Beyeler Creative Commons License 2018.12.15 0 0 1120

Sion-Basel 7-től. Zárkózunk, vagy amit akartok.

Beyeler Creative Commons License 2018.12.09 0 0 1119

2:0 a vége. Brutálisan megtáltosodott a YB a BL-től, és ez még csak rosszabb lesz tavasszal, ha nem jutnak tovább, több idejük lesz, bár túl sok minden nem lesz kérdéses.

Most épp arra kell figyelni, nehogy több ponttal legyenek bajnokok, mint mi valaha. Eddig 1 döntetlenjük, 1 vereségük van, és akár maradhat is így.

Beyeler Creative Commons License 2018.12.09 0 0 1118

Lesimázzuk a Zürich ellen. 2:0, és mindjárt vége.

Beyeler Creative Commons License 2018.12.02 0 0 1117

Ismét vereség a Young Boystól. Megint elúszott a szezon, és emberemlékezet óta nem volt ilyen gyenge, mint ez.

Beyeler Creative Commons License 2018.11.25 0 0 1116

Cumart egyenlít a 95. percben. Egy ponttal több, de semmire sem elég.

Beyeler Creative Commons License 2018.11.25 0 0 1115

A félidőben vezet a Luzern. Csak hogy ne unatkozzunk.

Beyeler Creative Commons License 2018.11.04 0 0 1114

Győzelem a Lugano ellen. Bua duplájával vezettünk az első félidőben, hogy aztán a másodikban fél óra alatt egyenlítsenek, majd Bua gólpasszával van Wolfswinkel lőtte a győztes gólt. Amikor megláttam a 3:2-es végeredményt, pláne, hogy félidő 2:0, sejtettem, hogy nem volt egyszerű menet, ha látom, szét is vetett volna az ideg az egyenlítő gól után 5 percig. A YB is nyert, így semmi változás.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1113

3 pont a zsebben, de hiába, a Young Boys 0:2-ről fordítva nyert. Pech.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1112

Szépít a Grasshoppers.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1111

Frei kihagyja a büntetőt, marad a 0:3.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1110

Van Wolfswinkel triplázik. Gyorsan lejött az 1,6-os 3 gól. 2x, 4x, 8x-os szorzók a további gólokra, kíváncsi leszek.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1109

Balanta duplázik, 11 perc alatt eldőlt a meccs.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1108

Zuffi góljával vezetünk.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1107

Régi rangadó jön:

19:00 Grasshoppers-Basel

Beyeler Creative Commons License 2018.10.21 0 0 1106

Brutál harc volt, a hajrában 18 perc alatt 4 sárgát kaptak a vendégek. Maradt az 1:1, tényleg mumus a Xamax, ezután kell egy Xanax. És miért is zárkóznánk az utolsó ellen, hogy 9 pont legyen a különbség fent. Újabb káros szezon, a Grasshoppers kiesésre áll.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.21 0 0 1105

Egyenlít a Xamax. Ha nem látom, el se hiszem, hogy 7 évnyi élvonaltól távolmaradás ellenére a harmadik 1:1-et játszhatjuk velük. Még van fél óra, bármi lehet, de úgy tűnik, mumus a Xamax, ami játék nélkül is megmaradt.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.21 0 0 1104

Ajeti góljával vezetünk.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.21 0 0 1103

A Xamax ellen zárkózhatunk. Vagy valami ilyesmi. Tegnap ikszelt a Young Boys, 2 pontot hozhatunk.

Beyeler Creative Commons License 2018.10.06 0 0 1102

Szokásos izzasztóan induló meccsen végül a hajrában 1:3-ra nyertünk. A Young Boys nem bírja a kettős terhelést, kikapott, így hoztunk 3 pontot, de 11 a lemaradás.

Beyeler Creative Commons License 2018.09.30 0 0 1101

Egyenlít a Lugano 0:2-ről, mert miért ne.

Beyeler Creative Commons License 2018.09.30 0 0 1100

1 perc alatt szépít a Lugano, Vécsei adta a gólpasszt. Mi lesz még itt? Na, Vécseit 4 percre rá le is cserélték.