Keresés

Részletes keresés

The Evil Creative Commons License 2001.03.02 0 0 2526
Amúgy jelentem, hogy Obo ma kihajózott; remélem nem ül le túlságosan a topic, elvégre nyakunkon a bajnoki meccsek!
The Evil Creative Commons License 2001.03.02 0 0 2525
Parmikám valahova eltűntél az ankét után, miután jelentőségteljesen közölted velem, hogy "majd beszélünk". Ha egy hónap elteltével még mindig az emészt, hogy "nem a szemedbe, hanem különböző fórumokban" hümmögtem egyet Veled kapcsolatban, akkor erre értetlenül csak azt tudom reagálni, hogy valahogy nem volt kedvem kiruccani Budaörsre pusztán azért, hogy mikor ajtót nyitsz, közöljem Veled, hogy "Hmm."
A Tatabánya elleni Vidi-meccsen vasárnap mindenesetre megtalálsz, ha netán még mindig beszélnünk kellene ezzel, vagy bármi mással kapcsolatban. :)
The Evil Creative Commons License 2001.03.02 0 0 2524
Hát ezt nem tudom, de a Stadler-stadion fele biztosan nincs befedve, és ideiglenes fogda sem hiszem hogy van a lelátók alatt :)
Előzmény: VDTN (2521)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.02 0 0 2523
most hogy jobban megnéztem a képet felfedeztem magamat is:-)) Csak az a qrva kerités eltakarja isz-akos 3/4-ed részét:((
;-)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.02 0 0 2522
A stadion témához: A stadion átalakitása mellett az egyik salakos pálya helyén egy vadiúj műfüves pályát "építenek" A nyáron kicserélik a stadion gyepszönyegét valamint a körtéket is kicserélik a reflektorokben:-)
Volt egy érdekes kérdés hogy miért adjuk el az utánpotlás játékosokat mire az alpoli mester azt felelte hogy ök nem adnak el senkit csupán olyan játékosok távoztak akiket az apukájuk elvitt az mtk-hoz (lehetett érezni hogy qrva gunyosan a Disztl Laciról beszél...) Holott kapásból tudnék 4-5 olyan volt Vidi ifi játékost mondani akik itt kezdték (sokáig egy csapatban játszottam velük és tényleg tehetségesek) de most nincsenek itt ...és nem csak a 2 Disztl gyerekről van szó
Amugy tényleg semmi olyan nem hangzott el az ankéton amit már elötte nem tudtunk volna...
Más: Mai hirlapban 1 egész oldalon a Vidiről (és az ujvárosrol) lehet olvasni... van egy bazi nagy kép amin pár fanatikus szurkolo pacsizik a játékosokkal
Szóval ha jol láttam akkor a kép közepén Parmi feszit:-)) /gyanus volt nekem hogy annyit beszélt Parmi az ujságiro kollégával:-)))
VDTN Creative Commons License 2001.03.02 0 0 2521
Az ankétről származó hírek alapján mégiscsak megtalálják a módját a stadionépítésre szánt pénz lenyúlására... Felhívnám a tisztelt húsos fazék körül ülő urak figyelmét, hogy a B kategóriát kapott stadionok (pl.ZTE) kb. ugyanazt a fejlesztést akarják kikalkulálni a pénzükből ( székek, egy kis tető valahova), mint mi az A kategóriásból. Talán meg kellene kérdezni a Stadler urat ő mennyiből hozta ki a stadionját. Nem tudom elképzelni, hogy az Alföld közepén felépített vadonatúj stadionja többe került volna 1,5 milliárdnál.
extasee Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2520
Lehet ,hogy kicsit túlfogalmaztam magam...
Szóval nem jeleskedtem a kérdések feltevésében...
:o)
bye
Oborzil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2519
Miért, melyik voltál te, melyik kérdés feltevője?
Előzmény: extasee (2517)
Oborzil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2518
Túl sok nem derült ki róluk, a riói tarományi bajnokságban játszanak, vagy legalábbis az egyik, ez az ottani másodosztály, ami állítólag egy klasszissal jobb a magyar nb1-nél, tehát jó játékosokról van szó. Állítólag.
A mai újság szerint csak jövő hétfőn jönnek, de még az sem biztos, mert még nem is egyeztek meg velük teljesen, szóval sok a bizonytalanság.
Mivel a csapat már összeszokott, így még amúgy sem lehet őket csak úgy betennni majd, ahhoz is időre lesz majd szükség.
Az egyik jobboldali ék, a másik irányító, a harmadik meg balodali belső középpályás, szóval még három emberről van szó.
Előzmény: fcf (2516)
extasee Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2517
Hi All!

