Keresés

Részletes keresés

Andrea-r Creative Commons License 2003.02.06 0 0 803
Szia Zsigrai!

Itt vagy még? L-es méret, vajszínű-kekizöld csíkos. Még megvan.

Andrea

Előzmény: zsigrai76 (802)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.02.06 0 0 802
én ollllyyyan baaaamba vagyok
Előzmény: hc (801)
hc Creative Commons License 2003.02.06 0 0 801
800! :-)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.02.06 0 0 800
Andrea, nem írtad a méretét, ha már odaadtad akkor nem probléma.
Előzmény: Andrea-r (799)
Andrea-r Creative Commons License 2003.02.05 0 0 799
Sziasztok!

Zedu! Zsigrai!

Jelentkezzetek hordozókendő-ügyileg, mert megint van egy érdeklődő, aki elvinné! Köszi!

És egyéb eladó cuccok:

- Nagyon jó állapotban lévő 4 funkciós CAM babakocsi (kivehető mózeskosaras, sportkocsivá alakítható, 3 fokozatban dönthető, nagykerekű, nyuszimintás) 32 ezer forint
- esernyőre csukható Lito Cute babakocsi (javításra szorul) 3000 forint
- Roemer márkájú autósülés-hordozó-hintaszék-etetőszék (huzata felujításra szorul) 5000 forint
Ha egyben elviszed mind a hármat, 33000 forint az egész, azaz a babakocsi + 1 ezres minden!

- AVENT ISIS kézi mellszívó (8 hétig használtam) pótalkatrészekkel 10 ezer forint
- AVENT 20 db-os anyatejgyűjtő zacskó (bontatlan) 1300 forint

Andrea

Andrea

Cincoka Creative Commons License 2003.02.04 0 0 798
citisport

na és ha beállitanátok a zuhany alá és ugy mosnátok ki,nagyon tönkremenne???

Előzmény: Törölt nick (795)
zezse Creative Commons License 2003.02.04 0 0 797
szóljatok ha lefényképezzem és interaktiv kocsiszétszerelő emilt küldjek. :-))))
jut is eszembe jó pénzért eladó az esővédő vagy mi a neve a citisportra, helyes ezüst szegéllyel. Nem tudom mennyiért, de kevesebbért mint a boltban. Én ugyanis lusta anyuka révén nem viszem ki esőben
Andimama Creative Commons License 2003.02.04 0 0 796
Akkor én vagyok a trehány anyuka :)))
Én eddig még nem szedtem szét, ki sem mostam, fogalmam sincs miről beszéltek "fogantyú ügyileg". Zezse, az enyém sárga kék kockás és az ülés olyan plüss hatású sötétkék. (Menő mi?)
Előzmény: Allia (794)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.04 0 0 795
Cincoka!

Hol van a honlap, mert én nem találtam, illetve amit találtam azon nem volt rajta a CitySport

Zezse!
na eddig én is eljutottam, viszont az alját nem tudtam leszedni.

Piglet

Előzmény: Cincoka (792)
Allia Creative Commons License 2003.02.04 0 0 794
csak nem szürke lett?
Előzmény: zezse (793)
zezse Creative Commons License 2003.02.04 0 0 793
végy hozzá:
1 db kétévest aki folyton szerel
sok időt
nagy helyet
és kész.
egyébként patentok vannak az ülés két oldalán, a háttámla meg kapcsokkal működik :-)
a perwolltol meg jó szagú lett. bár aki kitalálta hogy fekete orkán meg sárga plüssszerű legyen egy babakocsi azzal elbeszélgetnék..
Előzmény: Törölt nick (789)
Cincoka Creative Commons License 2003.02.04 0 0 792
a graco honlapján,ha behivod a babakocsikat,a paraméterek leirása után van a használati utasitás linkje,igaz,csak az összeszerelésröl,de szétszedni biztos hasonló módon kell:-)
Előzmény: Törölt nick (789)
Annie Cruelty Creative Commons License 2003.02.04 0 0 791
Nem gyerekholmi, de az lehet belőle:
Pamperst használó Anyukák!
KERESEK megvételre az új Fisher-Price-Pampers programban résztvevő Midi, Maxi, Maxi+ peluson lévő "ÚJ" emblémát! (Nem vonalkód!) Az óriáscsomagoson kettő van.
Ha Te nem gyűjtöd, légyszi add nekünk, v. megveszem 100 ft-ért/db, v. elcserélem más vonalkódra, v. babaholmira.
SÜRGŐS!!!!!!!

Anikó:281-1554, v. 06-20/542-8047
Hívj, v. írj SMS-t, sajna netezni nem tudok a közeljövőben.
Köszi!

kockasfulunyul Creative Commons License 2003.02.04 0 0 790
Ha hazajöttél üzletelhetünk? :-) Mindkettő kellene, ha megvan még.
Előzmény: Törölt nick (789)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.04 0 0 789
Zezse!

Áruld el azonnal, hyog hogyan tudtad szétszedni én egészen egyszerűen nem jöttem rá.... Köszi:-)))))

Piglet

zezse Creative Commons License 2003.02.03 0 0 788
mosómasa: egy adalék a citisporthoz: ma kimostam, de szétszedni nem volt könnyü. Vagy én voltam béna. Akinek iyen van ( Andimama) mire való a két fekete foganytyú vagy mi az ülésnél????
Egyébként gyorsan szárad..
Andimama Creative Commons License 2003.02.03 0 0 787
Sziasztok!

Továbbra is eladó....

- egy új, kb. 86-os méretnek megfelelő bordó színű overall, kesztyű és lábtakaró is van hozzá. Irányár: 3.000 Ft.
- 1db 19-es használt öszi-tavaszi fűzős kiscipő, sötétzöld-sötétkék színű, illetve 1 db 19-es használt, kislánynak való sötétkék szandálcipő (elől zárt, tehát tavaszi viselet inkább, illetve benti cipőnek is jó). Irányár: 1.000/db

Egy nagyon szép, egy gyermek által használt mózeskosaras babakocsi (nem a fapados lengyel). Paraméterei(sötétkék, extra nagy mózeskosár, külön sportrész, mindkét irányból a vázra tehető a mózes és a sport rész is, hatalmas kerekek - hóban kipróbálva, zsebek a mózeskosáron, 4 fokozatban dönthető sportrész - 90 fokig, állítható magasságú tolókar, sportrészben kiválóan hasaltatható a baba) esővédőt adok hozzá.
Irányára 28.000 Ft

Ha valakit érdekel írjon mailt (andimama@index.hu), mindenről tudok képet küldeni.

Andimama

zsigrai76 Creative Commons License 2003.02.03 0 0 786
itt vagy még?
Előzmény: Andrea-r (785)
Andrea-r Creative Commons License 2003.02.03 0 0 785
Szia Zsigrai!

Küldtem emilt, de visszajött. Szóval, még megvan a kendő.

Előzmény: zsigrai76 (782)
pull.ups Creative Commons License 2003.02.03 0 0 784
Zsigrai!

Elküldtem!
Szia!

Előzmény: zsigrai76 (782)
pull.ups Creative Commons License 2003.02.03 0 0 783
Szia Zsigrai!

Mail megy nemsokára hordozókendő ügyben!

Előzmény: zsigrai76 (782)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.02.02 0 0 782
ha zedu nem vitte még el a hordozókendőt, akkor írj egy mailt a zsigrai@foltinfo.hu címre.

Hordozókendőt keresek, ha valakinek van, írjon .
Köszönöm.

Előzmény: Andrea-r (775)
Kriza Creative Commons License 2003.02.02 0 0 781
Sziasztok!

Az új olvasók számára felelevenítem :))

Eladnám a következő dolgokat:
CAM Pretty Plus esernyőre csukható sportkocsi, 4 fokozatban dönthető háttámlával, kupolatetővel, lábzsákkal, levehető karfával, állítható lábtartóval, elöl bolygósítható kerekekkel, bevásárlóhálóval, alsó kosárral. Huzata levehető, mosható, farmer-patchwork mintás. Irányár: 8.000 Ft.

Graco Breeze babakocsi, két pozícióba állítható háttámla, nagy bevásárlókosár, elöl bolygó kerekek, levehető karfa, ötpontos biztonsági öv, levehető, mosható, kék alapon halacskás huzat, nagyon jó állapotban. Irányár: 13.000 Ft.

Jonhsons pelenkázótáska, rácippzározható vastag pelenkázó alátéttel, nagyon jó állapotban, kívül-belül különféle méretű zsebek, pl.cumisüvegnek. Irányár: 1.500 Ft.

Az email címemen jelentkezzen, akit valami érdekel.
Kriza

szinténzenész Creative Commons License 2003.02.01 0 0 780
IKERBABAKOCSI / TESTVÉRKOCSI ELADÓ
Nagyon jó állapotban lévő babakocsi eladó, ami ikerkocsiként és testvérkocsiként is állja a sarat!
Lényeges előny, hogy egymásutáni, tehát elférsz vele a járdán, beférsz egy közért ajtaján.
Következő igen lényeges előny, hogy összecsukva befér egy kisebb (mondjuk Peugeot 206) csomagtartóba.
Harmadszor pedig ikerként használva mindkét baba teljesen lefektethető, illetve ülni egymással szemben és egymásután is tudnak.
Típus: Hauck Tandem
Szín: sötétkék, fehér pettyekkel
Ha érdekel, az alábbi címre jelezd, küldöm a többi infót!
ikerbabakocsi@freemail.hu
rokasz Creative Commons License 2003.01.31 0 0 779
Eladó az L-es kismamaruha, amely tavaszi viseletre ideális. Hosszú újjú, a szoknyarésze farmer, 2 zsebbel, a felsőrésze pamut. Ára 3500.-Ft.
Eladó továbbá egy AVENT bimbókiemelő és tejgyűjtő egyben. Ára: 1000.-Ft.
Eladó egy Medicor által gyártott és bevizsgált légyzésfigyelő, melynek ára 23.000.-Ft és eladó egy ANITA pocaktartó M-es méretben 3500.-Ft-ért
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 778
Sziasztok, eladó 2 szép francia anorák.

