Keresés

Részletes keresés

depeche babee Creative Commons License 2001.06.05 0 0 519
holnap van a szakig. vizsgám, nem mehetek. még minfig csak az anyag felénél tartok! drukkoljatok!
liquid Creative Commons License 2001.06.05 0 0 518
ok. :)
Előzmény: tejbegrrr (515)
liquid Creative Commons License 2001.06.05 0 0 517
Hááááát nem a Malackára gondoltam, hanem másra (tudom ám, hogy poénkodsz), akié végülis a Micimackó és a többiek. :)))))))))))
Előzmény: tejbegrrr (516)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.05 0 0 516
Amúgy mikor van Malacka-nap? :-)))
Előzmény: liquid (514)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.05 0 0 515
liquid! Én ma valszeg ott leszek a kishugommal, próbállak majd felismerni! :-)))
Még a szombathoz annyit, hogy a Mozdulj szinte ( mondom szinte!!! ) hiányzott a végéről, mindenesetre azért tényleg nem csak a pulcsiért kellett volna visszajönni... :-)))
Közben rájöttem, hogy nem is vagyok igazi Neo-fan, mert az olyan kb. tíz éves és háttal áll a szinpadnak, ahogy az a belinkelt képen is látszik... :-)))
Senki nem jön Abára?
liquid Creative Commons License 2001.06.05 0 0 514
bácsi?????? (a bácsi a héten lesz 29, Micimackó barátjának névnapján...)
Te jössz ma HS7-re?
Előzmény: depeche babee (513)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.05 0 0 513
Igen, kéz alatt terjed egy cd-d, a depeche mode klub topicban van egy patrona nevű srác 8meg ezt is ő nyitotta) szerintem keresd meg, át fogja neked írni...
De liquid bácsival is üzletelhetsz :-)
Előzmény: nachson (508)
liquid Creative Commons License 2001.06.05 0 0 512
ja és ingyé...
Előzmény: liquid (511)
liquid Creative Commons License 2001.06.05 0 0 511
Szenvedélyek Napja:
Corvin Mozi (és előtte koncertek)
Corvin Köz: 12.00 Hot Jazz Band, 15.00 Egy Kis Erzsi Zene, 16.30 Venus, 18.00 Heaven Street Seven
Előzmény: ChrisH (510)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.05 0 0 510
Milyen buli lesz? Hol, milyen fellepők, stb.
Előzmény: liquid (509)
liquid Creative Commons License 2001.06.05 0 0 509
Ma ki gyün HS7-re a Corvinhoz (este 6)?
nachson Creative Commons License 2001.06.05 0 0 508
Sziasztok!

Először vagyok itt, és most nincs időm átolvasni az összes eddigi levelet. Örülök, hogy külön topicja van a jelenlegi magyar zenekarok közt az egyik kivételesen színvonalas bandának. Nagyon oda vagyok a NEO-ért, és ennek semmi köze ahhoz, hogy anno valah a Popular-ben voltak. Emlékszem, az első Neo CD-m egy promo volt, a Pik Panther Theme, akkor azt se tudtam, mi aza neo, ezért elajándékoztam. Több, mint egy év kellett ahhoz, hogy vissza tudjam szerezni.

Egybként ennek a CD-nek totál más a borítója, a katalógus száma pedig NEO 001. Szóval ez az első Neo CD. Sajnos nem értek a belinkeléshez, de ha igény van rá, akkor valakinek küldök egy scant, hogy nyomja fel ide a topicba is. Csak dobjon egy mailt...

Más... A Zöld Pardonba sajnos csak a végén értem le. Ez van. Ott mondta valaki, akkor láttam először, hogy kéz alatt terjed egy Neo koncert CD. Tudtok erről valamit? Esetleg megvan valakinek? Nagyon érdekelne.

