Keresés

Részletes keresés

kisidi Creative Commons License 2010.01.09 0 0 140
Üdv. Ilyen széket keresek 2 db.-ot megvételre, a színe nem számít, újra lesz pácolva, festve.
Kérlek szóljatok, ha láttok valahol eladót!
Köszi
Sanszi74 Creative Commons License 2009.12.01 0 0 139

Sziasztok!

 

Emeletes ágyakat, galéria ágyakat, leesésgátlós ágyakat készítek egyedi méretben.

 

www.babacenter.hu vagy email babacenter@babacenter.hu

 

Üdv.:Sanszi

pendrajv Creative Commons License 2009.11.28 0 0 138
Hatalmas, 2 méteres sarokszekrény (cseresznye és valami sötétebb laminált lapból) eladó. Vastag oldalfalakkal és polcokkal, a polcok szintén cseresznye színűek, szép élfóliával, kitűnő állapotban.
Mint látjátok, rengeteg mindent elnyel, nálunk két gyerek ruhái és dömperei vannak benne.
comode Creative Commons License 2009.11.27 0 0 137
Egyedi bútorok, konyhabútorok tervezése, gyártása, lakberendezés
http://co-mode.lapunk.hu
emmes Creative Commons License 2009.11.22 0 0 136
ELADÓ!

25eft. Új ára 50eft.

Kb fél éves(IKEÁS)

Tel.06/70 260 8880
emmes Creative Commons License 2009.10.17 0 0 135
ELADÓ!


Fél éves IKEÁS szekrény(fenyő) 2db.
Három részes.Akasztós két ajtós,egy ajtós polcos,plusz alul két nagy fiók.
Tejüveg ablakos az ajtó részben,és tömör fa,nem csak az ajtók,az oldala a teteje,és a
polcok is.(ÚJSZERŰ)

40eft/db.
Ugyanitt.


Márvány dohányzóasztal fa keretben.
Ugyanitt IKEÁS 160 széles,50 mély,3 fiókos 2 polcos nyitott konyhai (tömör fa) munkaasztal.
1 éves új ára 50eft,adom 20-ért.

csak telcsin

06/702608880
pendrajv Creative Commons License 2009.10.12 0 0 134
Hatalmas, 2 méteres sarokszekrény (cseresznye és valami sötétebb laminált lapból) eladó. Vastag oldalfalakkal és polcokkal, a polcok szintén cseresznye színűek, szép élfóliával, kitűnő állapotban.
encián Creative Commons License 2009.08.29 0 0 133
 

Eladó egy megkímélt állapotú 7 részes "Garzon" szekrénysor. 3 db akasztós szekrény, 4 db polcos elem van benne, ezek variálhatóak + 1 db hozzá való dohányzó asztal.

6 db 90 cm-es elem van benne és 1 db 60 cm-es. Drapp és sötét barna a színe (a világos a domináns).

 

Ha valakit érdekel, küldök róla fényképet és megadom az elérhetőségemet.

fdori80 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 132
Francia ágy:

Eladó egy 200x160as francia ágy. IÁ: 15.000,- HUF
Képek: http://images.netbag.hu/20090825/17541054210.JPG http://images.netbag.hu/20090825/17541614069.JPG

Elvihető a IX. kerületből. Ha a szállításban nem is, de levinni még tudunk segíteni. Tel: 20-338-9775
fefefe Creative Commons License 2009.08.23 0 0 131
rendben!
Előzmény: noaemie (130)
noaemie Creative Commons License 2009.08.23 0 0 130
Szia fefefe, még tart az ügyintézés, majd később jelzek, hogy akkor mi a helyzet a bútorral:)
Előzmény: fefefe (129)
fefefe Creative Commons License 2009.08.21 0 0 129
ha meg lehet nézni előtte, akkor egy konténer költségéért engem érdekelnének ;-)
Előzmény: noaemie (128)
noaemie Creative Commons License 2009.08.21 0 0 128
Köszönöm a gyors reakciót:)
gondoltam hogy nem kincsek, nem olyan környékről származnak, de remélem, hogy legalább a konténer költségeit behozom belőlük:)
szép napot!
Előzmény: Törölt nick (127)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.21 0 0 127
Szia.:)

