Keresés

Részletes keresés

footmark Creative Commons License 2009.06.10 0 0 1534

Kedves mezítlábas társaim,

nem hozunk össze egy mezítlábas sétálást-iszogatást-barátkozást? Tudom volt tavaly erre egy kísérlet, de nem tudom, végül mi lett az eredménye. Szóval lenne kedvetek hozzá?

tpapa Creative Commons License 2009.06.09 0 0 1533
Isten hozott! :o)

A flip-flop megvéd a forró felületektől nyáron. Brazíliában pl. majd' mindenki így járt, akit csak láttam. Ott ez indokolt is. (Persze, én azért kitartottam. Hülyének is néztek.) ;o)

Sajnos, a papucs cserébe elveszi a közvetlen érintkezés, a tapintás élményét. :o( Pedig az a legjobb.
Előzmény: barfusser (1532)
barfusser Creative Commons License 2009.06.08 0 0 1532
Én is először általánosban mezítlábaztam a tesiórán.Azután második gimiben mikor új tesitanárt kaptunk elhatároztam, hogy őt már úgy "szoktatom" hogy én mezítláb járok órára. És elfogadta. Annyira könnyűnek szabadnak éreztem akkor magam, tényleg még a rúdra, kötélre mászás is jobban ment. Aztán lettek követőim.
Sajnos otthon nálunk nem volt szokás mezítláb csatangolni. Amióta saját lakásom van mindig mezítláb vagyok otthon. És nálam a vendégek is ledobhatják a cipőjüket és le is dobják.
Itthon romantikus kisvárosi utcákon szeretek elsősorban mezítláb sétálgatni. Jó időben de esőben is. Csodálatos érzés.
Egyszer még gimista koromban lementünk a barátommal a Balatonra egy hétvégére mezítláb. Végigjártuk az ott üdülő osztálytársainkat. Ők meg irigyeltek minket, hogy milyen lazán vagyunk.
Most már két éve társasággal járunk az Adriára és én (de többen a társaságból még) nem is viszek magammal cipőt. Ott a gyönyörű müemlékvárosokban a simára koptatott köveken nagyon élvezem a mezítlábasságot. De azért amikor csak lehet itthon is sokat járok mezítláb. Sajnos úgy látom egyre kevesebb a követőm, mintha a flip-flop papucsok kiszorították volna a mezítlábazást.
Előzmény: h.f.811 (1530)
tpapa Creative Commons License 2009.06.03 0 0 1531
Szerintem tök jó, hogy már ilyen fiatalon levetkőzted magadról ezt. ("Nehogy meglásson valami ismerős.") Nekem pl. sokkal tovább tartott. Biztosan köze van ennek a környezet hozzáállásához is.

Amúgy meg végre visszatért a jó idő. Szégyenszemre a hosszú hétvégén szinte végig szandál volt rajtam az utcán. Munkahelyemre menet még ma is. (Persze a szobában, az asztalnál ülve már nem.) Hazafelé viszont rögtön kibújtam belőle, amint lehetett. Csak bevásárlás közben, a hűtőpultoknál volt kicsit hideg. :o)
Előzmény: h.f.811 (1530)
h.f.811 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 1530
köszi
hát mit írjak? :D
most 17 éves vagyok, Fehérvár külső részén lakom. Sokat járok Pestre és természetesen ott is szoktam mezítláb mászkálni. Mint már írtam 12 éves korom óta érdekel ez engem. Régebben, általános iskolában csináltam sokszor azt, hogy testnevelés órán "véletlenül" otthon felejtettem a cipőm. Amikor utcán kezdtem mezítlábazni akkor még kisgyerek voltam és nem érdekelt más. Aztán pár évvel később egyre jobban az volt, hogy nem nagyon merek, nehogy meglásson valaki ismerős. Kb. egy éve vagyok úgy, hogy nem nagyon érdekel.
wall-e Creative Commons License 2009.06.03 0 0 1529
Szia, köszönöm, hogy válaszoltál. Várom a folytatást. :-)
Előzmény: footmark (1525)
bosikom Creative Commons License 2009.06.03 0 0 1528
Én is üdvözöllek itt. Irj magadról!
Előzmény: h.f.811 (1526)
tpapa Creative Commons License 2009.06.03 0 0 1527
Csak a magam nevében nyilatkozhatok, én örülök neki, ha minél többen írnak ide.
Kezdhetnéd azzal, hogy elárulsz egy picit többet magadról. ;o)
Előzmény: h.f.811 (1526)
h.f.811 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 1526
üdvözlök mindenki!
már nagyon régóta lesem a topikot és örülök, hogy ennyien szeretnek mezítláb közlekedni. kb 12 éves korom óta szeretek mezítlábazni, most már nyáron mindenhova így megyek. Néha majd beirkálok ide ha nem gond. :)
footmark Creative Commons License 2009.06.02 0 0 1525

Szia Wall-e,

örülök, ha tetszenek a képek, ha lesz időm rakok még fel. Elnézést, amiért csak most válaszolok, de az utóbbi pár napban elég elfoglalt voltam.

A szoknyáról meg a sortról csak annyit, hogy nem jellemző rám, de nagy ritkán előfordul.

üdv,

footmark

Előzmény: wall-e (1509)
Lacerta Creative Commons License 2009.05.27 0 0 1524
Én mostanában mezítlábas hétvégéket tartok, azaz szombaton melóból elfelé szandi le, és hétfő reggelig nem is húzok semmit a lábamra.
Ebben lehet kirándulás, hétvégi bevásárlás, randi a haverokkal, egyszóval bármi.
Eddig több pozitív / vicces megjegyzést kaptam, mint negatívat.
Pedig voltam olyan helyeken mint Tesco, Media Markt, Praktiker is. Ja, és autónk nincs, szóval busz/villamos ezerrel.
wall-e Creative Commons License 2009.05.27 0 0 1523

Értettem!

