isz-akos Creative Commons License 2000.11.29 0 0 1635
Hali! "Eljött a nap amire vártunk..." (azaz dübörög az RBD busz Györ felé a fedélzeten szerencsére végre 1x én is ott leszek) :)
Remélem minden zökkenömentes lesz (a meccs is) és 3 ponttal gazdagabban térhetünk haza.
Tippem: 1-2 (G:Vayer ill. Földes Korsós) Jahh és lesz a Zomborinak egy kapufája is:)
80 ik percig 1:0-ra fog vezetni a Győr aztán 10 perc alatt megforditjuk az eredményt. Jahh akit nem érdekel az esti meccs eredménye az ezeket ne olvassa el:))
Szoval remélem jo kis buli lesz ez a mai kis kirándulás és remélem ezentul rendszeressen (ha nem is minden alkalommal) el tudok majd menni ilyen könnyed kis turákra;-)
bye és hajrá VIDI!!!
Matu Creative Commons License 2000.11.29 0 0 1634
Srácok!

Az Erzsébet térről minden órában indul busz Győrbe, amely valóban a stadion előtt halad el. Szerintem is van megálló a közelben, de ha nincs meg lehet kérni a sofőrt, hogy le lehessen szállni. Vonattal gyorsabb (dél után megy egy jó pár és 1 óra 20 perc alatt itt van - igaz helyjegyet kell váltani -2) de a vasútállomás messze van az ETO stadiontól, így ekkor még a helyi közlekedést is bele kell számítani. Este Győrből Bp-re a menetrend szerint 19:00-kor elmegy az utolsó busz, de vonat megy 19:26-kor (IC), 19:50-kor (az Arrabona és még helyjegy sem kell rá!), és még utána is. A vasútállomásról a 8-as helyijárattal lehet kimenni a stadionhoz (ill. vissza)

Na minden jót FANatikusok. Találkozunk a meccsen.

Oborzil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1633
Csak akkor egyeztetni kéne, hol találkozunk, mert én biztos nem megyek a kapu mögötti szektorba.
tudod még a számom?
Előzmény: The Evil (1632)
The Evil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1632
Köszi, szuper! :)

fcf remélem ott vagy még irc-n, megyek oda.

Előzmény: Oborzil (1631)
Oborzil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1631
Ha ott maradnátok közlekedés nélkül, két embert el tudok hozni Fehérvárig.
A szurkolói busz sofőrje nem mindig vesz fel potyautast.
fcf Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1630
ez jól,de lefelé bizonytalan,szerintem nem megy Győrbe minden órában busz,úgy mint Fehérvárra,igaz ez csak akkor számit,ha nem tudsz sokkal korábban odamenni a busz-p.u.-ra.
Előzmény: The Evil (1629)
The Evil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1629
Busz biztosan megy, ha hazafelé nem, akkor vonat vagy rbd-busz. Hogy hangzik?

Rába ETO-Videoton 2-5 (1-2)
Győr, 3500 nézö (emlékszem, kurva hideg szél fújt) Vezette Bártfai(*****)

Videoton: Disztl 7 - Végh 6, Kovács J.6, Baranyi 7, Horváth 7 - Karsai 7 (Vadász 83.p.), Burcsa 8,Csongrádi 6 - Nagy T. 5 (Preszeller 61.p.), Szabó 6, Tiber 9

Góllövő: Burcsa 8., Kovács J. öngól 18.,Burcsa 29.,Tiber 60.,Szabó 72.,Tiber 80.,Póczik a 83. percben

A 8. percben Karsai jobbról, 25 méterről szabadrúgásból nagyszerűen csavarta kapu elé a labdát, amely átszállt Szabó ás Baumann felett, Burcsa rácsapott és 6m-ről laposan a kapu jobb oldalába lőtt. 0-1

A 18. percben Szabó O. gyorsan végzett el egy szabadrúgást, amely a visszafutó és menteni akaró Kovács J. lábáról akimozduló Disztl mellet a jobb alsó sarokba vágódott. 1-1

A 29. percben Onhausz elcsúszott, Tiber megszerezte a labdát, középre adott, Csongrádi hátragurított és a lendülettel érkező Burcsa 12m-ről egyből a jobb alsó sarokba bombázott. 1-2

A 60. percben Burcsa két csel után Tiberhez játszott, aki befelé indult, majd 20 méterről nagy lövédt küldött kapura. A labda térdmagasságban a bal oldali léc mellett a hálóba vágódott. 1-3

A 72. percben Tiber a jobb szélen vezetett támadást, majd remekül támadt a védőkről leforduló Szabó elé, aki 12 méterről félmagasan a kapu bal oldalába bombázott. 1-4

A 80. percben Csongrádi, Burcsa, Tiber volt a labda útja, utóbbi 14 méterről befelé indulva 14 méterről nagy lövést zúdított a bal alsó sarokba. 1-5

A 83. percben Póczik kapott labdát, 22 m-ről lövésre szánta el magát, s a labda a jobb felső sarokba vágódott. 2-5

Lantos Mihály: - Nagyon okos játékkal vertük meg ellenfelünket, úgy érzem győzelmünk jogosságához nem férhet kétség. (még szép...)
Kovács Imre: - A Videoton minden részében és minden tekintetben jobb volt, ilyen különbséggel is megérdemelten nyert.

