Keresés

Részletes keresés

Győző Creative Commons License 2000.06.26 0 0 178
Liver!

Ha alapos információid volnának, akkor valószínű nem írtad volna le mindezt!
A Csongrádit mindenki tiszteli a játékosmúltját illetően. De! Amikor nálunk volt edző és az osztályozón a csapat kiharcolta a PNB-s indulást, akkor indította az első támadást az agárdi horda a Videoton ellen. Ekkor a Csongrádi kezdeményezésére alakult e jelenlegi Baráti Kör, hogy megakadályozzuk -- KÖZÖSEN -- a kék-sárgák tervét. Ekkor már a Németh L lerendezte a Videoton Holding elnökével (Széles G), hogy egyesül a két csapat és nem a Csongi lesz az edző. Mi keményen kiálltunk mellette, s mindenféle dicsekvés nélkül mondhatom, hogy a szurkolók nyomására álltak el az egyesülési tervtől mind a Videoton Holdingnál, mind pedig az Önkormányzatnál. Ebben az időben a Csongrádi Feri teli szájjal szidta és elmondta mindennek a gázszAr vezetőit. Na, ezért ért bennünket váratlanul, hogy elfogadta a falusiak ajánlatát, s az még megdöbbentőbb volt, hogy onnantól már Ő is asszisztált a gázszAr Videoton ellenes ténykedéseihez.
Röviden ennyit az előzményekről, remélem sikerült megtudnod véleménynyilvánításunk okait. Ha bővebb információt akarsz (akár konkrét kérdésekkel), akkor állok rendelkezésedre.

Üdv:SZEVI

Előzmény: Liver (177)
Liver Creative Commons License 2000.06.26 0 0 177
Nem vagyok fehérvári, de ez undoritó, amilyen cirkuszt csináltok a Csongrádi (vissza)érkezése miatt. Nyaljátok a seggét a Csanknak egy évig, hogy maradjon, mert felvezette azt a csapatot az NB I-be, amelyiket szerintem 10 átlagos edzőből 9 szintén feljuttatott volna (a lényeg szempontjából tök mindegy, hogy hány ponttal nyertétek a bajnokságot), ő meg magasról szarik rátok, plusz elvisz jónéhány spílert. Ő jó faszi, de a Csongrádi nem, mert mittudomén hány évig játszott nálatok? Nehogy már az legyen a bűne, hogy miután kirúgták a Viditől, elfogadta a Gázszer ajánlatát. Ti mit csinálnátok, ha kirúgnának a munkahelyetekről (ahol azért valamit letettetek az asztalra), és egy másik cég állást ajánlana? Beintenétek neki, ugye?
Attól, hogy utáljátok a Gázszert, még nem kéne olyan embereket cseszegetni, akik a ti kedvenc csapatotok sztárja volt.
De ha nektek ez a jó, akkor csak csináljátok a botrányt, hátha a széthúzás miatt sikerül megint kiesnetek.
Csákó!
Előzmény: Győző (176)
Győző Creative Commons License 2000.06.26 0 0 176
Matu!

Ez nem megerősítés, hanem egyszerűen keretfeltöltés! Undorító!

Üdv:SZEVI

Előzmény: Matu (175)
Matu Creative Commons License 2000.06.26 0 0 175
Idézet a mai NS-ból:
"A Videoton FCF és a klubot működtető kft. vezetése arra törekszik, hogy az élvonalbeli bajnokságban a székesfehérvári közönséget minél jobban kiszolgálja. Ehhez leginkább egy jó csapatra van szükség, így első lépésként a csapat megerősítését kívánják megoldani. Földes Gábor Siófokról, Boda József és Havrán József Vácról már megérkezett a Sóstói-stadionba, Bíró Béla, a Gázszer egykori kapusa is a Videoton tagja. A piros-kékek tárgyalnak Szalai Csabával, Balogh Zsolttal és Mogyorósi Zsolttal."

Az utóbbi kettőről azt sem tudom kik!

