Keresés

Részletes keresés

The Evil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2375
...pénzét ők biztos NEM lopják el...

szerintem

Előzmény: The Evil (2374)
The Evil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2374
A városiakat nem úgy értem hogy városban lakók, hanem hogy az önkormányzatban tevékenykedők, mindegy. Na de hogy pitik az biztos. A minisztérium pénzét ők biztos lopják el; az vagy eltűnik az ISM-ben vagy nem tűnik el sehol. Miért te hagynád hogy a pénzedet lenyúlják? Vagy ahogy felvázoltad, hogy lefizetnek a saját pénzeddel, hogy engedd hogy a pénzed többi részét lenyúlják?
Előzmény: Oborzil (2373)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2373
Hogy érted, hogy piti városi alakok?
Az rendben, hogy pitik, de hogy jön ide, hogy városiak? Ha falusiak lennének az jobb lenne?
Vagy a város piti?
Előzmény: The Evil (2371)
fcf Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2372
De.
Előzmény: The Evil (2371)
The Evil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2371
Nem vagyok naiv, csak szerintem az ISM milliárdjait nem ilyen piti városi alakok fogják lenyúlni.
Előzmény: Oborzil (2370)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2370
Az ISM nem marha, de ott is emberek vannak (majdnem azt írtam, dolgoznak), akik megvehetők, ne légy már naiv.
Ez a nagy közpénzlenyúlások kora, VDTN nem írt olyan nagy marhaságot.
Előzmény: The Evil (2369)
The Evil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2369
Szerintem az ISM nem olyan marha hogy hagyja lenyúlni a milliárdokat amit ad a stadionépítésre. Meg nyilván határidőket is szabnak. Meg ellenőriznek. Szóval max. a város által adott pénzből nyúlhat, aki tud.
Előzmény: VDTN (2367)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2368
Amennyire tudom, a képen látott változat nemzetközi meccsek rendezésére sem lenne alkalmas, mivel maradna a futópálya és a kapu mögötti kanyarok, nem értem, hogy jöhet egyáltalán szóba?
Csak adnának vele a szarnak egy nagy pofont, ha azt csinálnák meg.
VDTN Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2367
Viszont ha jól olvastam a jobbik verziót 4-5 évig akarják építgetni. Nem tudom melyik a rosszabb.. Nekem az az érzésem, hogy keresik azt a vállalkozót, aki a legtöbbet tejeli majd vissza a megbízóknak. Egy 1,5 milliárdos beruházásból már rendbe lehet tenni néhány megbízott köztisztviselő anyagi helyzetét úgy 100 évre...
Előzmény: Chip-TFF (2366)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2366
Ist!

Teljesen egyetertek. Azt hittem elhanyom magam mikor meglattam azt a latvanytervet. Egy nagy 0! Lofasz. Par szeket lepakolni, lekeriteni, nemi emelvenyt csinalni azt lenyelni egy stadionnyi penzt... Amugy amit lattatok az az 1-es valtozat amit Fenyves sajat bevallasa szerint sem preferral a masikkal szemben, ami Ivan regi honlapjan is lathato. Na az mar tenyleg stadion lenne es nem csak egy 10 perces athidalas, hanem hosszutavu...
(Mar csak azert sem tetszik mert nagyon hasonlit az MTK palyara ami szerintem az egyik legrondabb az orszagban..)

Előzmény: IST (2365)
IST Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2365
Remélem, hogy nem olyan lesz a stadionunk, mint az a mai fmh elején volt... Mert az irtó ronda. Legalábbis nekem nagyon nem tetszik. Hol vannak az olyan kiegészítő létesítmények belőle mint étterem, kis boltok, sportpályák, ilyesmik? A végén tényleg az lesz, hogy csak felújítják a mostanit, aztán örüljünk neki. Ja, a pénzt meg jól lenyúlja valaki. Eredetileg arról volt szó, hogy februárban már nekikezdenek, most meg ha jól emlékszem már áprilisról van szó. Akkor majd azt mondják, hogy majd ha befejeződik a bajnokság...
Előzmény: isz-akos (2364)
isz-akos Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2364
Chip!
Kérdésedre a mai FMH ban a válasz!
Az ujság elején egy bazi nagy látványterv a stadionról ahogy ki fog nézni, hátul a sport rovaton meg egy dozer és teherauto ahogy bontja le a stadiont....csak éppen nem a sostoit hanem az ujpestit:(
Állitolag jovo tavaszra lesz kész de még ez sem biztos...azért jo hogy eredetileg ugy volt hogy idén szeptemberre kész lesz:(
Előzmény: Oborzil (2356)
IST Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2363
OFF
Chip!
Mail ment!
IST
ON
Chip-TFF Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2362
Parmi!

