Keresés

Részletes keresés

tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.10 0 0 570
Ja, pedig már rám lett szólva, de akkor sem bírom megállni! :-))) Szóval én megértem, hogy akár fáradtak is lehetnek, vagy valóban csak ilyen bénán képesek kommunikálni az emberekkel, de talán tényleg azt a pár lelkes fanatikust kéne a legnagyobb becsben tartani, akik hozzám hasonlóan tudják, hogy kis hazánk legnagyszerűbb partyzenekara a Neo...
Előzmény: ChrisH (567)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.10 0 0 569
Igazán megtisztelő, én köszönöm, ha megteszed! És lesznek fényképek is... :-)))
Előzmény: ChrisH (566)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.10 0 0 568
terbegrrr:ez a beszámoló nagyon jó volt! én csípem a stílusodat...

nem tudom milkacsokiék mit követtek el megint és ki ellen de tökéletesen rájuk vall a általad leírt viselkedés...

a lényeg, hogy jót fogunk ugrálni hétvégén a sportszigeten,nem? másfélre is jöttök,ugyi?

Előzmény: tejbegrrr (565)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.10 0 0 567
Most jutott az eszembe, hogy addig jó, amíg nem a hivatalos honlapot csinálom, mert így lehet őszintén, szívből jövően fikázni.
Ha szükséges. :) (időnként kell)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.10 0 0 566
Szeretném megjelentetni a beszámolódat a neo.disp.hu-n, lehet?
Előzmény: tejbegrrr (565)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.10 0 0 565
Akkor íme:

Aba ugyan annyira nincs messze, viszont igencsak kicsi, és igencsak falu… Azért jól indult az este, mert a Fehérvárról odatartó buszon a Juventus (!) rádió kívánságműsora szólt, és a kb. negyedórás út alatt elhangzó kb. három szám egyike az Aiiaiiiyo volt, amin aztán jól el is lehetett tréfálkozni ( Vazze, elkezdődött a koncert, meg partybusz, stroboszkóppal és tükörgömbbel, ilyenek ). Kis séta ( nem fért a helyszínhez a jármű a rengeteg útszéli kocsitól), és már ott is voltunk, hogy némi indiai tánc és a piros dossziéből felolvasott értő kiskosztümös kommentár után színpadra lépjen a Heaven Street Seven, akikből érzésem szerint még ingyen is elég heti egy alkalom, a keddi Corvin köz után ezt a fellépést a fűben üldögélve kísértem figyelemmel, korrekt Best ofot nyomtak, ennek persze a közönség jórészt igencsak örült, aminek én is igazán, az az új szám volt, címe Dél-Amerika, és így elsőre leginkább a Ne nézzen úgy rámra hajaz, legalábbis ami a szövegvilágát illeti, biztosan. Japán pedig egyre jobban rappel! :-))) A Quimby nem bírt eljönni, helyettük Pál utcai fiúk voltak, ami számomra nem túl jó csere, úgyhogy addig elléptem körülnézni, ez az Aba tisztára olyan, mint a Sziget kicsiben, információs pult a bejárathoz közel, kisszinpadok, sörsátor, árusok ( jóval több bóvlival ) és kajáldák és por, por, por… ( A környék legjobb diszkója és a vidámpark felé eső részen azért be kell vallanom, kicsit már féltem… :-)))) Amúgy a Partysátor nevű helyszín is onnan származik, az egyik nagyon kedves, viszont nem is annyira új ismerős szerint ez a kb. 2x2 méteres belterületű katonai tákolmány volt a Pall Mall előtt az elektronikus tánczenei helyszín a Hajógyárin, és attól tartok, hogy ebben igaza lehet… Úgyhogy tkp. kész szerencse, hogy a Neo bevárta, amíg a PUF végzett ( egy nagy sikerű koncert után, ami persze nem véletlen, Anikónak isteni hangja van, és jók a számaik is, nekem annyira mégse jön be valamiért a dolog ) és a színpadot választották inkább, ugyan viszonylag kevesebben maradtak, de a sátor előtt azért mégiscsak nehézkesen fértünk volna el… És persze állat volt megint! A mostanában jól bevált műsort játszották a Love Songtól a Mozduljig, a szokott magas színvonalon ( kicsit lehetett volna több Perpetuum Stabile… ) és most Krisztián is nagyon jó volt, laza és vicces, pedig amennyi port nyelt a két koncert alatt szerencsétlen, akár rossz is lehetett volna, persze ha belegondolok, hogy borból mennyit nyelt… :-))) Volt ott minden, duma és mozgás, állandó szövegtévesztés és majdnem-leesés a színpadról, szóval ő se hagyott minket unatkozni, ha ez egyáltalán eszünkbe juthatott volna, és persze egyáltalán nem… Ráadásul ott voltak a legigazibb partyarcok ( snoopys táska rulez! ), akik mindenhol, és akiknek ezúton üzenem, hogy imádom őket! :-))) Szóval konci tízből tíz, amúgy viszont eluralkodott a fiatalokon a gimnáziumi osztálykirándulás-életérzés, úgyhogy Kovács fiam, hozza ki az ellenőrzőjét, a lézert meg, amivel a szemembe méltózatott villogni, határozatlan időre elkobzom, Szűcs, maga feküdjön le és igyekezzen kijózanodni, Milkovics és Moldvai viszont küldjék be a szüleiket, nagyon gyatrán állnak emberségből és figyelmességből ( de beszélhetnénk még a rajongók felé mutatott alázatról is… És nem rólam van szó ezúttal! ), szóval azt gondolom, hogy az az uszkve tíz fizető néző, akit most már rendszeresen és nagy megbízhatósággal képesek becsábítani egy-egy pesti vagy Pest környéki koncertjükre, szóval ez a tucatnyi megszállott még nem ok az orrok ilyen mértékű fennhordására, arra meg pláne nem, hogy épp velük bánjanak úgy, ahogy azt ez alkalommal is tették, Moldvainak talán még elnézem a dolgot a távozáskor bemutatott, kocsiból való bágyadt kiintegetésért, de ez még korántsem biztos! ( És még egyszer mondom, nem rólam van szó, csak ismét előtört belőlem a Grál-lovag, amúgy meg rosszul viselem, ha olyanokat bántanak meg, akiket félig ismeretlenül is kedvelek. ) A konci – még egyszer mondom – fenomenális volt! Utána üldögélés, kicsi tánc az első buszig, nekem még befigyelt a sörsátorban hangicsáló, minden bizonnyal Amatőr Báj néven méltán népszerű zenekar produkciójának utolsó negyedórája ( Micimackó, Knockin’ On Heaven’s Door, Az első villamos, Lökd ide a sört ), mint sokat látott sznobnak, őszinte örömöt okoztott nekem az egyszerű néplélek eme mélyen őszinte megnyilvánulásának közvetlen megtapasztalása, és a lagzimon ( ha lesz nekem olyan valaha is ) tuti, hogy ők játszanak! :-))) Még egy fél szó a hazaútról: közvetlenül indulás után, amikor éneklő búzamezők és kapatos honfitársak által körülölelve botladoztunk a buszmegálló felé – az színtiszta Mezőtúr-feeling volt! És megkerült a szép szürke cipőm, amit a Tabán óta nem láttam! :-))) Kérdés?

Amúgy lement a Volt-fesztiválos beszámoló az m1-en ( majd odadom videón – A. és Á. benne voltak! :-)))), szeretném felhívni a mélyen tisztelt operatőr figyelmét, hogy az már tíz éve sem volt olyan nagyon eredeti ötlet, hogy a Neohoz hasonló zenékre hisztérikusan ki-bezoomoltatjuk a kamerát, viszont így rohadtul nem látni semmit, ráadásul Papuból se, úgyhogy ezt kéretik abbahagyni! Köszönöm!

nitta: megálmodtam, hogy sikerülni fog, úgyhogy semmi para! Voltak valami pizzák is, de ezt már én se értem... :-)))

