Keresés

Részletes keresés

extasee Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2907
most megy!!!
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2906
ex Evil, vagy valaki....

Mikor kezdődik az összefoglaló az m1-en? Nincs műsorom..:( Annyi szivemnek teccő eredmény született ezen a 7végén, hogy ezt nem lehet kihagyni! :)))))

FORZA VIDI!!!!!

extasee Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2905

Elolvastam a mai termést...

szul...
Ismét öngólt rúgtál... :
"A stilus pedig maga az ember."

Hát ...no comment!

Tócsa Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2904
Köszönjük mindenkinek, aki a TV előtt és telepatikus úton szurkolt nekünk! Remélem elindul a felzárkózás hozzátok vagy legalábbis próbálunk a nyomotokban lenni!

Hajrá Loki & Vidi!

The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2903
Parmi vagy Győző!
Majd ha kiderül vmi az Újváros ill. Vasas meccsről (szurkolói busz, különvonat) akkor please küldjétek el a részleteket az emailcímemre (a honlap miatt), ahogy megbeszéltük! Köszi!!!
szul Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2902
Azt hiszem egesz jol elbeszelgettunk ma.Parmi akkor is surmo.
Cia0 fehervar Lepek
HAJRA LILAK!
The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2901
Nem tudom, nekem rengeteg újpesti haverom és barátom van. Vonaton is számtalanszor mentem Vidi-UTE meccsekre lilákkal, és nagyon jó fejek voltak. Csomó közülük (én 4-et tudnék felsorolni) ha teheti, mindig jön Vidi-meccsekre. Nyilván van pár fasz is, mindenhol van, hol több, hol kevesebb (Savanyú mestert elég ha említem ;)))), de szerintem kár erőltetni a viszályt. Az FTC szerintem 100x rosszabb, már ami az összképet illeti.
Architectural Student Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2900
VIDEOTON FCF!
isz-akos Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2899
figyelj szul
a leszurkolás qrva szubektiv dolog mert a mi szektorunkbol (B közép közepe) nem lehetett titeket hallani...gondolom nálatok is ez a helyzet velunk...az lenne az igaz ha ti ott a vendégszektorban mi pedig eggyel balra (ugyanaz a fekvés mint a V szektoré csak bal oldalt) lennénk és egy semleges csoport velunk szemben helyezkedne el és ök eldöntenék ki kit szurkol le,..
addig ugyse fogja egy vidis sem azt mondani hogy ti voltatok a jobbak és egy lila sem azt hogy mi voltunk a jobbak...
Viszont koreoban nagyon ott voltunk...és az 1:4 en mi 6 szor nagyobb fustot csináltunk mint ti tegnap EZEK TÉNYEK!!!
Parmi Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2898
Csodálatos volt.... És elfelejtetted, hogy a mosdóba pisilek....

Én meg azért írtam a témáról, mert olyan helyen voltam, ahol mindkét felet lehetett hallani, de minek írjam le mindezt még egyszer...? Szerintem rajtad kívül mindenki más megértette. Sajnállak!

Előzmény: szul (2896)
szul Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2897
Bocs a tobbiektol egyszeruen ha valaki folyamatosan olyanert okol ami nem igaz azt nem birom elviselni.
szul Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2896
KOcsog vagy de nem erdekel.Pont ezt irtam egesz nap hogy nem mondok semmit a leszurkolas temaban mert nem lenne korrekt te hulye.
A koszonet talan nekem jart volna a gratulacioert de te biztos otthon is az asztalra szarsz es a wc kagylobol eszel te korlatolt majom.
Előzmény: Parmi (2892)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2895
Chip:
Hehh, ha tudnám is hogy kik voltak körülöttem..:))) Kicsit euforikus (ha nem irtam pontosan akkor bocsi, de nem tudom hogyan kell) hangulatban voltam akkor! :))) Na majd Dunában..:))

szul: ezen utolsó hozzászólásoddal, az ÉN szememben elég sokat javítottál, bár gondolom ez neked nem jelent semmit. De azért jó látni, hogy vannak köztetek normálisak is. A többiek nevében nem nyilatkoz(hat)ok! :)

FORZA VIDI!!!!!

