Keresés

Részletes keresés

zeuszka Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2480
Már bocsánat, hogy beleszólok, de ne nevezzük már középszerűnél is gyengébb játékosnak a Földest! Ezt úgy is mondom, hogy nem láttam a Paks meccset.
Előzmény: HGY (2476)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2479
Amire te gondolsz, az nem is szabadrúgás volt, mert úgy gurította elé valaki a bőrt. Hehe.
Én meg azt különben sem láttam, csak tv-ben, az meg nem számít.
Előzmény: The Evil (2478)
The Evil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2478
Én nagy szabadrúgásgólt utoljára SZALAI CSABÁTÓL láttam! De tényleg!!
HAHHAHHAHAHAH
Előzmény: Oborzil (2477)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2477
Jól van na, maraggy mán. 8-0 az 8-0, még ha 15 is lehetett volna.
Ez a Kovács meg akkora gólt rúgott szabadrúgásból, ami még Hässlernek is becsületére vált volna.
Utoljára attól a szomszéd szektorban lévő illetőtől láttam hasonlót Vidi-mezben, valami Csucsánszky, vagy hogy is hívták.
Előzmény: HGY (2476)
HGY Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2476
Gyerekek!

Ez katasztrófa! Ha a Szacsa pályáre lép drága csapatunk mezében még egy alkalommal, akkor komolyan mondom rosszul leszek. Még egy ilyen tudatlan, de öntelt játékost nem láttam. A mai meccsen végig csak vihogott hátul, abszolut nulla volt a teljesítménye. És még őt kell néznie, ennek az így is már agyonkínzott szurkolónak? Csongrádi egy szadista a vidistákkal! Úgy örülnék, ha végre lenne önkritikájuk és lelépnének a színről. Egyébként iszonyú, hogy mennyi középszerű játékosunk van. Nincs sok reményem a tavaszi jó szereplést illetően, de majd csütörtökön hallhatjuk, hogy minden milyen kurva jó volt a felkészülés alatt, milyen ladbazsonglőröket igazoltunk, meg micsoda edzőnk van. Most nem azért mondom, de a következő játékosok közül ki jelent igazi erősítést? Szalai Cs, Földes, Usvat, Rob, Csernijenko, Kovács A, Csehi. Hol van itt a tudatos csapatépítés? Kikkel? Középszerűnél is gyengébb játékosokkal?
Bocs! Nagyon bosszús vagyok!
Ankét a Városháza I. emeleti dísztermében 18 órakor csütörtökön.
Üdv:SZEVI

Előzmény: Oborzil (2475)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2475
Most lett vége a Paks elleni edzőmeccsnek, az eredmény a szokásos lett, azaz 8-0 (3-0).
Most is rengeteg ordító helyzetet hagytunk ki, szinte már tradikomikus jelenetek játszódtak le az ellenfél kapuja előtt, negyedórával a vége előtt még 3-0 volt, aztán kétpercenként jöttek a gólok.
Csabi kezdő volt, bár a félidőben Kiskapusi jött be helyette. Egyszerűen nem tudott hibázni, mondhatni tanári módon játszott, kis szépséghiba, hogy nem is volt szükség rá, hogy játékba avatkozzon, mert az ellenfél nem jött át a félpályán. Emberünk összes labdaérintése annyi volt, hogy háromszor mellre vette a labdát és a hozzá legközelebb álló emberhez passzolta, ennek ellenére szemmel láthatóan dagadt az önbizalomtól.

Góllövők: Földes (3), Zombori(2,egyet 11-esből) Kovács, Balassa, + 1 öngól.

extasee Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2474
Halihooo!

Most jöttem a meccsröl...
Videoton -Paks 8-0

Eddig részleges amnéziám volt de most eszembe jutozz ,hogy mily jó csatárunk is van Földes személyében...Nagyon utálta a Paks egyes számú kapusát...
Hát amit lehetett azt belelötte a kapusba-6db 100% os helyzetet- de a holnapi hirlap majd szuperlativuszokban fog róla beszélni ,hiszen ha jól emléxem a 88.perc után kétszer betelált két méterröl az üres kapuba...
Na mindegy ...röviden ennyi...bye...

Parmi Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2473
Volt "szerencsém" nekem is olvasni azt a néhány sort. Csupán egy dolgot felejtettek el odaírni a szöveg mellé: fizetett hírdetést olvastak.... (egyébként ezen sem lepődnék meg, ugyanis Magyarországon virágzik ez a műfaj is...)