Több kérdés nincs...

Előzmény: tpapa (1522)
tpapa Creative Commons License 2009.05.27 0 0 1522
Ha úgy érted az amatőrt, hogy nem a Canon 450D-vel lőttem, hanem a telefonommal, akkor igen. Ha nem így érted, akkor megsértődöm. :oP

Ui.: Most már net-es képek, mert a látható személy (bosikom) hozzájárulásával kerültek fel, creativ commons (Public Domain) licenc alatt.
Előzmény: wall-e (1518)
wall-e Creative Commons License 2009.05.27 0 0 1521

Jó, hát végül is nem "kell".

De, az én számomra legalábbis, nem mindegy, hogy egyedül lézengek mezítláb, furcsáló tekintetek és visszafojtott röhögéssel körített beszólások közt, vagy olyanok vesznek körül, akik szintén cipő nélkül vannak, és élvezik az egészet.

Előzmény: bosikom (1520)
bosikom Creative Commons License 2009.05.27 0 0 1520
Wall-e, kell külön rendezvény? Minden nap alkalmas a mezítláb téblábolásra, nem?
Előzmény: wall-e (1519)
wall-e Creative Commons License 2009.05.26 0 0 1519

"One Day Without Shoes" címmel találtam egy nyilvános albumot, jó lenne belecseppeni egy ilyen rendezvénybe, szívesen téblábolnék én is egy napot (többet is) cipő nélkül... :-)

 

 

 

 

Megpróbálom az album linkjét betenni:

 

Egész nap mezítláb
wall-e Creative Commons License 2009.05.26 0 0 1518

Nagyon rokonszenves hölgy.

Amatőr képeknek tűnnek, valahogy úgy érzem nem netes leletek. Vagy igen? :-)

Előzmény: tpapa (1516)
bosikom Creative Commons License 2009.05.26 0 0 1517
Sziasztok!

Örülök, hogy látok régi és új neveket is itt. Kicsit megfeledkeztem a fórumról, de kedvesem felidézte, hát itt is vagyok.

Elindult a szezon és minden alkalmat megragadok, hogy újra élvezzem a mezítlábas mászkálást. Ha tavaly még esemény volt nekem, akkor mostanában már észre sem veszem.

Érdekes történet még nem volt az ügyben - lesz, elmesélem mindenképp.

Éljenek a csupasz talpak! ;)

tpapa Creative Commons License 2009.05.26 0 0 1516


wall-e Creative Commons License 2009.05.25 0 0 1515

Nagyon rendben van az a leányzó a képeden!

Nagy kedvenceim az esős képek. :-)

 

Előzmény: tpapa (1514)
tpapa Creative Commons License 2009.05.25 0 0 1514
Kilroy Creative Commons License 2009.05.23 0 0 1513
Jah, csak el kell jutni oda :-)
Előzmény: cityfeet (1511)
Kilroy Creative Commons License 2009.05.23 0 0 1512
Én azért hordok cipőt ilyenkor is, hiába, nem annyira szerves, megszokott része az életemnek a mezítlábazás, mint nektek :-) Betétet viszont már nagyon régóta nem hordok. Ennek oka az, amit asszem már leírtam korábban: általában nem fáj a lúdtalpam (csak ha sokat ácsorgok, vagy néha lépek, mint a múzeumban; mindez főleg kemény felületen, amilyen a városban sok van ugye...)
Előzmény: boston11 (1510)
cityfeet Creative Commons License 2009.05.23 0 0 1511
Sőt, szerintem gyakorlatilag is ideális.
Előzmény: Kilroy (1506)
boston11 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 1510

Sziasztok!

 

Így 30 fok körül már nem is lehetne nem mezítlábazni :)

 

Van olyan valaki a fórumon, aki ha valmi oknál fogva mégis cipőt vesz magára akkor lúdtalpbetétet hord?

 

 

Előzmény: Kilroy (1499)
wall-e Creative Commons License 2009.05.20 0 0 1509

Amióta elolvastam az itteni legelső hozzászólásodat, egy csomót agyalogtam azon, hogy tulajdonképpen mi késztetett arra, hogy cipő nélkül járj. De végülis nem ez a lényeg, hanem, hogy így teszel. :-)

Nagyon tetszenek a képeid, és remélem, minél többet látunk még belőlük.

Egyébként nem szoktál szoknyában, shortban, vagy más rövid cuccokban is mezítláb sétálni? ;-)

Előzmény: footmark (1508)
footmark Creative Commons License 2009.05.17 0 0 1508
Hahó, itt a nyár! :)
Kilroy Creative Commons License 2009.05.11 0 0 1507
A képek tényleg nagyon királyak :-)
Előzmény: snejderfáni (1504)
Kilroy Creative Commons License 2009.05.11 0 0 1506
Egyszer rátaláltam a neten valami ilyesmire. Meglehet, hogy pont ez volt az. Mindenesetre az biztos, hogy felmerült bennem, hogy elvileg ideális lenne topiktalira :-)
Előzmény: snejderfáni (1504)
Amy Lee Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1505

Oh! Tök jó! :)

Meglestem a képeket, elsőre attól tartottam, hogy a megnyitón nem próbálja ki a jónép, de ahogy látom még az öltönyös, nyakkendős úriemberek is megszabadultak a lábbelijüktől. :)

Előzmény: snejderfáni (1504)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!