem előre-hátra, hanem egy rugónak köszönhetően fel-le "hintázik" benne a gyermek.
Ma voltunk vendégségben, és Borka sikongatott, vihogott egy ilyen eszközben, ami ha jól emléxem Cam tipusú volt. (Házigazdánk nem tudta a "forrást", mert ők is kölcsön kapták.)

Ha tudtok segítsetek! Megvenném!

Eladó:
egy Pegperego Amico Sherpa színes mintás babakocsi, ami egy irányból tolható, négy fokozatban dönthető. Nagyon könnyű, elég kicsire összecsukható, nagy a bevásárószatyra, és tök jó állapotban van. Ehhez tartozik egy szintén Pegperego ugyanilyenmintás Traveller hordozó is.
A kettő együtt 38 ezret kostál.

sziasztok, t.

Kriza Creative Commons License 2001.03.21 0 0 59
Lujzi,
Köszi az infot, majd megnézem, ha arra járunk, elég közel lakunk az Auchanhoz.
Kriza
Előzmény: Lujza71 (58)
Lujza71 Creative Commons License 2001.03.21 0 0 58
Én az ausenben láttam a hétvégén.
Nem volt túldrága mert még rá is csodálkoztam.
Ja a gyerekjátékok között keresd.
Ha nem jutsz el hétvégén a pontos árát megnézem neked.

Lujzi

Ui a nevet lehet hogy nem igy irják,a lányom csak döglött madárnak hivja mert élő madarat nem lehet a zacskóra tenni.

Előzmény: Kriza (49)
Laci Creative Commons License 2001.03.21 0 0 57
Viszont mondjuk a Szabadság hegyen van, nem? :)
Előzmény: Ezüstke (56)
Ezüstke Creative Commons License 2001.03.21 0 0 56
Dalia, ez most nem dicsekvés, csak helyzet, nekünk a konyhánk-fürcsiszobánk lent lesz, viszont a baba fent fog aludni, szóval jól jönne egy olyan szuszogó-masina.
De nem kell irigyelni, mert a ház még tele van sittel, kosszal és még messze van a lakhatótól (no villany, víz, pár fal, stb, stb).
Mindy
Előzmény: dalia (55)
dalia Creative Commons License 2001.03.21 0 0 55
Ez a kevés alkalmak egyike amikor örülök, hogy húsz négyzetméteres otthonunkba születik bele gyermekem, ide aztán felesleges babaörző, már látom előre, a lakás két legtávolabbi pontja között nincs 5 méter távolság...
:)

d.

Előzmény: Ezüstke (52)
Laci Creative Commons License 2001.03.21 0 0 54
Köszi Mindy.

hc :))))))))))))

Ezüstke Creative Commons License 2001.03.21 0 0 53
Jaj, de süket vagyok! TErmészetesen nem a mama szusszanása a lényeg, hanem a babáé, a mamának!

Mindy

Előzmény: Ezüstke (52)
Ezüstke Creative Commons License 2001.03.21 0 0 52
A babaőr az olyan adó-vevő féleség, aminek az egyik darabja a mamánál van, a másik a babóca mellett. Jól fel kell erősíteni a hangot, és a mama minden szusszanását hallani lehet anélkül, hogy strázsálni kéne mindig mellette. (Ennél szakszerűbb magyarázatot nem tudok adni...)
De jó lenne egy ilyen!

Kriza, ez tényleg tök jó véletlen!

Sziasztok!

Mindy

Előzmény: Laci (50)
hc Creative Commons License 2001.03.21 0 0 51
Nagymama :-)
Előzmény: Laci (50)
Laci Creative Commons License 2001.03.21 0 0 50
Mi az a babaőrző?
Előzmény: Kriza (49)
Kriza Creative Commons License 2001.03.20 0 0 49
Szia Mindy,

ez elég véletlen, én épp ugyanezért léptem be a topicba. Szóval nincs véletlen két ember, aki meg akar szabadulni olcsón a babaőrzőjétől? Vagy tud olyan helyet, ahol viszonylag olcsó és jó minőségűt lehet venni?

Kriza

Előzmény: Ezüstke (48)
Ezüstke Creative Commons License 2001.03.20 0 0 48
Sziasztok!
Senki nem akar kevés pénzért megszabadulni feleslegessél vált baba-őrjétől?:-)))
Mindy
Zsanna Creative Commons License 2001.02.05 0 0 47
Sziasztok!
Eladó egy kétfunkciós babakocsi lábzsákkal, esővédővel 8000 ft, hordozható autósülés 0-13 kg-ig (hintázó) 7000 ft, merev hátú kenguru nyálvédővel 1500 ft.
Tel.: 06/20 310-4020
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.23 0 0 46
Szia Sladi!
Itt a Quelle katalógus szó szerinti leírása, sajna a képet nem tudom mellékelni:
3 darabos sátorváros készlet erős nejlonból, műanyag aljarésszel és tartórúddal. Méretei kb: az alagút 190 cm hosszú, a sátor 120x120x90 cm, a ház 110x75x100 cm. Az ára pedig: 9.990,-
A katalógus 07.31-ig érvényes, és van benne egy új vevő megrendelőlap, tehát ha tényleg szeretnétek, meg tudjuk oldani, hogy a nektek megfelelő címre küldjék a motyót. Szóval csak jelezned kell, és már meg is oldhatjuk a dolgot. Átküldöm a telefonszámomat mailben, ha esetleg úgy könnyebb a szervezés.
Blan
Előzmény: Sladi (42)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.22 0 0 45
Bocsi, Sladi, de nem jártam erre a hétvégén. Este megnézem a katalógusban a pontos paramétereket, aztán jelentkezem.
Blan
Előzmény: Sladi (42)
hc Creative Commons License 2001.01.20 0 0 44
Zsizsa:
Ha minden igaz, akkor küldem emilt!

hc

Zsizsa Creative Commons License 2001.01.20 0 0 43
Szia hc!

