Keresés

Részletes keresés

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 361
Tényleg nem OFFok ezek... Egyébként bal elől, mert mindig ott, én még a lufis gyerkőccel is táncoltam picit... :-)))
Előzmény: liquid (360)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 360
tejbegrrr: Tényleg rá volt kötve. :)))

nita: hát mer nem is offolunk. Folyamatosan a Neo koncert(körítésről) csevegünk. :)))) Különben nem járok jailbe, úgyhogy sajna keversz valakivel. No de még lesz lehetőség, hogy találkozzunk. :)))

Tényleg ha mán "offolunk" ti merre voltatok a Neo-n (szinpad előtt, balra, vagy hátrébb stb...)? :)))

nitta Creative Commons License 2001.05.28 0 0 359
srácok, istenien csináljátok, hogy folyamatosan offoltok, de közben úgy érzi az ember, hogy mégsem:)
a lufira kötött kissrác nagyon édes volt.

liquid: az lehet, hogy Te sokat szoktál járni jailbe? mondjuk még anno minden szerdán? mert ha igen akkor sejtem ki vagy:))) ha nem, akkor meg tévedtem.

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 358
Nem, pedig tényleg ő volt a legnagyobb, persze ha ugyanarra a kiskölyökre gondolunk... ( Nem nála volt a lufi, rá volt kötve! :-)))) Ja, és ha már szóbakerült, a kislánynak üzenem, aki az orrom elől fölkapta a szinpadról elhajított tábla csokit, hogy JÖSSZ TE MÉG AZ ÉN UTCÁMBA!!! :-)))
Előzmény: liquid (357)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 357
Azt a kissrácot (lehetett kb. 3-4 éves, és lufi volt nála) mutatták aki a Neo-ra táncolt?
Előzmény: tejbegrrr (355)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 356
Teljesen jó! Időutazó hozzászólás! Nálam csak 12.30 múlt! :-)))
Előzmény: tejbegrrr (355)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 355
Mert nem erről szólt elsősorban a műsor, a gyereknapi körképbe már én magam is csak bajosan férek be, hát még az a két vénember, akik ráadásul közel sem olyan szépek, mint a hugom sat. :-)))
Előzmény: liquid (354)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 354
gondoltam... (a mackóst) :)))))
Pedig a kamerás felment a szinpadra is és ott is filmezte MM-éket. Vajon azokat a snitteket miért nem használták fel.
Előzmény: tejbegrrr (353)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 353
Nem szemből vették, bal hátulról indul a kamera, és főleg a közönséget mutatja, az MM-ekből csak két, távolban bólogató fej látszik, meg egy csomó zsineg... :-))) ( Értettem ám én a mackót elsőre is, csak ilyen penge a humorom, tudod? :-))))
Előzmény: liquid (352)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 352
A "mackós" az alkatomra értendő. Amúgy nem tudom rákerültem-e a tv-listára, hisz amikor forgattak én hátrébb voltam (a bicaj miatt). :)))
Előzmény: tejbegrrr (351)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 351
Majd jól megnézlek a videón, de akkor most mackóban voltál, vagy pólóban, rövidnadrágban? :-)))
Előzmény: liquid (350)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 350
Én kék bringával voltam, rövidnadrágban, fishbonos polóban, és egy kicsit "mackós" vagyok. :))))
Előzmény: nitta (349)
nitta Creative Commons License 2001.05.28 0 0 349
ez jellemző, ott volt a fél topic, és én megint csukott szemekkel járkáltam és továbbra sem ismertem fel senkit:)))) egyedül d.b.-t, de róla eddig is tudtam, hogy ki. na mindegy, legközelebb majd mindenkit gyanúsan méregetek, hogy vajh írogat-e a fórumra vagy sem? :)
Előzmény: liquid (343)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 348
Pedig már épp kezdtem kétségbeesni... :-))) Működik a link, de még csak Lajcsi van fenn, meg a HS7, viszont lesz Partysátor! Aba Napok
Előzmény: liquid (347)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 347
Azt csak úgy írtam...
Előzmény: tejbegrrr (346)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 346
Nem is az fáj nekem, hogy ők igen, hanem hogy én nem... :-))) Egyébként tudsz tervezett kiadóváltásról? ( Csak mert attól késik igazán a lemez, úgyhogy aggódom picinyt... :-))))
Előzmény: liquid (345)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 345
Hát ha az EMI-nél maradnak talán (plusz zenei források), de szerintem ha megveszik se "szakadnak" bele. De ha tiszteletjegyet kapnak, szerintem megérdemlik. :))
Előzmény: tejbegrrr (344)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.28 0 0 344
Azon töprengek, hogy mennyire vagyok öreg és mennyire gazdag... :-))) Mátyás és a pereputty vajon kap tiszteletjegyet? Mert ha igen, akkor NEMÉR!!! :-)))
Előzmény: liquid (343)
liquid Creative Commons License 2001.05.28 0 0 343
Neo koncert: Én speciel tök jól éreztem magam, előtte "bemelegítettem" a HS7-el, és a Neo nagyon jó volt. Jó volt látni, hogy mosolyogni is tudnak a srácok, a Krisztián meg nem tud viccet mesélni. :))))

DM Koncert:
Ticketexpressz szerint:
Ülő 1 - 7900 Ft (szinpad közel)
Álló - 7500 Ft (szinpad vagy közel vagy távol...)
Ülő 2 - 6900 Ft (szinpad távol)

patrona Creative Commons License 2001.05.28 0 0 342
Helló lányok!:-)))

A DM koncerten én is erősen gondolkodom! Persze azon, hogy melyik szektorba vegyem a jegyet :-))))))

Babee: Nincs kedved válaszolni a mailemre?