Paraméterek:

méret: 62-64

majdnem vadiújak, az egyik egyszer, a másik egy párszor volt a fiamon, nem lehet róluk megmondani, hogy nem újak
uniszex design
kapucnis, lábfejes mindkettő
az egyik szürke-piros csíkos
a másik sötétkék, belül világoszöld pamutbélés
mindkettő mosható
darabja 2500 HUF

dobj mélt, ha érdekel,
agwe@index.hu

jó hétvégét mindenkinek,
agwe

almacica Creative Commons License 2003.01.31 0 0 777
Nekem Peg Perego Aria van. Eddig nagyon jól szolgált. Könnyű és masszív. A villamosra is felfér vele az ember. A cippzáras döntés is bevált. A baba szereti, kényelmes, a biztonsági szíj könnyen bekapcsolható. A kosár nagy, elég sok minden elfér benne. A fogantyúk mellett elhelyzett két tartóra két karabínert felhelyezve plusz tárolót kaptam.
De azért - a tárgyilagosság kedvéért -néhány hibáját is megemlítem:
Az esővédő nagyon kicsi, csak a baba fejét védi. A hátsó fékeket taró rész kilazult és amikor megyünk zavaróan zörög. Én jelenleg úgy használom, hogy egy "pók" (kocsihoz való rögzítő) tartja és ha fékezni kell, ezt kiakasztom.
Előzmény: mosomasa (768)
rgranc Creative Commons License 2003.01.31 0 0 776
Gica70
Írok emailt az itt szereplő címre, bennünket valószínűleg érdekel! (A hétvégén derül ki a költözés után, hogy lesz-e hova tennünk a saját pelenkázónkat. Ha nem, akkor mindenféleképp kell ez.)
Előzmény: Gica70 (774)
Andrea-r Creative Commons License 2003.01.30 0 0 775
Szia Zedu!

Nekem van, Nandu kendő keki zöld csíkos, leírással együtt. Egyetlenegyszer használtam. 4000 forintra gondoltam, mivel 5000 pénz + postaköltség volt.

Andrea

Előzmény: Zedu (771)
Gica70 Creative Commons License 2003.01.30 0 0 774
Sziasztok!

Már csak a
- vadiúj 80x50-es kiásgyra rögzíthető (kemény alapú) pelenkázó matrac ELADÓ: 3.000.- Ft-ért

Sziasztok
Gica

budai anya Creative Commons License 2003.01.30 0 0 773
Van egy eladó tenténk. Ezt ugyanúgy nyakra-vállra kell erősíteni, mint a kengurut, csak ebben fekszik a 0-3 hónapos gyerek, mert van egy kemény, hosszúkás szivacsbetét benne. Én nagyon szerettenm, mert erdőbe is tudtunk menni kirándulni vagy a város szívébe és nem kellett a babakocsival vacakolni. A baba is nagyon szerette, mert kileshetett belőle és közben érezte a testem melegét. Újonnan 7-8 ezer forint, én 3000 Ft-ért adom.

Előzmény: Zedu (771)
Andimama Creative Commons License 2003.01.29 0 0 772
A citisportnak fixálható az első kereke.
Előzmény: Cincoka (765)
Zedu Creative Commons License 2003.01.29 0 0 771
Lányok!

Hordozókendőt keresek! Ha tudtok valamit, szóljatok!

Köszi

Eszto Creative Commons License 2003.01.29 0 0 770
Sziasztok!

Tovabbra is keresek kerti jatekokat 2 eves kisfiamnak! (homokozo, kishaz, maszoka, hinta, kotelhalo, trambulin, csuszda stb..) Mindene a mozgas, de az ujak nagyon dragak, jatszoter meg nagyon messze..

A fa is jo, de jobban orulnek muanyagnak, mert az kevesbe balesetveszelyes. Ha esetleg valaki tud valamit kerem ha lehet email-ben is irjon. Cimem: eszto@wiw.hu

Koszi,
Eszter

Cincoka Creative Commons License 2003.01.29 0 0 769
Sulyban igen.Mármint,hogy 4.9 kg. De szerintem kicsit szélesebb. Meg nem füzös,hanem cipzáros háta van. De a peregonak van honlapja,alaposan megvizslathatod(meg a graco-t is).www.pegperego.com és www.graco.de
Előzmény: mosomasa (768)
mosomasa Creative Commons License 2003.01.29 0 0 768
Még kérdezném, hogy a Peg Perego Aria is ebbe a kategóriába tartozik, mint pl. a citisport??

mosomasa

Sica Creative Commons License 2003.01.28 0 0 767
Sziasztok!

Van egy eladó babatornáztatóm. Ha érdekel valakit tudok képet küldeni. Ár: 3 ezer Ft.

Sica

Lucilla Creative Commons License 2003.01.28 0 0 766
Cinc,
lehet, hogy én voltam, aki mondta.
Nekünk veneziánk van, én 163 cm és 54 kg vagyok, és bárhova fel rakom, pedig nem bodyzok:)))
Nem mondom, hogy fél kézzel dobálom fel a buszra, de felrakom kapaszkodás nélkül.

Lucilla

Előzmény: Cincoka (765)
Cincoka Creative Commons License 2003.01.28 0 0 765
40 font az 18 kg.
Én a ponee-n láttam a kocsirészhez irva a 13 kg-ot és a kosárhoz a 3 kg-ot, a citysport asszem 14 és 3 kg-ot ir.Szerintem ezek a sulyhatárok külön-külön értendök és az összterhelés ne legyen több 18-nál,ez nem azt jelenti,hogy egyböl eltörik,csak gondolom,hamarabb tönkremegy,ha mindig tul van terhelve.
A megatoysban van a citysportnak is egy 20 000ft-os változata,ami sulyban ugyanannyit nyom,mint a ponee,azaz 5.5kg-os,a lábtartókat nem tudom megitélni,melyik jobb,de a graco háttámlája meg felépitése valamivel jobbnak tünik a chicconál,ugyhogy akinek ez a márka jobban fexik és nem szempont a fél kg plusz,ami a 20 000-es és 40 000-es citysport között van,az vehet ilyet.Meg a tolókaron láttam különbséget,a ponee mintha vastagabb lenne,nekem kis markom van,nem mindegy.
Valaki irta lenntebb,hogy a 9kg-os veneziával is vigan buszozott,villamosozott,hát csodálom érte.Lehet,170cm magaságtól már nem számit az ilyesmi,de nekem a 7 kg-os plico maticcal de még a könnyebb esernyökocsival sem sikerült a busz lépcsöjére kapaszkodás nélkül,babakocsit tartva felszállni,mivel alacsony vagyok,ha meg már mondjuk egy 8 hónapos gyerek sulyát is hozzászámolom,az már 15 kg,azzal meg pláne nem:-) Igy nekem minden deka számit kocsisulyban.
Hátránya még az ilyen könnyü,keskeny kocsiknak,hogy nem biztos,hogy feltolhatók a lépcsön,pld. az esernyökocsit csak ugy tudtam volna feltolni mondjuk a duna plazanál,ha fixálható az elsö kerék,a citysport-ponee nem tudom,milyen ebböl a szempontból. Ha sokszor kell ilyen lépcsös helyekre menni,akkor meggondolandó,hogy mindig cipeled fel-le a gyereket(meg a nagyobbik kezét is fogni kell) vagy veszel szélesebb,de nehezebb kocsit.
Előzmény: zezse (764)
zezse Creative Commons License 2003.01.28 0 0 764
Weight Recommendation: not to exceed 40 lbs. mennyi ez? ez volt a citisporthoz irva a gracobaby.com-on



zezse Creative Commons License 2003.01.28 0 0 763
kriza: szerintem ez a 13 kg hülyeség, legalábbis én nem találtam a kocsin ilyet de mindjárt megnézem a graco honlapját, mert a gyerek már 16 kg és még ül benne. ajaj. mi történhet? összetörik?
Kriza Creative Commons License 2003.01.28 0 0 762
Halihó,
Masa további összekeverésére :))
Nekünk Hauck Sierra van, 2 pozicióba dönthető, nem keskeny, merev támla, nagy bevásárlókosár, és 18 kg-ig jó. Én nagyon szeretem. Azt pl. nem is tudtam, hogy a Citisport és Ponee csak 13 kg-ig jó - ez elég limitáltá teszi a szememben, én Jakust még 2,5 évesen is tologattam, ha vásárolni mentünk. Ára 20.000 Ft volt és ahogy jobban megnéztem az általam már említett P.Cardin kocsit, ami 15.000 Ft most az Auchanban, inkább az én Hauckomhoz hasonló, mint a Ponee-hoz.
Amúgy a Kismama e havi számában a babakocsikról írnak, de szerintem mi itt többet tudunk összedobni a témáról - sőt, én egymagam is, én úgy nézegetem őket kb. mint egy vérbeli hapsi az autókat... :))) De ahogy figyelem, más is... :))
Kriza
rocher Creative Commons License 2003.01.28 0 0 761
Keresek ülésmagasítót. A márka nem számít, csak jó állapotban legyen, Skodába lesz:-)Kinőttük az autósülést, hiába na, nagy lányok lettünk, ősszel iskolába megyünk:-) Ha lenne valakinek, léccike küldjetek mélt.

cory Creative Commons License 2003.01.27 0 0 760
Andimama: A ABC Design Pilot tényleg csak két pozicióba dönhet?, de szerintem nem is kell több, mert amekkora gyereknek kitalálták, az vagy ül, vagy alszik, és akkor fekszik. Érdekes, mert én pont a Citisportot éreztem nagyon keskenynek, és nem mertem megvenni :) Ennél is asszem 15 kg a súlyhatár, és 3 kg a bevásárlókosárnál.
Előzmény: Andimama (759)
Andimama Creative Commons License 2003.01.27 0 0 759
Babakocsi: nekünk Citisport van, igaz Kinga lassan 2 évesen sincs 11 kg, de szerintem a kgt az össztömegre gondolhatták, azt pedig csomagokkal még inkább átlépi az ember. Én már láttam olyan citisportot is amit jobban lehet dönteni, mint a miénket. Lábtartója tényleg nincs ezeknek a kocsiknak.
ABC Pilot: én is jól megnéztem amikor könnyű kocsit kerestünk, de nekem nagyon keskenynek tűnt. A háttámlája csak két pozíciós, vagy ül vagy fekszik. Javítson ki nyugodtan aki jobban tudja.
A Peg perego Aria még nagyon könnyű, ára szerintem elég húzós, a többi paraméterét nem tudom.

