Keresés

Részletes keresés

fourbaby Creative Commons License 2001.08.31 0 0 183
Dear Mrs.Diabló!
Kérlek ird meg a játszóház cimét.Köszönöm.
Előzmény: Mrs. Diablo (177)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.31 0 0 182
OFF hc mel ment ON

idi

Szerintem a plussallatoknak igenis van szexualis elete. Nalunk iszonyuan szaporodnak. Kidobni persze nekem sincs szivem es a gyerek sem allergias, de...

Ágibági Creative Commons License 2001.08.30 0 0 181
Süsü23!

Engem érdekelne a bundazsák, írtam levelet is a megadott címre!

Á.

Előzmény: Süsü23 (165)
Maminti Creative Commons License 2001.08.30 0 0 180
Szóval ha tud valaki tud egy ilyen kocsiról baráti áron, engem érdekelne a dolog... :))
Előzmény: Maminti (179)
Maminti Creative Commons License 2001.08.30 0 0 179
Én most egy olyan kocsival szemezgetek, amelyik egyrész sima ülős, másrészt rá lehet tenni egy babahordozót, ami biztonsági ülés is a kocsiban. Azt emelgettem külön-külön, persze vigyázva, nem tűnt drámainak a súlya... Kérdés persze, hogy birom majd felvinni a villamosra...
Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.30 0 0 178
Maminti!
Hát igen, ez az egy szépséghibája van, hogy elég nehez... sajnos, mert én imádtam, de igy a harmadikról reménytelen.
Blan
Előzmény: Maminti (162)
Mrs. Diablo Creative Commons License 2001.08.30 0 0 177
Kedves Haliho!

Itt nálunk van egy babás-mamás játszóház, ahová 3 éves kor alatti gyerekek járnak. Főleg adományokból tartják fenn, mert a tagdíj csak jelképes összegű, havi 100 ft. Szerintem ők örömmel fogadnák a megunt játékokat, ruhákat, bármit, amit a gyerekek használni tudnak. Ha érdekel esetleg a dolog, szívesen közvetítek.

haliho Creative Commons License 2001.08.30 0 0 176
De ismerek olyan (hívő) anyukát is,aki pl.rendszeresen a templomba viszi el a megunt,de még használható holmit.

Az ötlet nem rossz, csak a legtöbb perselybe nehéz begyömöszölni egy félméteres plüsstigrist...:-)))

h.

PS: Kösz minden ötletet, ha valakinek van még, akkor ne titkolja el. Nem tudtam, hogy a Vöröskereszt, meg a szeretetszolgálatok átvesznek játékot is, ruhát én is szoktam vinni.

iceberg Creative Commons License 2001.08.30 0 0 175
Haliho,

mi a Vöröskeresztnek ill. a Máltai Szeretetszolgálatnak szoktuk az ilyesmit - ruha,cipő,játék - odaajándékozni.
Vagy kinézek valamelyik újságból egy segítséget kérő családot, - sajnos a legtöbb lap hemzseg az efféle segélykiáltásoktól - ,és elküldöm a címükre.
(Persze egy rakás plüssjószágot nem zúdítanék a nyakukba...:))
De ismerek olyan (hívő) anyukát is,aki pl.rendszeresen a templomba viszi el a megunt,de még használható holmit.

Előzmény: haliho (172)
Süsü23 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 174
Sziasztok!
Budapesten a Bosnyák téren van egy bababizományi,ott ruhákon és babakocsikon kívül játékokat is árulnak.(Nem adnak érte sok pénzt,mert olcsón árulják,de biztos beveszik)
A pontos címet nem tudom,a templommal szemben,a villamos hangár mellett egy pincében van)
Süsü
Előzmény: hc (173)
hc Creative Commons License 2001.08.30 0 0 173
haliho:
A plüssállatokból mi is kezdünk kinőni. Volt olyan, hogy a gyerek alig fért el az ágyon. :-) Nekünk szerencsére valahogy kikoptak, bár még mindig tudnánk állatkertet nyitni belőlük.
Az iskolában szoktak a gyerekek csinálni zsibvásárt, ahol meg lehet szabadulni ezektől. Igaz, hogy cserébe mások alighasznált kacatjai érkeznek helyette. :-(

hc

Előzmény: haliho (172)
haliho Creative Commons License 2001.08.30 0 0 172
Szia hc!

Általában nálunk is, csak az a szerencsétlen helyzet állt elő, hogy mind rokoni, mind baráti körben az én legkisebb kölköm a legkisebb. Illetve akinek kisebb gyereke van (következŐ generáció), az pedig nem kellő felvevőpiac (a gyerek nagyon pici, illetve egyéb okokból). Szóval elhelyezni pl. 20-30-40 plüssállatot nekem már nem olyan egyszerű. Kidobnni viszont sajnálom, mert alapvetően szvsz semmi bajuk.

haliho

hc Creative Commons License 2001.08.30 0 0 171
Halihó!

Nálunk az ilyesmik és a kinőtt ruhák is általában öröklődnek. Szerencsére a sógornőmnek felnőtt gyerekei vannak és így biztosítva a felvevő-piac. :-)
Illetve van egy-két olyan barátunk, akiknek jól esik, ha megkapják ezeket a holmikat.

hc

Előzmény: haliho (170)
haliho Creative Commons License 2001.08.30 0 0 170
Sziasztok!