Ezeknek fogalmuk sincs mit jelent az erősítés. Pont a fordítottját mint amit gondolnak!!!

Matu Creative Commons License 2000.06.25 0 0 174
Éljen Győző a médiasztár. Pénteken nem tudtam megnézni a DTV riportját, de felvettem, így volt alkalmam többször visszajátszani. Szerintem faszán megmondtad ami a szívedet nyomja. Egyáltalán nem voltál visszafogott, inkább higgadt és nyugodt. Ha belementél volna anyázásba akkor be se játszották volna a véleményeteket. Bár úgy tűnt megpróbáltak objektívak lenni igaz túlságosan rövid volt ahhoz, hogy igazán a dolgok mélyére lehessen látni. Én azt mondom most már ne idegeskedjünk ezen tovább, vegyünk egy mély lélegzetet és ha nehéz is ezt kimondani várjuk meg mi lesz. Eddig megtettünk elég sokat a többi már csak szélmalomharc (igaz idegességem csak nehezen csillapodik amikor azt olvasom hogy 3 exgázszar játékos plusz 3 szakvezető már megint a Sóstón van.) Szerintem a vezetők is tisztában vannak azzal, hogy ha bukdácsolunk az első pár fordulóban akkor ismét felerősödik az "ellentábor" hangja és a viszály folytatódni fog. Lehet, hogy úgy akarnak a 12 közé kerülni, hogy októberben kiesünk aztán májusban vissza? Így aztán lesz egy tuti évünk az élvonalban.....

Iván

Fasza a Horváth Feri interjú!!

fcf Creative Commons License 2000.06.25 0 0 173
Ezt pedig most találtam a NS-ben:
"-Megújul a Videoton sóstói stadionja
--Földes Gábor két évre Fehérvárra szerződött

Gólerős csatárt szerződtetett az élvonal újonca, a Videoton. A fehérváriak azzal a Földes Gáborral egyeztek meg, aki tavasszal Siófokon szerepelt, s az elmúlt hetekben tárgyalt a Tatabányával is, végül azonban két évre a piros-kékekhez kötelezte el magát. Eldőlt, hogy Mátyás Zoltántól megválik a Videoton -(ez az egyetlen jó hir...)-, Balogh Zsoltot és Mogyorósi Zsoltot viszont tovább teszteli a szakvezetés. SZALAI CSABÁVAL SZÓBAN MÁR MEGEGYEZTEK, A NAGYKANISZAI HÁTVÉD ÉRKEZÉSÉVEL GAZDÁRA TALÁLHAT A KÖZÉPHÁTVÉD POSZTJA (az eddigi centerhalf, a román Marius Cheregi a Fradiban folytatja). Az utánpótlás-válogatott UDVARI TAMÁS Mitring István, a Videoton egykori kapusa társaságában FINNORSZÁGBA UTAZOTT PRÓBAJÁTÉKRA. Az eddigi kerettagok közül LENDVAI PÉTERREL MÉG TARTANAK AZ EGYEZTETÉSEK, ám a próbájátékon lévő három szerb játékostól már elköszöntek.

Zombori Zalánnal kapcsolatban Szigli István, a klub sportigazgatója a következőket mondta:

- A középpályás szerződése július harmadikán lejár, s ha a Ferencváros hajlandó megfizetni a hivatalos vételárat, NEM GÖRDITÜNK AKADÁLYT ZALÁN TÁVOZÁSA ELÉ. Pénteken megegyeztünk a volt vezetőedzővel, Csank Jánossal és segítőjével, Vass Lászlóval is. A két szakembert szerződése június harmincadikáig kötné a klubhoz, de a Ferencváros kérésére hozzájárultunk, hogy már korábban elkezdjék a munkát az Üllői úton. A Videoton egyúttal rendezte Csankékkal szemben a számlát, vagyis mindkét edző megkapta tőlünk a jogos járandóságát.

