Keresés

Részletes keresés

rgranc Creative Commons License 2002.12.04 0 0 641
nik
Nagyon jó az ötlet, főleg, ha saját kútfőből indult (azaz nem áll mögötte valós bolt).

OFFtopik
Tetszik a webbolt - egyetlen dolog kivételével, de arról te nem tehetsz: az interaptus egy ingyenes, szabadon terjeszthető és átalakítható bolti rendszert úgy árul, hogy sajátjaként tünteti fel azt (én legalábbis a honlapjukon sehol sem láttam hivatkozást az osCommerce vagy a The Exchange project eredetre...). Nem tudom, mennyit fizettél az alkalmazásért, ha a honlapjukon szereplő hatvanezer forintot, az szerintem rablás ennyi "szolgáltatásért"...
Másik példa az árlistájukat nézve: "napi ajánlat: gördülő szöveg modul, bruttó 4900 Ft". A böngészőm státuszsorában ott az infó: FREE DJScroller at DecafJava.com.
No comment.
ON

Elnézést az ide nem való dolgokért, csak kikívánkozott belőlem ez az egész. A babaholmi.hu tök jó szerintem, csak az interaptus pofátlansága nyomta fel bennem a pumpát. Ha ott lenne az információ, mit árulnak, szót sem szóltam volna, mert a GPL licensz megengedi ezt, de hogy sajátjuknak tüntessenek fel valamit, ami nem az, azt már nem hagyhatom szó nélkül. Megyek is, megkeresem a megfelelő fórumot arra, hogy kiengedjem a gőzt...

Előzmény: nik (639)
zsigrai76 Creative Commons License 2002.12.04 0 0 640
Graco babakocsira keresek eső ellen védő bigyuszt. Szóval gyakorlott mamák biztos tudjátok mire van szükségem, ha valakinek van használaton kívül és megválna tőle, vevő vagyok rá.
nik Creative Commons License 2002.12.01 0 0 639
Sziasztok!
Megnyitottam online babaholmi webáruházam, ahol nagyrészt igényes alig használt márkás, főleg angol bébi- és gyermekruhákat böngészhettek - és persze vásárolhattok :). Már vannak új ruhák is, azok általában magyar készítőtől. Nézzetek körül: www.babaholmi.hu
tamara Creative Commons License 2002.12.01 0 0 638
Sziasztok,
ha meg valaki nem vett overalt a gyerkocenek,elado egy 6 honapos babara valo. Kivul piros vizhatlan, belul sototkek, szoval inkabb lanyos, de egyatalan nem viragmintas. Tok jo allapotban van. 25oo ft-ra gondoltam.

Keresek egy hordozokendot, ha lehet, meg leirassal.

Koszi, tamara

Andimama Creative Commons License 2002.12.01 0 0 637
Sziasztok!

Továbbra is eladó egy nagyon szép, egy gyermek által használt mózeskosaras babakocsi (nem a fapados lengyel). Paraméterei:
- sötétkék alapszínű,
- extra nagy (80 cm) mózeskosár,
- sportkocsi rész külön van,
- mindkét irányból a vázra tehető a mózes és a sport rész is,
- hatalmas kerekek, melyek a nagy hóban is kíválóan tolhatóvá teszik a babakocsit (kipróbálva!!),
- zsebek a mózeskosáron,
- állítható magasságú tolókar,
- a sport rész 4 fokozatban állíható a vízszintestől teljesen 90 fokig (ezt ha jól tudom nagyon kevés babakocsi tudja),
- a sport részben kíválóan hasaltatható a baba (én lányom nagyon szerette), mert a végén egy picit magasabb (5-6 cm) és ez készteti a babát arra, hogy tartsa magát, hogy kilásson,
- esővédőt adok hozzá.

Irányára: 28.000 Ft
Ha valakit érdekel írjon mailt (andimama@index.hu), képet tudok küldeni.

Andimama

Törölt nick Creative Commons License 2002.11.30 0 0 636
Szia!

Vastag a dzseki? Vizhatlan?
Erdekelne!

MuTeR

Előzmény: Buborka (634)
Buborka Creative Commons License 2002.11.30 0 0 635
Bocsi, rosszul írtam, az overáll csak 86os!
Buborka Creative Commons License 2002.11.30 0 0 634
Eladó egy használt 92es kék mintás, farmerbetétes overáll, 1700Ftért

valamint

egy új, 74es kék alapon pingvin mintás kapucnis dzseki 2600Ftért.

