Tudom, nagyon béna vgayok, de nem látok beillesztés gombot... Alul megvan a feltöltés, de beillesztés? Még egy kis segítséget!!! Egyébként a volán meg a bkv oldalán megtaláltam: cica ingyen utazhat!!! Hahahahhahaha!!!!!!!!! Megvan!!!! :)))))
Én is a kosárra gondoltam. A jeggyel kapcsolatban tanácstalan vagyok... A háziállat.hu (?)-n azt olvastam, hogy a kutyánál kisebb állatoknak nem kell jegy. De nekem is gyanús ez, illetve ha a kalauz nem így tudja, az ugye probléma. Másik probléma, hogy most hozom el a cicát, szóval bizti nagyon meg lesz ijedve szegényke :( De sajnos nem tudunk kocsival értemenni.
Itt is megkérdezem azt, amit egy másik topicban már megtettem :) (Én kis türelmetlen...)
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lehet cicát szállítani bkv-n/ vonaton/ buszon? Elsősorban a dolog anyagi részében vagyok tanácstalan, ill. abban, hogy kell-e speciális jegyet venni neki. Hiába böngésztem az illető fogyasztóbarát vállalatok honlapját...