Elszomoritó...
Az utóbbi évtized legrövidebb és legunalmasabb ankétján vagyunk túl!
Lehet ,hogy csak a hely szelleme tette ,de gyakorlatilag semmi nagyon új nem derült ki...
Pozitivum:Kicserélik teljesen a gyepszönyeget és a klubháznak lesz földalatti szintje is!
6 emeletböl 1 a földalatt!
(Igy esetleg ha metróval érkezünk egyböl a stadionban tudunk kiszállni :o) )
---
A túloldal (a helyünk) marad a régiben!!!
A legrosszabb válik valóra...Végigrakják székekkel és kész ...egyenlöre???...ki tudja...
Befedve csak a nyugdijas rész lesz (kb7-8000)féröhellyel!Vipesek majd röhögnek rajtunk esöben-hóban!
A "Fás" alpolgármester biztositott minket ,hogy ott maradunk ahol voltunk...És egy késöbbi idöpontban tárgyalhatunk arról hogy a szektorban hogyan legyenek elhelyezve a székek!???!
Egy kérdést a "keménymag" is feltett...:
-Hol lesz a raktár az új épületben?
"Bükkösi" úr egy kijelentése derültséget okozott , miszerint az új létesitményben lesz ideiglenes-fogda! :o) Na azt nézzük meg elöször!
Csongi számomra egy új infóval szolgált...
A szálláshelyük Braziliában 100-120 km-re volt néhány mérközés helyszinétöl...
Minden más gyakorlatilag már ismert tény volt...
Mégegy kérdés volt miszerint mi lesz ,ha Milinte lesérül... Erre a kapusedzö biztositott minket ,hogy van még két kapusunk és még persze ott van Ö is!Tréfásak ezek az edzök...nem? :o)
"Tölgyesi" úr még közölte ,hogy mik a csapat gazdasági kilátásai...
Új játékosokat bemutatták...
HGY-nek volt néhány értelmes kérdése ,de a többiek idényeleji formában voltak a kérdések terén...köztük Én is ... :o)
Még egy pozitivuma volt az estének ,megnéztem a TAXI2 cimü filmet ,amit a Volán játékosai is megtekintettek és egy hosszabb tanga vs. karate akciót hangos tapssal jutalmaztak!!! :o)))
Hát nagyjából ennyi történt...
na jó éjt....

fcf Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2516
Kösz a beszámolót,én nagyon bizom Usvat hátvédi képességeiben,és rábeszélő erejében...
A brazilokról mondtak vmit?
Előzmény: Oborzil (2515)
Oborzil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2515
De volt, csak majdnem mindenki ott volt a topiclakók közül, aztán nem szóltunk itt semmit róla.
Nem volt botrány, mindenki tűrtőztette magát, csak Győző tett fel kissé provokatív kérdést Csatóhoz és Fodorhoz, hogy mintha kiszorulni látszanának a csapatból, mi a véleményük erről.
Ők persze 3 méterre Csongráditól nem mondhatták, amit gondoltak sajna.
Ott volt az összes játékos, Csabika is, végig röhögcsélt csak, oda sem figyelt, miről volt szó.
A stadionkérdésről is szó esett, valószínűleg az a változat valósul meg jövő májusig, aminek a képét betettem a topicba, mert Muszbekéknek nem tetszik a másik verzió.

A kezdőcsapatról is szó esett, hosszas bizonyítványmagyarázat után csak kibökte Csongrádi szcs nevét, de állítólag még lehetséges, hogy Usvat játszik jobbhátvédet, még "gondolkozik" rajta. Gáspár azért nem jön szóba, mert nem volt Brazíliában, persze Brazíliában meg azért nem volt, mert nem vitték ki.
Hirtelen ennyi.

Jah, Milinte Árpi kapott egy Vidi-medált, mint "az interneten megszavazott idény legjobb játékosa".

