Keresés

Részletes keresés

Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3055
Chip:
Ma szenylap, mint FMH? :)))
Előzmény: Chip-TFF (3054)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3054
Evil Sunz!

Koszi a szamfejtest. Nekem tetszik. ;)

A mai szennylap aszonja tutko nem lesz 3-ik brazil.... En mar bazira nem tudom mikre gondol a Horog es mikre nem...

Előzmény: Evil Sunz (3053)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3053
Egy kis javítás az elöző hozzászólásomhoz:

A nyerési esély statisztikálya pont fordított. Tehát a VIDI-nek van nagyonn esélye. Elnézést a rontásért!

FORZA VIDI!!!!

Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3052
Szevasztok!

Egy kis statisztika a kupameccs előtt.

Ezek az adatok szigoruan csak a rájátszás eredményei alapján készültek, hiszen ezek tükrözik csak igazán a jelenlegi formát:

A rájátszást a következő pontokkal kezdték a csapatok:
Vasas: 4
Vidi: 2
A rájátszás alatt gyüjtött pontok:
Vasas: 11
Vidi: 16
A két csapat gólaránya (rugott/kapott):
Vasas: 13/10 (ebben van egy 6/2 az UTE ellen)
Vidi: 14/6 (ebben van egy 4/0 szintén az UTE ellen)
Ezek alapján a rugott/kapott gólok átlaga meccsenként:
Vasas: 1,62/1,25
Vidi: 1,75/0,75
A 8 fordulóban a két csapat eredményei:
Vasas: 3 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség
Vidi: 5 gy, 1 d, 2 v
A csapatok által elszenvedett legnagyobb vereség
Vasas: 0-2 (pont a Vidi ellen)
Vidi: 1-2 (az ETO és az MTK ellenében)
A most tartó sorozatok:
A Vasas 3 mérkőzés óta nem kapott ki (1 gy, 2 d)
A Vidi csak most kezdhet egy sorozatot mert az utolsó meccsét nyerte meg (UTE).

És akkor a végére egy százalékos esélylatolgatás, amely nem veszi figyelembe, azt, hogy a meccset milyen pályán játszák.
Vasas-Vidi: 58,7%-41,3%

Én úgy érzem, ha ezekhez az eredményekhez hozzáadjuk, azt hogy a Fáy utcában van a mérkőzés, és azt, hogy milyen a két csapat játékoskerete, szerintem egy nagyon is izgalmas, és igen csak 2esélyes meccset fogunk látni, ahol a pillanatnyi forma fogja eldönteni a meccs eredményét.
Mindenkinek jó szórakozást szerdára.

FORZA VIDI!!!!!!!!!

isz-akos Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3051
Most néztem meg a www.sporthirek.hu lapon a "friss hireket" csapatunkrol és erre bukkantam...:
Videoton • 2000. november 22. 11:22 • Unger Tamás

Andre a Videotonhoz igazol

Megállapodás született a Haladás és a Videoton labdarúgó csapatainak vezetői között, amelynek értelmében Andre, a szombathelyiek talán legjobb játékot nyújtó brazil labdarúgója januárban a piros-kékekhez igazol.

Szóval nemcsak hogy nem friss de még csak nem is igaz...azért nem ártana néha frissiteniük:-)
Amugy a mai Fejér Megyei továbbra is azt állitja hogy nem jön a 3-ik brazil mig tegnap az nb1.hu azt irta hogy szombaton akár játszhat is...
HA VALAKI TUD VALAMIT HOGY MI AZ IGAZSÁG, JÖN VAGY NEM JÖN...? Az PLS IRJON!!!
Ciao

Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3050
Egy kis tájékozódás, illetve tájékoztatás sárgalapügyileg. A Videoton FCF játékosai által eddig összegyüjtött lapocskák:
Vilutics: 4
Kiskapusi B.: 3
Tóth B.: 3
Usvat: 2
Zombori Z.: 2
Fodor T.: 2
Szalai Cs.: 1
Földes G.: 1
Sipeki: 1
Udvari: 1
Julinho: 1

Az adatok a Sportforum.hu alapján kerültek ide.

FORZA VIDI!!!!!

E.S.

Tócsa Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3049
Jó lesz skacok, ha portugálul is megtanultok valami jó kis nótát, mert az még sem megy, hogy CSAK magyarul biztatjátok a brazil fiúkat!:)))

Hajrá Loki & Vidi!

Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3048

Na most már jó lesz! :)))

E.S.

FORZA VIDI!!!!

Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3047

Egy kis ajándék nektek! :)))

FORZA VIDI!!!

