Keresés

Részletes keresés

Szeretetláng Creative Commons License 2012.09.12 0 0 34

Érdekes, hogy amikor bevonjuk Jézust a beszélgetésbe, akkor lassan megváltozik minden

Persze az értelem érti, de az mindig egy rácsodálkozás, ahogyan láthatóan elkezdesz dolgozni

Nem mintha nem dolgoznál eleget, de a beszélgetés teszi lehetővé, hogy meglássuk a munkádat

És persze mindenki a maga nyelvén beszél, nincs abban bűn, ha aszerint beszélek, aki vagyok

Hát, tanulom a türelmedet

Jobb az, ha megszólalok, ha akarom, a csend békéjében

Hangosan beszélgetni Veled, mindenki előtt, az van, akinek jólesik, van akit kihív tetemre

Az biztos, ha megkérdezünk, akkor válaszolsz

Ha gúny volt az életemben Veled szemben, azt tudom, hogy az majd olyan lesz bennem, mint egy tőr, amit ki akarok húzni

Neked az akkor már nem fog fájni, hanem engem fog Feléd indítani

Aki még soha nem beszélgetett Veled, az nem tudhatja, hogy vagy

Ha viszont felvállalom, akkor megtudlak

De nem úgy tudlak meg, ahogyan az értelem elképzeli, mert nem úgy jössz, ahogyan várom

Az biztos, hogy úgy is jössz, ha éppen vidámságban és tréfálkozásban talállak

Ha nincs a kérdezésemben hátsó gondolat, mért ne jönnél vidám válaszban?

Mennyivel könnyebb úgy imádkozni, hogy van köztünk kapcsolat 

 

Paleokrites Creative Commons License 2012.09.11 0 0 33

Tehát mários megszabtad némileg az évi rendes díjat.....? :)

Előzmény: nazuna (32)
nazuna Creative Commons License 2012.09.11 0 0 32

Ne adjál ötleteket a tulajdonosnak ! :-))  Másrészt biztos vagyok benne, hogy nem halna ki a fórum egy évi 1-2 eFt regisztrációs díj mellett se.

Előzmény: Paleokrites (28)
Paleokrites Creative Commons License 2012.09.11 0 0 31

ÁÁÁÁmmmennnnnn.............

Előzmény: landdie (30)
landdie Creative Commons License 2012.09.11 0 0 30

Drága Isten!

 

Kérlek, hogy a JK.21 alapján, a jövőben tartsd meg a tengert az üdvözült, szakmájukat szerető tengerészek számára!

Kérlek, hogy gondolj ar árapály jelenségre is és ha kérhetem, tartsd meg a gravitációt a Mennyben a gyenge szárnyú angyalok és a röpképtelen hívők megtartásáért!

 

Paleokrites Creative Commons License 2012.09.11 0 0 29

Még annyit, hogy tömegimahisztériának tartom a különböző teológiák közzösségépítés név alatt folyó , ki tudja mire-merre akaratű befolyásolással pszcihizált tömeghipnózisait!

 

Jézus azt mondja, hogy valld meg a világnak a bűneidet, a gyülekezet előtt, fórumokon?

 

Vagy menj be a te belső sziobádba és mond el ott halkan, csenben, nyílván megsegít Isten, de nem, már ki tudjka mivé tették Jézus szavait, varia tudatmódosító alapreagensnek!

Előzmény: babaji (26)
Paleokrites Creative Commons License 2012.09.11 0 0 28

Mi lenne ha fizetni kellene érte, hogy valaki ideírjon....? :)))

Előzmény: nazuna (25)
Paleokrites Creative Commons License 2012.09.11 0 0 27

Érdekes, a hitető, hazudozó, mellébeszélő, embereket becsapó, megvezető valláshiedelmi propagandák nem az ateistákat gúnyoló, lenéző, megbélyegzet, megalázó és kitaszitottságot lengető szövegzetű vélemény, mint sátáni, démoni, ördögi, kárhoztatott, az emberi testet meg kell öldökölniségű pszcihés zavartkeltő teológiai ismérvelet?

 

Lehet szeretetre hivatkozva gyűlölni a másikat, mert az őszinte, és igyekszik nem hazodzni?

 

barátom, mutassd már fel a hitedből te milyen cselekedetekkel rendelkező ember vagy, amit isteneidnek köszönhetsz!

 

Mtass már fel egyetlen vallás istenei közül csak egy valóságosat, mert amíg itt vallási ömlengés folyik egy szentírásból kiguberenciázott igeiségre képzelményeket, addig barátom a nagy semmitről hadoválsz itt te is!

 

Vagy gerinces ember vagy, vagy egy vallás eminenciása!

Előzmény: babaji (26)
babaji Creative Commons License 2012.09.11 0 0 26

A vallást sértő piszkáló gunyolódó véleményedet hiába irod le senkit sem tudsz meggyőzni !

