Keresés

Részletes keresés

zezse Creative Commons License 2003.02.04 0 0 793
végy hozzá:
1 db kétévest aki folyton szerel
sok időt
nagy helyet
és kész.
egyébként patentok vannak az ülés két oldalán, a háttámla meg kapcsokkal működik :-)
a perwolltol meg jó szagú lett. bár aki kitalálta hogy fekete orkán meg sárga plüssszerű legyen egy babakocsi azzal elbeszélgetnék..
Előzmény: Törölt nick (789)
Cincoka Creative Commons License 2003.02.04 0 0 792
a graco honlapján,ha behivod a babakocsikat,a paraméterek leirása után van a használati utasitás linkje,igaz,csak az összeszerelésröl,de szétszedni biztos hasonló módon kell:-)
Előzmény: Törölt nick (789)
Annie Cruelty Creative Commons License 2003.02.04 0 0 791
Nem gyerekholmi, de az lehet belőle:
Pamperst használó Anyukák!
KERESEK megvételre az új Fisher-Price-Pampers programban résztvevő Midi, Maxi, Maxi+ peluson lévő "ÚJ" emblémát! (Nem vonalkód!) Az óriáscsomagoson kettő van.
Ha Te nem gyűjtöd, légyszi add nekünk, v. megveszem 100 ft-ért/db, v. elcserélem más vonalkódra, v. babaholmira.
SÜRGŐS!!!!!!!

Anikó:281-1554, v. 06-20/542-8047
Hívj, v. írj SMS-t, sajna netezni nem tudok a közeljövőben.
Köszi!

kockasfulunyul Creative Commons License 2003.02.04 0 0 790
Ha hazajöttél üzletelhetünk? :-) Mindkettő kellene, ha megvan még.
Előzmény: Törölt nick (789)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.04 0 0 789
Zezse!

Áruld el azonnal, hyog hogyan tudtad szétszedni én egészen egyszerűen nem jöttem rá.... Köszi:-)))))

Piglet

zezse Creative Commons License 2003.02.03 0 0 788
mosómasa: egy adalék a citisporthoz: ma kimostam, de szétszedni nem volt könnyü. Vagy én voltam béna. Akinek iyen van ( Andimama) mire való a két fekete foganytyú vagy mi az ülésnél????
Egyébként gyorsan szárad..
Andimama Creative Commons License 2003.02.03 0 0 787
Sziasztok!

Továbbra is eladó....

- egy új, kb. 86-os méretnek megfelelő bordó színű overall, kesztyű és lábtakaró is van hozzá. Irányár: 3.000 Ft.
- 1db 19-es használt öszi-tavaszi fűzős kiscipő, sötétzöld-sötétkék színű, illetve 1 db 19-es használt, kislánynak való sötétkék szandálcipő (elől zárt, tehát tavaszi viselet inkább, illetve benti cipőnek is jó). Irányár: 1.000/db

Egy nagyon szép, egy gyermek által használt mózeskosaras babakocsi (nem a fapados lengyel). Paraméterei(sötétkék, extra nagy mózeskosár, külön sportrész, mindkét irányból a vázra tehető a mózes és a sport rész is, hatalmas kerekek - hóban kipróbálva, zsebek a mózeskosáron, 4 fokozatban dönthető sportrész - 90 fokig, állítható magasságú tolókar, sportrészben kiválóan hasaltatható a baba) esővédőt adok hozzá.
Irányára 28.000 Ft

Ha valakit érdekel írjon mailt (andimama@index.hu), mindenről tudok képet küldeni.

Andimama

zsigrai76 Creative Commons License 2003.02.03 0 0 786
itt vagy még?
Előzmény: Andrea-r (785)
Andrea-r Creative Commons License 2003.02.03 0 0 785
Szia Zsigrai!

Küldtem emilt, de visszajött. Szóval, még megvan a kendő.

Előzmény: zsigrai76 (782)
pull.ups Creative Commons License 2003.02.03 0 0 784
Zsigrai!

Elküldtem!
Szia!

Előzmény: zsigrai76 (782)
pull.ups Creative Commons License 2003.02.03 0 0 783
Szia Zsigrai!

Mail megy nemsokára hordozókendő ügyben!

Előzmény: zsigrai76 (782)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.02.02 0 0 782
ha zedu nem vitte még el a hordozókendőt, akkor írj egy mailt a zsigrai@foltinfo.hu címre.

Hordozókendőt keresek, ha valakinek van, írjon .
Köszönöm.

Előzmény: Andrea-r (775)
Kriza Creative Commons License 2003.02.02 0 0 781
Sziasztok!

Az új olvasók számára felelevenítem :))

Eladnám a következő dolgokat:
CAM Pretty Plus esernyőre csukható sportkocsi, 4 fokozatban dönthető háttámlával, kupolatetővel, lábzsákkal, levehető karfával, állítható lábtartóval, elöl bolygósítható kerekekkel, bevásárlóhálóval, alsó kosárral. Huzata levehető, mosható, farmer-patchwork mintás. Irányár: 8.000 Ft.