Nem kincseket kaptál,ezek intarziás(de lehet,csak festés a minta a rajta,és csiszolással eltűnik) parasztbútorok,nem igazán látszik,h milyen fából van,valszeg fenyő pácolva.
Esetleg a németek harapnak a régi parasztbútorokra,lehet velük próbálkozni.
De mindenképp több régiségkereskedőt kérdezz + az árról.Nagyon rafkósak,légy óvatos velük.
Előzmény: noaemie (126)
noaemie Creative Commons License 2009.08.21 0 0 126
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, ha van itt hozzáértő ember:
Az alábbi bútoroktól szeretnék megszabadulni (gratis kaptam a lakáshoz). 2 db ruhásszekrény (1 akasztós, 1 polcos), egy tükrös szekrény, 2 éjjeli szekrény, 2 db ágy, mind ugyanabban a dizájnban. A tükrösszekrényen és az éjjeliszekrényeken márványlap van felül, valamint mindenhol kis gyöngyházas kis gomb-jellegű berakások (tudnám hogy mi az...). Tudtok ezekre árat/értéket mondani?
Előre is köszönöm!
butor1

butor2

butor3
szamala Creative Commons License 2009.08.18 0 0 125
Üdv!
Albérlet, nyaraló, kis kerti ház fürdőszobájába ajánlom ezeket:
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=szabomatelajos
black day Creative Commons License 2009.08.14 0 0 124

Helyhiány miatt eladó egy db kanapé és egy db galériaágy.

 

A kanapé 2 személyes, kihúzható vendégággyá, ágyneműtartós. Fekvőfelülete: 140x200 cm. Domusban vásárolt, 100 ezer ft - ba került 6 évvel ezelőtt.

Irányár: 40.000, árban egyezkedhetünk.

 

A galériaágy 100% - ban tömörfenyő. Fekvőfelülete: 90x200 cm. A padló és az ágy alja közti távolság 170 cm.

Kis lakásokhoz és garzonokhoz, gyerekszobához jó helykihasználtsága miatt kiválóan alkalmas.

Matraccal együtt eladó, annak értéke: 10.000 ft.

Irányár: ágy matraccal: 50.000 ft.

A kanapé + ágy matraccal együtt: 75.000 ft.

 

 

Érd: wfvikikukacgmail.com

krizsozoli Creative Commons License 2009.07.21 0 0 123

Sziasztok!

Költözés előtt állok és van két KIKA-ban vásárolt fotelom amit nem tudok magammal vinni, így sűrgősen eladó!

3évesek, de nagyon megkímélt, szinte új. 370ezer forint volt kanapéval együtt(a kanapét már szülők elvitték). Tudom, hogy nem ér már ennyit, csak azért írtam az árát, hogy nem gagyi fotelekről van szó, nagyon vigyáztam rá. Művelúr anyagból van, ami könnyen tisztítható és nagyon strapabíró. Hibátlanok, egy szakadás sincs rajta.
Természetesen teljesen kitisztítva adnám át, de mint a képen is látszik, vigyázva lett rá.

Szerintem többet ér, de mivel sűrgős: 40eFt-ért odaadom mind a kettőt.

email: krizsozoli@citromail.hu

kép

 

fotel
KKK87 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 122
Sziasztok!