**** (négy csillag)

Hát ilyen csapatunk volt uraim, az a csapat ma 10 pont előnnyel lenne bajnok.

Azért holnapra is várok valami hasonlót.

The Evil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1626
Le lehet szállni, 150 méterre a stadiontól kb.
Előzmény: fcf (1625)
fcf Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1625
Az érdekes lesz.Miért nem vonattal?Azt meg tudod nézni a neten is,igaz a úgyrémlik,hogy a Volánbusz Győrbe menet elmegy az eto stadion mellett,igaz lehet hogy elterelik addig,de talán le lehet szállni a közelben.
Előzmény: The Evil (1624)
The Evil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1624
Megyek, de nem tudom melyikkel. Azt se tudom mikor indulnak.
Előzmény: fcf (1623)
fcf Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1623
The_Evil!

Hányórás busszal mész Győrbe?
Ha nem mész,akkor melyikkel mentél volna?

Előzmény: The Evil (1621)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1622
Hellosztok!

Most jottem Gyozotol es amit Ivan is mondott: Udvozol mindenkit! A tippje a holnapi meccsre:
gyoritetvek - VIDIKE 0:3 Golszerzo: Gyurovath

Parmi!

Sajna nem tudok elmenni megsem. :((( Kiszurtak velem a cegnel nagyon. :(

Hajra Vidi! ;)

The Evil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1621
Győző mindenkit nagyon sokszor üdvözöl!!! Ha minden jól megy, szombaton már a Szentélyben is találkozhatunk vele!
Előzmény: The Evil (1620)
The Evil Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1620
Matu!

Én valami volánbuszt nézek, azzal megyek! Sok minden függ attól, hogy mikor tudok elszabadulni az egyetemről.

Parmi!
Mégsem az rbd-busszal megyek, kerülő is lenne meg túl költséges!

Előzmény: Matu (1618)
Parmi Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1619
MINDENKI GYŐRBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAJRÁ VIDI!!! ÁLÉ RBD!!!

Matu Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1618
Evil

Jöttök Győrbe? Ha igen akkor hogyan és mikor? Én is Pesten leszek egyetemen, de megpróbálok elérni valami normális vonatot, hogy kezdésre odaérjek.
Úgy érzem egy küzdelmes jó meccset fogunk látni
ETO-Vidi 2:4
Gólszerző:?? ill. Zombori, Földes, Balassa, Korsós

Előzmény: The Evil (1616)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1617
Obo!

Leszunk mi meg tobben is, csak folytatodjon a csapat menetelese! ;)

Season Formed: 1941

Formed in 1941 as Vadasztoltengyar (Bullet Factory!). Based in the town of Szekesfehervar, Videoton defeated United in the quarter-final of the UEFA Cup in 1985. This was the last time a Hungarian team reached the final of a European cup (they lost to Real Madrid in 1985).

They had a tough road to the final, defeating Dukla Prague, Paris St Germain and Partizan Belgrade before beating United on penalties (1-1 on aggregate). Their easiest game on paper at least was the semi-final against Zeljeznicar Sarajevo then of Yugoslavia now of Bosnia-Herzegovina.

Videoton is the name of the local electrical goods manufacturers who back the team.

Előzmény: AttiVidi_d (1614)
AttiVidi_d Creative Commons License 2000.11.28 0 0 1614
Gyerekek!
Dagadó kebellel tájékoztatlak Titeket, hogy fent vagyok a net-en, méghozzá itthon!
Szóval kezdődik a banzaiii!!!
Először Győrben utána a Szentélyben, úgy legyen!
ciao
Oborzil Creative Commons License 2000.11.27 0 0 1613
Az a jó kis komáromi derbi, emlékeztek rá?
Amikor a Zombori alányesett a labdának, az meg behullott a léc alá.
Mostanában a hazai meccseken sem vagyunk annyian, mint akkor ott.
Kiegyeznétek az akkori erdeménnyel ti is szerdán?
fcf Creative Commons License 2000.11.27 0 0 1612
ha már az eto ellen játszunk szerdán,emlékeztetőül...:

Hajrá VIDI!!!

AttiVidi_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 1611
Szevasztok Acéltorkúak!