De most komolyan, ez iszonyatosan röhejes, hogy már az első meccs előtt megmagyarázzák, hogy miért is fog játszani a bajuszos kedvence! Még a végén elhiszi az álszent, naiv, vak újságolvasó, hogy ez a töketlen a télen milyen jó játékos lett, a brazil levegő kihozta belőle a latens tudást!

Ankét csütörtökön 18.00-kor a Városháza dísztermében!!! Előtt két órával (16.00-kor) RBD találkozó a törzshelyünkön!

Előzmény: Matu (2469)
isz-akos Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2472
Szevasztok!
Mikor lesz pontosan az ankét? hánykor? hol? hogy jutok oda? Kik jönnek?;-)
thx és ott találkozunk...
Jahh és Sporttárs!
Szerintem Te is megnyithatod az Albacomp topicot de én egyenlőre nem tudom eldönteni hogy melyik is az igazi arcuk? Itthon már mindenkit elvernek 20-30-40 ponttal idegenbe meg kikapnak 6-7-8 ponttal...
Amugy holnap szerintem kikapnak 20 ponttal a Falcotól (NE LEGYEN IGAZAM) de ugye ez minket már nem érint?:)
VDTN Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2471
Szerintem is. Ha igazi szpomzor és van lóvéja, akkor utazzon magánúton karneválozni és ne egy futballcsapat ürügyén csorgadozzon a nyála a brazil lányokon. Ezzel degradálja a csapatot és hülyének nézi szurkolókat. Ez még akkor is igaz, ha a mostani útja saját zsebből megy, bár ebben sem vagyok biztos.
Előzmény: The Evil (2470)
The Evil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2470
Tényleg? Mára kiderült? Nahát! Érdekes én egyből rájöttem, pár hozzászólással lentebb. Úristen, ez tragédia.
Előzmény: VDTN (2467)
Matu Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2469
Sziasztok FANatikusok!

Én is éppen ebben a pillanatban olvastam a "jó hírt" miszerint kedvencünk példás munkát végzett a felkészülés alatt, így mindenképpen (!!!) kezdőként számítanak rá. Nonszensz. Egy kétballábas "gólképes" hátvéd, akinek a megye II-ben sem lenne szabad focizgatnia ott balfaszkodik kedvenc csapatunkban. Elmennek a náthás picsába de egytől egyig!!! Nem bizonyított eleget Kiskapusi? Persze most kapóra jött az eltiltása, mert meg lehet magyarázni balfaszka kezdőbe kerülését. Na jó, nem morgok tovább, de elképesztő pipa vagyok!!!

VDTN Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2467
A mai FMH-ból kiderült, hogy rájött a Rió-ban tárgyaló Viniczai, hogy most van ott a karnevál és így nehéz lesz érdemleges tárgyalásokat lebonyolítani braziljaink ügyében. Így most már homlokegyenest mást írogat a Horog mint tegnap, vagyis tuti, hogy a rajtra nem érkeznek meg az új szerzemények.
Remélem azért kibírja valahogy a tisztelt küldöttség a karnevál végéig, mert hát a jófene se tudta, hogy ez ott pont most van ugye...

Ma edzőmeccs a Paks ellen 17:30-kor.

Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2466
Jah, a vajdától, alighanem.
Végülis a negyedik helyre minden esélyünk megvan, de a harmadikra szinte semmi.
Előzmény: The Evil (2465)
The Evil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2465
"Szeretnénk a táblázat első harmadában végezni, a nemzetközi szereplés azonban jelenleg egy kicsit merész elképzelésnek tűnik."
Na kitől idéztem? ;)
The Evil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2464
Na jó, de azért inkább a Videoton ismert, mint Fehérvár!
Előzmény: Oborzil (2463)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2463
Ők még pont beleférnek a nemigen kategóriába, ezért nem írtam egyáltalán nemet.
Előzmény: The Evil (2462)
The Evil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2462
És a "Videoton 1990" olasz futsalcsapat? :)
Előzmény: Oborzil (2461)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2461
Azt azért ne nagyon hidd, hogy ismerik a csapat nevét Európában, én még senkivel nem találkozam legalábbis akinek mondott volna a Videoton név valamit.
Illetve azok ismerik, akiket kivertünk a kupából annak idején, más nemigen.
Előzmény: The Evil (2460)
The Evil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2460
Na jó de itt a VIDEOTON a fontos, ezt a nevet ismerik Európában, nem a Fehérvárt... Írtam nekik ha bármire szükségük van, segítek, ha nem bogarásznak akkor majd elküldöm. Aztán vagy hiszik, vagy nem :)
Előzmény: Oborzil (2459)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2459
Aha, de végülis a csapat nevében nem sokat tévedtek, csak nem a V, hanem az F betű jelentését írták ki.
Szerintem biztos, ami biztos, a kupamérleget is el kéne nekik küldeni, én nem bízom abban, hogy 1974-ig visszamenőleg most majd átbogarásznak mindent emiatt.
Előzmény: The Evil (2458)
The Evil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2458
Hát... csapatunk ilyen néven szerepelt: "VFC Fehérvár" huhh... Nem volt ott a hivatalos honlap címe + az email... a stadion neve "Söstöi" volt... ezeket már kijavították. Plusz javasoltam nekik hogy nézzenek utána a Vidi kupaszerepléseinek is...
Előzmény: Oborzil (2457)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2457
Ja az edzőt nem, mert csak holnap lesz változtatás, mint látom.
Akkor mit?
Előzmény: Oborzil (2456)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.27 0 0 2456
Dear Iván!