Találtam nagyon helyes gyerekbútorokat, még nézegetni is jó őket:)
http://www.bohemiabutor.hu/listazas/gyermek

Amit még érdemes megnézni azok az ülőgarnitúrák!
http://www.bohemiabutor.hu/listazas/ulogarniturak

Jó nézelődést mindenkinek:)
sumi19740807 Creative Commons License 2009.04.19 0 0 120
Helló!
A képen látható bútorok eladók!
Az ágy 28 000 Ft
A szekrény 55 000 ft
A bútorok 3 évesek,jelenleg szét vannak szedve,természetesen minden tartozéka (csavarok,fogantyúk,fatiplik) megvan.
Érdeklődni lehet az email címemen,amely publikus.
Helyileg Győr-Moson-Sopron megyéből,Mosonmagyaróvárról vihető el.
Ugyanitt eladó lenne egy oldaltöltős Whirlpool márkájú automata mosógép is,szintén 3 éves,30 000 ft-ért.






HajniK Creative Commons License 2009.04.14 0 0 119
Ez nyilván nem tapasztalat, hanem egy optimista előrejelzés, ismerve az átlag ülőgarnitúrák élettartamát, és látva, hogy ez semmivel sem rosszabb minőségű, mint a bárhol máshol kapható garnitúrák. Ilyen egyszerű!
D.BOWIE Creative Commons License 2009.04.10 0 0 118
Az a tapasztalatod, hogy még évekig ki fog szolgálni ?  Vicces...
Előzmény: HajniK (116)
Axióma Creative Commons License 2009.04.09 0 0 117
OFF Ha te irhatsz barmit (ugye nem barmit, csak ami belefer a forum kereteibe), akkor en irhatok olyat, hogy nem tetszik a reklamozas, es olyat is, hogy azt egyuttal tilos is.
Masreszt pont azt kifogasoltam, hogy az adott hsz. NEM tapasztalatot tartalmazott, hanem engedmennyel megfizetett szovegezest.
ON
Előzmény: HajniK (116)
HajniK Creative Commons License 2009.04.09 0 0 116

Nem lepődöm meg azon, hogy újra tévedésben vagy (ahogy e tárgykörbeni beszélgetés során szinte végig), nem áll szándékomban már ott vásárolni, hiszen bár kedvező áron, de kiváló minőségű ülőgarnitúrához jutottam, ami évekig ki fog szolgálni. De a jó tapasztalataimat el fogom mondani, ha tetszik neked, ha nem. Téged nem érdekel, mást igen. Ahogy engem is érdekelt a korábbi hozzászóló véleménye. Mi, potenciális vásárlók figyelünk mások véleményére, tapasztalataira. Ha Te nem tartozol ebbe a körbe, kerüld ezt a témakört.

 

És ha már részedről átment személyeskedésbe ez a gondolatcsere, azt hiszem, engem sem kell, hogy bármi is visszatartson ettől: az alapvető problémád valószínűleg onnan adódik, hogy nehezen viseled, ha valaki pozitív hozzászólást tesz, ellentétben veled, aki nem veted meg a kellemetlen megjegyzéseket. 12869 fórumhozzászólás... bravó! Olvasgasd tovább a fórumszabályzatot, és játszd az önkéntes rendőrt!

Előzmény: Axióma (115)
Axióma Creative Commons License 2009.04.08 0 0 115
Tovabbra is (nem veletlen) forumszabalyzatba utkozik!
Latom akarsz meg menni mast is vasarolni naluk, talan ezert nem birod abbahagyni a tomjenezest... Elore meg az arukeszletrol igen, de a kiszolgalasrol, korrektsegrol igencsak lehetetlen _tapasztalatot_ szerezni.
Előzmény: HajniK (114)
HajniK Creative Commons License 2009.04.08 0 0 114

