Keresés

Részletes keresés

CENSOR Creative Commons License 2002.01.06 0 0 783
nekem a piedone a zsaru-bol kopiam bujtoros szinkronnal.
valamikor regen lett TVbol felveve.
teljesen jo minoseg.

masolni nem igazan van lehetosegem, de el tudom postazni a kazettat... cserebe viszont akkor szeretnek masoltatni vmit ;-)

mokep forumot en is meglestem!
isten ez a pozitiv hozzaallas a reszukrol.

CENSOR.

Előzmény: Ordas Farkas (782)
Ordas Farkas Creative Commons License 2002.01.06 0 0 782
nem voltam rest és elolvastam az eddigi 20x40 hozzászólást....... ja holnap lesz a Különben dühbe jövünk és nekem az nagyon sokáig csak a pro7-ről volt meg németül, amin egy kukkot se tudtam, de még most is itt cseng a fülemben a verbung szignálja, amit az énekkaros jelenet közben nyomtak be......

az olvasottakhoz: nekem az összes piedone tv2-s..... KOMOLYAN VAN BUJTOROS IS????? Nem lehetne átvenni valakitől jó minőségben? pénzem nincs, de kinn áll a kamionom ami többet ér mint rongyos 10 000 dollár.....

de komolyan, ha esetleg valakinek megesne a szíve....

tényleg van valakinek magyarul/vagy angolul bármelyik Bud Spencer bedigitalizálva? vagy ez videocd? tudtommal nem adták ki egy filmjüket se magyarul video cd-n hivatalosan, egyedül a magyar budspencer alias Eötvös Csöpi ( a másik félisten Kardos Doktorral az oldalán -> de mi az a Pritamin???)Hamis a Baba-ját láttam már video cd-n....... 2900 a media markt-ban

Üdv

Ordas Farkas

ramore Creative Commons License 2002.01.05 0 0 781
Mindenki segítsen a DVD megjelenésért! GO NINCS KETTŐ NÉGY NÉLKÜL :)
Ordas Farkas Creative Commons License 2002.01.05 0 0 780
üdv mindenki,

én is nagy Bud Spencer rajongó vagyok, nagyon sok filmjük meg van......... és persze bátran neveznék egy "ki tudja fejből jobban a filmek szövegét versenyre....."

leginkább ezek mennek:

az ördög jobb és balkeze 1-2
Kincs ami nincs
Nincs 2 4 nélkül
Fordítsd oda a másik orcád is ( a kedvencem: Irányítsd a fényszórót a pofájukba ámen!)
Bűnvadászok
Szuperhekusok
Különben dühbe jövünk
És megint dühbe jövünk
Nyomás utána ( a titokzatos K-1, bár csak ott lehetnék a nagy robbanás pillanatában)
Én a vizilovakkal vagyok

tudja valaki hol lehet itthon akár VHS-n megvásárolni eredetiben Spencer és/vagy Terence filmeket? Most karácsonyra megkaptam a Don Camillo-t, ez volt az egyetlen amit találtak nekem.... bár a nevem senki szerintem sokkal jobb, egy igazi remekmű..... valahogy szerintem Bud Spencernek sokkal jobban sikerültek a saját filmjei mint a Terence Hillnek.....

itt van mindjárt a Piedone sorozat.... abból is megvan az összes

iszonyat jó lenne ha kiadnánal Bud Spencer filmeket DVD-n, mert bár még nincs DVD-m, egész biztos hogy ezért vennék egyet.....

amúgy zene ügyben lehet hogy tudok segíteni, a következőknek megvan mp3-ban a zenéje:

az ördög jobb és balkeze 1-2
Kincs ami nincs
Nincs 2 4 nélkül
Fordítsd oda a másik orcád is ( a kedvencem: Irányítsd a fényszórót a pofájukba ámen!)
Különben dühbe jövünk
És megint dühbe jövünk
Én a vizilovakkal vagyok

na ennyi voltam, hamarosan egyébként egy teljesen új dolog köszönt majd a magyar Bud Spencer rajongókra..... ha minden jól megy...

Tintás Barnes Creative Commons License 2002.01.05 0 0 779
Nincs időm átolvasni egyelőre mindent, mert sürgős. Megszereztem a Nincs kettő négy nélkül zenéjéből fél percet, de az egész kéne. Tudna valaki segíteni?
cstan Creative Commons License 2002.01.05 0 0 778
jah ha nem tudná valaki, hogy hol lehet szavazni, akkor MOKÉP fórum

üdv

Előzmény: cstan (777)
cstan Creative Commons License 2002.01.05 0 0 777
hello
a film az rtl en lesz...és ők nem szinkronizálják át....nem kell félni....:)

amúgy megnéztem a MOKÉP fórumát....hát télleg lehet hogy készülnek valamire:)) mondjuk nekem mindegy, de ahogy látom többen már a nincskettőt részesítik előnybe, így én is azt fogom ha sikerül magamat regisztrálni... hát isten lesz a mokép ha kiadja dvd-n:)

én leszek az első aki megveszi:)

Előzmény: Egykismalacröffröffröff (775)
WEga Creative Commons License 2002.01.05 0 0 776
ÜDV!

