Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.20 0 0 2951
Parmi!

Vasas meccsre hozzal fotokat!! Kene a honlapra mar (regota nem volt 'frissites' a kepek tekinteteben).

Zita!

Neked semmi velemenyed nincs a Szombati meccsrol? :P

Előzmény: Parmi (2950)
Parmi Creative Commons License 2001.03.20 0 0 2950
Matu!

Vander elmaradásáról szerintem csak a Viniczaiék (Szélesék, Dósáék) tudnának pontos információkat adni. Vagy talán Sporttárs?

Előzmény: Matu (2947)
Parmi Creative Commons License 2001.03.20 0 0 2949
VDTN!

ÁÁáááá, kocsival? A különvonatot tudnám ajánlani (már ha lesz, ha nem, akkor a buszt), azt az atmoszférát kár lenne kihagyni!

Evil!

Amennyiben pontosan tudni lehet, hogy milyen járművel közelítjük meg a Újvárost, azonmód jelzem! (Minden bizonnyal telefonon, mert most lelépek hétfőig, az államvizsgáig.)

A mezcsókolgatás nekem is feltünt, hiszen két hete van itt a srác, és máris ilyen érzelmeket váltott ki belőle ez a csodás klub!

Evil Sunz!

Teljes mértékben azonosulni tudok a "leghosszabb cseresor" állításoddal, már amennyiben a sérültjeink közül néhány harcképes lesz! Ja, és kösz, a telefont (vagyis a hívást)!

AttiVidi!

Sajnálom, hogy kimaradtál ebből a csodavilágból, ami szombaton zajlott. Nehéz elképzelni, elgondolni, ezt át kellett volna élni! De sebaj, reméljük fogunk még ettől a csapattól hasonlókat "kapni". Még most is beleborzongok, ha arra a fiesztára gondolok, amit átélhettünk! Arról nem is szólva, hogy még ma is állandóan azon kaptem magam, hogy azt dalolászom: "négyet kaptatok álé..." :)))))))))

Beszéltem egy újpesti ismerősömmel, aki megemlítette, hogy most kezdik ők ott Újpesten érzékelni azt, hogy milyen érzés lehetett az RBD-nek és a VIDISTÁKnak hosszú éveken át ehhez fogható megaláztatásokban részt venni. Minél több hasonló zakot kap mostanában az Újpest, annál többet növünk a szemükben a kitartásunk miatt....))))

Előzmény: VDTN (2948)
VDTN Creative Commons License 2001.03.20 0 0 2948
Vidisták!
Sajna a meccs óta nem tudtam írni és Ti mindent leírtatok már amit csak lehetett erről a fantasztikua estéről. Szerintem most jöt össze IGAZÁN a csapat, az edző és a közönség. Ez a három együtt félelmetes erőt ad nekünk és újra IGAZI oroszlánbarlang lesz a sóstói stadion. Átlagban 8000 néző, a rangadókon 10-15 ezer. Egészen beleborzongok...
Apropó, mennyien leszünk Újvárosban? Hosszú idő után újra útra kelünk és tele autóval (5 fő) utazunk a megyei rangadóra. Ebből két fő az idén már tombolt ott egy fehérvári bajnoki címnek...
Matu Creative Commons License 2001.03.20 0 0 2947
Sziasztok FANatikusok!

Meg tudná nekem valaki azt mondani miért nem jön Vander a Vidibe? Korábban már 100%-nak írták hogy leigazoljuk, már azt is hallani lehetett, hogy "hétfő helyett szerdán érkezik" stb. Ahhoz képest a vasárnapi sport már azt írta biztos hogyem jön... Meg hogy jön helyette más.
Egyébként nekem az a véleményem, hogy abból lehet majd meglátni mennyire akarnak a vezetők meg a szponzorok segíteni a fehérvári futball felemelkedésében, hogy meg tudják e tartani a jó játékosokat a nyáron vagy sem. Ha együtt tudják tartani a keretet akkor biztos, hogy hosszútávra gondolkoznak és akkor tényleg lehet egy ütőképes, nemzetközi kupában is helytálló csapatunk.
Ahhoz persze először meg kell verni a Vasast...

Dugó Creative Commons License 2001.03.20 0 0 2946
Evilek !
Megyeri úti stadion 32 000 néző befogadására volt alkalmas az átépítés előtt.
Most elméletileg 9500, ha készen lesz a két kapu mögötti rész 13-15 ezer férőhelyes lesz kb.
Üllői út 17 743 férőhelyes,
Sóstói pedig 19 347. ebből 11 ezer az állóhelyes.