szul Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2894
Inkabb a hazai nezoszamot kene a szamitas alapjaul venni mert a logikad alapjan nehany eve a bvsc-t ugyanannyi szurokolonak kellett volna elkisernie videkre mint az Ujpestet vagy a fradit vagy forditsunk egyet rajta a Gazszert mint a videotont.Jobban at kene gondolni fiuk mibe probaltok belekotni...
ui:En inkabb a tehetsegtelenseget es kishituseget lattam volna nehany Ujpest jatekos szemeben.
Valoszinuleg raszolgaltak a pacsira .
A kifutyules nem divat Ujpesten talan az osztalyzos ideny ota nem volt ra peda (kiveve a vasas meccs iden) Ez komoly.
ui:Megelozve a ki kit szurkolt mikor le jellegu vitat a hazai nezoszam mindket stadionban siralmas.
Előzmény: isz-akos (2889)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2893
És ha ehhez hozzávesszük még azt is hogy Parmi annyira vidéki mint amennyire én fövárosi...ugyis mondhatnánk hogy ez egy hatalmas ÖNGOL a részedröl...nade elég a cukkolásbol azt hiszem visszakaptál mindent amit itt adtál nekünk és örömmel mondhatom hogy sok lila paraszthoz képest te viszonylag normális vagy és ha visszaveszel az arcodbol 1 kicsit akkor még jo fej is lehetsz...
Vegyétek tudomásul a LABDA GÖMBÖLYÜ egyszer ti egyszer mi gyözünk és ez igy van rendjén...
Parmi Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2892
Túl sok ellenérvet összességében véve nem tudtál felsorakoztatni az általam leírtakra... (A parasztozást nem veszem magamra)

Egyébként még nagyon sok más is eszembe jut a tegnapi meccsről, és egyúttal most szeretnék köszönetet mondani csapatodnak is, hogy "segített" minket, egy ilyen felejdhetetlen, varázslatos estén...!

Előzmény: szul (2886)
szul Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2891
Igazad van tenyleg volt egy csunya beszolas azert bocs de a tobbi oszinte volt bar nehol cinikus de ez nem volt tobb zrikanal.
Pont te es evil lathattad probaltam konstruktiv maradni egy ilyen csunya szopas utan is.Ezert nem ertem hogy parmi mit szoveggel nekem.Az ilyen emberek(?) miatt parasztoznak,videkieznek.Az ilyen emberek miatt alakul ki sokakban(pestiekben) a kep hogy videkre szuletni luzer dolog es hogy ezt ti is tudjatok(valahol legbelul) es frusztraltak vagytok allando bizonyitasi kenyszerrel.EN NEM iGY GONDOLOM.
A leszurkolas temahoz leirtam egyszeruen hallani alig lehetett titeket(rosszul terjed a hang),a koreografia oldalrol ertelmetlen,a dapin az uzenetek detto.Ettol fuggetlenul parmi magyarazhatsz rosszindulatot a mondataimba.De mindenki latni fogja KISSTILU vagy.
HAJRA LILAK!
Előzmény: Chip-TFF (2890)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2890
Evil Sunz!

Akkor egyutt dobaltuk a Leo-t! ;)

Szul!

Olvasd vissza a regi (meccs elotti hozzaszolasaidat) es ne csodalkozz azon, hogy igy allunk hozza. Kicsit lenezo hangnemben toltad be ide magad, mi csak viszonozzuk a 'kedvesseget'.

Előzmény: Evil Sunz (2887)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2889
Szul!
A rend kedvéért:
volt 2 olyan meccsunk is legutobb amikor vezettunk 1-0 ra és ilyen olyan okokbol 10 perc alatt megfordult az eredmény (Eto-Vidi 2:1 MTK-Vidi 2:1) DE MINDKÉT MECCS UTÁN KIHIVTUK A CSAPATOT PACSIZNI ÉS MEGTAPSOLTUK ÖKET!!!! És láttuk a fiuk szemében a tuzet...
Tudod mit láttam az ujpestiek szemében?? NAGYKÉPÜSÉGET.... olvasd csak vissza miket irogattál 2-3 napja ide...
az is az volt...valamiért qrvára el vagytok magatoktol szállva!!!
jobb lenne ha visszavennétek 3 fokozatot és nem érne ilyen sok meglepetés benneteket!
Amugy qrva könnyen jössz azzal hogy eljöttök idegenbe 1500-an amikor ti ott a nagy pesten éltek 2 millioan !!! Mi 107 000-ből megyunk hozzátok 3-400 an
Szoval 2 milliobol 1500
107 000 böl 400
Gondolkozz és számolj...
ciao
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2888
Parmi

Ott kovájogtam a szektorban! :)) Csak mi a Gombival a kiírást "csomagoltuk ki" a koreohoz, oszt ott segítettem a többieknek..:)))))
Majd legközelebb bepótoljuk.... Dunaferr meccsen? :) De ha gondolod, valszeg afddig még megyek le Fehérvárra! :)))

FORZA VIDI!!!!!