Nem valami informatív az UEFA lapja a csapatunkkal kapcsolatban, meg az sem derült ki számomra, hogy mit javítottak ki a te leveled nyomán. Tán az edző nevét?

Előzmény: The Evil (2454)
Oborzil Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2455
sporttárs!

Bevallom, én ebben a bajnoksában egyetlen kosármeccsen sem voltam még, az általam látott két tv-s meccs meg nem is hozta meg hozzá a kedvemet, hogy kimenjek, így sok mindent nem is nagyon tudnék ahhoz hozzászólni.
Ez a csapat már csak a nevében az, ami a tavalyi volt, számomra idegen és nem is csupa szimpatikus emberből áll. Nem nagyon tudok velük mit kezdeni.

A rostas témával meg senki nem foglalkozna már régen, ha nem tagadta volna, ami elég egyértelműnek tűnik. Igazából nem is értem mi a titkolódzás oka, mégha mondjuk Szalai Csaba írogatna ide álnéven, neki lehetne oka, hogy megőrizze inkognitóját, de ha rostas az, akinek tűnik, akkor ennek semmi okát nem látom, nem közellenségről van szó.

Előzmény: Törölt nick (2451)
The Evil Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2454
http://www.uefa.com/uefa/structure/clubs/index.asp?ClubId=52288

1 fokkal már jobb így, de még mindig nem az igazi. Ja, és le a kalappal az uefa.com előtt, nem ülnek tétlenül a seggükön mint a vidi.hu... Öööööö...de hisz az én vagyok! heheheh

The Evil Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2453
A következő emailt kaptam az UEFA.com-tól:

"Dear Iván

Many thanks for your mail, and apologies for the errors written about Videoton. We have corrected them, and they should appear on the site tomorrow.

Best regards
UEFA Internet"

Jóóóóóó érzés hogy ma is tettem valamit a Vidiért!!!!! :)

Oborzil Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2452
Esküszöm, én kinyomtatnám a gyűjteményt, ha nem lennék biztos benne, hogy emberünket hat lóval sem lehetne odavonszolni az ankétra, így aztán úgysem lehetne neki átadni a művet, fölösleges munka lenne vesződni vele.
Előzmény: Parmi (2450)
Parmi Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2450
Most, az ankét előtt néhány nappal, és az elmúlt heti hozzászólások között csemegézve eszembe jutott a kvalifikációs bajnokság előtti összejövetel, amikor is létrejött a "nagy találkozás" szacsával, aki megkapta a "Szalai Forever Fan Club" füzetecskéjét. Az biztos, hogy nem kis munka lenne kiegészíteni azt a jegyzetet...! Azért akkor jó volt látni, hogy a DK szacsával kapcsolatos hozzászólásait olvasva, hogyan vörösödik a feje gólképes hátvédünknek, illetve a játékostársaknak is szereztünk néhány kellemes percet - a mosolyokból ez derült ki...)))

Fcf csütörtökön mik a terveid a délutáni órákban?

Oborzil Creative Commons License 2001.02.26 0 0 2449
NEEEEM!

Ne bizonyítson, már bizonyított eleget!
Amikor majd megint miatta gyakoroljuk a középkezdést, akkor is ennyire megértő leszel?
Akkor sem tűrjük meg és lekaiabáljuk a pályáról, ha kell, a Csongrádival együtt üldözzük el a csapat közeléből, ha máshogy nem megy!!!

Előzmény: vdk (2447)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!