Keresés

Részletes keresés

ChrisH Creative Commons License 2001.05.24 0 0 330
Látod? Igazam volt.
Egyáltalán nem toltalak le, csak megjegyeztem, szerintem nincsen rendben a lelkivilágod. Vagy valami más, ahogy azt MarK is írta, választhatsz.
A szemem pedig nyitva van, ne várd, hogy tudjam, tudjuk, hogy egy másik topicban háborúzol valakivel, vagy hogy ennek a kirohanásnak előzményei is vannak.

Részemről a téma lezárva, ennyit amúgy sem érdemel az egész.

Előzmény: depeche babee (327)
MarK Creative Commons License 2001.05.24 0 0 329
Nyugtató helyett egy jó adag humorérzék hiányzik... Na mindegy. Fabe, ne csesztesd, ha nincs neki :).
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.24 0 0 328
Tudtam, hogy elszúrom a linket: ez az!
Előzmény: tejbegrrr (326)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.24 0 0 327
A Fabe-bel való nézeteltérésemet emilben igyekszem redezni, sorry az egészért, tegnap kicsit elfajult a dolog.
ChrisH:te pedig előbb nyisd ki a szemed és azután basszál le,jó? Ez a nyugtatós szöveg meg kezd unalmas lenni és egy egyébként is, nem veszek be nyugtatót mert az egy drog és rá lehet szokni. Meg akarsz ölni??? :-)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.24 0 0 326
Kedves disp! Azt, hogy csak a ti civódásotokat olvasom, kikérem magamnak! Az a rengeteg érdemi és ON info, amit itt nyomatok ( és részben épp a Te oldaladról gyűjtöttem, az smafu? :-)))
Előzmény: disp (322)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.24 0 0 325
Az én linkem szebb, de a Tieden legalább vannak jegyárak is, tehát ezek szerint a 2000/1790 vs. 3600/3200 a helyes megoldás... Aba Napokról valami? :-)))
Előzmény: 12qper (324)
12qper Creative Commons License 2001.05.24 0 0 324
Előzmény: tejbegrrr (323)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.24 0 0 323
Csepeli jegyárak ( emlékezetből, meg mert nem nagyon igyekeztek feltüntetni a belinkelt weboldalon... ): egy napra 2000/1790 ( helyszínen/elővételben ), két napra talán 4000/3600, vagy 3600/3200, szóval valami ilyesmi... :-))) Viszont azon a hétvégén fellépnek az Aba Napokon, már ki van plakátolva, de a hivatkozott weboldal asszem még nem él, így árakat sem tudok, az biztos, hogy Fehérvártól 15 km-re lesz a rendezvény, bármilyen meglepő Abán... :-))) ( És most képzeljetek ide valami ócska szóviccet a következő két hétvégével, meg a Tabánnal... :-))))
Előzmény: tejbegrrr (321)
disp Creative Commons License 2001.05.24 0 0 322
Kérhetnélek benneteket hogy a magánügyeiteket e-mailban vagy egy saját topicban itézzétek? Mert ez már a második topic amin csak a ti civódásotokat olvasom....

Előzmény: depeche babee (317)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.24 0 0 321
Most hétvégén minden ingyen van, de a csepeli Neo irtó sokba fog kerülni! :-)))
Előzmény: depeche babee (313)
patrona Creative Commons License 2001.05.24 0 0 320
Hmmm, nem is rossz. Bár kicsit vicces a felgyorsított tempójú ajjajjóbaby.. sampling:-)))) És a női vokálok valyon honnan lettek benne?
Előzmény: patrona (319)
patrona Creative Commons License 2001.05.23 0 0 319
Na, rászánok 20 percet erre a nejó remixre, bár nem fűzök túl sok reményt ahhz, hogy teccen, mivel a drámenbész.hu-ról való, éa az a stílus nem igazán(sőt, egyáltalán) nem jön be. Na majd meglátjuk!