Igen, meg aktualisak! Varom oket! ;)

Koszi...

Előzmény: Parmi (2360)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.21 0 0 2361
Parmi!

Kösz, majd alkalomadtán lerendezzük a cserét, én is szívesen kölcsönadom, ami érdekel, de nem biztos, hogy mostanában kerül rá sor, mert nem sokáig leszek már itthon. Majd talán májusban.

Akkor szegény Varga Endrét ok nélkül vettük itt a szánkra? (főleg én) Nem is ő volt a bűnös?

Nekem a Németh Janiról csak az az emlékem van, amikor tavalyelőtt ősszel az ankéton valaki szóvá tette, miért csak a szünetben kapcsolták be a stadionvilágítást, amikor már majdnem félbeszakadt a meccs sötétedés miatt.
Erre ő valami állati tapló módon szólt vissza, mér öcsi nem láttál talán? Majdnem bekapta az illetőt. Úgy látszik, ő volt a lámpagyújtogató.

Előzmény: Parmi (2360)
Parmi Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2360
Egy kicsit elmaradoztam mostanában...

FCF által említett Nyírség meccs előtti kizárásnál Németh Jani volt a tirpák; igaz ő ezt a jelzőt már máskor is megkaphatta volna: Sopronból hazafelé (persze rákente tettét a csapatra), Hajduszoboszlón a mérkőzés után (persze rákente tettét a Csank-Vass edzőpárosra). Egyébként néha nem is értem, mostanában - véleményem szerintem - hatáskörét alaposan átlépve mit ugrál ez a faszi: mivel tudtommal nyáron az utánpótláséert felelős vezetőnek nevezték ki (vagy vmi hasonló), így vajon mi a görcs köze van ahhoz, hogy az RBD melyik kapun megy be?

Győző! Amint biztosat lehet tudni az ankét időpontjáról, kérlek pattintsd ide, hogy mi, "vidékiek" időben tudjunk tervezni.

Chip! A buszos telefonszámok aktuálisak még? Ha igen elküldöm mailban. (Mára "elintéztem" még egy vizsgát, ezért nem tudtam eddig újabb számokat összegyűjteni.)

Obo! A felvétel még mindig a polcon hever, ha kell oda tudom adni zum Beispiel az ankéton (feltéve, ha a vasárnapi meccsre a Bányász ellen visszahozod, mert ugye az a győzelem sem maradhat le róla!)

Jut eszembe, olyan üresek így a szombati napok... Csak én vagyok így ezzel?

Előzmény: fcf (2321)
fcf Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2359
CHIP,az Szines cikkei alapján úgy vettem ki,hogy mivel ezek a játékosokat még 15-e előtt transzferlistára kértük vagy valami ilyesmi,ezért ha úgydönt a vezetőség,hogy valamelyiket az 5-közül megvesszük,az játszhat tavasszal is.
Előzmény: Chip-TFF (2357)
extasee Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2358
Hi All!

Na akkor már csak néhány napot kell aludnunk ,hogy a hőn szeretett aranylábú focistáinkat ismét láthassuk( ha minden igaz Szombaton délelőtt a Sexárd ellen)...
Milintinho -tól Csabinho-n át Zalinho-ig mindenkit megcsodálhatunk...
Kiváncsi leszek majd a megvonási tünetekkel tele lévő szurkolók felüdült arcára ,amiről majd a csapat megpróbál lemosni minden örömre utaló arckifejezést :o) (remélem nem teszik...)
Oh... mily be szép lesz majd ...

Szerintem már nem alszom a Lombard meccsig...:o)
De lehet ,hogy utána sem...Majd meglássuk...
Eztszondta a Verebes is ,oszt igaza is lett mert egy év múlva bajnokok lettünk!
:o)
bye

PS.:
De lehet hogy mégiscsak belezuhannak abba a nagyoncsendes-óceánba és Csabinho lesz az egyedüli túlélő ,akit Japán tengerészek mentenek ki, akiket rábir arra ,hogy focizzanak Fehérváron és ...
Na innen folytassátok TI Spielberger után szabadon...
bye
:o)

Chip-TFF Creative Commons License 2001.02.20 0 0 2357
Szasztok!