Köszi:

nachson

depeche babee Creative Commons License 2001.06.05 0 0 507
ha tudnám hogyan kell képet beilleszteni ide, meg is mutatnám milyen pöpi a képernyőm a zúj háttérrel... :)
Előzmény: depeche babee (506)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.05 0 0 506
köszííí!
csodásak a képek. főleg amin az összevissza kezek vannak. be is tettem tapétának. :)
Előzmény: ChrisH (505)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.04 0 0 505
Koncertkritika a május 19.-i, Zöld Pardon béli buliról a Mjuzik.hu-n! (fotókkal)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.04 0 0 504
Június 4. és 8. között a VIVA+ -on a Táncreakcióban a Neo is vendégként szerepel! (HS7 + Yonderboi)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.03 0 0 503
na, visszajöttem, csak közben megnéztem a pro7-en egy filmet.
a címe magyarul ez volt: csodás álmok jönnek
főszereplő:Robin Williams (félisten, zseniális színész) és Cuba Gooding Jr (ő is szintén)

a film teljesen más, mint a könyv, az valahogy hatásosabb volt (de a bunkó amerikaiak utálnak olvasni)

a lényeg,hogy ha tudjátok, olvassátok el, nagyon jó és elgondolkodtató. (életről, halálról, szerelemről-pont ez kell most nekem) ;)

nem hiába látta a filmet Milka is kétszer (jól van, megint pletyinek tűnhet de mind1)

nitta:örülök, hogy minden rendeződött, tegnap isteni jó volt a bulej. a nap beszólása meg az volt amikor az egyik biztonsági ember megkérdezte melyik klubban vagyok go-go girl :-))))

a filmesek meg remélem a csepeli kábel tv-nek filmeztek minket, nem szeretném ha megint a fejemet mutatnák amint elborult aggyal rázom a senekemet neokoncerten ;)

Robi bácsi: örülök neki,hogy odajöttél Te is kicsit csörögni! Pussz.

Előzmény: nitta (502)
nitta Creative Commons License 2001.06.03 0 0 502
a 4. bekezdés valahogy így akart kezdődni: emellett szeretném leszögezni... bocs.
Előzmény: nitta (501)
nitta Creative Commons License 2001.06.03 0 0 501
akkor én is beállok a sorba, és boldog születésnapot kívánok Krisztiánnak!

a tegnapi parti nekem is nagyon bejött, vélhetően a kisszámú, ámde lelkes közönség miatt, + mert jó számokat játszottak, és persze Publo!!!!!!! szerintem nagyonnagyonnagyon jó volt, és tényleg be tudta indítani közönséget. de én elfogult vagyok, mindig is imádtam a hangját:)

d.b.:szerintem lassan minden a fórummal kapcsolatos nézeteltérés tisztázódik, az pedig tény, hogy meglehetősen pletykás 1 társaság vagyunk:)

emellett szeretném leszögezem itt és most is, hogy nem akartam senkit 1szer sem megbántani a hozzászólásaimmal, mindig csak a véleményemet írtam le, amihez az arcom is vállalom, ahogy az tegnap is történt, és ha valakinek problémái lennének velem, ill. a megnyilvánulásaimmal az nyugodtan jöjjön oda hozzám és tisztázzuk a dolgokat. ( emilt ne írjatok, mert a címem nem működik :) )
szóval, akkor: respect, love meg hasonlók.

boribon: köszönöm.

depeche babee Creative Commons License 2001.06.03 0 0 500
Csatlakozom az előttem szólóhoz:Isten éltessen Krisztián!!!!
Hanyadik? 16? ;)
Előzmény: dnb123 (499)
dnb123 Creative Commons License 2001.06.03 0 0 499
Jó hallani, hogy mennyire jó volt a koncert tegnap! Bár ha elmentem volna biztos nem lett volna ennyire jó, ez már csak az én formám!!! :)))))
Az egyetlen dolog, amit igazán sajnálok, hogy nem láthattam, az Publo mc-zése!!! Nagyon-nagyon remélem, hogy ez nem csak 1 múló szeszély volt a zenekar részéről, hanem még én is láthatom őket így együtt vmikor!!!!

Szeretnék a Szűcs Krisztiánnak így előre holnapra boldog születésnapot kívánni, mert holnap nem tudok valószínűleg netezni és nem szeretnék megfelejtkezni róla. Szóval BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT SZŰCS KRISZTIÁN!!!!!!!!!!!!!

Sportszigeten mikor is van pontosan Neo?????? Valaki informáljon legyen szíves!!!! Köszi!!! :)))

depeche babee Creative Commons License 2001.06.03 0 0 498
sziasztok!
tegnap irtó jó volt a buli!!!!
Publo mc-zése király volt!
És Krisztián is jó volt most nagyon
tíz pontból tizet adok a bulira

A mai hevenyről lemondok mert pénzhiány van és aludtam, hatkor meg már nem mertem hívni Ákost, hogy írjon fel. Pedig biztos kirély lesz ez a koncert is, van ennek a csepeli dolognak egy sajátos hangulata.

