Keresés

Részletes keresés

PUMUKLI Creative Commons License 2002.02.13 0 0 341
Sziasztok!
Használt bicikliülést keresek, amit a csomagtartóra lehet szerelni.
30/ 318-97-94 vagy mélben. Köszi
Pumukli
Süsü23 Creative Commons License 2002.02.13 0 0 340
Sziasztok!
SÜRGÕSEN eladó egy 120*60-as fehér, FA, kiságy,matraccal.(A két rövidebb vége teli,a hosszabb rácsos)fekvő felülete 3fokozatban állítható.(Jól szétszerelhető) A matrac kb. fél évig volt használva, mosható huzatú, az ágy régebbi, 3éve újra festett...kitünõ lehet nyaralóba, nagymamához...mi itthon használtuk. Ára :5.000 Ft
Eszter
zezse Creative Commons License 2002.02.12 0 0 339
Ide is beírom eladó 2 db cipő, elefanten márka kivül belül bőr, 19 esek és a szélességük M es. Mindkettőt kb 1 hónapot volt használva. Magasszáruak. Nem tudok árat mondani ajánljatok érte valamit. Az mindkettő kék, az egyik oldalán egy piros elefánt van. Na ennyi,
Zsu

Ha van valakinek cipője eladó 21-22 es méret, vevő lennék rá. ( kislánynak kéne)

Ágibági Creative Commons License 2002.02.12 0 0 338
Kösz, Pimpinudli, aranyos vagy, hogy beírtad! :o)
Előzmény: Pimpinudli (337)
Pimpinudli Creative Commons License 2002.02.12 0 0 337
Sziasztok!

Találtam egy tök jó üzletet az Oktogonnál. A neve Elmés Kelmés, és nemrég nyílt ott egy Baba-Sarok. Itt használt, külföldi babaruhákat lehet kapni, az árak teljesen korrektek. Az is tetszett, hogy nem túrkáló jellegű az üzlet, hanem polcokon, kimosva, kivasalva (legalábbis szerintem, no meg persze ez ellen az eladó sem tiltakozott), összehajtva vannak a ruhák.
Az üzlet az Oktogonnál van, az Aradi utca 1-ben.
Szerintem érdemes megnézni.

Puszi mindenkinek:

Pimpinudli

efamily Creative Commons License 2002.02.05 0 0 336
Ha van valakinek eladó, nem túl használt bébihordozó kendője, jelezze, megvenném. az itt található mailre írjatok!

cscsi Creative Commons License 2002.02.03 0 0 335
Sziasztok!

Használt, de kifogástalan állapotú márkás (H&M, Gimboree, Chiboogi, Peter Rabbit, Osh-Kosh, Miloe, Petit Bateau, Minimen, Mexx, Benetton, Hema, Flock, C&A, GAP, stb.) babaruhák eladók. Méretek: 50/56-110-ig.

Érdeklödni lehet a következö telefonszámokon: 341-6992, 06-20/320-7959

vagy emailen: csepreg1@axelero.hu

Cscsi

Ancsurci Creative Commons License 2002.02.02 0 0 334
Sziasztok!
Remélem jár erre valaki! Barátnőm eladná Graco tipusú szuper babakocsiját. Sajnos nemigen tudom a részleteket, az árban meg szerintem meg lehet állapodni, szóval ha valakit érdekel irjon nekem, csak tegye meg, hogy ir egy mail ment üzenetet is. Esetleg irjátok meg, hogy miket kérdezzek meg!
Ancs
Süsü23 Creative Commons License 2002.01.23 0 0 333
Akkor szombaton 10-től várok Mindenkit szeretettel!
A teljesen új amerikai ruhák (áruk 2000 és 5000 közt van)1 évesig vannak, sok közte a pici (68körüli)
A használt 3évesig, cipők 23-ig!
Emailben címet küldök!
gaboreszter@mail.tvnet.hu
Eszter
(Szeretném 13-ig lezavarni, de ha valaki délután jön az is jó, csak akkor külön szóljatok)
Ha valaki írt e-mailt és nem válaszoltam, az azt jelenti nem kaptam meg, kérem küldje el újra!!!!(mostanában kicsit rendetlenkedik a postafiókom)

