Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.02 0 0 388

Helló ;-)

Hihi hallowini makka :)))D

Előzmény: Törölt nick (387)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.27 0 0 385

Sziasztok!

Nagyon édiiiiiii :))

Előzmény: ody42 (381)
Eyesight Creative Commons License 2007.10.27 0 0 384
nincs ivartalanítva. kandúr, 1,5 éves. csak eddig még nem volt olyan, h.ha hívom ne jöjjön. de még nem adom fel:) kitartóan várok.
Előzmény: Törölt nick (382)
ody42 Creative Commons License 2007.10.26 0 0 381

Tudom, nagyon béna vgayok, de nem látok beillesztés gombot... Alul megvan a feltöltés, de beillesztés? Még egy kis segítséget!!! Egyébként a volán meg a bkv oldalán megtaláltam: cica ingyen utazhat!!! Hahahahhahaha!!!!!!!!! Megvan!!!! :)))))

cica

 

cica2
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.26 0 0 380

Szia!

Remélem hazamegy! Még hazamehet! Nekem volt olyan hogy egy hónapig nem jött haza majdnem és meglett és él és virul!! Szorítok érte!

Igaz én is várom haza egyik cicámat!

Jó éjt!

Előzmény: Eyesight (379)
Eyesight Creative Commons License 2007.10.26 0 0 379
sziasztok. képzeljétek, az én cicám nem jött haza. tegnap délután óta hívom és semmi. nagyon aggódom érte. ugye nincs semmi baja???
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.26 0 0 378

Sziasztok!

akkor jó ;-)

Előzmény: Törölt nick (377)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.25 0 0 376

Szia!

Feltöltés után kattolj a beillszetés gombra is :) Lehet az maradt el.

Várom a képet! Sok boldogságot kívánok hozzá! :)

Előzmény: ody42 (375)
ody42 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 375
Óóó, nem tudtam a képet feltölteni :(
ody42 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 374
Egyébként ő az, Töpi, alias Töpörtyű :)
ody42 Creative Commons License 2007.10.25 0 0 373

Szia!

 

Én is a kosárra gondoltam. A jeggyel kapcsolatban tanácstalan vagyok... A háziállat.hu (?)-n azt olvastam, hogy a kutyánál kisebb állatoknak nem kell jegy. De nekem is gyanús ez, illetve ha a kalauz nem így tudja, az ugye probléma. Másik probléma, hogy most hozom el a cicát, szóval bizti nagyon meg lesz ijedve szegényke :( De sajnos nem tudunk kocsival értemenni.

Előzmény: Pici gazdi (372)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.25 0 0 372

Kedves Ody42!

 

Szerintem legpraktikusabb megoldás ha szállítókosárban szállítod! És az állatoknak is úgy tudom kell külön jegyet venni! Úgy tudom cicáknak is.

 

Üdv. Pici

Előzmény: ody42 (371)
ody42 Creative Commons License 2007.10.24 0 0 371

Sziasztok!

 

Itt is megkérdezem azt, amit egy másik topicban már megtettem :) (Én kis türelmetlen...)

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet cicát szállítani bkv-n/ vonaton/ buszon? Elsősorban a dolog anyagi részében vagyok tanácstalan, ill. abban, hogy kell-e speciális jegyet venni neki. Hiába böngésztem az illető fogyasztóbarát vállalatok honlapját...

 

Nagyon szépen köszönöm!!!

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.22 0 0 370

Sziasztok!

jajj de édes :)

Előzmény: .törpördög. (369)
.törpördög. Creative Commons License 2007.10.22 0 0 369
Sziasztok!:-))
Fényképezőmet nézegetve ezeket találtam:
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.20 0 0 367
Előzmény: Törölt nick (366)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.18 0 0 365

Helló!

Mizu?

Előzmény: Törölt nick (364)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.15 0 0 363

Helló :)

Jajj :D :D Hát ez jóó!!! :D

Előzmény: Törölt nick (362)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.13 0 0 361

Sziasztok!

Hehehe :))

Előzmény: Törölt nick (360)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.06 0 0 358

sziasztok!

hát jó lenne :S :D

Előzmény: Törölt nick (357)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.05 0 0 356

jó éjt

Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.27 0 0 352

helló! :)

 

ez tök jóóóóóóóóóóóóóóó :) :DDDDDD

Előzmény: Törölt nick (351)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 350
helló!
igazán cukiiiiiiii :-))
Előzmény: Törölt nick (349)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.17 0 0 348
sziasztok!
jajj de édii!!!!! :))
jó éjt
Előzmény: Törölt nick (347)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.14 0 0 346
sziasztok jó éjt!
ariii :))
Előzmény: Törölt nick (345)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.13 0 0 344
Helló

http://haziallat.hu/galeria.php?kepido=2134800271&szam=0&osztas=8&kategoriaido=1


>>> itt :) :D
Előzmény: Törölt nick (342)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 341
hihihihihi :))) :D
Előzmény: Törölt nick (340)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 339

Sziasztok!

Köszi itt jól! :) Ott?

Előzmény: Törölt nick (338)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.09 0 0 337

Hellóka! :)

Mizujs?

Pici gazdi Creative Commons License 2007.09.08 0 0 336

Helló! :)

Jó éjt! :S :DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!