Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.02 0 0 8

lesz ra megoldas.

Előzmény: locsemege (7)
locsemege Creative Commons License 2010.10.30 0 0 7
Konkrétan arra gondolok, hogy jelenleg '\' karakterrel escape-elni kell a backslash, szögletes zárójel karaktereket - ez utóbbit rögtön kettővel -, az egynél több szóköz elnyelődik, ehelyett  -t érdemes írni, aztán az & jel a HTML sajátosságai miatt &-nak írandó.

Értem én, hogy a cél az volt, hogy ne lehessen kódokkal szétbarmolni az oldalt, de ez azzal is elérhető szerintem, ha a <> jeleket lecserélitek &lt;, &gt;-re. Gyanítom, hogy ugyanakkor épp a feldolgozó script-etek speciális karakternek gondolta a \-t, mint ahogyan az például a bash-ben is van. Meg a regexp-ekben, stb.

Szóval lényeg az, hogy jól esne, ha lenne lehetőség arra, hogy fix szélességű karakterekkel lehessen megjeleníteni bármit, azaz amit mondjuk [code] és [/code] közé ír az ember, az teljes egészében literálisként jelenjék meg, legyen az bármilyen elvetemült, rafinált string is.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.28 0 0 6

publikusan egyenlore sehogy.  de ha korbenezel errefele, akkor talalhatsz erdekessegeket. vagy itt.

 

Előzmény: eref (5)
eref Creative Commons License 2010.10.28 0 0 5
A tesztverzió hogy érhető el?
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.28 0 0 4

teljesen on a felvetes. a jelenlegi tesztverzioban meg nincs, de most, hogy tudok az igenyrol keresunk ra megoldast.

Előzmény: locsemege (3)
locsemege Creative Commons License 2010.10.27 0 0 3
fél off

Lesz végre <pre></pre> tag? Vagy szakmai fórumokba továbbra is egy awk script-tel előemésztett anyagot lehet betenni, mint most, s továbbra sem lesz fix szélességű karakterekre lehetőség? Kódrészek markánsan szétesnek. (Ugye a fórum nem csak a PoliDilit jelenti, sőt!)

teljes on
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2

jogos az eszrevetel, javitottam. Viszont ez a topic nem a mostani editorrol szol.

Előzmény: efemm (1)
efemm Creative Commons License 2010.10.27 0 0 1
Szerintem azt is írd bele a topikleírásba, hogy hibabejelentéskor várod a böngészőprogram nevét, pontos verziószámát és a beállított szerkesztési módot (UBB/WYSIWYG). Így megspórolod az erre vonatkozó következő kérdést.
Előzmény: Törölt nick (-)
Kilroy Creative Commons License 2010.10.27 0 0 0
0
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.27 0 0 topiknyitó

Az editorral kapcsolatos hibajelzések észrevételek megjegyzések javaslatok ötetek helye ez. Semmi másé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!