Andimama

Előzmény: Cincoka (756)
Andimama Creative Commons License 2003.01.27 0 0 758
Hehe... mintha nekem is ilyen lenne.
Talán beszéltünk is róla. :)))
OFF
Mi újság Veletek?
On
Andimama
Előzmény: zezse (751)
rgranc Creative Commons License 2003.01.27 0 0 757
Sziasztok!
Van egy pár gyerkőcöt kiszolgált esernyőkocsink, bolygósítható első kerékkel, nemtommilyen márkájú, sötétkék mackó- és virágmintás, lábzsákkal, bevásárlókosárral.
A tető egyik oldalon törött, ez az egy hibája.
Mittomén, talán 2000 forintokért, de ha tudtok valakit, aki tényleg rá van szorulva és nincs pénze, üsse kő - ingyen is odaadjuk.
Legkésőbb csütörtökön kérjük jelentkezni, péntektől nem aktuális.

Robi ( rgranc@freemail.hu ) vagy Hilda (20) 596-5198

Cincoka Creative Commons License 2003.01.27 0 0 756
a poony meg a graco citysport 13kg-ig van elvileg hitelesitve,szóval a 15 hónap alsó korhatár szerintem tul szigoru,Kriza,hiszen sok egyéves baba már több,mint 10 kg.:-)
Nyilván nem ujszülöttnek való.(bár láttam már azt is citysportban tolva)de három-négyhónaposan nyugodtan beleteheted,feltéve,hogy nem órák hosszat van benne.
Előzmény: Kriza (754)
mosomasa Creative Commons License 2003.01.27 0 0 755
Cory, Kriza és a többiek: Köszi a tájékoztatást.
Én közelebbről még nem vizsgáltam meg a Ponee háttámláját és semmi egyebét sem. Csak azt tudom, hogy olyan típusú kocsi lenne jó :-))) Még nem aktuális, csak álmodozom és próbálok minél jobban informálódni.

mosomasa

Kriza Creative Commons License 2003.01.27 0 0 754
Mosomasa,
csatlakozom coryhoz, a kicsit én még nem tenném Ponee-ba. A mi Hauckunk is szinte teljesen dönthető és merev a háta, és bár nem 5 kg, hanem 7 kg, de egykézzel könnyen tolható, lapra csukható, nagy kosaras, szóval kicsinek szerintem jobb. A Ponee-t inkább olyan 15 hónaptól felfelé használnám, addig nekem pl. még a lábtartó is felfelé állt az előző kocsin, mert úgy volt kényelmesebb. A Ponee-nak meg lábtartója semmi nincs, csak lóg a gyerek lába, ami nagynál nem gond, de kicsinél szvsz igen. Ez is a Hauck mellett szólt nekem. Sanos, nem emlékszem a Hauck fantázianevére, mert a papír a gyerekszobában van, de holnapra megnézem, most be nem lépek oda... :)))
Kriza
Előzmény: cory (753)
cory Creative Commons License 2003.01.27 0 0 753
mosomasa,
A chicco Ponyt ismerem, bár nekünk nem olyanunk van. Én úgy tudom, a stabil ülés a meghatározó, hogy ebbe rakhasd, nem a kora. Viszont 6 hónaposnak szvsz kevéssé dönthet? a Pony. Nekünk hasonló kocsink van ABC Design Pilot, ami súlyra hasonló, lapra csukható, de sokkal jobban dönhet?, és merev a háttámlája. A Brendonban legutóbb, mikor arra jártam, még az áruk is ugyanaz volt.
cory
Előzmény: mosomasa (752)
mosomasa Creative Commons License 2003.01.27 0 0 752
Kriza,
én is pont ezért akarok Poneet, vagy más ehhez hasonlót, mert esernyőkocsit nem lehet egy kézzel tolni, irányítani és két gyerekkel, ahol az egyiket fogni kell, a másikat meg tolni, ott ez igen lényeges szempont. Köszi a véleményeket. Keresem a kocsim és tavasszal, amikor a kisebb - Tomka, már akkora lesz, hogy belerakhatom (ezek 6 hótól használhatók vagy már korábban is??), akkor veszünk egyet!

mosomasa

Előzmény: Kriza (749)
zezse Creative Commons License 2003.01.26 0 0 751
mosomasa: nekünk graco néven van ugyanez, én teljesen bele vagyok esve, szuper jó, próbáltunk előtte esernyőkocsit nagykerekű kocsit, de ez a legtutibb. 4,92 kg!!! nagy kosár alul, könnyű tolni, mondjuk a háttámla döntése tényleg vicces, de az én gyerekem nem laszik babakocsiban igy tök mindegy nekünk. Meg nekem ami nem praktikusa lábtámasz az valahogy nem passzol a gyerekem méreteihez. De egyébként tök jó. Ja azt is birom benne hogy vállra akasztható. Én használtam vettem 17 ért, de csak párszor használták még rajta volt az árcímke. És van neki esővédője is bár az lehet hogy extra tartozék. Mi érdekel még esetelg?
Kriza Creative Commons License 2003.01.26 0 0 750
Most pedig már csak annyit kell javítanom, hogy a Megatoys-ban vettem... :)) Azt hiszem, megyek lefeküdni :))
Kriza
Előzmény: Kriza (749)
Kriza Creative Commons License 2003.01.26 0 0 749
Így visszaolvasva kissé félreérthető a hozzászólásom: szóval azért vettem az esernyőkocsi helyett újat, mert egy kézzel is akartam tolni, és a Haucknak egyben van a tolókarja. És azért nem Ponee-t, mert a Brendonban, ahol a bizományiban eladtam az előző, még kétfunkciós kocsinkat, csak a Hauck volt kapható, a Ponee nem, ahhoz mehettem volna máshova, és én már annyira meg akartam venni az új kocsit és ez is tetszett :)).
Kriza
Előzmény: Kriza (748)
Kriza Creative Commons License 2003.01.26 0 0 748
Szia Mosomasa!

Nekünk ugyan nincs Chicco Ponee-nk, de a szomszédasszonyomnak igen és én "irigylem" tőle. Illetve már nem, mert az esernyőkocsink helyett vettünk egy kis Hauck-ot, de a Ponne szvsz nagyon jó. Könnyű kezelni, egy kézzel csukható, könnyű egy kézzel tolni - én ezért vettem a Hauckot az esernyő helyett, pedig esernyőből is jónk volt, igaz, már Jakustól örökölte Döme. Az egyetlen, ami engem zavart a Ponee-ban, a háttámla döntési mechanizmusa. Egy zsinórral szabályozható, tehát nem merev a háttámlája, és az ötpontos övvel bekötött gyerekkel együtt dől előre-hátra a támlarész is. De ahogy látom, ez a gyerkőcöt nem zavarja, csak nekem fura. Amúgy a Ponee szerintem dettó ugyanaz, mint a Graco Citisportja, csak barátibb áron :)) Most láttam az Auchan atalógusban egy hasonló Pierre Cardin kocsit 15.000 Ft-ért, ami kinézetre nagyon hasonlít a Ponee-ra és Citisportra, de nem tudom, az is olyan könnyű-e, mint emezek. Esetleg érdemes megnézni, a PC a leírás alapján a háttámla megoldásban nem ugyanolyan, mint a Graco-é és Chicco-é.
Jó válogatást, remélem, segítettem valamit!
Kriza

Előzmény: mosomasa (746)
Benibuc Creative Commons License 2003.01.26 0 0 747
Szia mosomasa!

Sajnos a chicco.com-on nem találtam meg, hogy hogy néz ki a Chicco Pony, de ha hasonló, mint a Trio, akkor szívből ajánlom. Nekünk Beni (17 hó)születése óta van meg a Trio és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Könnyű összecsukni, súlya is megfelelő, de stabil, jók a kerekek és még szép is.

Előzmény: mosomasa (746)
mosomasa Creative Commons License 2003.01.26 0 0 746
Eladnám könnyűfémvázas, esernyőre csukható Pierre Cardin márkájú babakocsinkat. A kocsi félévet volt használva. Első kerekei bolygósíthatók, a hátsókon fék van, alul bevásárlóháló. Az ülés vízszintesig dönthető, újszülöttkortól használható. Kupolatetős, ami igény szerint levehető. Jár hozzá lábzsák is! Biztonságiöves. NAgyon könnyű tolni, jó vele sétálni és a tolókar állítható (nem a tolókar iránya, hanem állása).

A kocsi nagyon jó állapotban van, huzata kék-sárga.
Képem egyelőre nincs, de hamarosan azt is tudok küldeni.
Irányár: 20 ezer.
masa@freemail.hu
a fenti emailre kérem a leveleket

Kérdés:
Van valakinek tapasztalata Chicco Ponee (vagy Pony) babakocsival????

mosomasa

Ágibági Creative Commons License 2003.01.24 0 0 745
Kedves Anyukákok!

Olyan egymanós szülőket keresek, akik betársulnának velünk egy háromrészes (2 gyerekszék egy asztalka) IKEA összeállítás megvásárlásába úgy, hogy ők viszik az asztalt és egy széket.
Nekünk már van egy ilyen szettünk, még a fiúk kapták vagy 2 éve. Tiszta fából van, s így egyben az ára is "csak" valami 8ezer forint körül volt. (külön-külön sajnos extrém-drágák, és még csak nem is ugyanolyanok)
Mostanában viszont már Anna(16hó) is helyet akar foglalni az asztal mellett és kezdenek éktelen veszekedéseket produkálni emiatt...:o(
Na szóval, akik szeretnének venni kis faasztalkát székkel a csemetének, azok hívjanak a 20/45-175-45-ös számon, vagy írjanak a megadott email-címre! Az árban szerintem biztos megegyezünk.

Üdv Nektek : Ági

Pályakezdő Creative Commons License 2003.01.24 0 0 744
Sziasztok!

Keresek Babaszobabútort,(Szekrények, pelenkázó, babaágy, stb)
Etetőszéket, fürdőkádat, babakocsit (Pierre Cardin, Kétirányból tolható, nem mózeskosaras)

Aki tud ilyet, Írjon ide, vagy a mailemre:
schusy@freemail.hu

Köszi: Pályakezdő

ttoomm Creative Commons License 2003.01.24 0 0 743
Sziasztok!

Keresek jó állapotú autósülést 15-36 kg-ig.Úgy néztem ez tulajdonképpen ülésmagasító + háttámla, amelyet később le lehet majd venni.
Persze Römer, Concord Lift vagy valami ilyesmi márkásabbnak jobban örülne a csemete (meg az apukája ;)))

email:ld fent.

