Keresés

Részletes keresés

Parmi Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2450
Most, az ankét előtt néhány nappal, és az elmúlt heti hozzászólások között csemegézve eszembe jutott a kvalifikációs bajnokság előtti összejövetel, amikor is létrejött a "nagy találkozás" szacsával, aki megkapta a "Szalai Forever Fan Club" füzetecskéjét. Az biztos, hogy nem kis munka lenne kiegészíteni azt a jegyzetet...! Azért akkor jó volt látni, hogy a DK szacsával kapcsolatos hozzászólásait olvasva, hogyan vörösödik a feje gólképes hátvédünknek, illetve a játékostársaknak is szereztünk néhány kellemes percet - a mosolyokból ez derült ki...)))

Fcf csütörtökön mik a terveid a délutáni órákban?

Oborzil Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2449
NEEEEM!

Ne bizonyítson, már bizonyított eleget!
Amikor majd megint miatta gyakoroljuk a középkezdést, akkor is ennyire megértő leszel?
Akkor sem tűrjük meg és lekaiabáljuk a pályáról, ha kell, a Csongrádival együtt üldözzük el a csapat közeléből, ha máshogy nem megy!!!

Előzmény: vdk (2447)
vdk Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2448
Most néztemaz NB1.hu-n hogy minden akadály elhárult az elől, hogy megnyerjük a Lombard elleni meccset hisz a kutya sem közvetíti. Vagy lehet hogy ez a legkevesebb?
vdk Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2447
Lehet egy kérdésem? Miért álltok ilyen negatívan az új brazilokhoz? Az Alves vagy hogy hívták nem volt épp egy nagy ágyú de ha jól emlékszem lőtt egszer egy győztes gólt, a Monye aki lehet ugyan hogy nem brazil volt szintén nem volt egy szacsa kategória. Lehet hogy nem egy Rivaldo a kt gyerek együtt, de ki a bánatot tudtak volna most télen igazolni? Értékelhető csatár értékelhető áron nem vált szabaddá, a Gyurováth-ot Csongi nem csipi ha tetszik ha nem. Mondjuk a Zsivotzki elég ügyes volt nálunk nem értem miért kell Pápán vagy hol fociznia! De mindegya lényeg szegéyn két gyereket nem utáljuk már most ki a stadionból mert annak sok értelme nincs. Az meg hogy a Szalai kihagyhatalan pont hát Istenem, hadd bizonyítson!

Hajrá Vidi!

extasee Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2446
Hi All!

Városháza -diszterem...
Ez már megint új helyszin?Most akkor ez melyik épület is?Mindig összekeverem ezeket... :o)

Hát Én megfogadtam magamban ,hogy elöször meghallgatom a vezetök és Csongrádi mondandóját ,addig csak a stadion-kérdést fogom firtatni...
Ha józan ésszel átgondolom a dolgokat,sajnos be kell látnom ,hogy Csongi szerelmes a Szacsába és bármennyire is fogjuk fikázni,(miután az idén nem láttuk játszani) semmit nem érünk el vele, hiszen "mesziröl jött ember azt mond amit akar"-azaz ,messze Braziliában lehet ,hogy a csapat legjobbja volt(legalábbis ilyesmi válaszra számitok)...
Tehát meg kell várni az elsö meccseket , az elsö hibákat...
A másik meg az ,hogy a csapatnak csak rosszat teszünk ,ha a Lombard ellen már az ötödik percben hangosan szidjuk ,mert a remegö lábak-ráadásul ha a Szacsáé- csak rosszat jelenthetnek...
Föleg az Old-boys ellen :o)(Kipu,VinczePilu...stb)...
Márpedig Én 3-0 -ás Videoton gyözelmet szeretnék látni Vasárnap...

A braziloktól pedig azt várom ,hogy legyen olyan játékos közöttük aki rá meri vezetni a kapusra a labdát és ki is használja a helyzeteit...
Az biztos ,hogy nem a Barcelona elöl halásztuk el ,de jobb lehet mint a magyar átlag...vagy nem...majd meglátjuk!Addig úgyis felelötlenség lenne bármilyen pozitiv vagy negativ megnyilvánulás!

Ha valami konkrét infó van velük kapcsolatban ,akkor megpróbálok utánanézni a neten ill. utánanézetek egy brazil haverommal.
Bár neki semmitmondó két név volt...
Na mindegy...
bye