Nem gondolom agyament ötletnek, ez nem egy klasszikus értelemben vett reklámozási forma, de a piaci viszonyok között ez egy kulturált hirdetési lehetőségnek, semmi gond nincs ezzel, sőt, kreatívnak találom. ÉS NEKEM ÉPPEN KAPÓRA JÖTT, JÓ ÁRON LETT JÓ MINŐSÉGŰ BÚTOROM! (Ha Te nem mész el ide, mert a fórumozási elveiddel ütközik, hát, ez van. Egy jó üzletről maradsz le.) Szerintem ez lehet a fórum célja, hogy arra méltó üzleteket ajánljon más figyelmébe, vagy éppen ellenkezőleg, negatív tapasztalatok alapján távol tartsanak onnan fórumozó társakat. Ha nem ez, akkor mi a lényege? Hogy ki, milyen indíttatásból, milyen előnyök reményében tesz közzé egy hozzászólást a fórumon, szerintem nem szabadna, hogy bármilyen fórumozót bántson vagy sértsen. Ahhoz, hogy valaki előzetesen, amikor még nem vásárolt hogyan fogalmazhat meg véleményt csupán annyit szeretnék hozzátenni, hogy mint minden jelentősebb beruházást jelentő terméket, így egy ülőgarnitúrát is kellő gondos körüljárással vásárol meg az ember, én pl. másik üzletben többször jártam, így volt már benyomásom az árukészletről, a kiszolgálásról. Ha egy kedvező benyomást pénzre tudok váltani, akkor miért ne tenném?!

 

A gigabútoros hozzászólás kapcsáni évődés előtt pl. van egy direkt reklám, aminél a nickname-ből és a hozzá kapcsolódó weblapból egyértelműen kiderül, hogy önreklám. De nekem ezzel sincsen semmi problémám, ezt is jó dolognak tartom, hogy minél több fórumon megpróbál eljutni a potenciális vásárlókhoz.

 

De rövidre zárva ezt az egészet: én egy elégedett vásárlóként fogalmaztam hozzászólást, úgyhogy csak köszönettel tartozom kovcsenak a fórumozásért, nélküle nem jutottam volna el ide!

Előzmény: Axióma (112)
Axióma Creative Commons License 2009.04.08 0 0 113
Tovabba ha valaki a kedvezmeny remenyeben dicser, akkor nem csak a forumszabalyzatot, hanem a forum szellemet is megserti (tudniillik azt, hogy az igazat mondja - nehez lenne a kedvezmenyt megkapni, ha utolag mondana barmit, elore meg nem tapasztalatbol beszel).
Előzmény: Axióma (112)
Axióma Creative Commons License 2009.04.08 0 0 112
Az akciorol nem tudtam (agyament vilag, ha mar ilyenek is vannak), elhiszem akkor hogy nem onreklam, de az index forum szabalyzataba nem csak az onreklam, hanem barmely reklam utkozik. Szoval akkor is szabalytalan... es en mar csakazertsem fogok egy ilyen ceget felkeresni!
Előzmény: HajniK (111)
HajniK Creative Commons License 2009.04.08 0 0 111

Én a magam részéről nagyon köszönöm a korábbi hozzászólást, ennek köszönhetően jutottam el a tényleg szuper Gigabútorba, ahol a választék a leírtaknak megfelelő. Hosszú hetek ülőgarnitúra keresésének végére került pont, náluk találtam meg az igazit. Ráadásul azonnal el is hozhattam, nem kellett heteket várnom, tegnap este már arról néztem a tévét. Még ezzel kiegészíteném a korábbi hozzászóló Gigabútorra vonatkozó pozitív hozzászólását.

 

Ui. a szurkálódó fórumozónak: az üzletnek, aminek méltán keltette már előttem is valaki jó hírét, fut jelenleg egy akciója, aminek az a lényege, hogy egy bármilyen fórumon való pozitív hozzászólás kedvezményt jelent. Ennek fényében nem hiszem, hogy ez önreklám lenne. De nem is értem ezt a kellemetlenkedést, hiszen számtalan üzletet ajánlanak mindenféle fórumokon, ez a lényege a fórumozásnak, hogy megosszák egymással az emberek ismeretlenül is a kellemes vagy kellemetlen tapasztalataikat.

Előzmény: Axióma (110)
Axióma Creative Commons License 2009.04.06 0 0 110
Legy szives ne nezz mar hulyenek mindenkit! Csak ezert beregisztraltal? Nem, ez tok trivialis onreklam. Ugyhogy toroltesd mielott en dobom fel a modiknak!
Előzmény: kovcse (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!