LZJ Creative Commons License 2002.01.23 0 0 332
Légzésfigyelőt keresnék. E-mail: lnejudit@freemail.hu
Köszi!
Süsü23 Creative Commons License 2002.01.17 0 0 331
Sziasztok!
Jövő héten szombaton (jan.26)tudnám a vásárt megtartani.10 órától-kb.15-16-ig. Holnap délután is többen jönnek, úgyhogy az is jó.
Mostmár itt vannak a barátnőm által Amerikából hozott ruhák is, a nagy része 1,5év alattira jó, de van pár nagyobb is.
Elég normális árakat írt rá.Van egy 23-as velúr GAP cipő (lányos), persze új. Együttesek tavaszi, nyári, őszi...stb.
Nekem is sok használtam van, a kisfiam 3éves lesz, így ez alatti méretből!
Emailben elküldöm a címem, tel.számom!
Mindenkit szeretettel várok!
Eszter
szinténzenész Creative Commons License 2002.01.17 0 0 330
Légzésfigyelő!
Ismerősöm venne légzésfigyelőt, ha esetleg valakinek van eladó...
E-mailt várok, köszi!
Süsü23 Creative Commons License 2002.01.15 0 0 329
Továbbá:
Eladó egy osztrák babakocsi (esernyőre csukható, peg-perego plikora hasonlít)újra kárpitozva, kisebb esztétikai hibával 6ezer forintért. (rugozása tökéletes, huzata narancs-kék. fektethető támlás, kupola tetős) Eladó még egy kiskád 1000-ért, játékok, ruhák, cipők. Bp. V. kerületében lakom.
Eszter
gaboreszter@mail.tvnet.hu
vagy hongo@freemail.hu
Süsü23 Creative Commons License 2002.01.15 0 0 328
Sziasztok!
Ismét vásárt szerveznék kinőtt gyerekruháinkból (főleg fiús, bár szerintem sok az unisex is)egy barátnőmmel közösen, akinek 1éves a kisfia, és sokat vannak Amerikában. Ő használt és TELJESEN ÚJ (nagyon szép,amerikai) ruhákat is eladna. Szeretném ismét egy napra szervezni az érdeklödőket,(mondjuk jövő hét második felében), de ha valaki máskor tud jönni megbeszéljük.
A barátnőm holnap hozza át a ruhákat, és én is összeraktam már.(Ezek még nem a nyáriak, inkább tavaszi-őszi)
Van még egy jó pár kb. 6éves (inkább fiús) ruha,ami jelképes összegért elvihető.(Nem márkásak, de jó állapotúak)
Akit érdekelne a dolog emailben jelezze:
gaboreszter@mail.tvnet.hu
vagy
hongo@freemail.hu
Eszter
márkó-bébi Creative Commons License 2002.01.04 0 0 327
Sziasztok,
Boldog új évet mindenkinek!
Gondoltam megírom hátha valakit érdekel: szeretném eladni az autósülésünket, mert kinőtte a Kicsifiú, Bébé Confort Elios 0-13 kg (0+ csoport), 3 pontos biztonsági övvel, csak menetiránynak háttal, övblokkolóval rögzíthető, tároló boksz, napfényvédő, nyári (kék-fehér kockás) - téli (kék) huzat, lábzsákkal. Akit érdekel írjon az adorjan.eva@enternet.hu emailcímre. Köszönöm!
Üdv
Éva
bokor Creative Commons License 2002.01.02 0 0 326
Az a kérésem lenne a topiklakókhoz, hogy ha bárki lát valahol leárazást téli gyerekruhákból (kabát!) szóljon itt! Nem mindegy, hogy 10e-ért, vagy mondjuk a 40%-áért veszek a lánynak dzsekit! Köszi előre is:
bokor
Ondrejo Creative Commons License 2002.01.01 0 0 325
Sziasztok!

Eladnék egy nagyméretű, leengedhető kiságyat 5000 ft-ért. (matrac nincs hozzá).
emil: szulloeszter@mailbox.hu

sokpöttyök Creative Commons License 2001.12.25 0 0 324
Kedves Elizabeth! A lego érdekelne! Tudnál róla bőveben írni? Esetleg emilben. És a ruhákat is megnézném (3 éves a szöszink).
Abigél Creative Commons License 2001.12.17 0 0 323
A DUPLO érdekelne, ha még nem kelt el. 2 éves a lányom, pont időszrű darabok. Írj e-mailt, ha még aktuális. Csüt-től szabin vagyok és nyélbe üthetjük, ha még lesz mit.
Előzmény: buta Elizabeth (315)
Süsü23 Creative Commons License 2001.12.16 0 0 322
Kedves Bokor!
Akkor már nem keresel playmobilt? (a nagy vár, sok emberrel 8000 körül volt, a sziget pl.6500 meg ilyesmi)Nem tudom mennyi máshol,de a várat láttam ma a Tescoban 15 ezerért. Én vettem egy Oroszlánkirályos labdát, egy kb.30 cm-s fém kamiont, és 3 szép állatot(kemény gumi), fizettem:1100 Ft-ot.:-)))
Ha más alkalmakra is playmobilt veszel, lehet, hogy érdemes "bespájzolni".
A múlt héten még csak 30%-os volt a vásár, én is ma vettem észre.
Üdv:
Süsü
Előzmény: bokor (320)
Sladi Creative Commons License 2001.12.16 0 0 321
Sziasztok!

