Keresés

Részletes keresés

Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 336
Kedves Szittya!

Persze hogy a lovakra teszek, de én legalább merek tenni. Te mit gondolsz? A te tipped?

Ha nem titok, hány éves vagy? Milyenek azok az élmények, amelyekkel szerinted én nem találkozhattam?

Elmondanám, anyám 82 éves most, apám 78, mindketten élnek. Én sem vagyok mai gyerek, eléggé vannak emlékeim, illetve a szüleimnek, nekem jól átadott emlékei. Mitől akarsz megóvni?

Tudod mit, 100%-ig igazad lesz, ellenzéki oldalról szép lesz. De akkor a szadeszről át kell nyergelned a szocikra, mert 5% alatt nem lehet bekerülni a parlamentbe, de nem ám!

És miért vonuljak vissza? Talán ciki hogy a hazugságtopik teljesen megbukott és itt álltok érv nélkül? Nem én kezdtem a tématerelgetést, hanem azok, akik kénytelenek beismerni, hogy ez a nagy aggódó fölzúdulás nem más mint egy gennyes kampány aprócska kis gennyes szeglete. Nem ez sem az első, sem nem az utolsó. A pechetek, hogy most van elég időm mindenre írni és nem tudtok viszontfogást találni, kizárólag a melléktémákban.

Polka

Előzmény: Szittya (311)
PuPu Creative Commons License 2002.02.11 0 0 335
A televizióban bemutatták a gépet, amelyikkel utazott.
Az oldalára nagy betükkel fel volt írva: EX
Úgy legyen...
:O))))
Dr. Lecter Creative Commons License 2002.02.11 0 0 334
nem szok ô hallani
tudod, ô hangot szór (speaker)
Előzmény: wizes (325)
PGuszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 333
MNO:

"Az 1852-ben alapított Tufts Egyetem olyan személyeknek adományoz tiszteletbeli doktori címet, akik szakterületükön kimagasló eredményt érnek el, és magukénak vallják az intézmény szellemiségét. A tiszteletbeli cím tulajdonosai között van Javier Pérez de Cuellar volt ENSZ-főtitkár, Richard Holbrooke volt amerikai ENSZ-nagykövet, Edward Kennedy amerikai szenátor, Hans-Dietrich Genscher volt német alkancellár és külügyminiszter, Václav Klaus korábbi cseh miniszterelnök (jelenlegi parlamenti elnök), valamint János Károly spanyol király.

Az 1933-ban alapított Fletcher School of Law and Diplomacy az Egyesült államok legrégebbi olyan oktatási intézménye, amely a nemzetközi kapcsolatok területén egyetemi képzést biztosít. Azzal a szándékkal hozták létre, hogy a nemzetközi jog, a diplomáciai testületek és a nemzetközi pénzügyi szervezetek szigorú követelményeinek megfelelő szakembereket képezzen - olyanokat, akik a világ minden tájáról érkezve, átfogó ismereteket szereznek, és hatékonyan hozzá tudnak járulni a változó és globalizálódó világ stabilitásához és gyarapodásához. Jelenleg is vannak magyar hallgatói.
"

Előzmény: wizes (325)
haha1212 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 332
amelyik geprol te beszelsz hala istennek regen kidobtak a szemetre ugyanis csak az odautra bevagna 10millat + a gep karbantartasa es egyeb jarulekos koltsegek...megiscsak nevetsegesen felhaborito volna, hogy a 15 szemelyes kisgep helyett 15-en egy utasszalliton tennek meg az utat!!!
Előzmény: Droopy (324)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 331
Én csak Orbán Viktor a bostoni Tufts egyetemen elmondott "világpolitikai elemzésére" és a "külpolitikát döntően befolyásáló" bejelentésére lennék kíváncsi.
Szerintem érdemes lesz meghalgatni a szerda reggeli szeánszot , ha addig rá nem húznak egy kissé kényelmetlen ruhát és nem adnak neki egy világtérképet + ólomkatonákat.
Lukasenkó pógári demokráciáján már csak röhögni tudó üdv:
soltika + Finci Kutya
lanyisanyi Creative Commons License 2002.02.11 0 0 330
Jó Droppy!

Látod, itt van a ti aljasságotok, a kettős mércétek! Írod:

"Goncz Arpad Elnok urat, aki a hatalyos torvenyek (hozta a fidesz mpp) meg 8 evig jogosult a meghatarozott juttatasok igenybevetelere, elete vegeig pedig az elnok ur megszolitasra"

És akkor mire van joga a hivatalban lévő miniszterelnök úrnak??? Ez a ti liberalizmusotok: "Nekünk mindent szabad, másnak kuss!" Na maradjatok magatoknak! Hiénák!

Előzmény: Droopy (296)
Bimbum Creative Commons License 2002.02.11 0 0 329
Göncz akár élete végéig is lakomázhat a Gundelban, akkor sem tud annyi pénzt elkölteni ebédre, vacsorára mint amennyit Viktor egy nap alatt elrepült.