HAJRÁ LILÁK!

Architectural Student Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2945
Vidi!!!!!!!
fcf Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2943
Nem mondtam,hogy ird,csak valahogy juttasd el oda és kész! :)
Előzmény: The Evil (2942)
The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2942
Hogy gondoltad, írjam be az egész izét?! Észnél vagy? :)))

Evil: a Megyeri elvileg 30.000, a Züllői meg asszem 17500. A Sóstói szerintem 20.000 de ez nem hivatalos.

Előzmény: fcf (2941)
fcf Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2941
A csengőhang-szerkesztésen belül van küldés opció,csak be kell oda valahogy varázsolnod a Viperásat,és már jöhet is... :)
Najó szóval a kedvedért szólok pár szót a VIDIvel kapcsolatban is...:egyetértek a Zalánt birálókkal,szerintem sincs jelenlegi formája alapján helye a kezdőben,de remélhetőleg a versenyhelyzet jó tesz neki,és visszajátssza magát...
Előzmény: The Evil (2939)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2940
Biztos, hogy ez a cím. Lecsekkoltam :) Bár érdekes férőheléyértékek vannak megadva. Pl az üllői úti az "csak" 17ezresnek van írva. Lehet hogy rosszul tudom, de én többre emléxem . A megyeri úti meg 30000-re. Ez is érdekes, mert ha jól tudom akkor csak az átépítés után lesz annyi, az meg még csak ásásban nyilvánul meg ugye. :)

Tényleg, a Sóstó hivatalosan mennyi?

Előzmény: The Evil (2939)
The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2939
Biztos hogy www.worldstadiums.com? Csak mert a stadiumnak stadia a többes száma :) Megnézni meg lusta voltam! :p

Fcf!
Jellemző, akkor dugod ide a képed amikor nem a Vidiről van szó! :)
Nekem máig Blackadder a csörgőhang a phone-omon, na hogy tudom elküldeni??

Előzmény: Evil Sunz (2936)
fcf Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2938
The_Evil!

Köszi!
Amúgy a Viperáról jut eszembe,hogy mégis lehet csengőhangot küldeni 3210-ről...(emlékszel decemberben...?) :))

Előzmény: The Evil (2933)
The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2937
Evil
Köszi :) Huhh majd lehet hogy írok, ha lesz időm! Jó ötlet! Hajrá Vidi!!!! :)
Előzmény: Evil Sunz (2934)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2936
Evil:

Annyit azért javítanék, hogy a népstadionról van egy kép de azt inkább hagyjuk.:)

The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2935
Ja, és Atti, KIRÁLY volt szokás szerint a hozzászólásod, tedd gyakrabban, mert ez valóban üdítő permetként hat rám!
Akkor társulunk egy újabb, de immár sikeres újvárosi túrára?
A thanxért pedig no problem!!! :)
Előzmény: AttiVidi_d (2924)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2934
Evil:

Olvastad amit a Chipnek írtam? :)) Azt a stadionos dolgot? :)

Jahh és a cikk a meccsről nagyon tetszik.... QL:))

FORZA VIDI!!!!

The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2933
Ez a link csak fcf-nek szól, többiektől bocs.
The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2932
A meccs legjobb Vidi-játékosa

Győző, Chip, Parmi, PetDrag, Rostas, Sporttárs stb stb. nem láttam, hogy szavaztatok volna!

The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2931
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2930
Chip:

Aha, nagyon tetszett..:)) Huhh még most is fel áll a minden szörszállam, ha 0a régi UEFA-s képsorokat látom :)

Jut eszembe. Nem kéne Evil-t rábeszélni, hogy ha már ő csinálja a Vidi hivatalos weblapját, küldjön már egy mailt a www.worldstadiums.com szerkesztőségének, hogy javítsák már ki a pályánkkal kapcsolatos adatokat. :) Mert ennek hivatalosan sóstói stadion a neve, és nem Videoton, a férőhelyet nem tudom pontosan, itt 19.000-et írnak. Jahh, oszt küldjük el nekik a képet ami a látványterv az utsó verzióban. Nem lenne rossz ötlet, mi lennénk az első magyar stadion akinek képe is lenne. :))

Ötlet teccik valakinek? :))))

FORZA VIDI!!!

E.S.