Köszi
ttoomm

macskamati Creative Commons License 2003.01.23 0 0 742
Azóta a másikra is küldtem, remélem több sikerrel! :-)
Előzmény: Andimama (739)
Eszto Creative Commons License 2003.01.23 0 0 741
Sziasztok!

Kerti jatekokat vennek 2 eves kisfiamnak! (homokozo, kishaz, maszoka, hinta, kotelhalo, trambulin, csuszda stb..) Mindene a mozgas, de az ujak nagyon dragak, jatszoter meg nagyon messze..

A fa is jo, de jobban orulnek muanyagnak, mert az kevesbe balesetveszelyes. Ha esetleg valaki tud valamit kerem ha lehet email-ben is irjon. Cimem: eszto@wiw.hu

Koszi,
Eszter

Gica70 Creative Commons License 2003.01.22 0 0 740
Sziasztok!

Eladó:
- 120x60-as vadiúj (eredeti csomagolásban) Novetex-es biokókuszmatrac: 11.000.-
- szintén vadiúj 80x50-es kiásgyra rögzíthető (kemény alapú) pelenkázó matrac: 3.000.-
- babúszáson (is) használható megkötős pelenkavédő 5-8kg-os 1 csomag, 8-11kg-os 2 csomag, 11kg feletti 2 csomag (10db/csomag): 500.-Ft/csomag

Sziasztok
Gica

Andimama Creative Commons License 2003.01.22 0 0 739
Indexmailre?
Még nem jött meg. :((
Előzmény: macskamati (734)
Kriza Creative Commons License 2003.01.22 0 0 738
Ez persze így van, azzal spékelve, hogy én részemről megkülönböztetek türkízkéket ÉS türkízzöldet, attól függően, melyikhez áll közelebb. A férjem ettől a falra mászik... de ugye a fiúknak nincs érzéke a színekhez :)))
Kriza
Előzmény: Nannics (732)
Süsü23 Creative Commons License 2003.01.22 0 0 737
0- tól 3 éves korig márkás,szép állapotú gyerekruhák eladók (több ismerősömtől vannak nálam a ruhák,mindet egy esetleg két gyerek hordta)!
Képek a http://kep.tar.hu/gyerkocruha oldalon láthatók. Ha valamelyik ruha érdekel rákattintással megjelenik az ára és egyéb paraméterek! Utánvéttel is elküldöm postán.
Eszter
gyerkocruha@freemail.hu
Süsü23 Creative Commons License 2003.01.22 0 0 736
0- tól 3 éves korig márkás,szép állapotú gyerekruhák eladók (több ismerősömtől vannak nálam a ruhák,mindet egy esetleg két gyerek hordta)!
Képek a http://kep.tar.hu/gyerkocruha <\b> oldalon láthatók. Ha valamelyik ruha érdekel rákattintással megjelenik az ára és egyéb paraméterek! Utánvéttel is elküldöm postán.
Eszter
gyerkocruha@freemail.hu
Ancs Creative Commons License 2003.01.22 0 0 735
boboca,

megvan még??

köszi,
Ancs

Előzmény: boboca (650)
macskamati Creative Commons License 2003.01.22 0 0 734
Írtam mailt! :-)
Macsi
Előzmény: Andimama (731)
Sica Creative Commons License 2003.01.22 0 0 733
Zsuzsa,

sajnálom, azt nem szoktam olvasni :-( Arra vártam,hogy válaszolsz nekem itt... Remélem azért találsz majd!

Sica

Előzmény: Zsebetu (729)
Nannics Creative Commons License 2003.01.22 0 0 732
de ugyi mindig nekünk, nőknek van igazunk?! :)))
Előzmény: Kriza (730)
Andimama Creative Commons License 2003.01.21 0 0 731
Sziasztok!

Továbbra is eladó....

- egy Brevi Grandprix 0-18-as használt, de nagyon szép állapotban levő autósülés. Sötétkék-fehér mintás, 5 fokozatban dönthető, belső 5 pontos biztonsági övvel, ami két magasságba állítható. Végső ára 10.000 Ft.
- egy új, kb. 86-os méretnek megfelelő bordó színű overall, kesztyű és lábtakaró is van hozzá. Irányár: 3.000 Ft.
- 1db 19-es használt öszi-tavaszi fűzős kiscipő, sötétzöld-sötétkék színű, illetve 1 db 19-es használt, kislánynak való sötétkék szandálcipő (elől zárt, tehát tavaszi viselet inkább, illetve benti cipőnek is jó). Irányár: 1.000/db

Egy nagyon szép, egy gyermek által használt mózeskosaras babakocsi (nem a fapados lengyel)is eladó. Paraméterei(sötétkék, extra nagy mózeskosár, külön sportrész, mindkét irányból a vázra tehető a mózes és a sport rész is, hatalmas kerekek - hóban kipróbálva, zsebek a mózeskosáron, 4 fokozatban dönthető sportrész - 90 fokig, állítható magasságú tolókar, sportrészben kiválóan hasaltatható a baba) esővédőt adok hozzá.
Irányára 28.000 Ft

Ha valakit érdekel írjon mailt (andimama@index.hu), mindenről tudok képet küldeni.

Andimama

Kriza Creative Commons License 2003.01.21 0 0 730
Akkor az türkíz lesz, nálunk is folyton azon megy a vita, hogy az kék vagy zöld a türkíz... :))))
Kriza
Előzmény: Nannics (728)
Zsebetu Creative Commons License 2003.01.21 0 0 729
Sica,

Izébigyó, valamit rosszul csináltam:-(
Január elején írtam Neked mail-t, az itt megadott címre, hogy érdekelne a járóka...
(Topikolni mostanában nem szoktam már sajna.)
Örülök azért, hogy sikerült eladnod.

Szóval, ha valaki meg akar szabadulni egy (100*100-asnál nagyobb)fajárókától, írjon nekem!

Köszönöm
Zsuzsa

Előzmény: Sica (699)
Nannics Creative Commons License 2003.01.21 0 0 728
sziasztok,

Eladnánk gyerekbútorunkat, ami ugyan "öreg" (5 éves), de fél évig sem volt használva, mert kisebb lakásba költöztünk, így egy rektárban állt. A bútorcsalád áll: komód, szekrény + ágy matraccal (rászerelhető rácsokkal). A bútorcsalád színe szerintem kékes, párom szerint zöldes. :)

Ancs Creative Commons License 2003.01.19 0 0 727
Szasztok,

nna a járókás topikba belinkeltem a járókát és a jelenlegi babatornáztatót = kék egér:))

üdv,
Ancs

Előzmény: Lucilla (724)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.19 0 0 726
Bezony! :-)))
Előzmény: Kriza (725)
Kriza Creative Commons License 2003.01.19 0 0 725
Mut,
jól látom, hogy a járóka meg a mi ex járókánk? :))))
Kriza
Előzmény: Törölt nick (719)
Lucilla Creative Commons License 2003.01.19 0 0 724
Ákos is tesztelte az adott babatornáztatót, és üzeni, hogy nagyon jó!

Továbbra is van közel száz bébiételes és italos üvegem, amit bárki ingyen és bérmentve elszállíthat. Nem szívesen dobnám ki, és nagyon jók anyatej tárolására, fagyasztására, bébikaja fagyasztásra. Jól fertőtleníthető és újrahasznosítható.

Lucilla

Előzmény: Törölt nick (722)
pull.ups Creative Commons License 2003.01.19 0 0 723
Tamara!

Küldtem mailt!
p.u.

Előzmény: tamara (712)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.19 0 0 722
En de bantam meg, hogy megvettem ;-))
Előzmény: Ancs (720)
Lucilla Creative Commons License 2003.01.19 0 0 721
Szipolyka,
és mennyiért méred az esernyőkocsit? Jöhet mélben is.

Luczy

Előzmény: Törölt nick (714)
Ancs Creative Commons License 2003.01.19 0 0 720
MuT,

köszi, nagyon klasszul néz ki!

Ancs

Előzmény: Törölt nick (719)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.19 0 0 719
Kicsit homalyos a kep, de a lenyeg latszik:

Előzmény: Ancs (717)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.19 0 0 718
Ancs

Nem miattad irtam es a mailedre is valaszoltam.

MuT

Előzmény: Ancs (717)
Ancs Creative Commons License 2003.01.18 0 0 717
MuT,
köszi majd megnézem. Esetleg fotó lenne róla? :)Vadászom én is dec eleje óta de annyira bénákat láttam, hogy inkább nem vettem...

Off (kicsit)

Ugye a chat Babások-ra nem miattam írtad az átjáróházat?, legalábbis nagyon remélem...
A füri (Apával) hamarabb végződött, mint vártam 1000 bocs.

On

Előzmény: Törölt nick (716)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.18 0 0 716
En a Boraros ternel vettem, nem a Baby Bell-ben, hanem a kozvetlen mellette levo bababoltban, jo sok es sokfele logo van rajta, 4950,- Forint volt.
Előzmény: Ancs (715)
Ancs Creative Commons License 2003.01.18 0 0 715
Sziasztok!
Babatornáztatót keresek.
Esetleg ha van jó ötletetek, hogy hol lehet beszerezni, az is érdekel!
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.18 0 0 714
Esernyőkocsi: Sötétkék, kiskerekű, dönthető (de ezt a tulajdonságát nem használtuk), és az egész nem egy nagy etvasz, de könnyű, a gyereknek kényelmes. Van hozzá (emlékeim szerint) egy esővédő, egy bevásárlóháló. Két gyereket kiszolgált, nagyon kellemes volt. De ne egy Gracco-ra számíts :-)
Előzmény: Lucilla (711)
Agallis Creative Commons License 2003.01.18 0 0 713
Tamara mail ment.

Aga

Előzmény: tamara (712)
tamara Creative Commons License 2003.01.17 0 0 712
Engem erdekelne a hordozokendo!!!!
(Csak azt nem tudom, hogy az M-es meret az mit takar)

Agallis,
nekem van egy feher asztalra erositheto etetoszekunk, egyatalan nem hasznaltuk (kiderult, hogy nem jo az asztalunkra, mert van alul egy nagy pereme), teljesen jo allapotu, ha erdekel, irj!