Magam ellen beszélek, de tényleg nagyon szép cuccokat kaptunk Elizabethtől.

Kedves Elizabeth, azért ugye nekem is marad még valami? :)) Majd az ünnepek-őrület után megkereslek, puszi,

Jutka

Előzmény: buta Elizabeth (315)
bokor Creative Commons License 2001.12.16 0 0 320
A hir remek :-) Megint az szivta meg, aki már jó időben elrendezte az ajándékokat. Tehát én :-) Nem is gondolok bele, mennyi a fele annak, amit mi vettünk. Csak remélni tudom, hogy úgysem kaptam volna :-)) :*
Előzmény: Süsü23 (319)
Süsü23 Creative Commons License 2001.12.16 0 0 319
Sziasztok!
Az összes Toy Farm játék boltban MINDEN 50%.(playmobil, lego, babák, puzzle stb.stb)
Van a Rákóczi úton (a Rókus templomnál),a Kossuth L utcában (Puskinnál), a Deák téren (a 4-es busz megállójában.)
Már elégé ki van fosztva, de azért még érdemes szétnézni.
Süsü23
bokor Creative Commons License 2001.12.16 0 0 318
Hát, én meg hatévesre való dzseki-kantáros nadrágra lennék vevő... (122-es méret körül) :-)
Előzmény: buta Elizabeth (315)
Lovászi Creative Commons License 2001.12.16 0 0 317
Elizabeth, én vevő lennék Duplóra, és kislány ruhára is :-)))

Tímea

(Örülök, hogy újra látlak :-)))

Előzmény: buta Elizabeth (315)
Ágibági Creative Commons License 2001.12.15 0 0 316
Elizabeth!

De jó, hogy néhanapján azért még Te is felbukkansz!
Én a kislányruháidra vevő volnék! Anna lyányom még csak 3 hónapos (lesz), ilyen kicsi méreteid is vannak? És tudsz róluk képet felrakni, vagy hogy legyen?

Á.

Előzmény: buta Elizabeth (315)
buta Elizabeth Creative Commons License 2001.12.15 0 0 315
Sziasztok,
Lego,Duplo irant erdekelodoknek: van elado mindkettobol, a Duplo csalad is megvan (nagyi+apu+anyu+kisbaba+gyerkagy+kiegeszitok), valamint babaknak valo Duplo csorgobol 3 egymasba epitheto darab, amely egy kezugyesseget fejleszto tekerokkel ellatott alapra epitheto (na ezt jol elmagyaraztam!) 30/390-6865
Elizabeth
Es gyonyoru kislanyruhaim vannak!!! Referenciak Sladitol kerhetok, az arak 50-1000 Ft. kozottiek.A nagyobbak mind fiuk, 12,7,6 evesek.
Siruhank van meg 2 reszes, 140 cm-es.Dzseki+kantaros nadrag 4-6 evesre.Cam autosules 0-18 kg-ig.
Udv,
Elizabeth
cc Creative Commons License 2001.12.13 0 0 314
ha valakinek feleslegesse valt gyerek si sisakja volna, akkor nagyon megkoszonnem, ha irna szamomra egy mailt.
Ágibági Creative Commons License 2001.12.13 0 0 313
Igen, csatlakozom Pumuklihoz. És mivel ezek a készletek egymással is teljesen kompatibilisek, nem fog feledésbe merülni az egyik, ha később beleszeret egy másikba netán. Úgyhogy mondjuk egyszer megveszel egy nagy alapkészletet, aztán mindenféle alkalomra már jöhetnek hozzájuk a kisebbek.
Egyébként szerintem a gyerekekkel kapcsolatban MINDEN iszonyú drága. Az autósülések, a babakocsik, a jó minőségű gyerekruhák, a bébipapik és tejpépek - és még persze sorolhatnám. Visszaélnek azzal, hogy a hülye szülő úgyis a legjobbat akarja a gyermekének, ezért MEG FOGJA VENNI.

Á.

Előzmény: PUMUKLI (312)
PUMUKLI Creative Commons License 2001.12.12 0 0 312
Nem, szerintem a kisgyerekek- sőt, talán még a nagyobbak sem- tudják azt felmérni, hogy milyen drága az a játék, amit megkapnak. Viszont, ha az a tapasztalatod, hogy szeretnek vele játszani és tényleg kitartóan vágynak rá, és nem csak néhány napos újdonság lesz, akkor érdemes beruházni rá. (akinek van miből persze). Mert hány önfeledt órát fognak vele játszani és hát a lego tényleg egy kreatív játék.

Pumukli

Előzmény: dalia (311)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!