Eddig másról volt szó ahogy láttam, de kicsit idetartozik: tudtok-e tanácsot adni az ügyben, hogy mit lehet csinálni feleslegessé vált, de jó állapotban levő gyerekjátékokkal? Kidobni sajnálom, de már a legkisebb is kinőtte. Van mondjuk a különböző gyermekeim kapcsán összegyűlt 30-40 különböző méretű plüssállat, kisautók, egy-két hiánytalan puzzle (25, 50 darab körül), stb.
Természetesen ingyen odaadom bármely olyan személynek/intézménynek, aki/ami használni tudja.

haliho

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.30 0 0 169
OFF Emil jott, valasz ment, teflon nincs nalam ma, telszamot kuldtem, hivjat te lecci vagy irjal melt hol hivhatlak en. Ebbol uzlet lesz, akarki meglassa. ON

sziasztok :-)

Előzmény: hc (168)
hc Creative Commons License 2001.08.30 0 0 168
Az emil bictos nem idejön, ha megy valahová. :-)Mindjárt küldök egy emilt az infókkal!

hc

Előzmény: Törölt nick (166)
Laci Creative Commons License 2001.08.29 0 0 167
Újszerű állapotú autós babaülést keresek, ami 10kg-tól jó minél tovább.

Ha tud valaki ilyet, dobjon meg egy emillel.

Köszi,
Laci

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 166
Kedves hc, erdekelne a maszoka. Mennyibe kerul es mekkora alapteruletu illetve mekkora az ossz helyigenye? Hol talalhato most? Mi budapestiek vagyunk.

irtam emilt is de nem biztos hogy elmegy

idi

Előzmény: hc (-)
Süsü23 Creative Commons License 2001.08.29 0 0 165
Eladók kisfiúról márkás,megkimélt ruhák,cipők. Méret:56-tól-86(-92)-ig
cipő:18-tól-22-ig

Eladó még egy teljesen új Abc-desing "bundazsák"(bármilyen babakocsi téliesíthető vele)Ára:3.000Ft
Emailben fényképet küldök bármelyikről.

hongo@freemail.hu

hc Creative Commons License 2001.08.29 0 0 164
Ismételtem meghírdetem a topicnyitóban is szereplő szobai mászókánkat, mert kézzelfogható közelségben - tapéta már a szekrényben :-) - a gyerekszoba felújítása.

hc

Laci Creative Commons License 2001.08.27 0 0 163
Csak nem?
Előzmény: Maminti (162)
Maminti Creative Commons License 2001.08.25 0 0 162
Blan, milyen súlyú van a kocsi?

(bogyeszka)

Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.24 0 0 161
Az alább már emlitett Hauck kocsi még mindig megvan, ideteszem mégegyszer, hátha...

Van egy eladó Hauck babakocsim. Sötétkék huzata van és narancssárba cicák (tigrisek?) vannak az ülésének a huzatán. A huzat levehető és mosható, nem kopott és nincs is kifakulva. Teljesen vizszintesig dönthető és a támla három fokozatban állítható, tehát később az ülős időszakra is jó. Van vízhatlan és kicsit bélelt lábzsákja, alul bevásárló"kosara", a tolási irány változtatható és a tolókar magassága is a mama magasságának függvényében. Négy stabil (nem kell fújni, tömör) kereke van, nem bolygósíthaóak. A gyerek előtt keresztben lévő "karfa" kivehető, így újszülött korban nincs útban, nagyobb gyereket pedig nem kell emelgetni vagy neki ki-be másznia, csak egy kattintás és már szabad is a járás.
Blan

Zsanna Creative Commons License 2001.08.22 0 0 160
Van egy pelenkázós kiságyam, fehér színű, matraccal 2000 Ft-ért eladó. Az összerakásnál Apuka kézügyességére néhol szükség lesz, mert a családban már több gyereket kiszolgált.
Ezüstke Creative Commons License 2001.08.17 0 0 159
Ja! Mivel ezt postázni elég nehéz volna, Bpesten vagy környékén élők jelentkezzenek inkább!
(Ha egyáltalán valakit érdekel...)

M.

Előzmény: Ezüstke (158)
Ezüstke Creative Commons License 2001.08.17 0 0 158
Sziasztok!

Szeretném elpasszolni megunt mózeskosarunkat!
Lila Walt Disney-s.
Egyszer használtuk, amikor Kisgábort hazacigöltük a kórházból. Négyezerért vettem, háromért eladó.
Vagy ha valaki tud valami jó cserét felajánlani, megbeszélhetjük.

Az emilcimemre irjatok, általában naponta olvasom.

Üdv, Mindy

Cincoka Creative Commons License 2001.08.07 0 0 157
Drága Ágibági,pár holmit Niktől már elzabráltam, de hátha neked nem ugyanaz a méret kell:-)
Ágibági Creative Commons License 2001.08.07 0 0 156
Tantus!

Kb. 150 literes, fagyasztórekesz nélküli ZANUSSI, mindössze 5 éves és szerintem teljesen kifogástalan állapotban van mind esztétikailag, mind pedig műszakilag. Még nászajándékba kaptuk, de már nemsokára 5-en leszünk ugyebár, így enyhén szólva kinőttük.
Az árát egy 20-as körül gondoltam.

Üdv : Ági

Előzmény: Tantus (155)
Tantus Creative Commons License 2001.08.07 0 0 155
Ágibági!
Milyen, mekkora, mennyiért?? :)
Előzmény: Ágibági (154)
Ágibági Creative Commons License 2001.08.07 0 0 154
Sziasztok!

Nik! Fiúra vagy lányra? Egyben vagy külön-külön is? Én megnézném a képeket!

Üdv : Ági

Más: hűtőszekrény nem kell valakinek? (Komolyan!)

Előzmény: nik (151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!