Sziasztok, tamara

Előzmény: pull.ups (695)
Lucilla Creative Commons License 2003.01.17 0 0 711
Szipolyka,
küldtem mélt a két címre, amit küldtél, de úgy látszik valamiért nem jön össze a kommunikáció, így kénytelen vagyok a nyilvánossághoz fordulni:)))
Engem az esernyőkocsi paraméterei érdekelnének.

Lucilla

Előzmény: Törölt nick (710)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.16 0 0 710
Andrea!
Igen, megvan még az etetőszék. A XIII. kerületbe kellene elballagni. Ha érdekel, a testvéremmel egyeztetünk majd, mivel én nem Magyarországon vagyok.
Ha írsz mailt és gyanúsan nem válaszolok, akkor írj ide... Néha megtréfál a levelezőm, és ötletszerűen nem enged be egy-egy feladótól levelet. Elég gyagya.
Előzmény: Andrea-r (708)
Kriza Creative Commons License 2003.01.16 0 0 709
OFF
Andrea!
Örülök, hogy elégedett vagy! :))) Sok kellemes etetést, hintázást benne! :)))
on
Kriza
Előzmény: Andrea-r (708)
Andrea-r Creative Commons License 2003.01.15 0 0 708
Sziasztok újra!

És még mindig eladó egy AVENT ISIS kézi mellszívó pótalkatrészekkel. 10 ezer pénzért.

Szipolyka!
Etetőszékre vevő lennék! Műanyag? Küldök emilt is, de ha erre jársz, írd meg, hogy aktuális-e még! Köszi!

off
Kriza kedves!
Tök szupi a szék! Még1x kösz!
on
Andrea

Andrea-r Creative Commons License 2003.01.15 0 0 707
Sziasztok!

Eladó:
- Nagyon jó állapotban lévő 4 funkciós CAM babakocsi (kivehető mózeskosaras, sportkocsivá alakítható, 3 fokozatban dönthető, nagykerekű, nyuszimintás) 32 ezer forint
- esernyőre csukható Lito Cute babakocsi (javításra szorul) 3000 forint
- Roemer márkájú autósülés-hordozó-hintaszék-etetőszék (huzata felujításra szorul) 5000 forint
Ha egyben elviszed mind a hármat, 33000 forint az egész, azaz a babakocsi + 1 ezres minden!

Andrea

Kriza Creative Commons License 2003.01.14 0 0 706
Sziasztok!

Eladóak a következő dolgok:

egy Neonato kenguru, 3-4x használt, jó magasan támasztja a baba hátát, széles pántokkal a mama vállán/hátán, nagyon kényelmes.
Irányár: 6.500 Ft (eredetileg 10.000 Ft volt).

CAM Pretty Plus sportkocsi, 4 fokozatban dönthető háttámlával, kupolatetővel, lábzsákkal, levehető karfával, állítható lábtartóval, elöl bolygósítható kerekekkel, alsó kosárral. Irányár: 8.000 Ft.

Graco Breeze babakocsi, két pozícióba állítható háttámla, nagy bevásárlókosár, elöl bolygó kerekek, levehető karfa, ötpontos biztonsági öv, levehető, mosható, kék alapon halacskás huzat, nagyon jó állapotban. Irányár: 13.000 Ft.

Az email címemen jelentkezzen, akit érdekel.
Kriza

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 705
Agwe, mail ment neked meg delutan.

MuT

Előzmény: Törölt nick (701)
rollller Creative Commons License 2003.01.14 0 0 704
agwe, nem textilbol van, amugy rugos hinta a neve, es csak olyan ajtofelfara szerelheto, aminek mindket oldalt van pereme, amugy gyerkoc imadja, kb 10 kgig hasznalhato, es bababolt, jatekbolt a fellelhetosege, ne a megatoysban vedd, ha ajanlhatom, en a babybellben vettem 10e ftert r.
Előzmény: Törölt nick (701)
Ancs Creative Commons License 2003.01.14 0 0 703
Cincoka,

jó 5let volt, köszi, már meg is oldódott! :))

Előzmény: Cincoka (702)
Cincoka Creative Commons License 2003.01.14 0 0 702
off
Ancs,jó helyre irtál a modinak? (moderator@mail.index.hu)

Vagy ird be ide,milyen cimre akarod változtatni az emailt,asszem,itt gyorsabban reagálnak.

Előzmény: Ancs (700)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 701
sziasztok,
ajtófélfára szerelhető hintát keresek, olyat, amit babáknak készítettek, tudjátok, aminek valami textilféléből van az "ülése", olyan mint egy kenguru... ha van valakinek tapasztalata ilyennel, illetve látott valahol, netán neki van eladó, írjon itt vagy dobjon egy mailt az agwe@index.hu-ra.
köszi,
agwe
Ancs Creative Commons License 2003.01.14 0 0 700
Sica
off

bocsesz, a jó e-mail: agyetvai@vnet.hu
a moderátor már napok óta nem változtatja meg nekem.. :((

on

Előzmény: Sica (699)
Sica Creative Commons License 2003.01.14 0 0 699
OFF

Ancs, mail ment!
ON

Előzmény: Ancs (697)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 698
Na majd este irok otthonrol. Fogalmam sincs, mi a fene lehet.
Előzmény: Lucilla (694)
Ancs Creative Commons License 2003.01.14 0 0 697
Szia Sica,
és eladó még? mennyiért?
neked nem okoz gondot a közepéből kivenni a gyereket?

Köszi,
Ancs

p.s. küldhetsz e-mailt is

Előzmény: Sica (696)
Sica Creative Commons License 2003.01.14 0 0 696
Szia Ancs,

a járóka 130x130-as, állítható magasságút még nem is láttam, bár biztos én vagyok lemaradva a kor vívmányai terén, és görgői nincsenek :-))) viszont még megvan :-)

Előzmény: Ancs (691)
pull.ups Creative Commons License 2003.01.13 0 0 695
Helló!
Még mindig van egy eladó hordozókendőm, M-es méretű, világosbarna és vajszínű csíkos + megkötési útmutató, mindez 4e pénzért.
Ideírom a számomat, ahol megbeszélhetjük a részleteket:30-570-1300
Lucilla Creative Commons License 2003.01.13 0 0 694
Szipolyka,
visszajön a mél erről a címről!:(
Küldj nekem te levelet, gondolom ha arra válaszolok, akkor azt nem bírom elszúrni:)
Előzmény: Törölt nick (692)
Lucilla Creative Commons License 2003.01.13 0 0 693
Mél ment erre a címre is.
Előzmény: Törölt nick (692)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 692
Aj, Lucilla, az gáz, mert nem kaptam meg! Légyszíves küldd újra az egrig@mailbox.hu-ra. A filterjeim bekeményítettek a sok spam miatt. Bocs.
Előzmény: Lucilla (690)
Ancs Creative Commons License 2003.01.13 0 0 691
Sica,
a járóka megvan még?

Fajárókát keresek, kb 120x120 méretben, ha lehet állítható magasságút ill. görgőset (tudom így együtt nem kis igény, de azért hátha...) :)

Előzmény: Sica (668)
Lucilla Creative Commons License 2003.01.13 0 0 690
Szipolyka,
mél ment.
Előzmény: Törölt nick (689)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.12 0 0 689
Sziasztok!
Van egy Brevi hálós járókám (1x1 m, a Brendonból, és szinte nem is használtuk), meg egy ugyanott vett fa rácsos kiságy, matraccal, gumírozott lepedővel. Ja, és egy összecsukható etetőszék (azt viszont használtuk, meg nem mondom, milyen márkájú, de nem noname, és nagyon jó). Annyiért adom, amenyit kapok értük. Akit érdekel, mail plz.
Ja, most jut eszembe, egy esernyőbabakocsi is van. Nem egy nagy szám, de két gyereket vígan kiszolgált.
Az áron becsszó nem veszünk össze :-)
TiKvA Creative Commons License 2003.01.12 0 0 688
Sziasztok!

Keresek használt LEGO-t. Bármilyen érdekel hiányos és ömlesztett is.

Köszi: TiKvA

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.11 0 0 687
Sziasztok!

A következő eladó dolgaim vannak:
- Brevi rács, csavar nélkül rögzíthető, állítható szélességű (~90-100 cm) 2 db 4000,- Ft /db
- Tente kenguru - 500 Ft
- Kismama - biztonságiöv-terelő - 1500,- Ft
- Két irányba is használható kenguru (Europa baby)- 1500,- Ft
- Sötétkék korbársony kismamnadrág - gombos, gumis - 1500,- Ft
- Sötétkék rövid düftin kismamaruha 1-es méret - 1000,- Ft
- Fekete kismamanadrág 1-es méret - 1000,- Ft

Piglet

Andimama Creative Commons License 2003.01.06 0 0 686
Agallis!

Ha jól emlékszem az e havi Anyák Lapjában hírdettek ilyet. Vagy a decemberi Baba Magazinban. Mostanában ezt a kettőt olvastam és emlékszem, hogy volt benne.

Andimama

Előzmény: Agallis (685)
Agallis Creative Commons License 2003.01.06 0 0 685
Sziasztok!
keresek:

elektromos bébiételmelegítőt, ami szivargyújtóról is működik.

asztalra erősíthető etetőszéket.

Agallis

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.06 0 0 684
Sziasztok!

Nagyon szívesen elajándékoznám Kismama magazin 1999-2000 évfolyamát, a Kisbaba magazin összes számát, az Anyák Lapja és a Baba magazin 2000 évfolyamát, egyben és bekötve.

Piglet

pull.ups Creative Commons License 2003.01.05 0 0 683
Van egy hordozókendőm, amit el szeretnék adni. M-es méretű, van hozzá képes útmutatós füzet ami segít a megkötésben. Ir.ár: 4 eFt.
mazsola5 Creative Commons License 2003.01.05 0 0 682
Sziasztok !

Eladnám

-hálósjáróka kerek,összecsukható
irányár;1500 Ft.

-92-98 méretü dzseki zöld kockás,kapucnis alig használt ára 600 Ft.

-92-98 méretü piros kislány kabát kapucnis,ára 600Ft.

-hintaló müanyag,600Ft.

-kordnadrágok sima és bélelt 92 -98 méretben
300-500Ft.

irjatok vagy telefonáljatok 06-20 314-3131

Pályakezdő Creative Commons License 2003.01.04 0 0 681
Sziasztok!
Ha valaki Szegedi, és van felesleges babaholmija, kérem feltétlenül szóljon, itt, vagy a mailemen.
Köszi mindenkinek.