Engem lehet, hogy erdekelne, legyszi irj reszleteket!

Probaltam irni maganban neked, de vissza dobta,

Mindenjot: Zsizsa

Előzmény: hc (38)
Sladi Creative Commons License 2001.01.19 0 0 42
Kedves Blan!

Fantasztikus vagy, nagyon fog örülni a barátnőm, ha valóban lehet még kapni, főleg ha a sátrakat el tudja passzolni, mert akkor már nem is olyan drága! Légyszi nézd meg, és akár emilben írd meg, hogy miképp lehet megrendelni. Nagyon-nagyon köszi!

hc:
Az adatokat továbbítom az ismerősöknek. Kb. mennyibe kerülne?

Üdv:
Sladi

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.19 0 0 41
Szia Sladi!

Remélem még aktuális a mászóhenger. Bár külön hengert én is csak az IKEA-ban láttam és nem is tudtam, hogy ott már nincs, alig egy hete fedezte fel a lánykám vásárolható verzióban. Csak egy bibi van vele, mindkét végén van egy sátor is. Na, hogy érthetőbb legyek, az aktuális nyári Quelle katalógusomban láttuk és három részből tevődik össze. Van középen a mászóhenger, az egyik végén a klasszikus szögletes babaházba torkollik (ezt szinte minden játékboltban meg lehet így venni) a másik vége pedig egy iglu-sátor formájú kisházba torkollik. Mindhárom rész külön-külön is használható, ilyenkor a sátrak oldalát be lehet csukni. Ha neked csak a henger kell, esetleg másokkal összefogásban meg lehet osztozni a három részen. Az ára pedig - ha nem tévedek nagyot - 10.000 körül volt a háromnak együtt. Ha érdekel, megnézem konkrétan is.
Blan

Előzmény: Sladi (29)
Kőkapu Creative Commons License 2001.01.19 0 0 40
Ha valakit érdekel, 21-én 9-13 óráig a József Attila műv. házban (angyalföldi JAMK) babaholmi csere-bere, adás-vétel.
w8800 Creative Commons License 2001.01.19 0 0 39
Felesleges gyermek? Hol? Mik?

Bocs, de tenyleg igy olvastam eloszor, ahogy futottam vegig a topicokat!

Na, megyek be is irom a cikis topicba

hc Creative Commons License 2001.01.19 0 0 38
Sladi:
T alakú szerkezet, ami kb. 3 méter belmagasságig befeszíti önmagát (nem kell fúrni). A szára egy létra (bordásfal), a tetejéről pedig gyűrű, trapéz, mászókötél és kötéllétra lóg le. Kb. 1,5*0,8 m helyet foglal, plusz a kilengések. A fiaim kb. 7-8 éve használják - a kisebbik 9 éves - és koncepcióváltás (új bútor) miatt kezd kilógni a lakásból.

hc

Yoo Creative Commons License 2001.01.18 0 0 37
Ha érdekel valakit egy lábbal hajtós piros kisautó, vagy egy akkumulátoros piros dzsip, írjom mailt.
Sladi Creative Commons License 2001.01.18 0 0 36
hc:
Köszi, nem nekem kellene. De azért megkérdezem, hogy nem érdekelné esetleg egy mászóka. :) Pontosan milyen is?
Üdv: Sladi
Előzmény: hc (35)
hc Creative Commons License 2001.01.18 0 0 35
Sladi:
Kösz, beazonosítva. Egyik ismerősünknél volt ilyen, de a csemetékre nem jellemző, hogy bármit is örökölhető/továbbadható állapotban hagynának. :-(
Ajánlom helyette a mászókámat! ;-)

hc

Sladi Creative Commons License 2001.01.17 0 0 34
Ha jól emlékszem kb. 3m hosszú 80cm átmérőjű henger, olyan, mintha egy nagy spirált "orkán"csőbe húznal, a kisgyerek mint egy alagúton keresztülmászik rajta, ha nem kell, a spirált összenyomod, ami mint egy gyűrű kilapul és alig foglal helyet. Nem tudom, mindez mennyire volt érthető, aki látott már ilyet, biztos tudja, mi az. Az Ikeában és a Michelfeitben lehetett kapni, de már nem foglalkoznak vele.
Előzmény: hc (33)
hc Creative Commons License 2001.01.17 0 0 33
Sladi:
Milyen az a mászóhenger? A mászókám meg a többi is még meg van!!

hc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!