Képet tudok küldeni!

bors12 Creative Commons License 2002.11.26 0 0 633
köszönöm szépen majd körülnézek, mert már sűrgős lenne.
Előzmény: efamily (632)
efamily Creative Commons License 2002.11.25 0 0 632
Újpesten az Árpád úton lévő üzletházban (Újpest KP-tól a Duna felé a jobb oldalon) van a Pocakkuckó, ott 7 körül vannak gatyák, és szerintem szupik!
Előzmény: bors12 (628)
quizas Creative Commons License 2002.11.25 0 0 631
OFF
Andrea-r,
Pedig két levelem is visszajött és válasz nem érezezz rájuk. Megy a harmadik.
quizas
ON
Előzmény: Andrea-r (629)
Ágibági Creative Commons License 2002.11.25 0 0 630
Sziasztok!

21-es Siesta Sympatex téli cipő kitűnő állapotban eladó. Irányár: 5e Ft.

Á.

Andrea-r Creative Commons License 2002.11.25 0 0 629
quizas!
jó.

Andrea

Előzmény: quizas (626)
bors12 Creative Commons License 2002.11.25 0 0 628
sziasztok!
Kismama nadrágot szeretnék venni M-L es méret. Voltam sokfelé körülnézni, de 12e Ft alatt nem láttam. Kicsit sokallom. A méretek nagyon csalókák. Terhességem előtt XL es nadrágokat hordtam, azóta csak szedtem fel, de az M es kismamanadrág jó volt rám.
Kriza Creative Commons License 2002.11.23 0 0 627
Sziasztok!

Miután a P.Cardin babakocsinkat sikerült eladnom :))), immár jövök a következő cuccal:

CAM Pretty Plus sportkocsi, esernyőre csukható, kupolatetővel, lábzsákkal, 4 fokozatban szinte vízszintesig dönthető háttámlával, alsó kosárral, elöl bolygósítható kerekekkel eladó. Huzata levehető, mosható, patchwork+farmer mintás, kék alapú. Irányár: 8.000 Ft.

Különben javaslom minden kedves potenciális eladónak a Soroksári úti Megatoys bizományi részét, én már több mindent adtam el ott (pl. P.C. babakocsi :)) ) és nagyon elégedett vagyok velük.

Kriza

quizas Creative Commons License 2002.11.22 0 0 626
Andrea,
Jó az emiled??
quizas
Előzmény: Andrea-r (624)
Abigél Creative Commons License 2002.11.22 0 0 625
Továbbra is eladó egy TENTE fekvőkenguru, amit ülős kenguruvá is lehet alakítani.
Andrea-r Creative Commons License 2002.11.19 0 0 624
Sziasztok!

Még mindig eladó:

Avent Isis mellszívó pótalkatrészekkel. Júniusban vettem, 1,5 hónapot használtam.

20 db-os anyatejgyűjtő zacskó. Bontatlan, eredeti csomagolásban.

Andrea

mosomasa Creative Commons License 2002.11.17 0 0 623
Pumukli,
köszi a gyors választ, de a család közben oldalról beelőzött és kiderült, hogy a bölcsőprobléma megoldottnak tekinthető.

Quizas,
majd beszámolok, hogy beválik-e a dolog. Reméljük:-)

mosomasa

Előzmény: PUMUKLI (620)
quizas Creative Commons License 2002.11.17 0 0 622
OFF
Szia Mosómasa!
Mi is vettünk használtan bölcsőt, ami kisebb ugyan, mint Pumuklié, de reméljük, beválik. Majd írd meg, nálatok bevált-e!
ON
quizas
Előzmény: mosomasa (619)
Andimama Creative Commons License 2002.11.16 0 0 621
Akkor tévedtem. :( Pedig én is örültem és emlékszem, hogy nyár előtt még tuti nyitva volt szombatonként, viszont amikor még dolgoztam (2 éve kb.) akkor még nem volt hétvégi. Ezek szerint visszatértek. Kár....:((((

Andimama

Előzmény: Gica70 (618)
PUMUKLI Creative Commons License 2002.11.16 0 0 620
Kedves mosomasa, mi pont eladni készülünk a bölcsőnket. Klasszikus ringatható (tehát nem olyan, ami kisággyá alakítható). Nagyon kedves darab, mérete 1 méter * 65 centi. 15.000-et gondoltunk érte. Ha érdekel, hívj fel, mert ritkán járok erre: 30/ 318-97-94 Anita
Előzmény: mosomasa (619)
mosomasa Creative Commons License 2002.11.16 0 0 619
Bölcsőt keresnék. Amennyiben valaki tudna ilyet, vagy hogy hol találhatnék - használtan, válaszoljon. Viszonylag sürgős a dolog, mert babóca már elvileg bármikor megszülethet! :-)

mosomasa

Gica70 Creative Commons License 2002.11.16 0 0 618
Sziasztok!