A fehérváriak kedden átköltöznek a Bregyó közi sportközpontba, és ott folytatják a felkészülést, mivel a centerpályát felújítják. A Sóstói stadionban egyébként nemcsak a gyepszőnyeget újítják fel, pihenőszobákat is kialakítanak a labdarúgók számára.

(székelyhidi) "

fcf Creative Commons License 2000.06.25 0 0 172
PNB: Gsz FC-Vác FC-Zollner 0-0

Gázsz*r FC-Vác FC-Zollner 0-0

gazsz*r: 1-3-5-2
Kövesfalvi 0
-
Korol 5
SZALAI 5
Schindler 5
-
Dulics 4
Gögh 4
ÁRKI 4
Dvéri 5
SALACZ 4
-
Lukács 4
FÖLDES 4

Gázsz*r-ZTE 0-5
Kövesfalvi 3
-
SZALAI 3
-
Korol 3
Bekõ 3
Schindler 3
-
Dulics 4
ÁRKI 4
SALACZ 4
-
Dvéri 4
-
Lukács 4
FÖLDES 4

Vezetõedzõ: Csongrádi Ferenc
Haladás-Gsz 1-3
BIRÓ 6
-
SZALAI 6
-
Korol 6
Schindler 5
-
Dulics 4
Gögh 5
Dvéri 7
ÁRKI 5
SALACZ 4
-
FÖLDES 6
Lukács 6

FTC-Kanizsa 3-0
Nagykanizsa: 1-1-1-2-4-2

Kovács Z. 5
-
SZALAI 4
-
Agics 5
(...)
ZTE-VácFC 1-2
Krajecz 5
-
Koszora 5
Nagy T. 6
Somogyi 5
-
Andrássy 0
Hirt 4
Koller 6
Fejéregyházi 5
Szûcs 5
-
HAVRÁN 6
Gasparik 5
GÓLSZERZÕ:Koller (11-esbõl) a 42. (0-1), HAVRÁN az 55. (0-2), Sebõk (11-esbõl) a 70. percben (1-2)

Vác-PMSC 1-2
Krajecz 5
-
(...)
-
Andrássy 4
Rusvay 3
-
HAVRÁN 3

Győr-NAGYKANIZSA:4-0
Kovács Z. 5
-
Popovics 4
-
Mikler 4
SZALAI 4
-
Pálfi 5
Agics 4
Kovács L. 3
Svélecz 3
Kónya 4
-
Gordian 4
Szabó Z. 5

DVSC-Nagykanizsa:4-0
Gelencsér 5
-
SZALAI 5-2=3
-
Agics 4
Mikler 4
-
Pálfi 5
Popovics 5
Svélecz 5
Mikler 4
-
Gordian 4
Visnovics 4
-
Purt 4
41. perc: Bernáth Bodnárral kényszerítõzött a nagykanizsaiak tizenhatosának elõterében, amikor Szalai buktatta a mellette elrobogó Bernáthot. A kanizsai védõ ezért megkapta második sárga lapját és mehetett zuhanyozni.

Békéscsaba-ADtranz Dunakeszi 3-0 (0-0)
Békéscsaba, 2500 nézõ. Vezette: Szabó Zs. (7) (Saskõy, Puskás)
BÉKÉSCSABA: Fülöp 0 - Ulrich 6 - Czipó Z. 7, Futaki 7 - BALOG 6, Fazekas 6, Csipkar 6, Czifrák 8, Kasik 5 - Negrau 6, Majchrovics 6. Edzõ: Pásztor József

Elõre FC Békéscsaba-Demecser 1-0 (0-0)
Békéscsaba, 1500 nézõ. Vezette: Kormos (8), Heibl, Kószó)
BÉKÉSCSABA: Fülöp 0 - Ulrich 5 - Futaki 6, Valentényi 6 - BALOGZS. 7, Simon 6, Szabó S. 6, Czifrák 5, Kasik 5 - Negrau 6, Majchrovics 6. Edzõ: Pásztor József
DEMECSER: Baji 7 - Aczél 6 - Barna M. 5, Hudák 4 - Balogh Gy. 5, Marinkovics 4, Dudnyik 5, Babjak 5, Király 6 - Aubel 4, Marcsek 4. Edzõ: Strausz László

