Keresés

Részletes keresés

identicalmcqc Creative Commons License 2001.09.03 0 0 191
jotekonyak ide:
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9041849&uq=13
hc Creative Commons License 2001.09.03 0 0 190
idike:
A méled valahova beszorult, vagy a hangszeres cimemre kütted? :-)

hc

Előzmény: Törölt nick (185)
identicalmcqc Creative Commons License 2001.09.01 0 0 189
Sziasztok!

Lehet hogy korainak tunik de mi elso gyermekunk leven idoben szeretnenk beszerezni neki mindent. Most eppen autos hordozhato ulest keresunk neki minel jutanyosabb aron. Aki tud legyen kedves segitsen.
Koszonjuk szepen!

Kuszi

Lencsi Creative Commons License 2001.08.31 0 0 188
Én ilyet még nem is hallottam. Itt a környékünkön (Újpest) 20-25 gyerek van egy csoportban, ezt is sokallom. Azt hittem ez a csúcs. Én se hinném, hogy ez szabályos.
Lencsi
Előzmény: mammarosa (186)
mammarosa Creative Commons License 2001.08.31 0 0 187
Ezúton ragadnám meg az alkalmat, hogy megkérdezzem, szerintetek hol lehet utánanézni annak, hogy mi az előírt (törvényesen), hányan lehetnek maximum egy óvodai csoportban?
Az önkormányzat fejére koppintanék ezügyben, de nem tudom, hogy hol kezdjem.
Azt kéne először is tudnom (a forrásra hivatkozva), hogy mennyien lehetnek max. a gyerkőcök, és a szankciókkal sem árt tisztában lenni abban az esetben, ha törvényellenesen, szabályellenesen teszik ezt a gyerekekkel.
Szóval várom a segítségeteket ezügyben (is)!

mammarosa Creative Commons License 2001.08.31 0 0 186
Sziasztok!

Haliho említette, hogy vannak felesleges játékai.
Hát az a helyzet, hogy ahová én Milánt hordom óvodába, ott nagyon elkelnének a játékok.35 gyerek van egy csoprortban (nem viccelek), az önkormányzat egy fillért nem ad játékokra, úgyhogy el tudjátok képzelni, mi van _(mi nincs ott).Nagyon szívesen fogadnak mindent, amit kapnak.Én vittem már be Milán játékai közül (amiket ő megengedett, roncs autókat,stb), még a roncs játékoknak is örültek. Mint egy árvaház, komolyan.
Szóval elfogadnának játékokat, mindenfélét..plüssállat, kisautó, puzzle stb.
Várjuk a segítségeteket, megunt játékokat.
Az emailcímem kekbalna@freemail.hu !

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.31 0 0 185
:-DDD

AAA amig enni nem kernek, hadd legyen nekik jo!

Előzmény: hc (184)
hc Creative Commons License 2001.08.31 0 0 184
idike2002:
Off: Még nem ért ide :-(
On: Esténként, huzamosabb távollét esetén húzz óvszert a plüssállatokra. Hátha... :-)

hc

Előzmény: Törölt nick (182)
fourbaby Creative Commons License 2001.08.31 0 0 183
Dear Mrs.Diabló!
Kérlek ird meg a játszóház cimét.Köszönöm.
Előzmény: Mrs. Diablo (177)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.31 0 0 182
OFF hc mel ment ON

idi

Szerintem a plussallatoknak igenis van szexualis elete. Nalunk iszonyuan szaporodnak. Kidobni persze nekem sincs szivem es a gyerek sem allergias, de...

Ágibági Creative Commons License 2001.08.30 0 0 181
Süsü23!

Engem érdekelne a bundazsák, írtam levelet is a megadott címre!

Á.

Előzmény: Süsü23 (165)
Maminti Creative Commons License 2001.08.30 0 0 180
Szóval ha tud valaki tud egy ilyen kocsiról baráti áron, engem érdekelne a dolog... :))
Előzmény: Maminti (179)
Maminti Creative Commons License 2001.08.30 0 0 179
Én most egy olyan kocsival szemezgetek, amelyik egyrész sima ülős, másrészt rá lehet tenni egy babahordozót, ami biztonsági ülés is a kocsiban. Azt emelgettem külön-külön, persze vigyázva, nem tűnt drámainak a súlya... Kérdés persze, hogy birom majd felvinni a villamosra...
Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.30 0 0 178
Maminti!
Hát igen, ez az egy szépséghibája van, hogy elég nehez... sajnos, mert én imádtam, de igy a harmadikról reménytelen.
Blan
Előzmény: Maminti (162)
Mrs. Diablo Creative Commons License 2001.08.30 0 0 177
Kedves Haliho!

Itt nálunk van egy babás-mamás játszóház, ahová 3 éves kor alatti gyerekek járnak. Főleg adományokból tartják fenn, mert a tagdíj csak jelképes összegű, havi 100 ft. Szerintem ők örömmel fogadnák a megunt játékokat, ruhákat, bármit, amit a gyerekek használni tudnak. Ha érdekel esetleg a dolog, szívesen közvetítek.

haliho Creative Commons License 2001.08.30 0 0 176
De ismerek olyan (hívő) anyukát is,aki pl.rendszeresen a templomba viszi el a megunt,de még használható holmit.

Az ötlet nem rossz, csak a legtöbb perselybe nehéz begyömöszölni egy félméteres plüsstigrist...:-)))

h.

