Keresés

Részletes keresés

tündérmackó Creative Commons License 2009.09.08 0 0 59

Gyönyörű macika :)) ez az egyik kedvenc képem róla...

Hubáról meg ez fűben hempergős hatott meg.

Előzmény: UJOKA (58)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.08 0 0 58
Emlékeztetőül, ki is Bumszlika:

UJOKA Creative Commons License 2009.09.08 0 0 57
Lemaradt: jó az, ha van humora egy gazdinak! :))
Előzmény: Enciatis (55)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.08 0 0 56
Szióka Attila!
Köszönet, hogy írtál Magatokról nekünk!
Nagyon vártuk a híreket Bumszliról, aki nagy kedvence lett a HLT-nek!
Én konkrétan imádtam! :)
A képeket is nagyon várjuk, ha küldöd nekem e-mailben, szívesen felteszem!
vizdak@net-tv.hu, vagy ujvari@net-tv.hu

Vigyázzatok magatokra, Bumira és tessék gyakran írni, bár tudjuk, hogy nagyon szerencsésen alakult az élete, hogy hozzátok került, már az ivartalanítás napján!
Tudjuk, hogy rettentő jó dolga van és szeretitek! :)

Üdv, Andi


Előzmény: Enciatis (55)
Enciatis Creative Commons License 2009.09.08 0 0 55
Sziasztok Leó mentők!

Volt aki még nem tudta, mi vagyunk Bumszli örökbefogadó "szülei".7 hónapja szokjuk, formáljuk egymást. Hihetetlen jólelkű, szófogadó, jámbor lélek. Hamar beilleszkedett az új környezetbe, a szinte idegen emberek közé. Már a szomszéd bácsit sem ugatja meg, pláne, ha zacsival a kezében, benne valami finomsággal érkezik.Én vagyok Bumszli.Nagyon nyugodt helyen lakom,kevés kutyus van a környéken,így a gazdiéknak csak hetente kell a kerítést renoválni.A faültetés sem gond,ahol hűsölök,csak le kell tenni a csemetét,betemetni és kész.Egyszóval jól vagyunk,minden O.K.Sziasztok.Bumi Enciatis.u.i.vannak már képek is,csak megfelelő embert kell megtalálni,aki fel is teszi.
Kis Alfi Creative Commons License 2009.09.08 0 0 54
:-)))

Ez ám a kutyaélet, és a gazdi is töltődik jó sokat! :-)
Előzmény: tündérmackó (47)
Tinakutyus Creative Commons License 2009.09.08 0 0 53
Szia Leoland (Kati)!

Én csak ismételni tudom magam, hogy nagyon-nagyon köszönjük, hogy egy olyan mackópofa tündér kutyus a miénk lehet, mint Tinus. Igyekszünk neki mindent megadni, amit csak tudunk, hogy minnél boldogabb legyen! Anyukám nagyon hálás érte, Tina egy áldás. Ezt nem lehet szavakkal kifejezni, hogy mennyire köszönjük!
Nagyon örülünk, hogy tetszik az aloevera, és hogy virágzik! Ez a legkevesebb.

Puszi :-) Enikő és Marika
Előzmény: leoland (43)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.08 0 0 52
Most kaptuk Huba családtól, részlet belőle:
"ő a család kedvence és szeme fénye nem bántuk meg hogy magunkhoz vettük.Bár egyenlőre még próba időn vagyunk és nagyon reméljük hogy ha letelik akkor továbbra is velünk maradhat. Nagyon vigyázunk rá és ő is miránk..."

Nekem ez a boldogság, ezért érdemes a HLT-ben munkálkodni!



arwenleo Creative Commons License 2009.09.08 0 0 51

Egy biztos, sok ilyen család kellene a kutyamentéshez.

:)

 

Kyra-kutty Creative Commons License 2009.09.08 0 0 50
Azt hiszem szerencsés vagyok!
A számítógépet és a televíziót leszámítva még sosem láttam élőben brutális állapotban lévő kutyát, fájdalomtól önkívületben lévő pofácskát, éhségtől veréstől halállal a szemében csillogó kutyát -aki ugye az ember legjobb barátja!

Én csak láttam Hubát amikor elhoztuk, soványan, fénytelen csomós, koszos szőrrel és semmit mondó tekintettel, háta mögött hagytuk a sorstalan környezetét, és most nézem a képeket...
Szinte ez a kutya nem is ő!
Most már ÉL! NAGYBETŰKKEL!
Szép utat kívánok neked HUBA!

És köszönjük a képeket róla!!!

UJOKA Creative Commons License 2009.09.08 0 0 49

Huba próbaidejét tölti egy kedves családnál:

 

 

 

Köszi a képet Fruzsi!