E.S.

Előzmény: Parmi (2884)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2887
Evil

Ohh ez nem nyert! :)) Én a meccs közben a RB City zászló nál voltam a legelső sorban, egy fekete Philadelphia Flyers Basebellsapiben, meg egy bordó ujjatlan kabátban! :) A meccs végén meg a Gombival együtt az E szektor szélén (de még a szektorban) a kerítésen ültünk! Jahh és én is benne voltam a kis brazil dobállásában! :))) Legalábbis az elsőben! :))) Szóval tűzközelben voltam, meg a meccs előtt is segítettem volna, de már csak kevés dologban tudtam, bár ott voltam előtte kb 2 órával..:)))
Nagyon nagy volt...:) Mondanom sem kell, hogy jó hogy most írni kell, mert hangoom az nulla :)) Teljesen a végéig énekeltem amennyire csak bírtam :)))

FORZA VIDI!!!!!!

Előzmény: The Evil (2883)
szul Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2886
Nem tom ki a f@sz vagy de unorito a stilusod.A stilus pedig maga az ember.Az altalanositas pedig a hulyek fegyvere.Hagyjal engem beken es azokat baszogasd akik kivancsiak ra .En probalok beszelgetni itt egy meccsrol emberekkel(amit ti nyertettek).Egyebkent gratulaltam a gyozelmetekhez amit egyetlenegy !!!!!!! vidis se koszont meg.De ahogy olvasom a hozzaszolasod ezen kezdek nem csodalkozni.
A parasztok nincsen hangotok -at en nem vettem a szamat 2 eve.Tehat nem talalt.
Szegyeld magad hogy ennyi jutott eszedbe a tegnapi meccsrol te surmo!
HAJRA UJPEST!
Előzmény: Parmi (2884)
Parmi Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2885
Evil!

"Tévedni emberi dolog, csalni állati szemétség!"

Tehát nem az állat csal, hanem csalni szemétség...))) Legalábbis úgy tudom, hogy ezt lett kiírva.

Evil Sunz!

Hiába vártunk Rád? Hol kovályogtál a meccs előtt?

Előzmény: The Evil (2881)
Parmi Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2884
Na, szul, most már kezdek én is besokallni a baromságaidtól...!

A leszurkolás témával kapcsolatban: az első félidőben a tribün közepén ültem, egyik célom éppen az volt, hogy a "csodálatos" uvb-nek és társainak teljesítményét reálisabban megítélhessem, mint az E-szektorból. Szóval egyszerűen nevetségesek voltatok, amikor 1-0-ás vezetésünk után rázendítettetek a "parasztok, nincsen hangotok" kezdetű kedvencetekre. VICC! Egyébként, hogy ne legyenek kétségeid, elárulom, hogy 0-0-nál is jobban, és hangosabban szurkolt az RBD!

Egy nagy nullák voltatok, mint a csapatotok, úgyhogy vegyél vissza!

Előzmény: szul (2880)
The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2883
Hey Evil S.!
Láttalak a meccs után, ott álltál az E szektor mellett az I szektorban a kerítésen, és tapsoltál! Én épp Julinho-t dobálgattam a levegőbe, asszem. Vagy már utána volt?
Előzmény: Evil Sunz (2882)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2882
HaLee...:)))

Na meggyüttem az nagy Fehérvárról..:))) Gyerekek oltári nagy volt a meccs. Nagyon jó a hangulat. :)) Hehh a képek a koreoról mikor lesznek készen? :) Nagyon jó lehetett távolról nézve :)

Jahh és most először láttam, hogy a szemben lévő karzaton felálva tapsoltak az emberek..:)))

Nyahh.. egyenlőre bye..:)

Jahh és egy kis offt:
DVSC-SZTÁLIV. 2-0 :))

Hajrá Loki!!!!!!