Pk.

Andimama Creative Commons License 2003.01.04 0 0 680
Sziasztok!

Eladó:

- egy Brevi Grandprix 0-18-as használt, de nagyon szép állapotban levő autósülés. Sötétkék-fehér mintás, 5 fokozatban dönthető, belső 5 pontos biztonsági övvel, ami két magasságba állítható. Irányára: 12.000, megegyezünk.
- egy új, kb. 86-os méretnek megfelelő bordó színű overall, kesztyű és lábtakaró is van hozzá. Irányár: 3.000 Ft.
- 1db 19-es használt öszi-tavaszi fűzős kiscipő, sötétzöld-sötétkék színű, illetve 1 db 19-es használt, kislánynak való sötétkék szandálcipő (elől zárt, tehát tavaszi viselet inkább, illetve benti cipőnek is jó). Irányár: 1.000/db

Még mindig eladó egy nagyon szép, egy gyermek által használt mózeskosaras babakocsi (nem a fapados lengyel). Paraméterei:
- sötétkék alapszínű,
- extra nagy (80 cm) mózeskosár,
- sportkocsi rész külön van,
- mindkét irányból a vázra tehető a mózes és a sport rész is,
- hatalmas kerekek, melyek a nagy hóban is kíválóan tolhatóvá teszik a babakocsit (kipróbálva!!),
- zsebek a mózeskosáron,
- állítható magasságú tolókar,
- a sport rész 4 fokozatban állíható a vízszintestől teljesen 90 fokig (ezt ha jól tudom nagyon kevés babakocsi tudja),
- a sport részben kíválóan hasaltatható a baba (én lányom nagyon szerette), mert a végén egy picit magasabb (5-6 cm) és ez készteti a babát arra, hogy tartsa magát, hogy kilásson,
- esővédőt adok hozzá.
Irányára: 28.000 Ft
H
a valakit érdekel írjon mailt (andimama@index.hu), babakocsiról képet tudok küldeni.

Andimama

pull.ups Creative Commons License 2003.01.03 0 0 679
Küldtem egy mailt az itteni címedre, de hibaüzenet jött vissza:(
A lényeg az, hogy megnézem egy bababoltban, aztán ha jónak látom árban kellene egyezkednünk, de ez már csak a jövő héten lesz.
Na szia!
rollller Creative Commons License 2003.01.03 0 0 678
pullups, kep nincs sajna, de a nagyobb bababoltokban talalkozhattal vele, mailt is irok majd, amint az index is ugy akarja:)
Előzmény: pull.ups (677)
pull.ups Creative Commons License 2003.01.03 0 0 677
Képet tudnál róla küldeni? Árban mennyire gondoltál?
(Írhatsz magánba is, működik az e-mail címem!)
rollller Creative Commons License 2003.01.03 0 0 676
szia, nekunk van egy elado, alig hasznalt, maxi gogo tipusu, nagyon jo, szembol es elore nezve is bele lehet tenni a babat, elvben 9 kgig jo,

(ja es egy tapasztalat, ha anyuka (vagy apuka) nem tul magas (azaz alacsony:) akkor nem tul kenyelmes, foleg ha nyulank a baba, de ez az osszes kengurura igaz, kb. ez akkor tortent, amikor a gyerkoc hosszabb lett, mint 65 centi, en meg 161 vagyok mindossze:)

Előzmény: pull.ups (675)
pull.ups Creative Commons License 2003.01.03 0 0 675
Sziasztok!
Kengurut keresek használtan, de olyat, ami jól tartja a baba hátát.
(Akinek van tapasztalata attól kérdem, hogy kb. mennyi idős korig lehet "cipelgetni" egyáltalán egy gyereket a kenguruban?)
Köszi!
Kriza Creative Commons License 2002.12.30 0 0 674
Szia Andrea,
a
Baby safe a márka? Mert ha nem, akkor nekem van egy Chicco 0-13 kg babaülés-hordozó-hintaszékem eladó, kék-sárga, központi övfeszítős, az öv magassága állítható. Irányára: 7.000 Ft, de szerintem megegyezünk.... Az email címemen jelezheted, ha érdekel!
Kriza
Előzmény: Andrea-r (671)
rgranc Creative Commons License 2002.12.30 0 0 673
Csak szólok, az új Auchan katalógus szerint másodikától nagy gyermekruha-leárazás is lesz náluk, csomó cucc 500 forintért kapható majd.
aniTA Creative Commons License 2002.12.30 0 0 672
Sziasztok

Keresek 98as kétrészes télikabát-gatyót, lehetőleg sötétkéket, esetleg sötétzöldet, csak nagyon jó minőségűt, szép állapotban;
-derékban is rugalmas sztrecsfarmert 40es női méretben, vagy 158-164es gyerekméretben, ugyanekkora lezser sötétkék pulcsit, kardigánt;
-kinőtt, jó állapotú La Hallés lányholmit, 8 éves korra méretezettet (ne almazöldet, abból minden megvan :))

Andrea-r Creative Commons License 2002.12.29 0 0 671
Sziasztok!

Sürgősen keresek hintaszék-etetőszék-autósülés baby safe-t, 12-13 kilóig.

Andrea

Andimama Creative Commons License 2002.12.28 0 0 670
Sziasztok!

Concord Fixmax (azt hiszem így írják) 9-36kg-ig autósülést keresek.
E-mail: andimama@index.hu
Andimama

Kriza Creative Commons License 2002.12.26 0 0 669
Sziasztok!

Eladó:

CAM Pretty Plus sportkocsi, 4 fokozatban dönthető háttámlával, kupolatetővel, lábzsákkal, levehető karfával, állítható lábtartóval, elöl bolygósítható kerekekkel, alsó kosárral. Irányár: 8.000 Ft.

Graco Breeze babakocsi, két pozícióba állítható háttámla, nagy bevásárlókosár, elöl bolygó kerekek, levehető karfa, ötpontos biztonsági öv, levehető, mosható, kék alapon halacskás huzat, nagyon jó állapotban. Irányár: 13.000 Ft.

Chicco 0-13 kg-ig kagylóülés, kék-sárga huzat, központi övfeszítős, több magasságban állítható biztonsági öv. Irányár: 7.000 Ft.

Akit valami érdekel, az email címemen jelentkezzen, legyen szíves.
Kriza

Sica Creative Commons License 2002.12.22 0 0 668
Szia Zsebetu,

nekem van egy eladó 130x130-as fa járókám, úgy csináltattuk és nem sokat használtuk. Ha ez nem túl nagy Nektek.

Előzmény: Zsebetu (666)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.20 0 0 667
OFF
Zsebetu, szvsz jobb, ha a jaroka a nappaliban vagy a legforgalmasabb helyen van, hogy lasson titeket a baba, szoval lehet, hogy nem a szobajaba kene tenni :-)
ON
Előzmény: Zsebetu (666)
Zsebetu Creative Commons License 2002.12.20 0 0 666
Sziasztok!
Fajárókát vennék, ami lehetőleg kisebb, mint 150*150cm (nem fér el a baba szobájában:-)).
30/453-0268 Zsuzsa
Andimama Creative Commons License 2002.12.20 0 0 665
A babaneten a keres-kínálban van aki ilyet keres.
Előzmény: Lucilla (664)
Lucilla Creative Commons License 2002.12.19 0 0 664
Üres bébiételes üvegeket tudok adni annak, aki elviszi, elég sok van és lesz is még.
Sok mindenre jó, pl. anyatej lefagyasztására.
mazsola5 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 663

sziasztok!
Eladnám Brendonban vásárolt kiságyamat,fehér
ágynemütartos, 90x120,gyerekággyá alakithato 3 éves 20.000 Ft olasz matraccal.

Elado még egy zöld kiskutyás bili 600Ft,

fehér babafürdetö kiskád 600Ft,

gyerekruha fiu-lány 104-es méretig 50Ft -500Ft-ig,
hosszu ujju polok 50Ft,tréningnadrágok 100Ft,
kislány ruhák szinte ujak 300Ft,puloverek 200Ft,
sapka-sál,szoknya,rövidnadrág,bluzok,
Árban biztosan megegyezünk!

fiu vastagtalpu cipö kék szinü tépözáras 26 méret
uj 1200Ft,

müanyag hintalo 600Ft,szobai állatfigurás mamuszka
több is van 300Ft/pár,

írjatok vagy telefonáljatok 06 20 314-3131

Buborka Creative Commons License 2002.12.13 0 0 662
Sziasztok!

Baby's First nevű cumik eladók 6-18 hónapos babák számára. Természetesen újak:)
2 db egy dobozban 500Ft!

Gica70 Creative Commons License 2002.12.13 0 0 661
Sziasztok!

Eladó:
- 120x60-as vadiúj (eredeti csomagolásban) Novetex-es biokókuszmatrac: 11.000.-
- szintén vadiúj 80x50-es kiásgyra rögzíthető (kemény alapú) pelenkázó matrac: 3.000.-
- babúszáson (is) használható megkötős pelenkavédő 5-8kg-os 1 csomag, 8-11kg-os 2 csomag, 11kg feletti 2 csomag (10db/csomag): 500.-Ft/csomag
Ha valakit érdekel valami, írjon légyszi!

