Keresés

Részletes keresés

pinabubus2 Creative Commons License 2011.07.12 0 0 273

Nem, egyáltalán nem bűn.

 

üdv PinaBubus

 

 

Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 272

de gondolom nem voltak tizen,es nem az allam nevelte oket segelybol,ti meg addig meresztettek a feneketeket,hogy a vilagrahozatalukkal megtettetek,ami toletek telt....

Előzmény: mamicska (270)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 271

nem,nem verseny,eppen ezert ertem a kategorikus velemenyedet az eletkeptelen generaciorol...Persze,vannak olyanok is,de nem csak ezen mulik..

Előzmény: mamicska (270)
mamicska Creative Commons License 2011.07.12 0 0 270

szerinted ez verseny? Érdekel engem, hogy te mit tudsz adni vagy mit nem?

Semmi közömön kívül nem is érdekel.

 

nálunk minimalista élet ment, maximálisat hoztak ki belőle. Rég volt, 40 évesek múltak, lesznek. Nem vált kárukra a "szegénység". Én már mondhatom - apjukkal együtt, hogy jól csináltuk vagy jó volt a nyersanyag:)

Előzmény: Gabiiiiii (260)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 269

azert felhivom am a figyelmet,hogy meg a legkevesebb,amit megesznek...De egy iskolakezdes kesz anyagi csod,csak most a harmadikos konyvei lesznek 15e es akkor meg nem vettem egy nyamvadt vonalzot sem...Semmi luxus,csak a legszuksegesebbek...A budos legkisebb,meg no,mint akit huznak es kethavonta novi ki a komplett ruhatarat.....Ne mondja nekem senki,hogy ezek luxuskiadasok es elkenyeztetett kis szarzsakok lesznek,ha nem bokaig ero gatyaban jarnak

Előzmény: kalóczy (265)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 268

koszi:)

Előzmény: kalóczy (267)
kalóczy Creative Commons License 2011.07.12 0 0 267

megkérdezheted

Előzmény: Gabiiiiii (266)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 266

szep szerenyen megkerdezhetem,volt-e mar 18 eves fiad??:)

Előzmény: kalóczy (265)
kalóczy Creative Commons License 2011.07.12 0 0 265

Nem adsz neki elfoglaltságot. Ha az embert igazán érdekli valaki , elfelejtkezik a kajáról. Én a polfórumot is fogyinak használom.

Előzmény: Gabiiiiii (264)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 264

kolcsonadjam  a kamaszomat,aki kepes leenni a fejemrol a hajamat??:))

Előzmény: kalóczy (262)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 263

tudod 2 ev  kemeny penztelenseg  utan kijelenthetem,hogy kitorolheted a seggedet a fene nagy szeretettel,mikor kikapcsoljak a villanyt meg gazt es nem eszel egy hetig,hogy ki tudd fizetni a gyerek ebedjet a suliban...A penz igenis egy biztonsagot es lehetoseget ad..Nem kell milliokra gondolni,de egy letbiztonsagra igen

Előzmény: kalóczy (259)
kalóczy Creative Commons License 2011.07.12 0 0 262

Én nem emlékszem, hogy gyerekkoromban valaha éhes voltam, de ha ebédelni kellett, amikor a többiek már kinn játszottak, a gombóctól nem ment le a falat a torkomon. Egyébként mind1 volt mi a kaja, csak szabaduljak már.

Előzmény: Gabiiiiii (261)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 261

csak abbol a szempontbol kozhely,hogy igenis van egy minimum,amit teljesiteni kell ahhoz,hogy ez igy mukodjon..Szeretheted te a gyerekedet,ha nincs mit enni adni neki

Előzmény: kalóczy (259)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 260

tudod,igen,az enyemek jarnak taborba,kulonorakra es voltak mar atengernel is es ha rajtam mulik,lesznek is.Megkapjak a Nike-t vagy az uj telefont,mert EN igy tartom jonak es szerintem senkinek semmi koze ahhoz,hogy mire koltom a fizetesemet....Ettol fuggetlenul a gyerekeim onalloak es igencsak eletkepesek:)

 