FORZA VIDI!!!!!

The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2881
Az első félidőben halkan szurkoltunk, ezzel egyetértek. Túl sok "altatódalt" énekeltünk, de legalább próbálkoztunk. A második félidőben, amikor már spontán módon jöttek a dalok, nem pedig vezényszóra, sokkal jobb volt a hangerő és a hangulat. Erről persze a csapat tehet legfőképpen. A vége pedig valóban fantasztikusra sikeredett.
Tényleg rossz helyen állunk (pontosabban szar helyre raktak át minket). A vendégszektorból a hang sokkal előnyösebb iránybe terjed, mint tőlünk, ezt már többen mondták.
Az összeállításba nem írhattam bele azt a meg nem adott tizenegyest, amit egy héttel később nem adtak meg ellenünk, vagy hogy gondoltad? De különben sem erről szólt. A 11-est biztos jobban láttad, ha igazad van, én elismerem. De az összeállítás lényege egy tendencia ismertetése volt, nem egy-egy eset kiragadása. Ahogy félidőben kiírta az RBD: "Magyar bírók: tévedni emberi dolog - csalni állati"
Szerintem ez a kiírás lényegre tapintott, bár az állatok nem csalnak, ki hallott már ilyet :)
Előzmény: szul (2880)
szul Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2880
A letszamrol nem en tehetek hanem az a kb 1500 ember aki elment Fehervarra.
Divatszurkolo ez most komoly volt?Evek ota a legszarabb idenyunk ez nem hiszem hogy sok divatszurkolo utazott volna le pont most videkre.
Evil!Kimelj meg a hulye megszolitasaidtol.Egesz egyszeruen ne viccesek.
A leszurkolas temahoz-szappanopera- pedig annyit nehez volt megitelni hogy szurkoltok mert hat lehetett latni hogy van valami akarat de nem bosszantasbol mondva ha negyed orankent eljutott valami hangfoszlany hozzank akkor sokat mondok kiveve az utolso tiz percet ami tenyleg jo hangulatu volt (a ti szemszogetekbol persze).Szerintem egyszeruen rossz helyen alltok(ez volt a helyzet a legutobbi UJPEST-FTC meccseken is).Erdemes lenne egyszer atjonni a vendegszektorba es meghallgatni hogy alig vam mit meghallgatni.
A ket brazil nem volt rossz bar megjegyzem ez ellen az ujpesti vedelem ellen nem volt nehez dolguk.
Ja es olvastam evil(bocs ha tevedek)egy hozzaszolasat az mtk meccs utan a megnemadott vidi 11-esekrol.Azt is beirhatod hogy most a ti javatokra tevedtek.3-0-nal tolem kb 30 meterre egyertelmu kezezes sajnos nem tudom ki volt az,az egesz Ujpest-tabor egy emberkent kialltott fel.A meccsen semmit nem valtoztatott volna de ha mar van ilyen osszeallitas akkor legyen targyilagos.
HAJRA LILAK!
The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2879
Székesfehérvár, március 18., 16.10

A Videoton braziljai valóságos karnevált rendeztek az Újpest ellen.

Julinho két gólt is vágott, míg a csatársorban Leo kevergetett. Csongrádi Ferenc szerint mindkét brazil játékos káprázatos teljesítményt nyújtott, ám mellettük mások is brillíroztak. A tréner szerint például csapata legjobbja Tóth Balázs volt, aki levette a pályáról az Újpest karmesterét Dvéri Zsoltot.

The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 2878
Mert még nem volt vége a meccsnek. Utána lehet hogy fölmászott az eredményjelzőre ;)

"De azt azért meg kell jegyeznem, hogy eddig vendégként még szerencsénk sem volt. Mert a Vasas össze-vissza hétszer rúgott kapura, fájdalom abból hat beakadt, míg a székesfehérváriaknak meg négy kapura lövésük volt. És ugye az is az összképhez tartozik, hogy igen szerencsétlenül alakult a meccs a számunkra. Urbán Flórián/

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAUAUUAUUAHAHAHAUHAUAUAHHUAUHAMUAHAHAUHAHAUAHAUHAH vicces fiú ez a Flóri!

Előzmény: isz-akos (2877)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!