Mai FMH szennylap arrol tajekoztat, hogy a jatekosok mar utban vannak hazafele. 5 Brazil jatekos jogat kertek ki a vezetok de max 3-at szeretnenek igazolni. Ezek meg tenyleg azt hiszik, hogy Februar vegeig tart az atigazolasi idoszak, mert ugy nyilatkoznak, hogy ha a 3 jatekost felszedjuk akkor meg tavasszal jatsz6nak Soston...

Apropo Sosto! Most akkor mikor kezdik meg a palya felujitast? Ujpesten mar foldig taroltak mindent!!!

Oborzil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2356
Helyzetük tényleg nem nagyon volt, annyira gyengék voltak. Viszont állandóan ott pattogott a labda az ötösünkön (így volt ez a Vasas ellen is), ez meg még az álmoskönyvek szerint sem jelent semmi jót. A Vasas ellen szerencsénk volt, Győrben meg nem, de nem kellett volna csak a szerencsében bízni.
Előzmény: The Evil (2353)
The Evil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2355
Meg a Kiskapusi is egy nagy marha volt :(
Előzmény: Oborzil (2354)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2354
Én nem tudom, hogy van ez, amikor egy csapat megáll a félpályánál és onnan nézi, hogy küszködik elöl a két csatár. Mondott-e nekik az edző ilyesmit, vagy nem, de leállt mindenki. Ha nem mondott nekik ilyesmit, akkor meg rájuk kellett volna ordítania szerintem, de mivel mióta szalai sérült volt, alig kaptunk gólt, mindenki biztos volt benne, hogy kibekkeljük kapott gól nélkül.
Mindenestre amiután bekaptuk a gólokat, megint mindenki előre tudott menni, csak akkor már késő volt.
Előzmény: The Evil (2352)
The Evil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2353
Mot ez furcsa hogy be is szorítottak minket meg helyzetük sem volt, de azért valahogy így volt, nem?
Előzmény: The Evil (2352)
The Evil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2352
Volt benne eltaktikázás is, de azt nem hiszem hogy a Csongi megtiltotta volna hogy támadjanak. Pl. Angyalföldön is támadtunk 1:0 meg 2:0 után is. Azt is vedd számításba hogy a Győr beleerősített és talán nem is engedett már minket nagyon támadni. Szóval be is szorítottak minket. És őszintén szólva, kapufák (20 méterről) ide vagy oda, ha nincs ilyen szerencséje a Győrnek a góloknál akkor 1:0-ra nyerünk, mert helyzetük sem volt.
Előzmény: Oborzil (2351)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2351
Szerintem meg az egész második félidőben csak 1-2 emberrel támadtunk, pedig ha ott folytatjuk, ahol az elsőben abbahagytuk, lazán nyerünk hárommal.
Amíg még Zombori a pályán volt, így is volt néhány helyzetünk, de utána teljesen feladtuk a támadás lehetőségét is, csak a csodában bízhattunk. Persze így is két nagyon szerencsétlen góllal kaptunk csak ki, de előtte már kétszer a kapufánkon csattant a labda, ami intő jel kellet volna, hogy legyen, de nem okultunk belőle. Nem hiszem, hogy rosszabb erőben lettünk volna, mint a Győr, szerintem csak eltaktikáztuk azt a meccset.
Előzmény: The Evil (2350)
The Evil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2350
Szerintem csak a legvégén álltunk be amikor már tökre fáradt volt a csapat. A Zalán is, lehet hogy azért hozta le. Ne felejtsd el, hogy 4 nappal azelőtt 10 emberrel vertük le a Zetét és nagyon kellett ott küzdeni. Elég lett volna ha a kisszögletekre figyelünk, anélkül soha nem rúgott volna gólt a Győr.
Előzmény: Oborzil (2349)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2349
Azt én is tom, de senki nem foglalkozott volna azzal, ha nem állunk fölöslegesen be védekezni és nem kapunk ki.
Előzmény: The Evil (2348)
The Evil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2348
A bíró is hibás volt, nem adta meg 1:0-nál a Zalán tök szabályos gólját.
Előzmény: Oborzil (2347)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2347
Ezt költői kérdésnek szántad ugye?
Ha tanulna, szerinted a csapatnál lenne még a csabi?
Győrben különben is a bíró, meg a partjelző volt a hibás, nem ő.
Előzmény: The Evil (2346)
The Evil Creative Commons License 2001.02.19 0 0 2346
Éppen a Zalán helyett akkor is. Vajon tanul-e végre a Mester?
Előzmény: Oborzil (2345)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!