Előzmény: Chip-TFF (2929)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2929
Evil Shunz!

Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy nem en voltam. Pedig eppen eszembejutott valami hasonlo. ;)
Attol meg kivancsi lennek ra, hogy ki volt. Tuti netes a csavo/csaj?? ha egyszer email-ben kuldte az uzit.

Amugy nagyon tetszett mikor a Sallo azt mondta, hogy HAJRA VIDI! ;) Csak ugy. Meg beszolt a kocsog Urbanyinak aki vegig basztatta, hogy "Latod? Ram meg emlekeznek!" :))

Előzmény: Evil Sunz (2928)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2928
Chip:

Hehh láttam, fel is vettem az egészet! :))

Te az emilt nem te küldted be a TV-be? Már amennyire a humorodat ismerem! :)))

Előzmény: Chip-TFF (2927)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2927
Neztetek ma a fociosszefoglalot? Azon tul, hogy Salloi is meghivott ember ember volt, interju volt Julinho-val es Leo-val! Kozben a szurkolasunk volt az alafesto hang! ;) Es a hab a tortan az UEFA kupas menetelesunk rovidke osszefoglalojat is leadtak! Salec azt is mondta: HAJRA VIDI! ;)
Apropo!

Ki irta azt az emilt a Salloinak, hogy jol nezne ki a ket brazil kozott? :)

Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2926
Garnett:

Ez egy jó kérdés, de én ahogy a beszélgetésből kivettem ez a nagy válogatottat akarta takarni, de mivel "csak" kerettag volt, és látni nem láttuk, így ez egyáltalán nem biztos. :) Mindenesetre, úgy érzem, hogy most a Sallói és a meccs láttán talán egy kicsit a reflektor fénye ránk is vetült. Kicsit előtérbe került, hogy nem csak a pestieké a világ. Mert ebben a műsorban szó volt az elején a cserékről. Ha egy-két játékos felépül, akkor azt hiszem, hogy a mienk a "leghosszabb cserepad" ebben a bajnokságban. Mert ugye nálunk ott egy Zombori akit cserepadra lehet ültetni, és még neki is küzdenie kell azért, hogy csapatba kerüljön. Nagyon remélem, hogy nagyon sok kellemes és főleg felejthatatlen élményt fog ez a csapat okozni nekünk idén. (Én álmodom róla, hogy idén végre bearanyozhatjuk azt a sok éves bajnoki múltat!).

És én is feltanném a kérdéseket amiket előttem is feltettek már.
Mi van a sérültekkel? (konkrétabban valami info)
És mi van a Zalánnal? (ő azért legalább a cserepadon ott kell, hogy legyen)

FORZA VIDI (LA CAMPIOOOOOO) !!!!!!

E.S.

Előzmény: Garnett (2925)
Garnett Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2925
Most hallottam a tévében, hogy Julinho már volt brazil válgatott kerettag. Ez a nagy brazil válogatott, vagy valami korosztályos?
AttiVidi_d Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2924
Gyerekek!
Ismét itthon! Bár én azért nem vagyok olyan nagy utazó, mint Oborzil barátunk, de néha nekem is összejön!
Szóval, thanx Evil a folyamatos verbális kommunikációért a lilamajom-verés közben! Neked köszönhetően úgy éreztem, mintha a Szentélyben lettem volna, és nem kis írt jelentett sajgó sebeimre! Gratula a CSAPATNAK és a SZURKOLÓKNAK, akik most végre 1másra találtak és pont a legjobbkor! Már a libás-meccsen is feltűnt nekem, hogy nem csak az RBD és 1pár "individualista" fanatikus szurkol, hanem pár alkalommal szinte az egész vendég szektor!
A mostani Evil-féle "helyszíni tudosítás" pedig meggyőzőtt, hogy, ha a Csapatunk támadó szellemben!!!, tetszetősen és eredményesen játszik, vissza lehet hozni az UEFA-kupás hangulatot!
Szul barátunk néhány hozzászólása üdítő permetként hatott rám és a tények ismeretében (4:0) komolyan megdolgoztatta a rekeszizmaimat! Ha eddig senki nem tette meg közülünk, akkor én most bátorkodom megköszönni Neki, hogy gratulált a Vörös-Kékeknek a triumfot követően! Ami pedig egyéb "konstruktív" véleményét illeti a szurkolásról és Parmi stílusáról, nos a legjobb lenne gyorsan fátylat borítani rá, tekintettel arra a nem elhanyagolható írásosan bizonyítható tényre, hogy tényleg állati nagy p***ja volt match előtt, és azt hiszem kellő türelemmel és megértéssel kommunikáltatok vele. Amúgy én is ismerek 1pár ute-hívőt akit még barátomnak is tartok, és szoktuk is 1mást zrikálni rendesen!
Húúúú, beleborzongok, ha elgondolom milyen volt a hangulat Sóstón a meccset követően, és miközben a kis brasil a mennyekbe ment!
A Vasas ellen kemény lesz, de le fogjuk őket alázni, mivel van már önbizalma a Csapatnak! Hogy ez mennyire köszönhető Mesterünknek az kérdéses, bár habitusából adódóan a válasz magától értetődő...
A Kisteleki tv-s nyilatkozatát jól megvágták, utána kicsit mérges is voltam rá, hogy megye2-ről beszélt, de a VIDIKE játékát nem is méltatta szóra. A bekopizott anyag alapján már más a kép, ezért tőle gondolatban is elnézést kérek, korrekt edző, korrekt nyilatkozata volt az övé.
1előre ennyit, és mindenkinek harcos ölelésem + Evil, Győző, FCF, Chip, Parmi, Isz-Ákos és többiek: lassan lehet tölteni az ágyúkat, mert a végén még NAGYOT FOG SZÓLNI A PIROS-KÉK PUSKAPOR!!!
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2923
HaLee! :)