Chrish: Ha olvasnád a DM topicot, akkor tudnád, hogy Babee miért allergiás Fabe-re:-)))))))))))))

ChrisH Creative Commons License 2001.05.23 0 0 318
Ok, Zsu, vegyél be nyugtatót, mert úgy látszik az utóbbi napokban eluralkodott rajtad a para. Semmi sértő vagy tolakodó nem volt abban, amint Fabe írt, úgyhogy nyugi.
Előzmény: depeche babee (317)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.23 0 0 317
Fabe:kezd már unalmas és fárasztó lenni ez a tom and jerry játék amit itt az indexen velem űzöl. nem vagyok a gery haverod akivel lehet bunkózni, ha vmi gondod van velem, mondd meg élőben. ha meg nincs akkor kérlek, olyan tisztelettel bánj velem ami minden nőnek kijár,ok?
csá
Előzmény: white niggah (316)
white niggah Creative Commons License 2001.05.23 0 0 316
ja tényleg...csak most nézem.
mucikám?! engem te mixelsz vkivel...:)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.23 0 0 315
tudunk róla... én már riasztottam a társaságot mucikám
Előzmény: white niggah (314)
white niggah Creative Commons License 2001.05.23 0 0 314
www.drumandbass.hu - zene a füleidnek - neo/ayiiayyióóó - unlocked mix...(nem neo mix, i might add...)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.23 0 0 313
ez atabános hepaj ingyenes lesz?
úgy mennék mindkettőre!
rég találkoztam már Apukával...
Előzmény: tejbegrrr (312)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.22 0 0 312
Most már meg kiplakátolták a szombatot, és bár bizonyos okokból nem szívesen megyek mostanság a Pecsa környékére, azért én tuti ott leszek! A Mozduljt meg legfeljebb otthagyom, hogy korábban érjek oda a Tabánba Másfélre... :-)))
depeche babee Creative Commons License 2001.05.22 0 0 311
Fabe:jobb híján reason marad. Nincs pár száz rongyom szintire. A másik megoldás,hogy össze kell jönni vmi zenésszel és használni az ő hangszereit. Ez nem pálya, nekem mostantól zenészek tabu. ;)
Előzmény: white niggah (310)
white niggah Creative Commons License 2001.05.22 0 0 310
babee: még mindig a reason-el nyomlúsz? nemsokára nekem is lesz...:)
cheers to all,
dj fabe
depeche babee Creative Commons License 2001.05.22 0 0 309
Sziasztok!
Sajnos már nincs semmi NEO hírem és a Károlit is megtárgyaltuk de azért gondoltam beírok ide. :-)))
A mozdulj neo remix nekem sem tetszik, viszont a www.drumandbass.hu zene füleidnek rovatban van egy igen jó remix, skc készítette. Érdemes letölteni, nekem 2 hétig egyfolytában benne volt a winamp playlistemben.
disp Creative Commons License 2001.05.22 0 0 308
Szerintem kell a végére a moccdujj!
Vagy ha megint a Take it lenne ...Jesus and Mary chains ujre élne...
Előzmény: tejbegrrr (307)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.22 0 0 307
Kevesebben, mint E-Z Rollersen ( bár lehet, hogy ezt csak a ruhatári tumultus hiánya miatt éreztem így... :-)))), de elég szép számmal voltunk jelen azért... És igen, a vége vacak mióta a Mozdulj az, nem lehet, hogy az amúgy tök jó koncertek után állandóan annak az izének kell visszhangoznia a fülemben!!!!!
Előzmény: MarK (306)
MarK Creative Commons License 2001.05.22 0 0 306
Üdv,
sokadik Neo live-om után most már teljesen egyértelmű, hogy a a koncert első fele jön be jobban nekem... :)) A legjobb dal pedig a Meditation :).

Roniszájzon mennyien voltak a PeCsában?

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.22 0 0 305
Akkor segítek! Az egyetlen igazán fontos leglényeg a következő:
Május 26. Budapest, Városliget
A buli kb. este 7-kor kezdődik, a PeCsa mögötti réten, a Világzenei Kamionon!
A többi csak rizsa, elenyésző részben tejbe... :-)))
Előzmény: nitta (304)
nitta Creative Commons License 2001.05.22 0 0 304
úgy érzem elvesztem, itt, az információk tengerében, de valahogy csak magamra találok majd:)

babee: ez vicces, én mindig azt hittem, hogy "egyetlen" Károlisként járok partizni, mert még véletelenül sem voltak soha ismerős arcok az 1etemről. na jó, a Japán, de az meg nem túl meglepő, ha őt látom egy HS7 koncerten. egyébként BTK-töri szak.