Jogod van hozzá.Csak haszontalan.

 

Előzmény: Paleokrites (24)
nazuna Creative Commons License 2012.09.11 0 0 25

Szentély?

 

MM:  "A fórum  .....  írásos ill. képi információk, vélemények és hozzászólások ...  továbbítására, tárolására, megjelenítésére szolgáló honlap, melyet a jelen szabályzatban foglaltak szerint bárki ingyenesen használhat."

 

Előzmény: Paleokrites (24)
Paleokrites Creative Commons License 2012.09.11 0 0 24

Te miért jársz ide?

 

Ez templom, imaház, netán szentély?

 

Imák, imakérések topokja...., csak azon gondolkodom, mit is jelent az ima, mit is kérhet az ember olyan fontosat Istentől, pl. hogy ne böfögjek, esetleg, hogy ma is tudjak inni, a vízcsap mellett, amit ha megnyitok, ömlik belőle az innivalóság?

 

Mond, Istent mire lehet felhasználni, avagy miért is tartják sokan, akár házi, zseb, szellemi bugyatolt istenként?

 

Kívánságtálnak, imagépnek, natán jótékonykodási intézménynek?

 

Volt részem olyan imakörökben tapasztalásokhoz, mint az egyik illető diák fenhangon köszöni meg, hogy semmit nem tudott a vizsgán, nem is tanult, azt az anyagot hírből sem ismerte, mert nme igazán járt be az órákra, biztos imakommandó bevetései miatt a világ megmentése érdekében....., ám ötöst kapott.....

 

Na, itt azt mondtam, ennyi is elég a baromságokhoz!

Előzmény: babaji (23)
babaji Creative Commons License 2012.09.11 0 0 23

Talán szadizni jársz ide ?

Előzmény: Paleokrites (22)
Paleokrites Creative Commons License 2012.09.11 0 0 22

Talán béna vagy?

 

Nem tudsz mozdulni?

 

Avagy már a ló túloldalára estél?

Előzmény: Szeretetláng (20)
T_Ilona Creative Commons License 2012.09.11 0 0 21

Kérlek, adj mindennapra legalább egyetlen sóhajtásodat, legyen az csupán annyi: köszönöm.

Szeretetláng Creative Commons License 2012.09.11 0 0 20

Kérlek, add meg, hogy minden nap fel tudjunk állni, és meg tudjunk kapaszkodni 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.09.10 0 0 19

„Drága Jézus, átadom Neked fájdalmamat

Jézus, egyesítem fájdalmamat és Szenvedésemet azzal a szenvedéssel, amelyet Kínszenvedésedkor szenvedtél el a Kálvárián.

Mindezt felajánlom Neked a sértésekért, amelyeket elviselek.

Minden gyalázást és szóbeli támadást, amelyet elviselek, felajánlok Neked Tövissel való Megkoronázásod tiszteletére.

Minden i gazságtalan bírálatot, amellyel engem illetnek, felajánlok Neked Pilátus előtti megaláztatásod tiszteletére.

Minden testi gyötrelmet, amelyet mások kezétől elszenvedek, felajánlok Neked megostorozásod tiszteletére.

Minden sértést, amelyet elviselek, felajánlok Neked szörnyű testi megkínzásod tiszteletére, amikor a Tövissel való Megkoronázáskor kiszúrják a Szemedet.

Minden alkalommal, amikor a Te példádat követve Tanításaidat közvetítem, és amikor a Te Nevedben kigúnyolnak, engedd, hogy segítsek Neked a Kálvária felé vezető úton.

Segíts nekem, hogy megszabaduljak a büszkeségtől, és sohase féljek bevallani, hogy szeretlek Téged, drága Jézus.

Amikor minden reménytelennek tűnik életem során, segíts nekem bátornak lennem, amikor arra emlékezem, hogy milyen készségesen engedted át Magad, hogy ilyen aljas és kegyetlen módon Keresztre feszítsenek.

Segíts nekem, hogy felálljak, és igaz Kereszténynek számítsak, egy igaz katonának Hadseregedben, hogy alázatos és töredelmes szívvel emlékezzek az értem hozott Áldozatodra.

Fogd meg a kezem, drága Jézus, és mutasd meg nekem, hogy szenvedésem hogyan ösztönözhet másokat arra, hogy az azonos gondolkodású lelkek, akik szeretnek Téged, csatlakozzanak Hadseregedhez.

Segíts nekem, hogy elfogadjam a szenvedést, és azt a lelkek megmentéséért ajándékként ajánljam fel Neked az utolsó csatában, a Gonosz zsarnoksága ellen. Ámen.” 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.09.09 0 0 18

Ó Uram, add meg nekünk a másikra ráfigyelés kegyelmét, és add meg beszéd és a hallgatás kegyelmét 

Kérlek, add meg a szelídség kegyelmét, köszönöm 

T_Ilona Creative Commons License 2012.09.08 0 0 17

Bízom Benned és minden kőre ráfigyelek, amelyet utamba helyezel.