UJOKA Creative Commons License 2009.09.08 0 0 48
:)
Előzmény: tündérmackó (47)
tündérmackó Creative Commons License 2009.09.08 0 0 47

 

:)) Látnád Őket! El nem moccannak a közelemből :) most itt szuszókálnak a nappali szőnyegén a lábamnál, kipihenik a reggel fáradalmait:

 

- gazdi ébresztése ugribugrival és mélyről jövő vooooaaaaa-vaaaaaaaoooooval :))))))

- gazdi lábról ledöntése kávéval a kezében, pusztán csak örömből, meg mert még annyira alszik, hogy alig áll a lábán... :(

- bögrében megmaradt kávé elkunyerálása és szaftos belefetyelése iazságosan (méretarányosan)

- gazdi díszkísérete az újabb adaggal a tavacskához

- gazdi ölébe ugrás (kicsike) és gazdi ölébe tolatás a nagy totyival

- gazdi körbemosdatása: sok apró fülfúró tisztítóhatással és hatalmas érdes boimasszírral :))))))

- gazdival nézzük a halakat és a madárkákat, ahogy inni jönnek

- hirtelen "bolhacsípés" hatására őrült kergetőzés, húza-vona a játékcsirkével, gazdi bevonása a játékba

- helyben ugrálás 65 kilóval lógó tappancsú méhecskeként, könnyedén, közben vow-vow

- terelőgyakorlatok: ugráló 65 kg méhecske és gazdi szorsra "fogása" és irányítása a konyha felé

- gazdi nem érti... soha nem érti... vagy legalábbis nem azt csinálja ilyenkor, amit mi akarunk... helyette víz alá megy

- gazdi díszkísérete a vízig, perceken át tartó ki-be ellenőrzés, hogy hol tart már...

- vízzubogás megszűnt... végre! beülés a konyha és étkező átjárójába, hogy képben legyünk

- hűtőnyitásra ugribugri

- a konyhai történések ellenőrzése nyugodtan, tisztes távolból

- tele tányérkák díszkísérete a teraszig... Gazdi??? olyan is van a képben, de a tányééééér... az a lényeg

- hatalmas nyelések, leülés, gazdi kézben tálal, minden morzsának lehet örülni

- amíg van... gazdi kísérete a konyháig, hátha csurran-cseppen még valami

- khmmmm... dolgunk van...

- ...megjöttünk... simi van? méééééég.....

- elfáradtunk... pihenünk kicsikét... gyere gazdi...

- khrrrrrr... hööö..... khrrrrr... hoooo....szlatty-szlatty

 

Előzmény: Kis Alfi (45)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.07 0 0 46
Köszönjük! :)
Előzmény: leoland (43)
Kis Alfi Creative Commons License 2009.09.07 0 0 45
Boldog szülinapot Hekinek!!! További kellemes ünneplést!!! :-))
Előzmény: tündérmackó (41)
arwenleo Creative Commons License 2009.09.07 0 0 44

Sziasztok!

 

Hekinek mi is nagyon sok boldog születésnapot kivánunk! Nagyon jó fényképeket tettél fel. Látszik a kutyusokon, hogy boldogok nálatok.

 

Előzmény: tündérmackó (36)
leoland Creative Commons License 2009.09.07 0 0 43
Sziasztok!

Először is gratulálok az új topikhoz!

Nagyon örömmel láttam Tina, Chiara és Bocika képeit!
Mindhárom kutyus nagyon jó fej, nagyon szeretetre méltóak voltak itt is!
Míg Chiara és Boci nálunk is kiegyensúlyozott, boldog kutyusok voltak, Tináról sajnos ez nem volt elmondható! Biztosak voltunk benne, hogy neki külön családra, több odafigyelésre és gondoskodásra van szüksége, mint amit egy tenyésztőnél 7.-8. kutyaként megkaphatott. Bár nagyon szerettük, de ez neki nem volt elég, mert sajnos a kiállítási kutyák előtérbe szorultak vele szemben. Enikőékkel valóban olyan családra talált, akiknél teljesen boldog lehet! Köszönet érte!
( Enci, a mamádnak üzenem, hogy virágzik az ALOE és gyönyörűűű! Nagyon vigyázok rá, köszönet érte)

Chiara és Boci Ildijéről nem is beszélve, aki szintén igazi családot adott Bocikánknak és Cirmikének! Örök hála!:-)))
Tima2 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 42
Gratulálok és drukkolok Hubának!!! Megérdemli végre a jó gazdit!:)
tündérmackó Creative Commons License 2009.09.07 0 0 41

 

Óóóóó... hosszúra nyújtjuk az ünneplést :))) Tegnap kezdtük Gazdival, mert Ő ma már dolgozik. De mi itt örömködünk egymásnak ma is. Mire jó egy skarlát?! Máris értelmett kapott...  ;o)

 

Előzmény: Kyra-kutty (39)
Medvebergi Fruzsi Creative Commons License 2009.09.07 0 0 40
Sziasztok!
Kicsit el vagyok havazódva, szokás szerint... Minden e-mailra válaszolok, így a fórumozás kicsit "háttérbe szorult".