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.27 0 0 341
Annyira nem kár, a hugom ugyanis ma is kint volt, és felvetette velem, de nem kölcsönözhető, mert mint említettem, én is rajta vagyok... :-)))
A DM-en meg erősen gondolkodom, tényleg nem lenne rossz ott lenni...
Előzmény: depeche babee (340)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.27 0 0 340
Kár,hogy nem vetted fel...
Szarul néztem ki? :-)
DM koncert Budapest, Kisstadion szeptember 12
jegyárak: asszem 7500 a drágábbik ülő, az olcsóbb és az álló 6900.
Jönnötök kéne,nem? ;)
Előzmény: tejbegrrr (339)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.27 0 0 339
Na akkor most én kérdezek ( lusta vagyok magam utánajárni ), az ( DM-koncert ) hol lesz, mikor és mennyiért? Egyébként benne voltál a TV-ben, a királyin ment egy bő húszperces összefoglaló a városligeti gyereknapról ( feat. Orbánné, Demszky meg egy rakat gyerkőc ), és egy másfél perces snitt mutatta a Neo-konci közönségét, így többek közt Téged és kisérőidet, nittát és nagyszerű barátnéit, a hugocskámat, no meg sajnos engem is... :-))) Fehérvár pedig nincs messze, és még az is lehet, hogy Aba 15 km-rel közelebb van! :-)))
Előzmény: depeche babee (338)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.27 0 0 338
Sziasztok!
Sajna passzolni fogom a csepeli bulejt ha ennyire drága, tudjátok meg kell venni a DM konci jegyet de gyorsan... :-)))
dnb:az,hogy nem ismertelek fel betudható az elmebajomnak meg annak, hogy nem szoktam jailbe menet betenni a kontaktlencsémet mert a füst akkora,hogy pillanatok alatt kiszáradna a szemem.
Sorry ha bunkónak tűnnék emiatt.
A konci szóról meg nem tudok leszokni :-)))
Előzmény: dnb123 (337)
dnb123 Creative Commons License 2001.05.27 0 0 337
Sajnos nem tudtam elmenni tegnap, mert nálam a Másfél mindent ver!!!!!! Az viszont nagyon jó volt.

Db: Hallom fogalmad sincs hogy ki vagyok! Nem is csodálom, mert már a Jailben is elmentél mellettem a felismerés legapróbb jele nélkül!!!!!!! Na de sebaj, majd a következő "koncin" találkozunk!!!! (Hmmmmmm, nem is tudom az mikor lesz, talán szombaton???????? :)))))))))))) )

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.27 0 0 336
Ja, de játsza csak a HS7, és Japán ne énekeljen... :-))) ( ld. még permanens fika, bocs! :-)))) Édes nitta, ez csak 333, így egyedül csak feleannyira vagyok ördögi... :-))) Jövő szombat Csepel-, azutáni Aba Napok, egy hétre rá Sportsziget! El vagyunk kényeztetve, de komolyan! :-)))
Előzmény: nitta (335)
nitta Creative Commons License 2001.05.27 0 0 335
a mostani szombat sem telt Neo nélkül, ez azért pozitív :) annyira jó, hogy mindig a Love songgal kezdenek, mert így már az elején teljesen pörgök.

a Mozduljról csak annyit, hogy ha előttük a HS7 játszik, akkor legalább valamelyikük (mondjuk a Neo) kihagyhatná a repertoárjából. még nem találkoztam olyan emberrel, aki örült volna annak, hogy 2szer hallhatja. mondjuk olyannal sem aki annak, hogy 1szer :)))) na jó, ez gonoszkodás volt. bocs.

d.babee: odaértünk még teljesen jó időben, legalább 6 v. 7 számot hallottunk, köztük Haszongépjárművet, és tök vicces volt, hogy 1 idő után csupa olyan ember partizott körülöttem, aki előtte már ott volt Neon is:)

tejbegrrr -333-, ne légy gonosz, mert még a végén meg leszel fegyelmezve! :)))

tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.27 0 0 334
Viszont Mátyásért kicsit aggódom, megint láttam mosolyogni, beteg lehet, vagy valami... :-))) 333!
Előzmény: tejbegrrr (333)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.27 0 0 333
Én is tudom ám a választ, de ha már nittát kérdezted, akkor inkább hallgatok... :-)))
A lényeg: ma/tegnap tényleg jó volt, Mozduljt most már jó lenne valóban hanyagolni, bár van egy olyan érzésem, hogy épp miattam nem fogják... :-))) Azonban igazam lett, lesz Neo a Sportszigeten, 17.-én vasárnap, újra ingyen! :-))) Mezőtúrt viszont kihagyják, hüpp-hüpp... :-(((
Előzmény: depeche babee (332)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.26 0 0 332
Hali!
A mai konci jó volt. Nitta:odaértetek a másfélre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!