Szeretetláng Creative Commons License 2012.09.08 0 0 16

Köszönöm Neked, amit megérthettem tetteidet, és azt is, amit nem 

T_Ilona Creative Commons License 2012.09.07 0 0 15

Kérlek, küld segítségül Szereteted, hogy szívünk Benned csendesedjék el.

Szeretetláng Creative Commons License 2012.09.07 0 0 14

Add meg nekünk, hogy a Szentlelkedben értsünk 

Előzmény: troglodita (13)
troglodita Creative Commons License 2012.09.06 0 0 13

Add uram, hogy az a mérhetetlen sötétség, ami a fejekben lakozik, szertefoszoljék.

Ámen.

Előzmény: babaji (11)
nazuna Creative Commons License 2012.09.06 0 0 12

Az egy külön topik lehetne, hogy mi micsoda és megy-e valahová vagy csak valami.

Előzmény: babaji (10)
babaji Creative Commons License 2012.09.06 0 0 11

Jézus testi sebe  :  két talp két tenyér és a sziv vagyis öt.

Továbbá a megkorbácsoltatás és a töviskorona.

Lelki sebe az elárulás lásd Judás és a megtagadás lásd Péter.

Kilenc. Ennyi a karizmák száma is.

Kérlek Istenem Jézus kilenc szent sebe érdeméért részesitsél a karizmák ajándákában ! Ámen és Ámen !

babaji Creative Commons License 2012.09.06 0 0 10

Ez tulzás ! nemde ?

Előzmény: nazuna (7)
T_Ilona Creative Commons License 2012.09.06 -1 0 9

Kérlek Uram, tedd szívemet figyelmessé, hogy Hangodat meghallhassam.

Szeretetláng Creative Commons License 2012.09.06 0 0 8

Ima az Egyházért

Szűz Mária Szeplőtelen Szívével egyesülve köszöntöm és tisztelem jobb Kezed Szent Sebét, ó, Jézus, és e szent Sebbe helyezem az Egyház minden papját. Ahányszor legszentebb áldozatodat bemutatják, add nekik isteni szereteted tüzét, hogy tovább adhassák azt a rájuk bízott lelkeknek.
Dicsőség az Atyának, ...

Köszöntöm és tisztelem bal Kezed szent Sebét, és e szent Sebbe átadok neked minden tévhitűt és hitetlent, a legszegényebbeket, akik nem ismernek Téged. E lelkek érdekében küldj, ó, Jézus, sok munkást szőlődbe, hogy Ők mindannyian megtalálják a Szentséges Szívedhez vezető utat.
Dicsőség az Atyának, ...

Köszöntöm és tisztelem szent Lábad szent sebeit, és e szent Sebeidbe átadom neked a megátalkodott bűnösöket, akik jobban szeretik a világot, mint Téged, különösen azokat, akik a mai napon távoznak a földi életből. Ne engedd, ó, Jézus, hogy drága szent Véred hiába folyjék értük.
Dicsőség az Atyának, ...

Köszöntöm és tisztelem szent Fejed szent Sebeit, és e szent Sebekbe helyezem az Anyaszentegyház ellenségeit, mindazokat, akik még ma is üldöznek Téged, és véresre verik misztikus Testedet. Kérlek, ó, Jézus, térítsd meg és hívd meg őket, ahogyan Sault Pálként meghívtad, hogy mielőbb egy akol és egy pásztor legyen.
Dicsőség az Atyának, ...

Köszöntöm és tisztelem Szentséges Szíved Sebét, és e szent Sebbe helyezem, ó, Jézus, lelkemet és mindazokat, akikért akarod hogy imádkozzam, különösen a szenvedőket és a szorongatottakat, minden üldözöttet és elhagyottat. Add, ó, Jézus Szentséges Szíve, mindenkinek világosságodat és kegyelmedet. Tölts el mindnyájunkat szereteteddel és igazi békéddel.
Dicsőség az Atyának, ...

Mennyei Atya, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve által felajánlom Neked nagyon szeretett Fiadat és Vele, benne és Általa magamat, egészen az Ő szándéka szerint minden teremtmény nevében. Amen.

nazuna Creative Commons License 2012.09.05 -1 0 7

Oké ...

 

Atyám, vedd el tőlem a világosságot és vedd el tőlem a vezetésedet.... , hogy újra tudjam tőled kérni! Ámen. 

Előzmény: Szeretetláng (3)
PETYUS Creative Commons License 2012.09.05 0 0 6

Uram, adj nékem sok-sok türelmet!

DE AZONNAL!!!!

nyikodeem Creative Commons License 2012.09.05 0 0 5

Óvd meg Uram a Te népedet a fanatikusoktól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!