Graco Breeze babakocsi, két pozícióba állítható háttámla, nagy bevásárlókosár, elöl bolygó kerekek, levehető karfa, ötpontos biztonsági öv, levehető, mosható, kék alapon halacskás huzat, nagyon jó állapotban. Irányár: 13.000 Ft.

Jonhsons pelenkázótáska, rácippzározható vastag pelenkázó alátéttel, nagyon jó állapotban, kívül-belül különféle méretű zsebek, pl.cumisüvegnek. Irányár: 1.500 Ft.

Az email címemen jelentkezzen, akit valami érdekel.
Kriza

szinténzenész Creative Commons License 2003.02.01 0 0 780
IKERBABAKOCSI / TESTVÉRKOCSI ELADÓ
Nagyon jó állapotban lévő babakocsi eladó, ami ikerkocsiként és testvérkocsiként is állja a sarat!
Lényeges előny, hogy egymásutáni, tehát elférsz vele a járdán, beférsz egy közért ajtaján.
Következő igen lényeges előny, hogy összecsukva befér egy kisebb (mondjuk Peugeot 206) csomagtartóba.
Harmadszor pedig ikerként használva mindkét baba teljesen lefektethető, illetve ülni egymással szemben és egymásután is tudnak.
Típus: Hauck Tandem
Szín: sötétkék, fehér pettyekkel
Ha érdekel, az alábbi címre jelezd, küldöm a többi infót!
ikerbabakocsi@freemail.hu
rokasz Creative Commons License 2003.01.31 0 0 779
Eladó az L-es kismamaruha, amely tavaszi viseletre ideális. Hosszú újjú, a szoknyarésze farmer, 2 zsebbel, a felsőrésze pamut. Ára 3500.-Ft.
Eladó továbbá egy AVENT bimbókiemelő és tejgyűjtő egyben. Ára: 1000.-Ft.
Eladó egy Medicor által gyártott és bevizsgált légyzésfigyelő, melynek ára 23.000.-Ft és eladó egy ANITA pocaktartó M-es méretben 3500.-Ft-ért
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 778
Sziasztok, eladó 2 szép francia anorák.

Paraméterek:

méret: 62-64

majdnem vadiújak, az egyik egyszer, a másik egy párszor volt a fiamon, nem lehet róluk megmondani, hogy nem újak
uniszex design
kapucnis, lábfejes mindkettő
az egyik szürke-piros csíkos
a másik sötétkék, belül világoszöld pamutbélés
mindkettő mosható
darabja 2500 HUF

dobj mélt, ha érdekel,
agwe@index.hu

jó hétvégét mindenkinek,
agwe

almacica Creative Commons License 2003.01.31 0 0 777
Nekem Peg Perego Aria van. Eddig nagyon jól szolgált. Könnyű és masszív. A villamosra is felfér vele az ember. A cippzáras döntés is bevált. A baba szereti, kényelmes, a biztonsági szíj könnyen bekapcsolható. A kosár nagy, elég sok minden elfér benne. A fogantyúk mellett elhelyzett két tartóra két karabínert felhelyezve plusz tárolót kaptam.
De azért - a tárgyilagosság kedvéért -néhány hibáját is megemlítem:
Az esővédő nagyon kicsi, csak a baba fejét védi. A hátsó fékeket taró rész kilazult és amikor megyünk zavaróan zörög. Én jelenleg úgy használom, hogy egy "pók" (kocsihoz való rögzítő) tartja és ha fékezni kell, ezt kiakasztom.
Előzmény: mosomasa (768)
rgranc Creative Commons License 2003.01.31 0 0 776
Gica70
Írok emailt az itt szereplő címre, bennünket valószínűleg érdekel! (A hétvégén derül ki a költözés után, hogy lesz-e hova tennünk a saját pelenkázónkat. Ha nem, akkor mindenféleképp kell ez.)
Előzmény: Gica70 (774)
Andrea-r Creative Commons License 2003.01.30 0 0 775
Szia Zedu!

Nekem van, Nandu kendő keki zöld csíkos, leírással együtt. Egyetlenegyszer használtam. 4000 forintra gondoltam, mivel 5000 pénz + postaköltség volt.

Andrea

Előzmény: Zedu (771)
Gica70 Creative Commons License 2003.01.30 0 0 774
Sziasztok!

Már csak a
- vadiúj 80x50-es kiásgyra rögzíthető (kemény alapú) pelenkázó matrac ELADÓ: 3.000.- Ft-ért

Sziasztok
Gica

budai anya Creative Commons License 2003.01.30 0 0 773
Van egy eladó tenténk. Ezt ugyanúgy nyakra-vállra kell erősíteni, mint a kengurut, csak ebben fekszik a 0-3 hónapos gyerek, mert van egy kemény, hosszúkás szivacsbetét benne. Én nagyon szerettenm, mert erdőbe is tudtunk menni kirándulni vagy a város szívébe és nem kellett a babakocsival vacakolni. A baba is nagyon szerette, mert kileshetett belőle és közben érezte a testem melegét. Újonnan 7-8 ezer forint, én 3000 Ft-ért adom.