Nem furcsa, hogy Szabadit többek között azért vádolják mert első osztályon utazott, amikor Viktor magánügyből kifolyólag elröppen Amerikába és vissza. Lehet, hogy még ő is fog ülni?

Előzmény: PGuszti (305)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2002.02.11 0 0 328
Ne tereljunk kerem szepen. Van ugy, hogy bebukunk, de akkor melton kell beismerni. TE jottel Medgyessy becsuletrendes utazasaval ami nem is volt.

Te jottel korhaz bezarasokkal, ami meg a nagy sikerozon (es 400%-os beremeles ugye 1998?) szlogenek utan tessek most is szepen elojon Orbannal is.

Jottel a demagogiaval, de ezt a jobboldal kezdte el (alig 3 napja epp hasonloval Pguszti, de a Medgyessy becsuletrendes topikjaban is lathatod milyen hazaarulozast kapott...amig meg nem emlitettek, hogy Madl is, akkor egybol qrva csend).

Hoztam idezeteket arrol, hogy Orban maga miket mondott anno, meg pareve is. Ja, nem kellett volna neki, akkor most nem vagnank a fejehez!

Nem tetszik mikor ellenetek csinaljak? Talan nem kellett volna elkezdeni...

Előzmény: Polka (308)
PGuszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 327
Hungarian Prime Minister To Deliver Major Speech
At Tufts University On European Security

Viktor Orban, the 38-year-old Prime Minister of Hungary, will deliver a major speech on European security Mon., Feb. 11th at Tufts' Fletcher School of Law and Diplomacy, where he will receive a University honorary degree for his leadership in post-Communist Europe.

Orban has been described by the New York Times as "one of Central Europe's most unusual politicians, leading a political and cultural counter-revolution against what he considers the residue and inheritors of Hungary's Communist past." At Tufts, Orban is expected to address a series of crucial foreign policy issues in the aftermath of the Sept. 11 terrorist attacks. These issues include:

A new strategic framework for trans-Atlantic relations;

NATO's plans to reorganize its priorities in confronting terrorism;

European Union policies in crucial areas such as international security and defense policies;

The case for enlarging the European Union. [Hungary is a member of NATO and considered a front-runner for admission to the EU.]

Orban's speech comes during a time of dynamic change and uncertainty in Europe. Young democracies, such as Hungary, are booming financially; two old enemies, Russia and the United States, are reinventing their relationship; and, with the creation of the single international market and the introduction of the Euro as a single currency, the integration process has reached its highest level so far.

President Lawrence S. Bacow will confer the first honorary degree of his presidency on Orban for his leadership. Bacow said Orban has "earned the respect and trust of a nation--as a participant in the negotiations that led to the opening up of Hungary, as a Parliamentarian, as a founder and leader of his own political party, and as the nation's elected Prime Minister at the age of 35."

WHEN: A news conference prior to the Prime Minister’s speech will be held from 4 to 4:25 p.m. Mon., Feb. 11 [Rm. 703], at Tufts University’s Fletcher School. The honorary degree ceremony and Prime Minister Orban’s speech will be held from 4:30 to 6 p.m. in the ASEAN auditorium.


Előzmény: Droopy (315)
hajek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 326
nem tok mindegy?
Előzmény: Droopy (324)
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 325
Pgyüszte kis kelkáposzta!
Elvakúltságod kissé nevetségesh!
Hallasz?
w.
Előzmény: PGuszti (313)
Droopy Creative Commons License 2002.02.11 0 0 324
De tenyleg kivancsi lennek, a malev 46 milas jaratbol mekkora lenne tenyleges koltseg?

Mert attol tartok, alatta lenne a 32 milanak

Droopy

Előzmény: touareg (317)
rinpoce Creative Commons License 2002.02.11 0 0 323
Szerintem a SZADESZ nem lát tovább Soroksárnál. De oda sem sokáig.
Előzmény: Polka (285)
hajek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 322
ja, itten vidiken igy mongyuk.
Előzmény: asszír (316)
haha1212 Creative Commons License 2002.02.11 0 0 321
Eszti!

hol a f***ban olvastad ezt a baromsagot, a Föorvos a szomszédom!!!!!!!