BVSC-Matáv Sopron 2-3 (1-1)
Szõnyi út, 100 nézõ. Vezette: Szabó Zs. (8) (Mohácsi, Farkas)
BVSC: Horváth D. 5 - Pomper 5 - Gelbmann 6, BODA 4 - Sinkó 5, Gál 5, Polonkai 6, Vincze G. 4, Szaszovszky 5-2=3 - Potemkin 5, Bíró 5. Edzõ: Simon Tibor
SOPRON: Borsi 0 - Földvári 6, Szabados 6, Horváth R. 4 - Perger 7, Varga Károly 6, Tóth M. 5, Buzás 6, Kulcsár 5 - Takács 6, Sira 6. Edzõ: Róth Antal

Elõre FC Békéscsaba-Matáv Sopron 0-2 (0-1)
Békéscsaba, 1200 nézõ. Vezette: Sápi (8) (Veres L. Szabó II. J.)
BÉKÉSCSABA: Fülöp 3 - Urllich 5 - Valentényi 4, Futaki 6 - BALOG 6, Simon 4, Sándor 4, Csipkar 5, Szabó S. 4 - Negrau 5, Majchrovics 5. Edzõ: Pásztor József
SOPRON: Borsi 8 - Szabados J. 5 - Sifter 6, Sánta 6 - Perger 5, Kovás I. 6, Tóth M. 7, Varga Károly 5, Mlinkovics 6 - Sira 6, Bakács 5. Edzõ: Róth Antal

Százhalombatta-Békéscsaba 1-1 (1-1)
Százhalombatta, 500 nézõ. Vezette: Kormos G. (7) (Farkas Gy., Kószó Cs.)
SZÁZHALOMBATTA: Nagy E. 5 - Tolnai 5, Jakab 6, Móra 6 - Simon 5, Sztanó 6, Bencze 6, Bubcsó 5, Serfõzõ 5 - Szõke 7, Károlyi R. 0. Edzõ: Gálvölgyi István
BÉKÉSCSABA: Fülöp 6 - Futaki 6, Ulrich 7, Czipó 4 - Valentényi 4, Simon 5, Csipkar 5, Raducu 4, Kasik 4, Majchrovics 5, BALOGHZS. 4. Edzõ: Pásztor József

Bocs,ha sok helyet foglaltam el....

The Evil Creative Commons License 2000.06.23 0 0 171
Interjú HORVÁTH FERIvel itt: http://www.extra.hu/vidifc
Győző Creative Commons License 2000.06.23 0 0 170
A Sallóit kedden délelőtt várták a Polgármesteri Hivatalban, de nem tudom, hogy mire jutottak vele, ugyanis az elmúlt napok történéseit követően nem keresem a kapcsolatot a vezetőkkel. A Csaszit is annyira megviselték ezek a dolgok idegileg, hogy szegény rosszul lett és csak injekciókkal tudták helyrepofozni. Hiába tesz meg ő is mindent ezért a klubért, egyes emberek gátlástalanul át akarnak taposni mindenen és mindenkin. Nagyon várom már a szurkolói ankétot, bár, lehet, hogy végül mégsem tudok majd ott lenni.

Üdv:SZEVI

Előzmény: Matu (169)
Matu Creative Commons License 2000.06.23 0 0 169
Ez tényleg döbbenetes, hogy mi aggódunk nem pedig azok akik a fehérvári focival szórakoznak.Sőt, lehet hogy azok meg jót röhögnek rajtunk. Na azt tudjam meg...
A mai NS szerint leigazoltuk Szalait. No komment

Obo
Szeva, rég hallottunk felőled. Mizu? Most éppen merre jársz? Lehet hogy mire hazajössz már Gázszernek fognak minket hívni. Egy valamit biztosra ígérhetek. Én inkább el sem megyek meccsre mind hogy az ellenfélnek szurkoljak a Sóstói szentélyben.