Ha ráértek nézzetek megint rá a mokép forúmára,és válaszatok a három film közül!!!
Úgylátszik a MOKÉP készül valamire.

HAJRÁ MOKÉP!!

Egykismalacröffröffröff Creative Commons License 2002.01.04 0 0 775
Sziasztok!

Vasárnap a tv2-n: És megint dühbe jövünk!
Ha szar a szinkron, küldjünk egy amolyan Spencer-féle Fejre felülröl ököllelütőst a kedves szinkronizélőknek!

ElBurrito10 Creative Commons License 2002.01.04 0 0 774
Tudtok valamit ajánlani, hogy most mit nézzek meg? pár napja esti maratonokba kezdtem, de nem csak ugy vaktában, valami közös film...

köszi előre is

(valószínű a Fordítsd oda a másik orcádat-ot fogom nézni

Tenser Creative Commons License 2002.01.04 0 0 773
"könnyű nektek zsaruknak"
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.04 0 0 772
"Milyen izu?"
Előzmény: rdsfg (771)
rdsfg Creative Commons License 2002.01.04 0 0 771
Törzsfőnök, ilyen jó vaniliát még nem ettél!
Előzmény: Törölt nick (770)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.04 0 0 770
En kapok szaz dollart, a tobbi a tietek.

... Szoszatyar fiu az a Geronimo

Előzmény: rdsfg (769)
rdsfg Creative Commons License 2002.01.04 0 0 769
"Ne feledjétek Alamot!"....
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.04 0 0 768
helyesen: kedvesnover

Most jutott eszembe
(Szegyelem magam, hogy ilyet eltevesztettem)

De most en jovok:

"Már csak vaniliam van"

Előzmény: Törölt nick (767)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.03 0 0 767
Oke bajgunar. Kiszalsz magadol, vagy ohajtod, hogy kidobjalak
Előzmény: ElBurrito10 (747)
ElBurrito10 Creative Commons License 2002.01.03 0 0 766
!

S ne felejtsünk el köszönetet mondani EB Clucher, Sergio Corbucci uraknak se, akik nélkül életünk sivatag lenne!!! Köszönjük!

Ó Szent Mózes!

rdsfg Creative Commons License 2002.01.03 0 0 765
persze én is bujtor fan vagyok, de azért igy is örültem annak a kb 5 filmnek ami mostanság ment.A bűnvadászokban a kedvenc jelenetem amikor walsh majdnem leüti mekbrájtot illetve a végső jelenetben amikor terence végig a walsh háta mögött tör előre....
csabiman Creative Commons License 2002.01.03 0 0 764
Köszi mindenkinek a mokép honlapján a hozzászólásokat, remélem, megérte őket zaklatni... :D
cstan Creative Commons License 2002.01.03 0 0 763
hát akinek megvan és megteheti....de nekem pl nincs meg:(
Előzmény: ElBurrito10 (762)
ElBurrito10 Creative Commons License 2002.01.02 0 0 762
Hello!
Ne izgassátok fel magatokat az undorító szinronok miatt, nem ér annyit az egész. csak kiváncsiságból belenéztem a TV-ben menő PIEDONE, a ZSARU-ba és majdnem elhánytam magam az undorító kránitztól...
De nem csüggedtem és betettem ugyanezen filmet videon, persze Bujtorral és mindjártr jó kedvem lett!
Fel a fejjel!!!
cstan Creative Commons License 2002.01.01 0 0 761
a tv2-nek jobban megérte újraszinkronizálni mint megvenni a szinkront...legalábbis ez lehet az oka valószínűleg...
de nem csak ezekkel a filmekkel csinálják...

múltkor volt a karácsonyi vakáció, és annak is más volt....

Előzmény: nyusszancs (760)
nyusszancs Creative Commons License 2002.01.01 0 0 760
BUÉK mindenkinek
kérdés:
mi a francnak kell újraszinkronizálni a filmeket? hülyét kaptam ma is :o(
na pá
ElBurrito10 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 759
BUÉK Carlonak és Marionak és Nektek FANOKNAK!

Sok nagy kajálásban, sörivásban, pihenéssel, bunyóval teli 2002-t kívánok MINDENKINEK!

misimacko Creative Commons License 2001.12.31 0 0 758
Szeretem őket. Mostanra már egy kicsit megkoptak számomra, de a multat nem lehet letagadni.
Mekbrájtpapa Creative Commons License 2001.12.31 0 0 757
Nem találták a cellám kulcsát!
Előzmény: csabiman (748)
CENSOR Creative Commons License 2001.12.30 0 0 756
nem is kene semmi extra!
csak a filmek atirata DVD-re!
de ez annyira tavolinak tunik nekem, hogy meg almodni sem almodok rola... :-))
Előzmény: cstan (755)
cstan Creative Commons License 2001.12.30 0 0 755
amint látom a választ, talán valamelyik forgalmazó tényleg kifogja adni előbb utóbb. nekem mindegy hogy a mokép vagy melyik, csak adják ki:) szerintem olyan minőségi dvdre amúgy se lehet számolni..nem hinném hogy tele tudnák pakolni extrákkal...a lényeg hogy legyen:)
Előzmény: csabiman (750)
cstan Creative Commons License 2001.12.29 0 0 754
Harci gálában vannak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!