PS: Kösz minden ötletet, ha valakinek van még, akkor ne titkolja el. Nem tudtam, hogy a Vöröskereszt, meg a szeretetszolgálatok átvesznek játékot is, ruhát én is szoktam vinni.

iceberg Creative Commons License 2001.08.30 0 0 175
Haliho,

mi a Vöröskeresztnek ill. a Máltai Szeretetszolgálatnak szoktuk az ilyesmit - ruha,cipő,játék - odaajándékozni.
Vagy kinézek valamelyik újságból egy segítséget kérő családot, - sajnos a legtöbb lap hemzseg az efféle segélykiáltásoktól - ,és elküldöm a címükre.
(Persze egy rakás plüssjószágot nem zúdítanék a nyakukba...:))
De ismerek olyan (hívő) anyukát is,aki pl.rendszeresen a templomba viszi el a megunt,de még használható holmit.

Előzmény: haliho (172)
Süsü23 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 174
Sziasztok!
Budapesten a Bosnyák téren van egy bababizományi,ott ruhákon és babakocsikon kívül játékokat is árulnak.(Nem adnak érte sok pénzt,mert olcsón árulják,de biztos beveszik)
A pontos címet nem tudom,a templommal szemben,a villamos hangár mellett egy pincében van)
Süsü
Előzmény: hc (173)
hc Creative Commons License 2001.08.30 0 0 173
haliho:
A plüssállatokból mi is kezdünk kinőni. Volt olyan, hogy a gyerek alig fért el az ágyon. :-) Nekünk szerencsére valahogy kikoptak, bár még mindig tudnánk állatkertet nyitni belőlük.
Az iskolában szoktak a gyerekek csinálni zsibvásárt, ahol meg lehet szabadulni ezektől. Igaz, hogy cserébe mások alighasznált kacatjai érkeznek helyette. :-(

hc

Előzmény: haliho (172)
haliho Creative Commons License 2001.08.30 0 0 172
Szia hc!

Általában nálunk is, csak az a szerencsétlen helyzet állt elő, hogy mind rokoni, mind baráti körben az én legkisebb kölköm a legkisebb. Illetve akinek kisebb gyereke van (következŐ generáció), az pedig nem kellő felvevőpiac (a gyerek nagyon pici, illetve egyéb okokból). Szóval elhelyezni pl. 20-30-40 plüssállatot nekem már nem olyan egyszerű. Kidobnni viszont sajnálom, mert alapvetően szvsz semmi bajuk.

haliho

hc Creative Commons License 2001.08.30 0 0 171
Halihó!

Nálunk az ilyesmik és a kinőtt ruhák is általában öröklődnek. Szerencsére a sógornőmnek felnőtt gyerekei vannak és így biztosítva a felvevő-piac. :-)
Illetve van egy-két olyan barátunk, akiknek jól esik, ha megkapják ezeket a holmikat.

hc

Előzmény: haliho (170)
haliho Creative Commons License 2001.08.30 0 0 170
Sziasztok!

Eddig másról volt szó ahogy láttam, de kicsit idetartozik: tudtok-e tanácsot adni az ügyben, hogy mit lehet csinálni feleslegessé vált, de jó állapotban levő gyerekjátékokkal? Kidobni sajnálom, de már a legkisebb is kinőtte. Van mondjuk a különböző gyermekeim kapcsán összegyűlt 30-40 különböző méretű plüssállat, kisautók, egy-két hiánytalan puzzle (25, 50 darab körül), stb.
Természetesen ingyen odaadom bármely olyan személynek/intézménynek, aki/ami használni tudja.

haliho

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.30 0 0 169
OFF Emil jott, valasz ment, teflon nincs nalam ma, telszamot kuldtem, hivjat te lecci vagy irjal melt hol hivhatlak en. Ebbol uzlet lesz, akarki meglassa. ON

sziasztok :-)

Előzmény: hc (168)
hc Creative Commons License 2001.08.30 0 0 168
Az emil bictos nem idejön, ha megy valahová. :-)Mindjárt küldök egy emilt az infókkal!

hc

Előzmény: Törölt nick (166)
Laci Creative Commons License 2001.08.29 0 0 167
Újszerű állapotú autós babaülést keresek, ami 10kg-tól jó minél tovább.

Ha tud valaki ilyet, dobjon meg egy emillel.

Köszi,
Laci

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 166
Kedves hc, erdekelne a maszoka. Mennyibe kerul es mekkora alapteruletu illetve mekkora az ossz helyigenye? Hol talalhato most? Mi budapestiek vagyunk.

irtam emilt is de nem biztos hogy elmegy

idi

Előzmény: hc (-)
Süsü23 Creative Commons License 2001.08.29 0 0 165
Eladók kisfiúról márkás,megkimélt ruhák,cipők. Méret:56-tól-86(-92)-ig
cipő:18-tól-22-ig

Eladó még egy teljesen új Abc-desing "bundazsák"(bármilyen babakocsi téliesíthető vele)Ára:3.000Ft
Emailben fényképet küldök bármelyikről.

hongo@freemail.hu

hc Creative Commons License 2001.08.29 0 0 164
Ismételtem meghírdetem a topicnyitóban is szereplő szobai mászókánkat, mert kézzelfogható közelségben - tapéta már a szekrényben :-) - a gyerekszoba felújítása.

hc

Laci Creative Commons License 2001.08.27 0 0 163
Csak nem?
Előzmény: Maminti (162)
Maminti Creative Commons License 2001.08.25 0 0 162
Blan, milyen súlyú van a kocsi?

(bogyeszka)

Előzmény: Törölt nick (161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!