Győző
Sallóit sikerült elérni?

Győző Creative Commons License 2000.06.23 0 0 168
Szomorú és döbbenetes, hogy ilyeneken kell élcelődnünk, s nem arról írunk, hogy milyen szuper csapatunk van. Tegnap ismét kijelentette az egyik vezető, hogy egyes Baráti Kör vezetőket ki kellene tiltani. Hát így állunk! Mi meg hülyére aggódjuk magunkat. A tegnapi felvételen is amennyire tudtam, megpróbáltam finoman fogalmazni, de most már bánom. Itt kérek elnézést mindenkitől, hogy a békesség kedvéért nem mondtam el mindent, ami a lelkemet nyomja.
Tapasztalom, hogy pótkocsiszámra hordják ide a negyed-és ötödosztályú külföldi (balkán) játékosokat. Mi a szarnak? Inkább valódi erősítés kellene.

Obónak külön üdvözlet!

SZEVI

Előzmény: Parmi (167)
Parmi Creative Commons License 2000.06.22 0 0 167
Mindenki olyan borulátó, aztán majd csodálkoztok, amikor végigverjük kis hazánk csapatait (ez már félig meddig meg is történt, hisz a Magyar Kupa selejtezőjén menetelünk, csodálatos gólátlaggal!!!), idegenben is gólerős játékkal.
Na jó, ezt én, az örök optimista sem gondolom komolyan! Remélem a Magyar Kupa csoportmeccsein azért továbblépünk))))
fcf Creative Commons License 2000.06.22 0 0 166
Ugyan fehérvári játékos nem jut eszembe,de játszott Vágó Attila "edzősködése" idején három "nagyszerű" szegedi játékos itt,a Miklós Zoltán(csatár,8/0),Magyar Attila(4/0),és a legnagyszerűbb Szabó Béla volt,vele csak az a baj hogy kb 10 meccs alatt 3x kapott piros lapot.
Érdemes lenne megkeresni őket!
Matus
SalaczJ,Szalai,Lőrincz,SalaczZ
Árki,Magyar,VargaE,SzabóB.
Pálfi,MiklósZ.

Jól hangzik,nem?
ehhh....

The Evil Creative Commons License 2000.06.22 0 0 165
Hello Obo!

Merre jársz, mikor jössz?
Az egyik salacz jön, amiatt ne aggódj. A Pálfi tényleg nagyon jó ötlet, nem is tudom miért nem jutott eddig eszembe. Kevés csatárnak van olyan gólátlaga, mint a Pálfinak!
(Gy.k. kábé 83 meccs/3 gól)

Előzmény: Oborzil (163)
Batu_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 164
Ilea úgy tudom az MTK-nál marad, Erdélyi nagyon jó kapus, de nem volt valami tiszta vele mikor eljött Debrecenből. Jól járnátok vele.

Hajrá Loki & Vidi & DFC !!!

Batu

Előzmény: Parmi (156)
Oborzil Creative Commons License 2000.06.22 0 0 163
Ahogy olvasgatom, amiket irogattok, valahogy eleg söteten latom a jövöt.
Az lenne a cel, hogy fel ev mulva ujra a masodosztalyban legyunk?
Ha igen, javasolhatnek meg par nevet, akiket leigazolhatnank es raadasul "fehervariak" is.
Laszlo Cs, Palfi, Dubecz, Varga E., Salaczok.

Csak azt nem tudom, jövöre a Vidinek, vagy az ellenfelnek fogunk szurkolni, mint tavaly összel a Gazszar-meccseken...

Győző Creative Commons License 2000.06.22 0 0 162
sporttárs!

Köszi az infót, akkor majd pénteken lessük a híreket! Azt viszont sajnálom (bár lehet, hogy már egyesek számára unalmas lenne!), hogy oknyomozásra soha nem jut idő. Mindenesetre remélem, hogy nem arra lesz kihegyezve a történet, hogy a Vidi szurkolók milyen véresszájúak!