Sajnos tulzasokba nem tudok esni,mert korlatozottak a lehetosegeim,de ha tehetnem ,esnek

Előzmény: mamicska (250)
kalóczy Creative Commons License 2011.07.12 0 0 259

A boldogság nem vásárolható meg pénzen! A család, a szeretet, és az egészség a legnagyobb kincs! Hány gazdag, de mégis boldogtalan ember él ezen a bolygón! Soha nem cserélnék velük! De majd biztos erre is megkapom, hogy ez mind-mind közhely! :)

Előzmény: Gabiiiiii (258)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 258

igy van es nem hinnem,hogy normalis ember ilyen sorsot szanna a gyerekenek,akit allitolag mindenkinel jobban szeret...Vagy megsem???

Előzmény: Sir Balamber (257)
Sir Balamber Creative Commons License 2011.07.12 0 0 257

elég nagy kitolás azzal a szegény gyerekkel, ha nyomorba szülik meg.

Előzmény: Gabiiiiii (255)
kalóczy Creative Commons License 2011.07.12 0 0 256

tényleg, mennyi rég nem látott nick. Elfújta őket a történelem szele? :)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (254)
Gabiiiiii Creative Commons License 2011.07.12 0 0 255

tudod mamicska,a szepen becsomagolt uzsonna is penzbe kerul,a legszerenyebb nyari tabor is es a kinai tornacipo is..Es azt is,hogy a gyereknevelesnek van minosege is,nem csak mennyisege,ez mindenkinel mas,de ha a szamomra kello minimumot nem tudom megadni,inkabb lemondok rola

Előzmény: mamicska (250)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.07.12 0 0 254

Wow, több mint 10 éves a topic:)

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.12 0 0 253

Nem bűn, csak nem célszerű. Megkockáztatom, hogy butaság.

kalóczy Creative Commons License 2011.07.12 0 0 252

 

 

Butaságot beszélsz. Pár ezer gazdag ember él MO-on. Csak ők szülhetnek?

Előzmény: denes (243)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.12 0 0 251

Nem azt írtam,hogy szégyen .

Szegényként sem bűn gyermeket szülni,de nyomorban felnevelni már az .

Előzmény: Törölt nick (249)
mamicska Creative Commons License 2011.07.12 0 0 250

mit értesz "tisztességes" gyereknevelés alatt?

 

különórák tömegét, külföldi táborokat, síutakat és tengeri vakációt, minden elektromos kütyüre megvásárlását vagy szeretetet és gondoskodást? Odalökött uzsonnapénzt vagy szépen becsomagolt uzsonnát?

jah és persze a legmenőbb márkákban való megjelenést, az autóval való hurcolást...

 

szép.

 

így lehet  magatehetetlen, döntésképtelen, unatkozó kamaszokká majd élhetetlen felnőttekké nevelni a gyerekeket és akkor jön a nagy csodákszás, hogy jééééézuskamária a gyerekeim nem csinálnak unokát, sőt! A mama szoknyája mellől el sem távolodnak ezek a 40 éves óriáscsecsemők!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (240)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 246

Állitólag az ilyen szobavizslákat el fogják kobozni, a gazdival fizettetnek  200 dollárt büntiként, és az ebet elajándékozzák a felsõvoltai katolikus  vakzenészeknek.   A 200 dollár a szállításhoz kell.

Előzmény: denes (243)
targyík Creative Commons License 2011.02.15 0 0 245

"De szegénységben felnevelni már részben az ."

 

Hülyeség, a kitörési vágy sokakat nagy tettekre motivál.

Előzmény: Törölt nick (244)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 244

,,Szegényen gyermeket szülni nem bűn."

 

De szegénységben felnevelni már részben az .

 

Előzmény: bubus (241)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.02.15 0 0 242

A kérdés megint aktuális

bubus Creative Commons License 2009.01.25 0 0 241

 

Szegényen gyermeket szülni nem bűn.

 

  üdv PinaBubus

 

 

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.20 0 0 240
Ma megint eszembe jutott ez a dolog. Ha valakinek nincs pénze tisztességes gyereknvelésre, akkor ... és ha csak úgy érszi, akkor bűn ha nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!