Mezőtúrra le kéne nézni, az utolsó nap rázni akarom a hajam neo-n és hevenyen az első sorban és üvölteni fogom, hogy "számba veszek egy vizipisztolyt..."

nitta:remélem sikerült Robival tisztázni a dolgokat, én a saját hozzászólásaimért bocsánatot kérek ha vkit megsértettem. Ez a topic tényleg egy internetes pletykaklub. De jó :-)

Csókolok mindenkit,megyek 100 kört futni a ház körül. Kicsit ilen hangulatom van: "zakk" (mert már csak 2 napom van a vizsgáig és a 600 oldalból 100-at olvastam el) asszem leiratkozom erről az időpontról

tejbegrr:Milka me gigenis szokott mosolyogni, anyámnak pont a mosolya miatt tetszik a fiú
tegnap is vigyorogtak Márkkal mint a tejbetök (és nem tejbegríz)

ChrisH Creative Commons License 2001.06.03 0 0 497
Szerintem direkt jó volt, hogy annyira kevesen maradtak a Tankcsapda után, és amennyit hallottam, az baromi jó volt, az 1999 újragondolása nagyon nagyon tetszik nekem.
Sajna olyan rohadt fejfájás/rosszullét kerülgetett egész este, hogy az ötödik szám környékén leléptünk, örülök, hogy élve hazajutottunk.

Ahhoz mit szóltok, hogy Publo Palkó is odakeveredett a színpadra? Szerintem ILYEN MC kellene nekik. :)

Előzmény: tejbegrrr (495)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.03 0 0 496
Na, akkor ezért is bocs, az alábbi mondat helyesen: én meg ma kétszer láttam N.R.-t (pont). ( Mer' ez meg tény... :-))))
Előzmény: tejbegrrr (492)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.03 0 0 495
Bár igencsak mélyen kellett a zsebébe nyúlnia annak, aki ismét igazán jól akarta magát érezni egy Neo-koncerten ( legtöbbünk ráadásul tényleg csak a sajátjába nyúlhatott ezért :-((( és :-P ), megint megérte, de nagyon, hogy miért azt majd nitta elmeséli, végülis az Ő ötlete volt az este fénypontja... :-))) Sokan éppenséggel nem voltunk, de én remekül szórakoztam! És - nem hazudok - Mátyást kis híján röhögni láttam!!! :-))) Aban :-))) nem vagyok biztos, hogy a jövő héten is látom őket, de aztán Sportsziget, és az tuti!
Boribon Creative Commons License 2001.06.02 0 0 494
persze, menj csak, sőt, érezd jól magad, sőt, menjél hétfőn is :((
vagyis inkáb :)))
Előzmény: tejbegrrr (488)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.02 0 0 493
Tökutolsó, de tényleg, csak minden össze-vissza jut eszembe: liquid, küldtem Neked mailt, és gratula az 1500-hoz! :-)))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.02 0 0 492
És még egy utolsó, hogy meglegyen az 5.: készül a Neo-féle Unique-remix, vagy talán már készen is van, én meg ma kétszer láttam N.R.-t, ami egy kicsit túl sok a jóból... :-)))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.02 0 0 491
Még annyit, hogy mégiscsak lesz Neo Mezőtúron, nem is akármilyen társaságban...
A mezőtúri program vonatkozó része
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.02 0 0 490
Helyszíne: Csepeli Sportcsarnok, Budapest, XXI. ker., Béke tér 1., a Csepel SC. labdarúgó stadionjának közvetlen szomszédságában.

Megközelíthető: a Boráros tértől a csepeli HÉV-vel a végállomásig, valamint a Csepel, Szent Imre téri buszvégállomástól az 52, 152, 59-es autóbuszokkal, Kőbánya-Kispest metróvégállomástól a 48-as autóbusszal, ezenkívül gyalog, taxival, riksakulival, stb.
Hazajutás Hév-vel, vagy a 179-es éjszakai busszal.

És ha jól számolom, a műsorterv szerint egy és egynegyed óra, mínusz átszerelés... De teszek magánúton alternatív javaslatot is...

Előzmény: dnb123 (486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!