Szóval akkor Fanni szembetegség-megtárgyaló leveléből idézek (amit a gazdival már megbeszéltünk)

"A leonbergi elvileg nem hajlamos erre az öröklődő betegségre, de ha előforul egy ilyen az gyakran az utódokban is előfordul. Valószínüleg ez van a te kutyusod esetében, ha rosszabb a helyzet akkor még entropiumos is, ami befelé forduló szemhéjat jelent, és ez sokkal gyakoribb leonbergiknél, mint a dytrichiázis.
A megoldás a műtét, az előbbi esetben ki kell égetni a szempilla hagymáját, ami általában kauterrel vagy lézerrel lehetséges, a második esetben pedig egy szemhéjplasztika szükséges (nem tudom hogy ez van e a blökidnek)."


Mindenkinek nagyon örülök meg minden, két rendelés között megyek Hubát fotózni családi környezetben!

Fruzsi
Kyra-kutty Creative Commons License 2009.09.07 0 0 39
Hekinek meg nagyon boldog szülinapokat kívánok és még mellé a köztük lévő 364 napokat is :)))))))
(ezt jó magyarosan megaszontam)
Előzmény: tündérmackó (36)
Kyra-kutty Creative Commons License 2009.09.07 0 0 38
Sziasztok!
Most már kezdem összerakni magam, és el is jut az agyamig amit olvasok :)
Szal, örülök az új topicnak és az alakuló olvasó tábornak!
(Nem, ez nem lesz "olyan":)) -válasz egy korábbi hsz-ra)

Nagyon sok pozitív energiát dobálok Huba után, hogy végre rátaláljon önmagára és AKARJON ő is ott maradni az "új" családban, szeretetben. Neki a szó szoros értelmében új... Talán sosem tudhatta még milyen az ha gazdi megöleli. Csak úgy. Mert az ember jó...
Bízok benne!

Korall Fanni szembetegséges kérdése tuti nincs elfelejtve, csak az illetékes elvtárs tisztje a válasz :))

Tinácskának nagyon örülök, jó gazdiknál van! Egy kutya nem dönthet a sorsáról, ezt mi kétlábúak tesszük meg helyettük. Ha a képeken Tina szeme beszélhetne... :)))))))

És Chiara és Bocika, hát ők nekem nagyon édes páros (mint nálunk Kyra és Süti).
Újabb bizonyság, hogy milyen jó párosítások: egy nagy- egy kicsi.... egy sima - egy fordított... szó szerint :)))
UJOKA Creative Commons License 2009.09.07 0 0 37
Hekinek hosszú, egészséges, boldog életet kívánunk Pimpivel együtt!
Nagyon cukik! :)

Előzmény: tündérmackó (36)
tündérmackó Creative Commons License 2009.09.07 0 0 36

 

Szülinapot ünnepeltünk ma, Tündérmackó Heki 3 éves. Hihetetlen...

Néhány képecske...

 

 

 

 

 

 

UJOKA Creative Commons License 2009.09.06 0 0 35






:) Ma kaptam! Köszönjük!
UJOKA Creative Commons License 2009.09.06 0 0 34
Úgy látom bátrabb lett! :)
Előzmény: Tinakutyus (33)
Tinakutyus Creative Commons License 2009.09.06 0 0 33
Szia!

Igen ő Gina, Kis Zsolti leója! :-) együtt járunk úszni :-) de ő fél a víztől és azért vittük, hátha Tinus becsalja a vízbe hátha bátrabb lesz :-)

UJOKA Creative Commons License 2009.09.05 0 0 32
Én meg Chiara-ról és Bociról hoztam mai képeket, rettentő jópofák, aranyosak, nagyon kedvelem őket! No meg a gazdijukat is!
Nekünk ez nagyon jó érzés, hogy ilyen remek emberekhez kerültek a kutyusok!

Cirmi és Bocika ma:








UJOKA Creative Commons License 2009.09.05 0 0 31
Folytatás:

A másik leó a második képen, Gina lenne, Ízisz testvére?



Előzmény: UJOKA (30)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.05 0 0 30
Szia Enikő! Megkaptam a képeket, teszem fel!
Köszi, hogy küldted, minden visszajelzésnek örülünk!
Különösen, ha ilyen! :)
Nagyon kedvesek a képeid, szívmelengetőek!

















Előzmény: Tinakutyus (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!