Üdv:SZEVI

Előzmény: Törölt nick (161)
PetDrag Creative Commons License 2000.06.22 0 0 160
A dolog egyre elkeserítobb...

Lehet, hogy a Szegediek "jobban" jártak a megszunéssel?

(Úr Isten! Ezt tényleg én írtam? Az örök optimista?)

Matu Creative Commons License 2000.06.22 0 0 159
Persze hogy szó sincs erősítésről. Ezt bárki beláthatja ha megnézi az átigazolásokat. Még a Sopron és a Pécs is tud erősíteni mert AKAR! A pestiekről meg ne is beszéljünk. Olvasom, hogy a Zomboriért cserébe a Lakost akarjuk. Könyörgöm minek??? Nincs elég hátvédünk már eddig is?

Győző!
Ha tudod mondd el a véleményedet a DTV-nek. Legjobb lenne a Napkeltében a Gyárfást is felpiszkálni ez ügyben.

Győző Creative Commons License 2000.06.22 0 0 158
Ma délután a Duna Tv készít velünk felvételt, azt hiszem este a Sportpercekben le is adják. Mi más is lehetne a téma, mint a Vidi gázszAr ellentét!
Továbbra is az az érzésem, hogy nálunk szó sincsen a csapat megerősítéséről, már hülyét kapok a sok töltelékembertől!

Üdv:SZEVI

Előzmény: The Evil (157)
The Evil Creative Commons License 2000.06.21 0 0 157
Parmi, arra várhatsz...ahhoz előbb győzni kéne...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrgggggghhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Parmi (156)
Parmi Creative Commons License 2000.06.21 0 0 156
Sallói, Czéh, Horváth Csaba, Ilea, Vörös, Erdélyi (MTK fiatal kapusa), Németh Zoli (még mindig "csak" 33 éves, de nem a gázszaros palié) - csak néhány név akik így nagyon hirtelen eszembe jutottak, és akiknek jelenleg nincs csapatuk. De ha most elkezdenénk gondolkodni, vagy egy kicsit körbenézni szerintem még ugyanennyit tutkóra találnánk, akikkel tudnánk mit kezdeni, nem pedig ezeket a KIB..., BUZI, ROHADT, GENNYES, TETVES Földes-Szalai kettőst, akik most nagyon képben vannak. Utálom őket! (Egyszer jőjjenek ki majd pacsizni, alig várom!)
Parmi Creative Commons License 2000.06.21 0 0 155
Sziasztok!
Egyre elszomorítóbb az egész cirkusz, ami itt (pontosabban: ott Fehérváron) zajlik. Mi hol ezért, hol azért, de hülyére aggódjuk magunkat évek óta, míg mások a rossz helyre rakott milláikat akarják a Vidiből kimenteni. A Pécs vett három -viszonylag- használható csatárt (Szabó Z., Lukács, Károlyi), mi is hozunk emberkéket Gyuláról.
Azon a beszélgetésen (az utolsó bajnoki után) felvetttük a Csongrádinak (nem vagyok képes leírni a becenevét, még ha egy csomó leütést is megspórolnék) a Károlyi nevét. A reakció: "hát az egy nagy rizikó lenne, kockázatos, ki tudja mire képes az első osztályban" Már akkor sem nagyon tudtam a hüledezéstől mit szólni erre. Hát ki nem kockázat manapság????? Talán a Rivaldo, Milosevic, Sükür hármas. RÖHEJES AZ EGÉSZ CSONGRÁDI!!!
Szintén akkor került szóba Disztl Petya is. Nem tudom mi az igazság, de én NEM hiszek Csongrádinak, aki azt mondta, hogy DISZTL PETYA VOLT AZ ELSŐ AKI A GÁZSZERHEZ MENT VOLTAN csak őt nem fogadták be a gázosok. Már semmit sem lehet biztosan tudni, úgyhogy vki nyugtasson meg, hogy ez csak fikció, és semmi valóságalapja nincs.
Chip-TFF Creative Commons License 2000.06.21 0 0 154
Gyozo!