Szombaton délután ISMÉT jó volt VIDIKE fanatikusnak - és egyáltalán - drukkernek lenni a Sóstói Szentélyben!
Abszolút 1etértek Obóval (végre sikerült személyesen is megismerkednünk) és Rostással, hogy az 1. félidőben összesen kb. 2 helyzetünk volt, amit 100%-osan használtunk ki (azért ez sem semmi, gyerekek), viszont JÁTÉK-ot csak a 2. félidőben láthattunk, de ez magával hozta azt is, hogy a kiállítás miatt elég soxor volt meleg a pite a kapunk előtt!
Szerintem 11 emberrel rúgtunk volna még szépen 2-őt a Zetének, és megspórolhattunk volna magunknak 1 szívinfarktus-gyanús lövést is, ami után én már azt hittem egyenlített az Egerszeg.
1 a lényeg, hogy most már nem csak MI TUDJUK, hogy ÁLLATI JÓ CSAPATUNK van, hanem a főváros orientált zsurnaliszták (bocs, Parmi és Máté, Ti a Budapesti VIDI Különítményhez tartoztok, természetesen) is kezdik elismerni az erényeinket!
Jó volt Veletek kiordítani a győzelmet szombanton, naggggggyon sajnálom, hogy nem lehetek ott szerdán az ETO ellen, de majd a Nyírség match-en bepótolom!
Győző, amióta meg tudtam, mi történt Veled a beszélgetésünk óta, még jobban szorítok a mielőbbi teljes felgyógyulásodért!
Ciao, gyerekek, és MINDÖRÖKKÉ VIDIKE!!!

Matu Creative Commons License 2000.11.27 0 0 1610
Színes Sport:

"Szombaton nem történt semmi meglepő Székesfehérváron.

Mindkét csapat ott folytatta, ahol legutóbb abbahagyta, azaz a Videoton győzött, a Zalaegerszeg pedig vereséget szenvedett.

..... A Videotonnál viszont máris remek a hangulat. Nem véletlenül.

Csongrádi Ferenc vezetőedző csapata már az alapszakasz hajrájában jó eredményekkel hívta fel magára a figyelmet, a tizenkét csapatos bajnokságban pedig a
korábbi teljesítményét is felülmúlta: négy meccsen egy döntetlen, három győzelem a mérlege, és a tabella negyedik helyén áll. A fehérváriak erejét bizonyították a ZTE
elleni meccsen történtek is, emberhátrányban is ziccereket alakítottak ki, és megmutatták, küzdeni is tudnak.

- Nagyon jókor szereztük a gólokat - jegyezte meg Csongrádi Ferenc azzal kapcsolatban, hogy a Videoton szinte egy félidő alatt eldöntötte a mérkőzést. Vilotics
kiállítása után sem esett pánikba a Videoton.

- Ezúttal nem játszottunk jól, a második félidőben alaposan elfáradtunk, de megérte a küzdés - tette hozzá Zombori Zalán, aki csukafejesből, látványos góllal duplázta
meg csapata előnyét az első félidőben. - A szünet után tudatosan visszavonultunk a kapunk elé, a kontráink rendre veszélyesek voltak, a meccs végén azonban már
kevés lehetőségünk adódott támadásvezetésre. Mivel a második félidő elején szépített a Zete, majd ezután két nagy helyzetünk is kimaradt - elsősorban Földes Gabi
kapufájára gondolok -, félő volt, hogy a hajrában gólt kapunk, és akkor feleslegessé válik az addigi fáradozásunk. Hiába játszottunk ugyanis egy teljes félidőt
emberhátrányban, a döntetlennek nem tudtunk volna örülni."

fcf Creative Commons License 2000.11.26 0 0 1609
Ja és The_Evil,idén már csak egy Győr és egy Nyirség elleni meccs van,de egyik sincs Zalában,nem? :p
Előzmény: The Evil (1599)
Tócsa Creative Commons License 2000.11.26 0 0 1608
Köszönjük a gratulációkat a topicunkban! Én is ezt teszem, hogy gratulálok nektek!:) Az egyik szememről most törlöm a könnyeket, a másikkal továbbra örülök veletek a sikereknek!
Garnett!
Mintha olyanra emlékeznék, hogy Földes párossával rúgja a gólokat? Mi van ezzel a tendenciával? :)

Hajrá Loki & Vidi!

Oborzil Creative Commons License 2000.11.26 0 0 1607
A mai Sport szerint nem lesz Győrből közvetítés, csak csütörtökön közvetít két meccset a sport1.
Viszont szerdán az az egy meccs lesz 17 órakor, a másik kettő előbb kezdődik, úgyhogy ha mégis közvetíteni akarnának, nem is nagyon lehetne mást.