Na mennem kell melózni!

Csáó!

Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3046
Na jahh, de ahogy a Juli nyilatkozott (alábbiakban Chip) abból az tükröződik, hogy maradni akar nálunk. A lerugás meg egy olyan dolog, hogy ha valaki csak így tud nyerni az baxxa meg. :) De csaknem. Remélem idén legalább a 2. helyet kikaparjuk magunknak. A lényeg hogy kijussunk külföldre. Hogy őszinte legyek, már gyüjtöm a pénzt a jövő évi túrákra. Ott akarok lenni külföldön és itthon is minden nemzetközi meccsen!!! :))

FORZA VIDI LA CAMPIO!!!!
FORZA VIDI LA COPA!!!!

Előzmény: isz-akos (3045)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3045
én azzal is kiegyeznék ha csak fele olyan jol játszana mint Juli (bár ugy hallottam braziliában ö örökölte a 10-es mezt...remélem nem fognak rajta összeveszni:-)) Szóval valami nagyí csapatféleség alakul FEHÉRVÁRON csak ahogy ismerem a magyar focit 2 variácio van
1. Vagy elviszi vmelyik szar pesti "nagycsapat"
2. Agyonrugdossák a játékosainkat (lásd tatab. ute...)
Jo lenne ha az összes játékosunk egészséges lenne...akkor 85% lenne hogy megnyernénk idén mindent...igy csak 65% :-))
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3044
No egen, és még blöffölnie sem kellett. És ugye jön a Juli családja is. Ha a Leo és a Futuca is úgy játszik a 2. meccsétől fogva, ahogy a Juli, akkor királyok, sőt, istenek lesznek itt Fehérváron. :) A Julinak az átemelős gólját ma is megnéztem, és nem is egyszer. :)) Nagyon szép. :)
Előzmény: isz-akos (3043)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3043
Szerintem tegnap még nem akart eljönni azért irta azt a fejér megyei szennylap aztán ma felhivta telefonon a Julinho és elmondta hogy a meccs után a levegőbe dobáltuk ünnepeltük etc...és hogy király a Vidi és a SZURKOLOTÁBORA és anyagilag is jol jár és végül is a Vidi mellett döntött :-))
isz-akos Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3042
a legfrisebb hirek szerint IGEN!!!
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3041
Chip:

:)) Mit is mondjak erre? Ez a felfejlődés erős középcsapattá, ez engem is kisért. Még a bajnokság elején, drága barátaim, és munkatársaim mind azzal cukkoltak, hogy vajon bennmarad-e szeretett csapatunk az első osztályban. Mostmeg. Állandóan azt kérdezgetik, hogy mihír felénk, meg tudok-e pletykákat meg satöbbi. Erre én:
"Mit érdeklődsz egy kiesőcsapatról?" :))
Jahh és közben állandóan a képükbe röhögök. :)

Egyébként a Csongi eléggé higgattan kezeli ezt a jó helyezést, remélem ez így marad mindvégig..:)

FORZA VIDI!!!!!!!!

U.I: TÉNYLEG AKKOR MOST JÖN A 3. BRAZIL VAGY SEM?

isz-akos Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3040
UNDORITO FEJÉR MEGYEI SZENNYLAP!!!
Azt irták a mai ujságban hogy a 3-ik brazil nem fog jönni mert...
Erre most 32 perce ez került fel az NB1. hu-raHírforrás: - NB1.hu

Székesfehérvár, 2001 március 22., 17.00

Julinho és Leo után újabb brazil játékossal erősödik a Videoton játékosállománya.

A székesfehérvári vezetők nagyon várják már Futucát, aki eddig a Friburguense csapatában játszott, mert vele már három főre bővül az együttes brazil idegenlégiósainak a száma. Ha a bal oldali középpályás idejében megérkezik, akkor akár már pályára is léphet a Videoton legközelebbi edzőmeccsén, amely szombaton 11 órakor Budakalászon kerül megrendezésre. A fehérváriak kérték az NB II-es klub képviselőit, ha lehet, akkor előbb kezdődjön el a találkozó, ám a Kalásziak már kiplakátozták az összecsapás kezdési időpontját, így ha a természet is úgy akarja, akkor a mérkőzés az eredeti tervek szerint 11 órakor kezdődik el. (simon z.)

Szóval vaaki nagyot kamuzik (vagy csak egyszerüen tudatlan) a lényeg hogy igy vagy ugy de több ezer embert vezet félre...MOST AKKOR MI AZ IGAZSÁG???
Fejér Megyei Hirlap vagy NB1.hu???