Kuszi, Andimama
A zoki és harisnyanagykert megtaláltuk. Végülis péntek este mentünk, azt hittem 6-ig nyitva lesz. Tévedtünk! Hátha érdekel még valakit ezért leírom a nyitvatartást: H,Cs:8-18, K,Sze,P:8-16 és hétvégén pihennek!!!!! Na, majd legközelebb már ezek szerint megyünk:-)))

Az eladó dolgaink közül a következők vannak még meg:
- 120x60-as vadiúj (eredeti csomagolásban) Novetex-es biokókuszmatrac: 11.700.-
- szintén vadiúj 80x50-es kiásgyra rögzíthető (kemény alapú) pelenkázó matrac: 3.500.-
- babúszáson (is) használható megkötős pelenkavédő 5-8kg-os 1 csomag, 8-11kg-os 2 csomag, 11kg feletti 2 csomag (10db/csomag): 600.-Ft/csomag
Ha valakit érdekel valami, írjon légyszi!

Gica

Kriza Creative Commons License 2002.11.15 0 0 617
Sziasztok!

Továbbra is eladnám nagyon jó állapotú Pierre Cardin kétfunkciós babakocsinkat, szürke alapon állatmintás huzattal, nagy, elöl bolygosítható kerekekkel, átfordítható tolókarral, alul bevásárlókosárral, 3 fokozatban dönthető háttámlával.
Ára karácsonyi akcióm keretében 18.000 Ft-ra csökkent :))).

Kriza

HSZM Creative Commons License 2002.11.15 0 0 616
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek feleslegessé vált kenguruja?
Magánba várom, mert sajna nem sok időm van a fórumon olvasgatni!
Előre is köszönöm: HSZM

identicalmcqc Creative Commons License 2002.11.15 0 0 615
A szombatban nem vagyok biztos :o( De a leírás az nagypon jó. Ha a Gyöngyösi úti metróállomástól, a következő állomás felé mentek (kb 10 m-t :o))) ) Újpest felé, akor már meg is van. A metrómegállóval szemben van egyből az út másik oldalán :o)
Előzmény: Gica70 (614)
Gica70 Creative Commons License 2002.11.14 0 0 614
Köszi Andimama! Így már biztos megtaláljuk:-)
Előzmény: Andimama (612)
bokor Creative Commons License 2002.11.14 0 0 613
Nagyon jó harisnyaboltot szeretnék ajánlani, a Dob utcában van, ha a Blahától mész az Oktogon felé, akkor balra kell menni, van egy parkoló, aztán egy cipőbolt, rögtön mellette a zoknibolt. Én a hétévesemnek vettem nagyon csinos csíkos harisnyát 680 forintért ( Calcedoniában hasonlók legalább 2000 forintba kerülnek) Nagy a választék és elég olcsó... A mamáknak pedig nagyon szép színű és jó minőségű pamutharisnyákat lehet kapni, egy ezres alatt, asszem, ez sem utolsó szempont... :-))
Előzmény: Gica70 (610)
Andimama Creative Commons License 2002.11.14 0 0 612
Gica!

Címet nem tudok, de pontosan a Duna Plazaval van szemben, ha a Váci úton mész kifelé, akkor ahol a 4 es végállomása van, utána következő utcasarkon (azt hiszem az a Gyöngyösi utca). Egyébként nagy sárga táblák hirdetik, hogy nagyker, de kisker is van ott.
Én éppen ma vettem Kingának mintás harisnyákat 800 Ft-ért, de a sima harisnyák 400 körül vannak.
Emlékeim szerint szombaton 10-16-ig van nyitva, bár nyáron állítólag hétvégén nem volt nyitva.

Remélem így megtalálod.

Andimama

Előzmény: Gica70 (610)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!