Előzmény: Kiss G. Eszter (312)
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 320
Polka!
"Tehát levonhatjuk a következtetést: Amit itt leírtál, az annak a következménye, hogy Orbán Viktor 32 millióért Bostonba utazott meg vissza."
Igen.
Mikor volt kommunizmus a Föld bármely pontján az uccsó 2ezer évben?
Na?
Választ kérek!
w.
Előzmény: Polka (308)
zesi Creative Commons License 2002.02.11 0 0 319
Nem egyszer teherrepülőre kapaszkodva látták a kormánytagokat, akik életük kockáztatásával utaztak, és sátorban húzták meg magukat, ilyen dumát te jó Isten....Pguszti te......á nem is mondom....
Előzmény: PGuszti (313)
hajek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 318
kedves baratom, meg mindig nem fogod? 32 millaert repult, maszek celbol, allami zsen. nahat.
Előzmény: PGuszti (313)
touareg Creative Commons License 2002.02.11 0 0 317
Polka! Igazán derekasan állod a sarat meg kell hagyni. Csak az a baj, hogy még mindíg ott tartasz, ahol órákkal előbb. Neked mindegy ki mit ír a topicba, Te csak hajtod a magadét, mint a kisgyerek anno "Apu hogy megy be...?"
Előzmény: Polka (308)
asszír Creative Commons License 2002.02.11 0 0 316
Ezt a kifejezést még nem hallottam. Ez valami vidéki tájszólásban a bunkó? Árpád apánk eszik iszik a júdás pénzből, közben fordítja a Dallast.
Előzmény: hajek (309)
Droopy Creative Commons License 2002.02.11 0 0 315
A sajat topicodban azt hiszem ezt hosszasan kielemeztek, hogy a volt koztarsasagi elnok juttatasanak felhasznalasat ugyanugy ellenorzi az asz, mint ahogy a Szabadi Bela volt politikai allamtitkar is (tudod, aki meg nem engedett repulogepfelhasznalas miatt most kb 10-12 ev bortonben letoltendo ellen harcol), de lehet hogy orban "maganember" viktor bostoni utja is a asz ele kerul, mert meg akkora kulfoldi emberekkel sem beszelgetett mint Arpi bacsi a szulinapjan.

Es ez a ciki, kimenni egy teara, es beszelni egy pincerrel a nemzetkozi helyzetrol 32 milaert

Droopy

Előzmény: PGuszti (305)
Hy Creative Commons License 2002.02.11 0 0 314
32 millió nem hazugság!
Előzmény: Polka (308)
PGuszti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 313
A FIDESZ kormány szüntette meg a kormánygépek fenntartásának költséges gyakorlatát. Ehelyett menetrendszerű gépekkel, szükség esetén pedig bérelt különgépekkel oldják meg a feladatot.

Most a rövid idő miatt bérelt gépet kellett igénybevenni, és mint hallottuk több ajánlatból választották ki az árban legkedvezőbbet.

Ez a hisztériakeltés ócska ballib propaganda.

Összességében lényegesen olcsóbban repül a miniszterelnök, mint a Horn alatti kormánygépes rendszerben.

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2002.02.11 0 0 312
Ki mondta, hogy bezartak?!

A cikk is csak annyit emlit, hogy szakemberhiany van ott is.

Előzmény: haha1212 (306)
Szittya Creative Commons License 2002.02.11 0 0 311
Az a baj, hogy a lovakra teszel. Biztos ló nincs, te is tudhatnád. Ha lenne, az a lovi halála lenne.
Nagyon gyengén muzsikálsz a kórházi példáddal is. Elterelő hadműveletnek szántad, de hidd el, még nagyobb bukta, mint a mostani villámlátogatás, nem beszélve az általad felsorolt egyéb hazafias cselekedetekről (tüzijátékok, zászlós ünnepek, millenium stb.).
Az emlékezést is hagyjuk, mert nekem sajnos olyan emlékeim is vannak, amilyenekkel te már szerencsédre csak ellenőrizetlen olvasmányaidban találkozhatsz. Vonulj szépen vissza és nyugodj meg. Pár hónap és rájösz, hogy ellenzéki oldalről lehet a legobjektivebben megitélni a hatalom fonákságait.
Előzmény: Polka (285)
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 310
Van rajtad szürnyetegh?
wizes.
Előzmény: touareg (302)
hajek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 309
lekoteleznel. igy azonnal latszik mekkora suttyo vagy, nem is kell tovabb olvasni.
Előzmény: asszír (298)
Polka Creative Commons License 2002.02.11 0 0 308
Eszter!

Kiváló. Én vagyok ugye a torkos borz.

Tehát levonhatjuk a következtetést: Amit itt leírtál, az annak a következménye, hogy Orbán Viktor 32 millióért Bostonba utazott meg vissza.

Az egészségügy helyzetéért szintén a 4 éve regnáló Fidesz a felelős és nem a 45+4 évig uralmon lévő kommunisták, Antallról már nem is beszélve.

Ha már topikokat ajánlghattál nekem, miért nem nézel be a "Mikola darabokra szedte Medgyessyt" topikba? Ott jól elsütögethetnéd a cikkeidet.

Miért nem maradunk a topikunkban a topikunknál? Hol maradnak az előző kormány utazgatásainak inkubátorlélegeztetőgép egyenérték számításához szükséges adatok? Hol vannak az ilyen Indextollnokohoz hasonló akkori aggódók cikkei? csak egyet, kedves Eszter, csak egyet!

Lépjünk ezen túl, aztán elbeszélgethetünk bármiről.

Vagy már ciki lett a kilógó lóláb ebben a hazugságtopikban???

Polka

Előzmény: Kiss G. Eszter (292)
touareg Creative Commons License 2002.02.11 0 0 307
Ettől nem kell tartanod, az öreg ennél sokkal tisztességesebb, minthogy visszaéljen a helyzettel.Tudtommal eddig sem tette.De a MN biztosan szóváteszi azt az évi egy alkalmat is.De ez nem baj, figyeljen csak oda.
Előzmény: PGuszti (305)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!