Keresés

Részletes keresés

Femacska Creative Commons License 2015.05.18 0 0 297

Akkor én leülhetek a buszon?

Előzmény: Törölt nick (296)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.18 0 0 296

Oksi téged is kedvelek :)

Előzmény: Femacska (291)
Iorhael Creative Commons License 2015.05.18 0 0 295

Te nem láttad/olvastad/értetted, mit írt Femacska?

Ezek után nem rólam árul el mindent a szituáció, hanem rólad.

Előzmény: Reménykedő. (293)
Femacska Creative Commons License 2015.05.18 0 1 294

Tisztázzunk valamit.

Te megosztasz magadról információkat. Ezek után elvárod, hogy mások is ezt tegyék. Mire fel? Ha akarják elmondják. Nem kérték a fészbuk profilodat, szerintem a korod és a nemed sem. Te sem kérheted az övékét. Magánügy. 

Előzmény: Reménykedő. (293)
Reménykedő. Creative Commons License 2015.05.18 0 0 293

Azt kértem tőled, hogy írd le a játékbeli nicked, de még ezt sem merted. Szerintem ez mindent elárul rólad, s amíg te tudod rólam, hogy hány éves vagyok, fiú vagyok, esetleg a facebookomat is láttad, én semmit sem tudok rólad, de biztosan a kapából vagy, ha ilyeneket tudsz, sajnálom, ha félsz vállalni magad, nincs ennyi gerinc benned, hogy a neved ideírd, avagy , ha nincs neved, akkor ezentúl ne írj nekem anonymus "leveleket", mert nem érdekel, hogy névtelenül mit teszel.

Előzmény: Iorhael (290)
heroica Creative Commons License 2015.05.18 0 1 292

Az az igazság, fogalmam nem volt, hogy klántag, csak a név volt ismerős. Utólag néztem meg, és akkor jöttem rá, hogy egy csapatban vagyunk. A másik, hogy a mai napig nem tudom, mert havonta ha egyszer nézem meg ezt az egész klánosdit, hogy kikkel vagyok együtt. Így, ha össze is sorsolna a gép, akkor se tudnám, de nem is érdekel különösebben. Meghívtak, elfogadtam és kész.

 

Amit viszont valaki itt alul feszegetett, hogy a klántagok összefognak és a kívülállót gyepálják, van egy olyan érzésem, hogy nem egyedülálló jelenség.

Ugyanis ma játszottam két szép nevű játékossal, sajna nem jut eszembe a nevük, és elejétől fogva engem támadtak, annak ellenére, hogy az uccsó helyen álltam. Eszük ágába se jutott egymással foglalkozni, így rá is kérdeztem, hogy ti egy klánban vagytok, hogy nem támadjátok egymást? Még a pontszámuk is azonos volt, de szerencsére, még így is kevesek voltak ellenem. A végén sajnos nem tudtam megállni egy gonosz megjegyzést, de bármennyire is kéne, nincs bűntudatom. Határozottan jólesett, hogy kiadhattam a frusztrációmat: azt találtam mondani, hogy még ketten is kispályások vagytok hozzám képest. Ugyanis 4 megyével kezdtem, és az utolsó körnél már én voltam a kezdeményező fél. Nem tudom, hogy hány megyét szereztem kettejük ellen, de a Duna-Tisza közénél volt az utolsó megyém. Ha minden igaz, egy kék megye volt beékelődve a pirosak közé.

Előzmény: luxin (279)
Femacska Creative Commons License 2015.05.18 0 0 291

Szegény Dodi, most ácsoroghat a buszon:( De honnan fogod megismerni? Vagy biztos ami biztos, senkinek nem adod át?

Előzmény: Törölt nick (278)
Iorhael Creative Commons License 2015.05.18 0 0 290

Miért személyeskedsz? Kérdeztem én itt bárkitől, hogy ki és miért nem írja le a valódi nevét? Na ugye...

Előzmény: Reménykedő. (287)
Femacska Creative Commons License 2015.05.18 0 0 289

Nem kötelező kiírni a fórumban a játékosnevet. Mióta a játék és a fórum különvált, nem is szokás. Te kiírtad, tisztelet érte, de ne követeld ezt másoktól. 

Reménykedő. Creative Commons License 2015.05.18 0 0 288

Köszönöm a tanácsaid, s bölcs gondolataid, igazad lehet!:)

Előzmény: luxin (281)
Reménykedő. Creative Commons License 2015.05.18 0 0 287

Miért írsz ide álnévvel? Mi a neved a játékban? Vagy nem mered kiírni?

Előzmény: Iorhael (284)
Iorhael Creative Commons License 2015.05.18 0 0 286

Megtisztelsz, de ne vegyél lottót!

Előzmény: luxin (283)
Iorhael Creative Commons License 2015.05.18 0 0 284

Helyes! Biztasd csak az ifjú padavant, hiszen nincs elég önbizalma, a vak is láthatja!

Előzmény: luxin (281)
luxin Creative Commons License 2015.05.18 0 0 283

Ez a mondat nagyon sory-san hangzott... meg tudod ezt erősíteni?