Sziasztok
Gica

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.11 0 0 660
Köszi, megkaptam, hívom :-)).
szép napot,
agwe
Előzmény: boboca (658)
bokor Creative Commons License 2002.12.10 0 0 659
Az enyém meg 7 lesz, és 22 kiló :-)))
Előzmény: boboca (657)
boboca Creative Commons License 2002.12.10 0 0 658
Nem működik az index mail server asszem, mivel neked is indexes a címed az én levelem se biztos, hogy átment neked.
Mindenesetre a másik e-mailem ami biztos, hogy működik: szabozsuzsa@partnershungary.hu.
Előzmény: Törölt nick (654)
boboca Creative Commons License 2002.12.10 0 0 657
OFF Az enyém 3,5 éves és több mint 18 kg ;-)
Előzmény: quizas (656)
quizas Creative Commons License 2002.12.09 0 0 656
Szia!
Én vettem a közel két éves részére. A neten pedig ezt találtam: suitable for children from 2 years old to a maximum 20kg weight (approx. 5 years old).
Mellesleg, az enyém 20 hónapos és több, mint 14 kg...
quizas
Előzmény: maco (655)
maco Creative Commons License 2002.12.09 0 0 655
Sziasztok, testvérfelállot keresek 5000 ft ig.
Egyébként mi a véleményetek megéri venni egy 2 éves gyereknek? Koszonom
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.09 0 0 654
Szia, engem érdekelne, viszont nem tudok neked mailt küldeni, valami probléma van a szerverrel:-(((.
Előzmény: boboca (650)
almacica Creative Commons License 2002.12.09 0 0 653
Kb. 100 db. Anyák Lapja, Baba Magazin, Kisbaba újság egyben (100 ft./db) eladó, vagy gyerekkönyvekre illetve legora, duplora cserélném.
zso70 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 652
Sziasztok,

Helyhiany miatt surgosen elado egy alig hasznalt pelenkazo szekreny, alul 2 reszre osztott: 3 oblos fiok, ill. 3 polc.Ara:20000 Ft.
Erdeklodni: zso70@freemail.hu-n lehet.

boboca Creative Commons License 2002.12.09 0 0 651
Vennék Concorde Lift típusú gyerek autósülést. Van vkinek alig használt, vagy tud vki segíteni, hogy hol lehet kapni és kb. mennyiért?
boboca Creative Commons License 2002.12.09 0 0 650
Nagyon jó állapotú, alig használt Philips márkájú bébiőrzőt kínálok megvételre. Eredeti ára 13000.-Ft volt, 5000-ért szerintem megéri. (Doboza is megvan, ajándékba is jó)
Érdekel esetleg vkit?
Üdv
Zsu
Kriza Creative Commons License 2002.12.06 0 0 649
Sziasztok!

Külföldi szomszédom hazautazása miatt eladná a következő babaholmikat:

Graco Breeze babakocsi, két pozícióba állítható háttámla, nagy bevásárlókosár, elöl bolygó kerekek, levehető karfa, ötpontos biztonsági öv, levehető, mosható, kék alapon halacskás huzat, nagyon jó állapotban. Irányár: 13.000 Ft.

Chicco 0-13 kg-ig kagylóülés, kék huzat, központi övfeszítős, 3 magasságban állítható biztonsági öv. Irányár: 7.000 Ft.

Fajáróka, 150x150 cm, kerekekkel, alig használt. Irányár: 12.000 Ft.

Bébitornásztató, Londonban vásárolt, Early Learning Centre-ből származik, van rajta 3 lógó állatka, egyik hangot ad, másik csörög, harmadik tükör, oldalán lábak között 2 másik pörgő-forgó izgalmas állat, nagyon tuti, csak sajnos, az én fiaim kinőttek már belőle :))) Ajándékba hozzá ad egy szintén onnan származó vízzel feltölthető párnácskát, amiben mindenféle figurák úszkálnak. Ezek is szinte újak. Irányár: 5.000 Ft.

Akit érdekel valami, e-mailben érdeklődjön az én címemen.

Kriza

zsigrai76 Creative Commons License 2002.12.06 0 0 648
Akkor legközelebb beszaladok, úgyis szemben van a kórházzal. Most csütörtökön is voltam, de nem kérdeztem rá.
dalia Creative Commons License 2002.12.05 0 0 647
Műanyag csúszdát keresek megvételre, min. 120 cm magasat. Minden megoldás érdekel! :-)

köszi,

dália

fityfiritty2 Creative Commons License 2002.12.04 0 0 646
A baross utcai Gólya babakelengye boltban láttam 1000ft.-ért,de asszem van többfajta is.
Szerintem a tiédre az kell:)
(én a Brendonban 2000ért vettem ami a barossba 1000:(volt)
Előzmény: zsigrai76 (640)
nik Creative Commons License 2002.12.04 0 0 645
off,
szia, rgranc
Ezt azért jó tudni, 69.000 Ft volt az oldal :)
- de hát aki nem ért a számítástechnikához ezek szerint így jár.
Allia Creative Commons License 2002.12.04 0 0 644
A Megatoys-ban ha jól emlékszem kb. 2000 forint körül kaphatsz vadiújat.
Előzmény: zsigrai76 (640)
rgranc Creative Commons License 2002.12.04 0 0 643
off:
kösz, jól vagyunk, a tipegők topikba rendszeresen írogatok ám... :)))
Előzmény: mzsperx (642)
mzsperx Creative Commons License 2002.12.04 0 0 642
off: szia rgranc, rég láttalak, hogy vagytok?
on
rgranc Creative Commons License 2002.12.04 0 0 641
nik
Nagyon jó az ötlet, főleg, ha saját kútfőből indult (azaz nem áll mögötte valós bolt).

OFFtopik
Tetszik a webbolt - egyetlen dolog kivételével, de arról te nem tehetsz: az interaptus egy ingyenes, szabadon terjeszthető és átalakítható bolti rendszert úgy árul, hogy sajátjaként tünteti fel azt (én legalábbis a honlapjukon sehol sem láttam hivatkozást az osCommerce vagy a The Exchange project eredetre...). Nem tudom, mennyit fizettél az alkalmazásért, ha a honlapjukon szereplő hatvanezer forintot, az szerintem rablás ennyi "szolgáltatásért"...
Másik példa az árlistájukat nézve: "napi ajánlat: gördülő szöveg modul, bruttó 4900 Ft". A böngészőm státuszsorában ott az infó: FREE DJScroller at DecafJava.com.
No comment.
ON

Elnézést az ide nem való dolgokért, csak kikívánkozott belőlem ez az egész. A babaholmi.hu tök jó szerintem, csak az interaptus pofátlansága nyomta fel bennem a pumpát. Ha ott lenne az információ, mit árulnak, szót sem szóltam volna, mert a GPL licensz megengedi ezt, de hogy sajátjuknak tüntessenek fel valamit, ami nem az, azt már nem hagyhatom szó nélkül. Megyek is, megkeresem a megfelelő fórumot arra, hogy kiengedjem a gőzt...

Előzmény: nik (639)
zsigrai76 Creative Commons License 2002.12.04 0 0 640
Graco babakocsira keresek eső ellen védő bigyuszt. Szóval gyakorlott mamák biztos tudjátok mire van szükségem, ha valakinek van használaton kívül és megválna tőle, vevő vagyok rá.
nik Creative Commons License 2002.12.01 0 0 639
Sziasztok!
Megnyitottam online babaholmi webáruházam, ahol nagyrészt igényes alig használt márkás, főleg angol bébi- és gyermekruhákat böngészhettek - és persze vásárolhattok :). Már vannak új ruhák is, azok általában magyar készítőtől. Nézzetek körül: www.babaholmi.hu
tamara Creative Commons License 2002.12.01 0 0 638
Sziasztok,
ha meg valaki nem vett overalt a gyerkocenek,elado egy 6 honapos babara valo. Kivul piros vizhatlan, belul sototkek, szoval inkabb lanyos, de egyatalan nem viragmintas. Tok jo allapotban van. 25oo ft-ra gondoltam.

Keresek egy hordozokendot, ha lehet, meg leirassal.

Koszi, tamara

Andimama Creative Commons License 2002.12.01 0 0 637
Sziasztok!

Továbbra is eladó egy nagyon szép, egy gyermek által használt mózeskosaras babakocsi (nem a fapados lengyel). Paraméterei:
- sötétkék alapszínű,
- extra nagy (80 cm) mózeskosár,
- sportkocsi rész külön van,
- mindkét irányból a vázra tehető a mózes és a sport rész is,
- hatalmas kerekek, melyek a nagy hóban is kíválóan tolhatóvá teszik a babakocsit (kipróbálva!!),
- zsebek a mózeskosáron,
- állítható magasságú tolókar,
- a sport rész 4 fokozatban állíható a vízszintestől teljesen 90 fokig (ezt ha jól tudom nagyon kevés babakocsi tudja),
- a sport részben kíválóan hasaltatható a baba (én lányom nagyon szerette), mert a végén egy picit magasabb (5-6 cm) és ez készteti a babát arra, hogy tartsa magát, hogy kilásson,
- esővédőt adok hozzá.

Irányára: 28.000 Ft
Ha valakit érdekel írjon mailt (andimama@index.hu), képet tudok küldeni.

Andimama

Törölt nick Creative Commons License 2002.11.30 0 0 636
Szia!

Vastag a dzseki? Vizhatlan?
Erdekelne!

MuTeR

Előzmény: Buborka (634)
Buborka Creative Commons License 2002.11.30 0 0 635
Bocsi, rosszul írtam, az overáll csak 86os!
Buborka Creative Commons License 2002.11.30 0 0 634
Eladó egy használt 92es kék mintás, farmerbetétes overáll, 1700Ftért

valamint

egy új, 74es kék alapon pingvin mintás kapucnis dzseki 2600Ftért.

Képet tudok küldeni!

bors12 Creative Commons License 2002.11.26 0 0 633
köszönöm szépen majd körülnézek, mert már sűrgős lenne.
Előzmény: efamily (632)
efamily Creative Commons License 2002.11.25 0 0 632
Újpesten az Árpád úton lévő üzletházban (Újpest KP-tól a Duna felé a jobb oldalon) van a Pocakkuckó, ott 7 körül vannak gatyák, és szerintem szupik!
Előzmény: bors12 (628)
quizas Creative Commons License 2002.11.25 0 0 631
OFF
Andrea-r,
Pedig két levelem is visszajött és válasz nem érezezz rájuk. Megy a harmadik.
quizas
ON
Előzmény: Andrea-r (629)
Ágibági Creative Commons License 2002.11.25 0 0 630
Sziasztok!

21-es Siesta Sympatex téli cipő kitűnő állapotban eladó. Irányár: 5e Ft.

Á.

Andrea-r Creative Commons License 2002.11.25 0 0 629
quizas!
jó.

Andrea

Előzmény: quizas (626)
bors12 Creative Commons License 2002.11.25 0 0 628
sziasztok!
Kismama nadrágot szeretnék venni M-L es méret. Voltam sokfelé körülnézni, de 12e Ft alatt nem láttam. Kicsit sokallom. A méretek nagyon csalókák. Terhességem előtt XL es nadrágokat hordtam, azóta csak szedtem fel, de az M es kismamanadrág jó volt rám.
Kriza Creative Commons License 2002.11.23 0 0 627
Sziasztok!