Előzmény: Zedu (771)
Andimama Creative Commons License 2003.01.29 0 0 772
A citisportnak fixálható az első kereke.
Előzmény: Cincoka (765)
Zedu Creative Commons License 2003.01.29 0 0 771
Lányok!

Hordozókendőt keresek! Ha tudtok valamit, szóljatok!

Köszi

Eszto Creative Commons License 2003.01.29 0 0 770
Sziasztok!

Tovabbra is keresek kerti jatekokat 2 eves kisfiamnak! (homokozo, kishaz, maszoka, hinta, kotelhalo, trambulin, csuszda stb..) Mindene a mozgas, de az ujak nagyon dragak, jatszoter meg nagyon messze..

A fa is jo, de jobban orulnek muanyagnak, mert az kevesbe balesetveszelyes. Ha esetleg valaki tud valamit kerem ha lehet email-ben is irjon. Cimem: eszto@wiw.hu

Koszi,
Eszter

Cincoka Creative Commons License 2003.01.29 0 0 769
Sulyban igen.Mármint,hogy 4.9 kg. De szerintem kicsit szélesebb. Meg nem füzös,hanem cipzáros háta van. De a peregonak van honlapja,alaposan megvizslathatod(meg a graco-t is).www.pegperego.com és www.graco.de
Előzmény: mosomasa (768)
mosomasa Creative Commons License 2003.01.29 0 0 768
Még kérdezném, hogy a Peg Perego Aria is ebbe a kategóriába tartozik, mint pl. a citisport??

mosomasa

Sica Creative Commons License 2003.01.28 0 0 767
Sziasztok!

Van egy eladó babatornáztatóm. Ha érdekel valakit tudok képet küldeni. Ár: 3 ezer Ft.

Sica

Lucilla Creative Commons License 2003.01.28 0 0 766
Cinc,
lehet, hogy én voltam, aki mondta.
Nekünk veneziánk van, én 163 cm és 54 kg vagyok, és bárhova fel rakom, pedig nem bodyzok:)))
Nem mondom, hogy fél kézzel dobálom fel a buszra, de felrakom kapaszkodás nélkül.

Lucilla

Előzmény: Cincoka (765)
Cincoka Creative Commons License 2003.01.28 0 0 765
40 font az 18 kg.
Én a ponee-n láttam a kocsirészhez irva a 13 kg-ot és a kosárhoz a 3 kg-ot, a citysport asszem 14 és 3 kg-ot ir.Szerintem ezek a sulyhatárok külön-külön értendök és az összterhelés ne legyen több 18-nál,ez nem azt jelenti,hogy egyböl eltörik,csak gondolom,hamarabb tönkremegy,ha mindig tul van terhelve.
A megatoysban van a citysportnak is egy 20 000ft-os változata,ami sulyban ugyanannyit nyom,mint a ponee,azaz 5.5kg-os,a lábtartókat nem tudom megitélni,melyik jobb,de a graco háttámlája meg felépitése valamivel jobbnak tünik a chicconál,ugyhogy akinek ez a márka jobban fexik és nem szempont a fél kg plusz,ami a 20 000-es és 40 000-es citysport között van,az vehet ilyet.Meg a tolókaron láttam különbséget,a ponee mintha vastagabb lenne,nekem kis markom van,nem mindegy.
Valaki irta lenntebb,hogy a 9kg-os veneziával is vigan buszozott,villamosozott,hát csodálom érte.Lehet,170cm magaságtól már nem számit az ilyesmi,de nekem a 7 kg-os plico maticcal de még a könnyebb esernyökocsival sem sikerült a busz lépcsöjére kapaszkodás nélkül,babakocsit tartva felszállni,mivel alacsony vagyok,ha meg már mondjuk egy 8 hónapos gyerek sulyát is hozzászámolom,az már 15 kg,azzal meg pláne nem:-) Igy nekem minden deka számit kocsisulyban.
Hátránya még az ilyen könnyü,keskeny kocsiknak,hogy nem biztos,hogy feltolhatók a lépcsön,pld. az esernyökocsit csak ugy tudtam volna feltolni mondjuk a duna plazanál,ha fixálható az elsö kerék,a citysport-ponee nem tudom,milyen ebböl a szempontból. Ha sokszor kell ilyen lépcsös helyekre menni,akkor meggondolandó,hogy mindig cipeled fel-le a gyereket(meg a nagyobbik kezét is fogni kell) vagy veszel szélesebb,de nehezebb kocsit.
Előzmény: zezse (764)
zezse Creative Commons License 2003.01.28 0 0 764
Weight Recommendation: not to exceed 40 lbs. mennyi ez? ez volt a citisporthoz irva a gracobaby.com-on



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!