Bocsi, elneztem. Aszittem most csutortokon lesz a balhe. ;) Termeszetesen ott a helyem. :) Sorry...

Előzmény: Győző (152)
The Evil Creative Commons License 2000.06.21 0 0 153
Éljen Csató Sanyi!
A Viditől meg takarodjon mindenki, aki a saját érdekét nézi. Csak az menthet meg miket, hogy jön egy dúsgazdag valaki és kisöpör onnan minden férget, de hát erre ugye nincs sok esély.
Ha a Csank meg elviszi a Zalánt is, megnyírbálom a bajuszát!
Győző Creative Commons License 2000.06.21 0 0 152
Chip!

Már most tudod, hogy egy hónap múlva nem leszel itthon? Sajnálom!

Július elseján, ha minden igaz, akkor Dunaújvárosban játszuk az első edzőmeccset. Aztán utána majd jön a szöveg: "Azt hiszitek, hogy ez jó csapat? Még nem is játszott igazi ellenféllel!" Érdekes! Ha én egy csapat újdonsült edzője lennék, akkor igenis azt mondanám, hogy ez egy jó csapat, és megpróbálnám a lehető legjobban feltüzelni a játékosaimat.
Na mindegy, akik olvassák az itt leírtakat, azok úgyis tudják, hogy a szurkolók szerint a bajnokságot megnyert csapat igenis a legjobb az országban!
Az egyetlen vígasz ebben az új struktúrában a Csató Sanyi!

Üdv:SZEVI

Előzmény: Matu (151)
Matu Creative Commons License 2000.06.21 0 0 151

FEHÉRVÁR a VIDEOTONé!!!

Matu Creative Commons License 2000.06.21 0 0 150
Szerintem is azokat kellene meghívni akik magyarázattal tartoznak nekünk és a futballszerető Fehérváriaknak. Persze az elkövetkező 1 hónap alatt sok minden kiderülhet még, ezért nevet most nem tudok kapásból mondani, de ezt Te Győző talán jobban tudod. Egy biztos. Nincs kedvem Veletek együtt abba a szektorba elhelyezkedni az őszi meccseken ahol eddig még sohasem ültem (gondolom tudjátok melyikről beszélek...)

Mindörökké VIDEO TON

Chip-TFF Creative Commons License 2000.06.21 0 0 149
Hogy kiket hivjatok meg?

Hmm...Akik felelosek ezert az egesz hercehurcaert:Fenyves, Csongi, stb... Rajuk ferne nemi szamonkeres! Hogy kepezelik ezt?

ggrr...
csak felhuzom magam.....

Előzmény: Győző (147)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.06.21 0 0 148
Gyozo!

Sajna nem tudok most kivetelesen elmenni az Anketra, de remelem rendet teremtetek abban a kurva nagy kaoszban ami most a Klubnal van. :( Ez egyszeruen undorito, amit egyesek muvelnek. Ehhez mar tenyleg pofa kell. (Bar ha belegondolunk a pofa az mar adott volt mikor gazszarkent a mi eletunkre tortek.)
VTV igazgatoja melyen politikai nyomasra cselexik informacioim szerint. Ez az alibiTV nem is erdemel mast, vegulis a kutya se nezi -szerintem-. Max par elfogult VIDIsta akik neha a spormusorban par jatekost es osszefoglalot nezett meg.

Matu!

En sem tudok megnyugodni. Voltak emberek akik megprobaltak minket kicsinalni. Nem jott ossze. Belerokkantak a dologba. Erre most elkezdenek nyomulni es atvenni a mi klubbunkat. A mi segitsegunkkel akarjak a szarukat eltakaritani -termeszetesen a mi karunkra- es presze MINDENERT A SZURKOLO A HIBAS! Igen! Ez mar igazi politika!

Sosem szerettem a politikusokat....

HAJRA VIDI!
BUZI GAZSZAR!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!