Előzmény: fcf (2514)
fcf Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2514
Hmm,nem ma volt az ankét?
vagy még mindig tartana?
Mind1,irjatok minél előbb.
zeuszka Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2513
Én pontosan erre gondoltam:
1983-84, 84-85, 85-86, 86-87, 88-89, 91-92, 92-93, meg a közelmúltból a kiesés. A kilencvenes évek közepe óta nem volt szezon, amit most elfogadnék (talán 96-97, de akkor a tavasz volt a jobb).
Előzmény: Oborzil (2512)
Oborzil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2512
Én meg sok olyanra is, amikor az első helyről, meg a dobogóról indultunk és 3-4 hellyel lejjebb kötöttünk ki a végén.
Mivel most magunkhoz képest viszonylag jól állunk, inkább ettől kell tartani.
Előzmény: isz-akos (2511)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2511
na neeee
én emlékszem olyan bajnoki szezonra (nem is egyre:( amikor összel utolso (16-ik) helyn álltunk és onnan jöttünk fel osztályzó helyig és maradtunk bennt épphogy...
Ugyhogy remélem idén is 3-4 hellyel elörébb végzunk mint ahogy összel befejeztuk:-))
Előzmény: zeuszka (2509)
The Evil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2510
Tényleg? Ezt nem gondolod komolyan?
Előzmény: zeuszka (2509)
zeuszka Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2509
Vannak hagyományaink, pl. tavasszal mindig szarabbak vagyunk, mint ősszel!
Előzmény: VDTN (2508)
VDTN Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2508
Oborzil: Szerintem amit írtál az nem érv, hisz a dicső időket viszont szép piros-kék szerelésben játszottuk végig, így azokhoz talán több babona fűződhetne, mint a kieséses szerelésekhez. Egyébként a világon mindenhol a hagyományokra építenek a focicsapatok esetében (is). Szinte már babonásan ragaszkodnak minden aprósághoz, ami a csapatukra jellemző. Most mond, mit szólnának a Barca szurkolói, ha hazai pályára fehér-kék szerelésben futna ki kedvenc csapatuk? Vagy a MU mondjuk sárga-kékben?
Szóval én ebben nagyon konzervatív vagyok és utálom az utóbbi évtized sóstói mezfesztiválját. Gyerekek, ne csináljunk már úgy, mintha nekünk nem lennének gyökereink és hagyományaink, a fenébe is!
Előzmény: Oborzil (2500)
The Evil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2507
Miért ez öröm?
Előzmény: Oborzil (2506)
Oborzil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2506
Nem is akartam tőled elvenni ezt az örömöt.
Előzmény: mash (2505)
mash Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2505
várhattál volna 3mp-et!!!
így lenyúltam a 2500-at, pedig isten láttya lelkem nem akartam
Előzmény: Oborzil (2503)
mash Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2504
2499
Előzmény: The Evil (2502)
Oborzil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2503
Attól még lehetsz bosnyák, a kettő nem zárja ki egymást.
Előzmény: mash (2501)
The Evil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2502
Leo? Csak nem a Kiss Pista próbálkozik megint álnéven? :)))))))))))

A 19 egyébként a Bány Tomi meze kéne hogy legyen :/

Előzmény: Oborzil (2500)
mash Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2501
Nem vagyok bosnyák, FRADISTA vagyok!!! :)))

minnyá 2500

Előzmény: extasee (2499)
Oborzil Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2500
Bár, az lenne a legnagyobb gond, hogy fehér mezben nyerjük a bajnokságot, engem nem vigasztalt a szép piros-kék a mez, amikor kiestünk, meg sorban játszottuk az osztályozót.
Ha hiszitek, ha nem, vagy öt éve jártam már meccsre, amikor először láttam a fiúkat piros-kék mezben, annyira természetes volt akkoriban az a kék-fekete csíkos inter-mezünk, hogy sok helyen az országban azt hitték, az a színünk, a Züllői úton odáig fajult a dolog, hogy kék-fekete zászlót húztak fel, ha ott játszottunk.
Különben sem hozott szerencsét ősszel a piros-kék, a fehérben sokkal eredményesebb volt a csapat, de még a narancssárgában is.
Jah, jut eszembe, ma (vagyis tegnap) hallottam, hogy a 10-est mezt elvették Sipekitől és Julinhonak adták, Leo meg a 19-es lesz.
extasee Creative Commons License 2001.03.01 0 0 2499
Az edzömeccsek a sostoi arénában voltak...
(ha a kérdés komoly )...Söt a Paksi elleni meccs villanyfényes volt...
Gondolom a vendégek hoztak magukkal néhány kW-ot...
:o)
Nemfontos ,de :Jut eszembe a mezfeliratokról ,szerintem nem volt a paksi játékosok neve feltüntetve a mezen...
Ha mégis akkor minden játékost PaksiSE-nek hivtak ;o)
bye
fcf Creative Commons License 2001.02.28 0 0 2498
ööö,tényleg,az edzőmeccseket hol játszottuk??
a Bregyóban vagy a MÁV-Előre pályán?
És bajnokikat mikortól fogják a MÁVElőrén rendezni?
Előzmény: VDTN (2493)
fcf Creative Commons License 2001.02.28 0 0 2497
Szerintem nem is jó ez a középszerű megfogalmazás,mert a külföldi összefoglalókat látva mindenki középszerű az nb1-ben,inkább úgymondanám,hogy Usvaték nem szürkébbek semmivel sem a többi pnb-s játékoshoz képest,vagy nem középszerűebbek náluk...
Előzmény: Törölt nick (2490)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!