The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2445
Győzőnek már megint igaza van.
De most akkor az Arsovicot nem igazoltuk le már hetekkel ezelőtt???? Valami 2005-ig vagy ilyesmi??
Előzmény: HGY (2442)
The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2444
Emlékszem amikor a Vasast tapostuk el Angyalföldön ott volt ő is a vendégszektorban a barátnőjével (feleségével?). Látható testrésze nem volt gyulladt :)
Előzmény: Oborzil (2441)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2443
Na tessék, épp most emlegettelek! :)
Előzmény: HGY (2442)
HGY Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2442
Megint kezd mindenki mellébeszélni a vezetőink közül. Az Arszovics nem kell, mert időbe telik mire beépül a csapatba. Brazil "sorstársainál" ilyen probléma nincsen. Elküldtünk olyan játékosokat, akiknél jobbat nem igazoltunk. Egy Szalai standard játékos a csapatban. Mondjátok, hová vezet mindez?
Egyébként március 1-jén 18 órakor valóban szurkolói ankét lesz a Városháza dísztermében. Aki tud, jöjjön el, mert minden bizonnyal érdekes dolgokat fogunk hallani.
Én sokat gondolkodtam a brazil játékosok igazolásával kapcsolatban. Tapasztalhattuk, hogy Szombathelyen is csak kiesés lett a vége. Egyiket sem igazolta le azóta sem komoly csapat. Miért nem tudunk a saját házunk táján körbenézni és ezt a pénzt az egykor oly híres utánpótlásunkra költeni? Én speciel ezerszer szívesebben látnék egy saját nevelésű játékost a csapatban, mint egy tartományi első osztályból iderepülő brazilt. Ne értsetek félre, nem vagyok én ellenük, de én már nem tudok hinni azokban a mesékben, miszerint ilyen meg olyan híres labdarúgót igazoltunk. Aki 27 éves korára nem tudott karriert befutni Brazíliában, az majd nálunk csodát tesz? (Persze bár így lenne!)

Üdv:SZEVI

Előzmény: Oborzil (2439)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2441
Nem vicc, ősszel még idegbecsípődésről lehetett hallani, most meg hogy valami gyulladás van a szervezetében, de nem tudják, mitől.
Jár orvoshoz, de tudod hogy van, az orvostudomány még gyermekcipőben jár, tán valami csodadoktort, vagy csontkovácsot kéne próbálni.

Az orvosok tudásáról egyébként a Győző is tudna szépeket mesélni.

Előzmény: The Evil (2440)
The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2440
Titokzatos betegség? 4 hónapja nem jönnek rá? Ez vicc? Orvoshoz ugye azért elküldték már?
Előzmény: Oborzil (2439)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2439
Nincsenek kérdőjelek, a jobboldali védő posztjára nyugodtan beírhatod szcs-t, meg Kovácsot sem azért csalogatták ide, hogy ne játszassák.
Ma nyilatkozott a mester, csak kerülgette a forró kását a jobbhátvéddel kapcsolatban, hogy Kiskapusi el van tiltva, Hompoth meg sérült, de nem merte kimondani Szalai nevét, mert tudja, hogy méhkasba nyúlna vele, főleg így az ankét előtt pár nappal.
Lévainak titokzatos betegsége van már november óta, nem igazán tudják mi a baja, ő biztos, hogy nem játszik mostanában.

Ami a csatárkínálat szűkösségét illeti, ott van még Zombori és Fodor is szükség esetére és a juniorcsapatban ismerek egy bizonyos Gyurováthot, akiről biztosan tudom, hogy Csehinél semmivel sem gyengébb.

Előzmény: fcf (2438)
fcf Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2438
Akkor remélem valahogy igy kezdünk jövő vasárnap:
Milinte
?(Lévai?),Balassa,Vilotics
Usvat,KovácsA(Fodor?),TóthB,Zombori,Németh
Földes,Csernyijenko(Leo?,Rob?)
Előzmény: fcf (2437)
fcf Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2437
Muszáj,hogy legalább Leo jó legyen,mert igy Csehi sérülése miatt csak 3 bevethető csatárunk van,Földes,Csernyijenko és Rob,de ez utóbbi formája is hagy kivetni valót a hirek szerint...
Előzmény: The Evil (2430)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2436
Á, én aztán semmi ilyet nem feltételezek, különben is rostas és sporttárs is világosan megmondták, hogy nem is ismerik egymást.

Bár a minap a Hajrá Olaj! topicban is gyanús dolgokat vettem észre, de ez csak rosszindulatú képzelődés, meg különben sincs semmi közöm hozzá.

Előzmény: The Evil (2434)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2435
Most nyilatkozik a helyi tv stúdiójában Csernienko és Szigli-vajda, utóbbitól megtudhattuk, Arszovicsot azért nem tartották meg, mert nincs rá lehetőség, hogy fél évet várjanak arra, hogy a játékos be tudjon kerülni a kezdőcsapatba, de majd nyáron visszatérnek a dologra.

Ez aztán az előrelátó és hosszútávú csapatépítés!

Most meg azt mondja, "a négy környékén kell végeznie a csapatnak".

The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2434
Obo csak nem feltételezed hogy ő Somos lenne? Hiszen megmondta világosan :)))
Előzmény: Oborzil (2432)
The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2433
Úgy látszik rostas járatja a tévéújságot :)))
Előzmény: Oborzil (2432)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2432
Ezt a jégkorong-topicban találtam, de nem bírtam ki, hogy ne kopizzam ide. :)

rostas válasz erre | adatok | e-mail 2001-02-23 09:45:31 (502)

Szombaton késő este hokimagazin a Duna Tv-ben! Lesz egy Ocskay-Palkovics portré, Berényiről egy anyag, amiben megmutatja, milyen egy igazi kapuscucc, meg milyen abban és anélkül egy kapus /nagy különbség! :)))/, meg lesz szó az öregfiúkról is. Aki tudja, nézze!

extasee Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2431
HI All!

