Én csak Kelónál vettem észre, bár Öcsi már 9 éve volt picicica. Viszont a kiskutyáknál soha nem volt ilyen látványos. Ők is nőttek de nem ennyire látványosan.:O)
Igen Tibbe, Vivi és Jokeva eltalálta. A méretén kívül a szőre és valahogy az arca, a nézése lett nőiesebb, ha lehet ilyet mondani.:O) Egyébként egy örökmozgó.
Ha minden igaz 2 hét múlva új kiscicáról is mutatok képeket, holnap megyünk megnézni őket!:O)))))
Itt van ugyan abból az időből (2, 4 hónap) 1-1 kép, hátha így látványosabb!:O) Tudom a másodikon pici, de egyszerűen ezen kívül csak alvós van.:O)