Egy gyors hozzászólás, és egy kis esélykalkulálás a jövőre nézve. :)

Nekünk most a köv a Dunaferr idegenben és a Sopron itthon (csak a bajnokságról beszélek!), Ha azt a 2 meccset hozni tudjuk, akkor könnyen a tabella élén találhatjuk magunkat. Hogy miért is? A tebellá második felében ott a ZeTE. És a következő két fordulóban a FöTöCö és az eMTéKá jáccik velük. És ahogy nézem, azt a csapatot is nagyon összerakták a télen. Minden esély megvan rá, hogy elrabolják mindkét helyről a 3 esetlegesen csak 1 pontot. :) Bár a mutatott teljesítmények alapján én biztosra veszem a ZTE 6 pontját. :) Ha ez megvan akkor már ott vagyunk, és az 1-1 vereség miatt a 2 fővárosi csapat gólaránya is jelentősen romlik. :) De ugye tugyuk, még ottvan ehhez 2 csapat nekünk is :))

Olyan jó álmodozni, de olyan reálisnak tünnek a 7vége után ezek a dolgok. Van oilyan aki egyet ért velem? :))

FORZA VIDI!!!

E.S.

The Evil Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2922
Na jó, de a Kaszás-csapat végülis "csak" negyedik lett, stb stb, ők meg még felül is múlták az tőlük elvárt eredményeket. Arról nem ők tehettek, hogy a Demecserrel kellett játszani. Aki szembejött, azt elverték, ennyi. Ilyen szempontból hasonlítottam őket a többi csapathoz, nem játéktudásban. Egyébként ha hozzáadod a Csank keretéhez az azóta igazolt játékosokat, nem hiszem hogy ennél rosszabb helyen állnánk. Szerintem a mi keretünk jobb pl, mint az Ftc-é, Csank mégis az élen tartja őket (igaz már csak egy kicsit ;))
Előzmény: LD (2921)
LD Creative Commons License 2001.03.19 0 0 2921
Evil! A tavalyi tényleg nem volt rossz csapat, de a mostani mezőnyben még Csankkal sem lenne az első 8-ban. Lényeges különbség van a 18 csapatos NB1/B és a 12 csapatos NB1 között. És még valami. A tavalyi csapat nincs a 10-15 legjobb Videotonban, és szerintem értelmetlen az UEFA-csapattal összehasonlítani. Ők a Real Madridot verték meg, Zomboriék meg a Demecsert... Nem lekicsinylően írtam ezt, de tény. És akkor még ott van a Kaszás-féle csapat, Burcsa Győző csapata, a régebbiek közül az ezüstérmes Videoton, vagy Verebes csapata, aki lerakta a '85-ös "aranycsapat" alapjait. És még sorolhatnám. Szóval bizonyítottak már itt páran. Aminek a mostaniak kapcsán nagyon örülök, hogy talán újra lesznek (vannak?) egyéniségek a pályán, akikből talán jó értelemben vett sztárok lesznek, amilyen legutoljára Sallói volt Fehérváron.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!