Febr 27 kedd 17-30 Videoton-Paks...

The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2430
Én egyáltalán nem vagyok belelkesedve a brazilok miatt. Honnan veszed? Annyit írtam, hogy a kételyeim ellenére azért örülök. Azért örülök és nem bánkódok, mert ha szarok akkor legfeljebb nem játszanak és akkor ugyanott vagyunk.
Előzmény: Oborzil (2429)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2429
Chip!
Akkor sürgősen szerezz be egy telefont az ellopott helyett, tegnap is felhívtalak volna különben, hogy jössz-e, ahogy Petdragot is én figyelmeztettem a meccsre. A pénteki újságban a hétvégi sportesemények között megbújt különben, hogy mikor lesz a meccs.

The Evil!
Az ötödik hely szerintem a minimum, bár sokmindentől függ, hogy meglesz-e, például hogy mennyi lehetőséget kap a védelemben kedvencünk a gólgyártásra. A brazilok miatt én nem vagyok annyira belelkesedve, mint te.

A következő edzőmeccs különben kedden 17 órakor lesz, az ellenfélre most nem emlékszem.

Előzmény: Chip-TFF (2427)
The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2428
Vajon mikor érkeznek a brazilok? Vasárnap meccs van!

Szerintetek hogyan fogunk szerepelni? Megtartjuk az 5. helyet?

Chip-TFF Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2427
Obo!

Az meg mind semmi! FMH szennylapban 1 kurva mukkot sem olvastam arrol, hogy mikor/hol lesz az edzomeccs! :( Amugy sajna elaludtam es ezert nem voltam... (Delutan 4-kor keltem fel) Fenebe, pedig igazan kivancsi lettem volna egy igazi belemenos Szacsa golra! :)))) vagy inkabb :((((

Előzmény: Oborzil (2426)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2426
Nem a Sport hülye, hanem aki tudósítja.
Ahogy a www.nb1.hu sem hülye, hogy nem jól írta a mai meccs eredményét és a cseréket, csak a tudósítót tudósították rosszul, mivel Horog már a féidőben elhagyta a helyszínt.
És ilyen faszik markolnak fel nagy lóvékat a semmiért, csak azon csodálkozom, hogy nem bírta elintézni, hogy kiküldjék Brazíliába. Tán neki is fizetnie kellett volna a repülőjegyet.
Nem csodálom, hogy szegény Csaszi és Győző, miért tanakodott annyit ma, hogy kit is bízzanak meg azzal, hogy megjelentesse az ankét időpontját, sem Horogra, sem Matókra nem merik már rábízni, mert mindegyik rendszeresen téved egy-két napot, vagy órát az időpontot illetően.
The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2425
Kapus nem kell, az Árpi itt volt már a Csank előtt is.
Tényleg, olyanokat írtak hogy 2005-ig miénk az Arsovic, nem???? Vagy csak a Sport a hülye?
Előzmény: Oborzil (2424)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2424
Most akkor minek örülsz akkor?
Hogy minek brazil, azt nem lehet tudni, talán azért, hogy kiszorítsa azt a pár játékost a csapatból, akik még mutatóban maradtak Csank csapatából, Milintét, Zomborit és Némethet.
Mindenképpen baloldali középpályást akartak, az nem sikerült, de a támadó középpályás, Zombori utóda megvan, még egy kapus kell és elmondhatják, hogy Csongrádi építette a csapatot.

Ez a Viniczai valami pénzeszsák vállalkozó, ő vette meg a Némethtől a gszar focisulit is, most meg hallom, felajánlotta, hogy kifizeti a nemzeti emlékhely botrányosan ronda tetőszerkezetének az elbontását.

Előzmény: The Evil (2421)
fcf Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2423
Én azthittem Arsovics már végleg a miénk,gondolom túl drága,bár hosszútávú befektetésnek jó lett volna.
Még egy hir a NS-ből:"Csütörtökön 18 órakor a Városházán szurkolói ankétot tartanak. "
Előzmény: The Evil (2420)
The Evil Creative Commons License 2001.02.25 0 0 2422
Brazil khmmm... szakértőm szerint -akit AttiVidi mester is jól ismer- szerint olyan név hogy "Jurinho" nem létezik, szóval az NS elírhatott valamit. Szóval új játékosunk JUNINHO, "hacsak az anyja nem volt olyan őrült hogy olyen förtelmes nevet adjon a fiának mint a Jurinho". A Juninho név a Junior becézett alakja.
A Leo becenevű másik srác normális neve meg minden bizonnyal Leonardo.

Egész jól igazoltunk, Leonardo és Juninho :)))) Kár hogy nem a Milan ill. a Vasco da Gama játékosairól van szó.

The Evil Creative Commons License 2001.02.24 0 0 2421
Amúgy ki ez a V.T.? Mondjuk biztos jó neki tárgyalgatni Rióban. Érdekes egybeesés hogy épp most kezdődik a karnevál, azaz teljesen megáll az élet. Ő persze tárgyalni fog. Ugye ő is a "kosztpénzből" utazott?
Előzmény: The Evil (2420)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!