Előzmény: Iorhael (272)
luxin Creative Commons License 2015.05.18 0 0 282

Jól mondod, Kincstárnok!

Előzmény: Törölt nick (280)
luxin Creative Commons License 2015.05.18 0 0 281

15 évesen többet tudok, mint akár egy felnőtt, vagy értelmesebb vagyok

 

Ne foglalkozz semmivel. Ha jól tolod - bizonyára lesznek irigyeid, ezt el kell fogadni. ha valamit jól tudsz - az csípi a szemét/böki a csőrét annak, ak meg nem jól tud...általános emberi tulajdonság :)  Neked csak az a dolgod, hogy játszol, kivárazod a nyávogókat és kész :)   Meg keresel egy olyan klánt, ahol jól érzed magad.

Előzmény: Reménykedő. (242)
luxin Creative Commons License 2015.05.18 0 0 279

Márpedig ez véletlen. Engem is sorsolt már össze klántaggal, de az se érdekelt volna, ha az atyaúristent sorsolja be. Elvből azt támadom, akinek több a pontja, legyen az klántag, barát vagy a jóisten.

 

Le a kalappal heroica, nagyon jó ezt hallani! Egy igazi játékos így áll hozzá a versengéshez. Nagyon tisztellek ezért a gondolatodért, látszik milyen ember vagy (korrekt, jó ember). Mellesleg én is hasonlóképpen gondolkodom és cselekszem természetesen. A téma elég érdekes, itt sok véleményt el lehet olvasni ezzel kapcsolatban.

Előzmény: heroica (248)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.18 0 0 278

Komolyan mondom megfogadtam nem beszélek veled többet  és ha buszon találkozunk nem adom át a helyemet .De teszek még egy próbát, lehet hogy nem voltam  teljesen egyértelmű, lehet hogy bennem van a hiba  . Mert  a honfi evolúciójában nem lehet hogy ilyen jó eszű és élésnyelvű - nem tudom minek is tiszteljelek? -  tag zsákutca legyen   .

De most visszarohanok a  Hunor és Magor  klánban  Top 100 listán  10.-k  helyre léptük. Örömködünk egyet. Később beszélünk . 

Előzmény: Dodona_ (236)
luxin Creative Commons License 2015.05.18 0 0 277

Pedig nagyon ott van, amit Dodi mond!!

Előzmény: Törölt nick (222)
Reménykedő. Creative Commons License 2015.05.18 0 0 276

Nekem ez a nevem a játékban, és neked?

wasserwomen Creative Commons License 2015.05.18 0 0 275

ez nem álnév,hanem nicknév,gondolom téged sem Reménykedő Jánosnak hivnak

Előzmény: Reménykedő. (271)
wasserwomen Creative Commons License 2015.05.18 0 0 274

szerintem is

Előzmény: Iorhael (272)
Reménykedő. Creative Commons License 2015.05.18 0 0 273

Igen 15 éves fiú vagyok, de sajnos a te életkorodat nem láttam, és a másik 48 játékosét sem, én beküldtem a facebookomat is, a tiédet nem láttam és a másik 48 játékosét sem, innentől szerintem egyértelmű.

Iorhael Creative Commons License 2015.05.18 0 0 272

Felvállalta magát: beírt egy kétjegyű számot, létrehozott egy nőies profilt, majd kijelentette, hogy fiú. Egészen korrekt, mi a baj ezzel?

Előzmény: wasserwomen (269)
Reménykedő. Creative Commons License 2015.05.18 0 0 271

Egyébként te ki vagy ezzel az álnévvel? Gondolom ezt nem fogom megtudni :)

Reménykedő. Creative Commons License 2015.05.18 0 0 270

Talán zavar? Igen, én felvállaltam magam, érdekesen, a Szakmaiban ez senkinek nem okozott gondot elfogadni, és már előtte is meghívtak,mikor a kapában voltam, most még egyszer,remélem nem azt gondoltad, hogy miután kidobnak a kapából egy üzenet nélkül, én nem megyek sehova, ugyan már.. Ne nevettess.

wasserwomen Creative Commons License 2015.05.18 0 0 269

ehhez képest már benne is vagy a szakmaiban,ennyit a magadat felvállalásról

Előzmény: Reménykedő. (259)
Strahd von Zarovich Creative Commons License 2015.05.18 0 0 268

Majd kiderül *-*

Előzmény: Törölt nick (265)
Strahd von Zarovich Creative Commons License 2015.05.18 0 0 267

Ha megoldható neked,este 8 óra után fent leszek a közös chat-en. Ezen a fórumon én semmilyen bizalmas témába nem mennék bele. 

 

Jó az ízlésed bor témában. Másban is. Nem rabolnám feleslegesen az idődet. 

Előzmény: Törölt nick (264)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.18 0 0 266

Én annyira szeretném Borjúhájat* megcsípni.  De mit tegyek, 15 napja a Terjeszkedőket bámulja.  Nem tudom mit néz rajtuk, mikor egy helyben állnak.  Ma játszott a barátnőmmel Napsugaar-ral, ő meg elfelejtette csábítgatni.

 

Ha olvasod ezt a kis szösszenetet, kérlek jelentkezz!    Jelige:   friss fűvel várunk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!