Keresés

Részletes keresés

vivi.g Creative Commons License 2004.09.12 0 0 180
Cuki éppen megmenekült!
vivi.g Creative Commons License 2004.09.12 0 0 179
vivi.g Creative Commons License 2004.09.12 0 0 178

Cilike fogott egy gerlét és gyorsan el is fogyasztotta!

Cukinak csak a tollak jutottak!:)

vivi.g Creative Commons License 2004.09.12 0 0 177
Legújabb képek a cicáimról!
vivi.g Creative Commons License 2004.09.12 0 0 176
kutymantó Creative Commons License 2004.09.11 0 0 175
7 hetes sziámi cicák eladók! 1 fiú és egy lány vár még gazdára. Érdeklődni itt lehet: 30/307-5901
eMM Creative Commons License 2004.09.11 0 0 174
Emeletes macskaemelet 1emelet mégegy
vivi.g Creative Commons License 2004.09.11 0 0 173
simoo Creative Commons License 2004.09.10 0 0 172
vivi.g Creative Commons License 2004.09.10 0 0 171
Előzmény: simoo (169)
vivi.g Creative Commons License 2004.09.10 0 0 170
Előzmény: simoo (169)
simoo Creative Commons License 2004.09.10 0 0 169
vivi.g Creative Commons License 2004.09.09 0 0 168
vivi.g Creative Commons License 2004.09.08 0 0 167
Gyönyörü cica!:)
Előzmény: simoo (166)
simoo Creative Commons License 2004.09.08 0 0 166
simoo Creative Commons License 2004.09.08 0 0 165
enzo
Vavis Creative Commons License 2004.09.08 0 0 164

Én csak Kelónál vettem észre, bár Öcsi már 9 éve volt picicica. Viszont a kiskutyáknál soha nem volt ilyen látványos. Ők is nőttek de nem ennyire látványosan.:O)

Előzmény: Jokeva (163)
Jokeva Creative Commons License 2004.09.08 0 0 163
A mi kismacsekjeink is napról-napra változnak, komolyodnak, szinte szemmel láthatóan [legalábbis mi látjuk :)]
Vavis Creative Commons License 2004.09.08 0 0 162
A mostani az utolsó két képre vonatkozik!:O)
Előzmény: Vavis (161)
Vavis Creative Commons License 2004.09.08 0 0 161

Igen Tibbe, Vivi és Jokeva eltalálta. A méretén kívül a szőre és valahogy az arca, a nézése lett nőiesebb, ha lehet ilyet mondani.:O) Egyébként egy örökmozgó.

 

Ha minden igaz 2 hét múlva új kiscicáról is mutatok képeket, holnap megyünk megnézni őket!:O)))))

 

Itt van ugyan abból az időből (2, 4 hónap) 1-1 kép, hátha így látványosabb!:O) Tudom a másodikon pici, de egyszerűen ezen kívül csak alvós van.:O)

 

 

12

 

Ez is mostani

 

 

 

3
ziko3 Creative Commons License 2004.09.07 0 0 160
Bocs! Szia akart lenni.
Előzmény: Flacika (159)
Flacika Creative Commons License 2004.09.07 0 0 159
A Vavist értem. De ki az a Szai????? :)
Előzmény: ziko3 (158)
ziko3 Creative Commons License 2004.09.07 0 0 158
Szai Vavis Kis tünemény a cicus!! Olyan dögöznivalóóóóóó!!!
Előzmény: Vavis (153)
Jokeva Creative Commons License 2004.09.07 0 0 157
Bizony, és szemmel láthatóan érettebb az arckifejezése :)))
Előzmény: Vavis (153)
vivi.g Creative Commons License 2004.09.07 0 0 156

A bundája mérete megváltozott!:)

Nagyon aranyos!

Előzmény: Vavis (153)
Tibbe Creative Commons License 2004.09.07 0 0 155

Ha nem mondod....:-))

Olyan, mintha egyidőben készült volna a két kép:-)

Én meresztgetem a szemem, de nem sok változást látok!:-)))))))
Előzmény: Vavis (153)
vivi.g Creative Commons License 2004.09.07 0 0 154

Az én kutyám és cicám is idén születtek,csupán 1 hónapnyi külömbséggel!

A kutya 5 és fél hónapos ,a cica 4 és fél!

:)

Előzmény: Falka (149)
Vavis Creative Commons License 2004.09.07 0 0 153

2 hónaposan, 4 hónaposan. A póz maradt, Kleó változott :O)

 

 

21
vivi.g Creative Commons License 2004.09.07 0 0 152

lehet látni!

Nagggyon jó!:D

Előzmény: Jokeva (150)
Jokeva Creative Commons License 2004.09.07 0 0 151
Aham, katt a képre :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!