Miután a P.Cardin babakocsinkat sikerült eladnom :))), immár jövök a következő cuccal:

CAM Pretty Plus sportkocsi, esernyőre csukható, kupolatetővel, lábzsákkal, 4 fokozatban szinte vízszintesig dönthető háttámlával, alsó kosárral, elöl bolygósítható kerekekkel eladó. Huzata levehető, mosható, patchwork+farmer mintás, kék alapú. Irányár: 8.000 Ft.

Különben javaslom minden kedves potenciális eladónak a Soroksári úti Megatoys bizományi részét, én már több mindent adtam el ott (pl. P.C. babakocsi :)) ) és nagyon elégedett vagyok velük.

Kriza

quizas Creative Commons License 2002.11.22 0 0 626
Andrea,
Jó az emiled??
quizas
Előzmény: Andrea-r (624)
Abigél Creative Commons License 2002.11.22 0 0 625
Továbbra is eladó egy TENTE fekvőkenguru, amit ülős kenguruvá is lehet alakítani.
Andrea-r Creative Commons License 2002.11.19 0 0 624
Sziasztok!

Még mindig eladó:

Avent Isis mellszívó pótalkatrészekkel. Júniusban vettem, 1,5 hónapot használtam.

20 db-os anyatejgyűjtő zacskó. Bontatlan, eredeti csomagolásban.

Andrea

mosomasa Creative Commons License 2002.11.17 0 0 623
Pumukli,
köszi a gyors választ, de a család közben oldalról beelőzött és kiderült, hogy a bölcsőprobléma megoldottnak tekinthető.

Quizas,
majd beszámolok, hogy beválik-e a dolog. Reméljük:-)

mosomasa

Előzmény: PUMUKLI (620)
quizas Creative Commons License 2002.11.17 0 0 622
OFF
Szia Mosómasa!
Mi is vettünk használtan bölcsőt, ami kisebb ugyan, mint Pumuklié, de reméljük, beválik. Majd írd meg, nálatok bevált-e!
ON
quizas
Előzmény: mosomasa (619)
Andimama Creative Commons License 2002.11.16 0 0 621
Akkor tévedtem. :( Pedig én is örültem és emlékszem, hogy nyár előtt még tuti nyitva volt szombatonként, viszont amikor még dolgoztam (2 éve kb.) akkor még nem volt hétvégi. Ezek szerint visszatértek. Kár....:((((

Andimama

Előzmény: Gica70 (618)
PUMUKLI Creative Commons License 2002.11.16 0 0 620
Kedves mosomasa, mi pont eladni készülünk a bölcsőnket. Klasszikus ringatható (tehát nem olyan, ami kisággyá alakítható). Nagyon kedves darab, mérete 1 méter * 65 centi. 15.000-et gondoltunk érte. Ha érdekel, hívj fel, mert ritkán járok erre: 30/ 318-97-94 Anita
Előzmény: mosomasa (619)
mosomasa Creative Commons License 2002.11.16 0 0 619
Bölcsőt keresnék. Amennyiben valaki tudna ilyet, vagy hogy hol találhatnék - használtan, válaszoljon. Viszonylag sürgős a dolog, mert babóca már elvileg bármikor megszülethet! :-)

mosomasa

Gica70 Creative Commons License 2002.11.16 0 0 618
Sziasztok!

Kuszi, Andimama
A zoki és harisnyanagykert megtaláltuk. Végülis péntek este mentünk, azt hittem 6-ig nyitva lesz. Tévedtünk! Hátha érdekel még valakit ezért leírom a nyitvatartást: H,Cs:8-18, K,Sze,P:8-16 és hétvégén pihennek!!!!! Na, majd legközelebb már ezek szerint megyünk:-)))

Az eladó dolgaink közül a következők vannak még meg:
- 120x60-as vadiúj (eredeti csomagolásban) Novetex-es biokókuszmatrac: 11.700.-
- szintén vadiúj 80x50-es kiásgyra rögzíthető (kemény alapú) pelenkázó matrac: 3.500.-
- babúszáson (is) használható megkötős pelenkavédő 5-8kg-os 1 csomag, 8-11kg-os 2 csomag, 11kg feletti 2 csomag (10db/csomag): 600.-Ft/csomag
Ha valakit érdekel valami, írjon légyszi!

Gica

Kriza Creative Commons License 2002.11.15 0 0 617
Sziasztok!

Továbbra is eladnám nagyon jó állapotú Pierre Cardin kétfunkciós babakocsinkat, szürke alapon állatmintás huzattal, nagy, elöl bolygosítható kerekekkel, átfordítható tolókarral, alul bevásárlókosárral, 3 fokozatban dönthető háttámlával.
Ára karácsonyi akcióm keretében 18.000 Ft-ra csökkent :))).

Kriza

HSZM Creative Commons License 2002.11.15 0 0 616
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek feleslegessé vált kenguruja?
Magánba várom, mert sajna nem sok időm van a fórumon olvasgatni!
Előre is köszönöm: HSZM

identicalmcqc Creative Commons License 2002.11.15 0 0 615
A szombatban nem vagyok biztos :o( De a leírás az nagypon jó. Ha a Gyöngyösi úti metróállomástól, a következő állomás felé mentek (kb 10 m-t :o))) ) Újpest felé, akor már meg is van. A metrómegállóval szemben van egyből az út másik oldalán :o)
Előzmény: Gica70 (614)
Gica70 Creative Commons License 2002.11.14 0 0 614
Köszi Andimama! Így már biztos megtaláljuk:-)
Előzmény: Andimama (612)
bokor Creative Commons License 2002.11.14 0 0 613
Nagyon jó harisnyaboltot szeretnék ajánlani, a Dob utcában van, ha a Blahától mész az Oktogon felé, akkor balra kell menni, van egy parkoló, aztán egy cipőbolt, rögtön mellette a zoknibolt. Én a hétévesemnek vettem nagyon csinos csíkos harisnyát 680 forintért ( Calcedoniában hasonlók legalább 2000 forintba kerülnek) Nagy a választék és elég olcsó... A mamáknak pedig nagyon szép színű és jó minőségű pamutharisnyákat lehet kapni, egy ezres alatt, asszem, ez sem utolsó szempont... :-))
Előzmény: Gica70 (610)
Andimama Creative Commons License 2002.11.14 0 0 612
Gica!

Címet nem tudok, de pontosan a Duna Plazaval van szemben, ha a Váci úton mész kifelé, akkor ahol a 4 es végállomása van, utána következő utcasarkon (azt hiszem az a Gyöngyösi utca). Egyébként nagy sárga táblák hirdetik, hogy nagyker, de kisker is van ott.
Én éppen ma vettem Kingának mintás harisnyákat 800 Ft-ért, de a sima harisnyák 400 körül vannak.
Emlékeim szerint szombaton 10-16-ig van nyitva, bár nyáron állítólag hétvégén nem volt nyitva.

Remélem így megtalálod.

Andimama

Előzmény: Gica70 (610)
Evolution Racer Creative Commons License 2002.11.14 0 0 611
Sziasztok,

Nálunk feleslegessé vált egy tök jó állapotú bolygókerekes, bevásárlókosaras, stb. testvérbabakocsi (elől támlás, hátul vízszintesig dönthető), ha valakit érdekel írjon ide a fórumba vagy a panniviktor@freemail.hu címre.

Üdv: Racer

Gica70 Creative Commons License 2002.11.14 0 0 610
Kuszi
szívesen:-)
Gratulálok Boldizsárnak:-)

Odibaby
Én eddig mindehol drágábban láttam az Avent cuccokat, meg ők (Pro-Mama) is azt mondták, hogy náluk a legolcsóbb).
No, de több szem többet lát, ezért is nagyon jók ezek a topicok:-)))

Andimama
Én is most szeretnék egy-két harisnyát venni a télre Benőkének. Szombaton is nyitva van ez a bolt? Utca nevet tudtok vagy van valami nagy tábla, ami alapján meg lehet találni?

Gica

identicalmcqc Creative Commons License 2002.11.14 0 0 609
Mindkettőtöknek köszönöm a megfelelő mélységű válaszokat!

Köszönöm még egyszer!

Üdv,

Kuszi :o)

U.i.: 13 hónapos Boldizsár fiúnk ma lett hétfogú tündér ;o)

Előzmény: Gica70 (607)
odibaby Creative Commons License 2002.11.13 0 0 608
Gica,
bocs, de erre (mármint a második részre) rácáfolnék! A múlt héten voltam ott mellszívót venni, és a legtöbb dolog pont ugyanannyi volt, mint a MiniManóban, de egy jópár cucc még drágább is volt párszáz forinttal. :-(
Most egyébként 13e Ft ott az AVENT Isis.
Odi
Előzmény: Gica70 (607)
Gica70 Creative Commons License 2002.11.13 0 0 607
Kuszi

Akinek az ismeretségemben AVENT mellszívója van/volt az meg van vele elégedve (én is). Nem gyötri meg a mellet, szóval kíméletes (nem gyullad be tőle a melle) és mégis hatékony. Egyébként pedig az Avent termékek nagyon jól variálhatók, praktikusak. Mi most vettünk "csőrt" és "fület" a meglévő cumisüvegekhez és már kész is a klassz kis csőröspohár (vagy ahogy ők hívják a varázsitató). A legolcsóbban ezeket a termékeket a Pro-Mama Kft-nél (ők hozzák be Angliából)lehet megvenni (XIV.Dorozsmai u.52., t:363-2903, nyitva:H-P:9.30-17.30)
Ja, én még tavaly megvettem, mert januárban áremelés volt, akkor 12.265.-Ft volt.

Sok sikert
Gica

Előzmény: identicalmcqc (599)
Andimama Creative Commons License 2002.11.13 0 0 606
Mindig örülök, ha segíthetek. Ezért vagyunk itt. :))

A.m.

Előzmény: identicalmcqc (605)
identicalmcqc Creative Commons License 2002.11.13 0 0 605
Köszi még egyszer :o)
Már vettem is 3 pár zokeszt és otthon nagyon örültek... :o)))
Előzmény: Andimama (604)
Andimama Creative Commons License 2002.11.12 0 0 604
Igen, magánszemélyek is vásárolhatnak. Többször is érdemes benézni, most nagyon jó harisnyák, térdzoknik is vannak.

Andimama

Előzmény: identicalmcqc (603)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!