Nem lettem egy kicsit hosszú? De! :-)))

tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.10 0 0 564
Én - úgyis mint lelkes topiktárs - Abán voltam, azóta meg alszom, de majd este jól megírom az egészet, meg hosszan, intim részletekkel, a szokásos pletykaklub modorban, úgyhogy azt hiszem, nálam nem érheti szó a ház elejét... :-))) Drukk meg persze... :-)))
Előzmény: nitta (562)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.10 0 0 563
nitta:teljesen átérzem a problémád és nagyon drukkolok! Én meg a csütörtöki büntetőeljárás szigorlattól parázok, a törvényt teljesen be kell seggelni, iszonyat kemény! Ja, és jövő utáni héten hétfőn, csütörtökön és pénteken tessék nekem drukkolni! :-)
A sportszigetet azért nem hagyom ki én sem, ha nem találjátok liquidet, majd én odaviszem hozzátok!
Pussz!
Előzmény: nitta (562)
nitta Creative Commons License 2001.06.10 0 0 562
hová lett a sok lelkes topictárs? hát csak én szeretem már a Neot?:)))))

liquid: a balra a 2. üvegajtót hanyagoljuk, 1ébként felőlem rendben van a dolog:) már persze csak akkor, ha a Másfél mondjuk nem 4kor kezd, mert azon bizony ott a helyem.

grrr: bocs az előbbi 2r-ért, nem vettem észre.

és zárszóként egy kedves felszólítás: mindenki nagyon drukkoljon nekem , mert holnap ókortörténeti-szigorlatom van, aminek már a neve is rémísztő!

liquid Creative Commons License 2001.06.08 0 0 561
nita=nitta. Bocsi. :)
Ja és mondjuk 1/4 5-kor (hiszen 5-kor már HS7 lesz)
Előzmény: liquid (560)
liquid Creative Commons License 2001.06.08 0 0 560
És milyen a remix? Amúgy mivel van gond, a szegfűvel vagy a Magyar Konyhával? Az egésszel... :)))))) Megbeszélhetünk (nitának és a többieknek is szól) pl. egy ilyet, hogy: A Népstadion metróállomás metrókijáratánál (ami a Népstadion felé megy), balra a második üvegajtó előtt. :))))))
Előzmény: tejbegrrr (558)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.08 0 0 559
Az 555-öt én akartam volna magamnak, erre pont abban a hozzászólásban vagyok leszólva, ráadásul csak 2 r-rel... :-))) Különben meg igazán nem rossz arány, hogy a kép négy főszereplőjéből most már hármat nagy biztonsággal felismerek! :-)))
Előzmény: nitta (556)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.08 0 0 558
Igen, ahogy ezt már számtalanszor említettem volt, remixet csináltak a Hollywoodoonak, de tényleg csak gyűjtőknek lehet érdekes szvsz... Amúgy mivel van gond, a szegfűvel vagy a Magyar Konyhával? :-)))
Előzmény: liquid (553)
liquid Creative Commons License 2001.06.08 0 0 557
:)))
Előzmény: nitta (556)
nitta Creative Commons License 2001.06.08 0 0 556
na, majd én jól megszakértem azt a képet és felismerlek Sportszigeten, mert úgy érzem grr nincs formában:)))
Előzmény: liquid (553)
liquid Creative Commons License 2001.06.08 0 0 555
Kössz. :)
A telefonszámmal csak viccelődtem. :)))))
Előzmény: MarK (554)
MarK Creative Commons License 2001.06.08 0 0 554
Hm, adjak egy telefonszámot? :)))
Jujj, a bördéjt elfelejtettem (ha visszajöttem volna még tegnap erre a topicra...), mindenesetre utólag is minden jót kívánok + amit magadnak is kívánnál! :))
Előzmény: liquid (546)
liquid Creative Commons License 2001.06.08 0 0 553
Köszönöm a jókivánságokat. :)
tejbegrrr: Mit akarsz a Hollywoodoo-val? Valami remixet csináltak, vagy mit? Ha igen érdekel. Ja és azért kössz. :) A találkozót meg pontositjuk, de ha tényleg így állsz oda a találkozóhelyre, akkor megint nem futunk össze (hehe)... :)))))))))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.07 0 0 552
Kis vigasz a szükséget szenvedőnek: most már Vecsés is város... :-)))
Előzmény: nitta (548)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.07 0 0 551
Fogadok, most az jön, hogy szerepelsz a klipben, de minket nem ilyen könnyű átejteni, tesó! :-)))
Előzmény: tzuiop (536)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.07 0 0 550
Pedig az EFOTT-on is utolsó napon lesznek:

2001. JÚLIUS 21. SZOMBAT

Börzsöny színpad
23.00 HEAVEN STREET SEVEN
01.00 NEO
03.00 PÁL UTCAI FIÚK

Ráadásul ezzel egyidőben: REPUBLIC zenekar koncertje (közreműködnek a Juventutis szimfónikusok)... :-)))
Mondjuk ha tényleg két órát játszanak, hát én nem bánom a kismadarat... :-)))
Amúgy a pontos idő és hely: július 18-19-20-21 és Verőce-Kismaros, további részletek itt!

Előzmény: MarK (539)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.07 0 0 549
Akkor viszont több fénykép forog közkézen, mert én mintha azt a srácot láttam volna a Corvin közben, akit a fotón... Lehet, hogy tényleg disp lenne az? Mindenesetre a Sportszigeten szegfűt tűzök a gomblyukamba, és egy Magyar Konyhával integetek, hogy biztosan megtalálj... A Mozdulj viszont nincsen meg, Hollywoodoo? :-)))
Előzmény: liquid (535)
nitta Creative Commons License 2001.06.07 0 0 548
most olvasom csak, hogy ma liquid-szülinap van, hát akkor: nagyon boldog születésnapot!

teljesen lelkibeteg vagyok, Neo koncertet akarok, de most rögtön!!! és nem akarok tanulni!!! a legkiábrándítóbb az, hogy pontosan tudom, hogy ezek azok a dolgok amikre jelen pillanatban esélyem sincs:(

depeche babee Creative Commons License 2001.06.07 0 0 547
Sziasztok!
Visszajöttem!
liquid:boldog születésnapot!isten éltessen sokáig, füled érjen bokáig!

Roberto:neked meg nagyon boldog névnapot kívánok és a holnapi koncerthez sok sikert
(remélem olvasod)

Puszó mindenkinek!

liquid Creative Commons License 2001.06.07 0 0 546
khmm. Akkor intézkedek... (telefont felkapom, de ácsi, nincs NEO-s telefonszámom amit felhívhatnék, úgyhogy kagyló vissza...) :))))))))))
Bocs ha egy kicsit szórakozott vagyok, de hát mit csináljak mást eme "jeles" napon. :)))))))))
Előzmény: MarK (545)
MarK Creative Commons License 2001.06.07 0 0 545
Ha igazán a kedvemben akarnak járni, becsempészik az It Takes No Weed-be az origi verzió végi 2 perces részt! :)))
Előzmény: liquid (544)
liquid Creative Commons License 2001.06.07 0 0 544
Necsináldmár, pedig szerintem "miattad" szedték elő az 1999-et. :)))))))))
Előzmény: MarK (543)
MarK Creative Commons License 2001.06.07 0 0 543
liquid: hááát ennyiért én megint csak 1 (max. 2) napra megyek ki a Szigetre. Ha a zárónapon nem lesz más, ugrott a Neo... (A Szigettel kapcsolatban van egy rossz hírem, lásd DM topic mindjárt...)
nitta: minden relatív... Egy időben én is lelkes voltam... :)
tzuiop Creative Commons License 2001.06.07 0 0 542
Nem!
Előzmény: liquid (541)
liquid Creative Commons License 2001.06.07 0 0 541
Mark: Jó az, hidd el. Felteszi a koronát a sziget koncertjeinek listájára (úgy értem már amiket megnézel). :)))
Nitta: Ott a helyed. :)
tzuiop: A számot. A szöveg nem túl nehéz (hehe). :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!