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.22 0 0 303
Akkor itt is hagyom a linket:

Neo - minta mókus

A zenei minták szintetizálásának hazai mestere, Moldvai Márk (Neo) nem tartja magát zenésznek. Az I. Csepel-szigeti Fesztivál (jún. 2.-3.) egyik résztvevője ettől függetlenül zenét készít, hangmintákból új világot épít, és valami különlegeset alkot. Ezen kívül, mint a világzene - elsősorban a cigány és az indiai népzene - őszinte rajongója, és ezért vette fel a kapcsolatot a Andro Drom csodálatos hangú énekesnőjével, Mitsou-val. A fellépő projekt neve is ugyanez, amit az országon kívül is nagyon szeretnének preferálni.

Itt is vastagon vannak problémák a megfogalmazással :-), de ebből számomra az derül ki, hogy fellépnek Csepelen... Persze azért hiszek Neked, csak szerettem volna felhívni a figyelmed arra, hogy én is félre lettem vezetve, mint ez a fentiekből kiderülhet... :-)))

Előzmény: ChrisH (302)
ChrisH Creative Commons License 2001.05.22 0 0 302
A Mitsou nem fog fellépni a Csepel Sziget Fesztiválon, félreértettél valamit. :)
Előzmény: tejbegrrr (300)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.21 0 0 301
Igazából csak linkelni akartam, de ez a szöveg a www.mjuzik.hu-n olyan egyenletesen alacsony színvonalúra sikeredett, hogy inkább bedöföm, mulathasson rajta más is:

Neo a Zöldben 2001-05-20 12:50:05

Még világosban közelítettük meg a helyszínt (Zöld Pardon), mely az eddigi, páratlan vadromantikájához képest erőteljesen civilizálódásnak indult. Építkezések, kerítés, több büfé, és az innen is elmaradhatatlan biztonsági szakemberek. Tegnap este úgy tűnik, nem minden elektronika-hívő választotta (egyből) a Pecsát, Roni Size nagymester műsorát, hanem egy Neo-fémjelezte szabadtéri partyt is szép számmal bevállaltunk.

A srácok 9 előtt, a hűvös, csillagos estén el is kezdték a live actet, egyből meditációra, spiritualizmusra és szeretetre felszólítva, amiből annyit el sikerült érni, hogy mantrásan, ütemesen bólogassanak, dűlöngéljenek a fiatalok. Majd a mediterrán változatú "It takes no veed" drogellenes nótát danolta Szűcs Krisztián, és a nosztalgiahullám elárasztott minket, lerohant Ranbo, a Kispál-ramix és az 1999-es érzések.
Ezután az előremutató műsorrész következett, a VOLTon már bemutatott d&b-blokkal. Mintha valódi dj-szettet hallgattunk volna, olyan szépen következtek egymásra a számok, táncos ritmusokkal vicces loopokkal (mintha Tankcsapda-hangminta is akadt volna?), Matykó elmaradhatatlan, vicces gépi hangjával. Mindez élőben. A nézőtéren melegítő(s) mozgolódás, slágerek (Aiayyyo), Másfél-remix, Rádióbarátnő nélkül. Majd a búcsútétel, Krisztián konferálásában Fonográf-dal. Mielőtt mindenki el kezdett volna kutakodni (szülei) emlékei közt, felcsendültek a Mozdulj! című Heaven Street Seven szám. Egyemberként ment a pogo. De 22-kor beállt a csend, vége lett a Neo-nak ez estére.
Régi partyarcok csak nyomokban mutatkoztak, mi is átadjuk a terepet az önfeledést stimuláló gimnazistáknak.

KÉPEK JÖNNEK!

perzsa

És akkor felmerül az örök kérdés: miért fogalmaz az, aki nem tud? :-))) ( És még kíméletes voltam a vastagítással, pedig lett volna rá más ok is bőven... )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!