Matu Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3038
Mash

Máskor is volt rá példa, hogy egy-egy írásom eltűnt. Remélem nem űzöl sportot a dolgból??? Nem szeretnék tendenciát látni!! Modjuk ezután jobban odafigyelek. Érdekes egyébként, hogy csak akkor látlak itt amikor kerek számhoz érünk a topicban. Ezt máshol is észre lehet venni???

Egyébként nem szűnt meg a Színes Sport? Honnan olvassátok ezeket a híreket? Az interneten is rajta vannak?

Nekem is nagggyon teccik Julinho hozzáállása. Remélem annyira megszereti Fehérvárt, hogy szóba sem jöhet a Pesti költözés. Nem bánnám, ha a brazil trió vezényletével csapatunk ott lenne a kupadöntőben és rengeteg borsot törne az ellenfelek orra alá.

Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3037
Evil Sunz!

Akkor ez hogy fog tetszeni? :) (Szinten Szines... Igen, ratapadtam a Szinesre. :))) )
"Az Újpest elleni 4-0-ás Videoton-győzelem jelzi, a sóstói NB I-es futballstadionban nincs kegyelem.
- Csapatomnak az Újpest ellen minden bejött, de a nagyarányú gólkülönbséghez szerencse is kellett - összegezett Csongrádi Ferenc edző. Már az MTK ellen is látszott, hogy a Vidi jó formában van, nem sokon múlott idegenbeli győzelme. A fehérvári gárda most nyugodt körülmények között, biztos anyagi háttérrel a háta mögött készül.
- Amikor feljutottunk, sokan úgy kezeltek bennünket, hogy ez csak egy újonc csapat - tette hozzá.
- Ma már a mezőny stabil együttesének számítunk, sehol sem adjuk könnyen a bőrünket. "

Előzmény: Evil Sunz (3036)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3036
Chip:

Ez nagyooon teccik! :)) Nagyon kedvelem ezt a Juli gyereket! :) És mit mondott a végén?

"Óriási eredmény lenne, ha egy-két éven belül kijutnánk a nemzetközi porondra"

Remélem ez azt jelenti, hogy még egy-két évig nagyon sok örömet fog nekünk szerezni, és azt, hogy innen akar külföldre menni! Nagyon jó lenne!

FORZA VIDI!!!!

E.S.

Előzmény: Chip-TFF (3034)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3035
Lehet hogy mar leragott csont, de azert jo ha az Archivumba bekerul szerintem. ;)

Szinten a Szines -bol ollozva:

"Piros után fejmosás 2001-03-17 04:00:00
Labdarúgás (berta)
Zombori Zalánt, az MTK-Videoton futballmeccs végén állította ki Szarka Zoltán játékvezető, akinek állítása szerint kétszer feléje köpött a Vidi-játékos. A fegyelmi tárgyaláson elnapolták az ügyet, mert nem lehetett bizonyítani a válogatott labdarúgó bűnösségét. Zombori játékjogát a március 20-i fegyelmi tárgyalásig felfüggesztették. A játékost akkor értük el telefonon, amikor autójával utazott Budapestre, s néhány másodperccel korábban rendőri ellenőrzésen esett át.
- A zsarukkal való találkozást megúsztam, felismertek, gyorsan autózhattam tovább - mondta Zombori. Elkeserítette, ami egyes lapokban megjelent: őt nevezték meg az MTK elleni, 2-1-re elbukott meccs feketebárányának.
- Miután Szarka befújta a kamu tizenegyest, felment a pumpám. Láttam, hogy le fognak cserélni, ezért odamentem a bíróhoz, gúnyosan megköszöntem a ,korrekt játékvezetést", s nyújtottam a kezemet. Szarka elhúzódott, jegyzetelt, erre odaszóltam neki: ,Milyen dolog, hogy nem fogadja egy másik ember kézfogását?" Ezután köptem egyet, de ebben nem volt semmi szándékosság. Mindenki tudja, a futballisták többször köpnek, a szájukban összegyűlt nyáltól így lehet megszabadulni. Miután láttam, hogy nem akar velem kezet fogni, elindultam az öltöző felé. Utánam sietett, s jött a piros.

A jegyzőkönyvben az szerepel, hogy Zombori kétszer köpött, de ezt cáfolja a futballista. ,Tudja, ha valakit le akarok köpni, akkor odaállok elé egy méterre, s megteszem" - közölte Zombori. Tisztában van azzal, hogy a fegyelmi bizottság a játékvezetőnek ad igazat, minimum három meccsre való eltiltásra számít. Játékostársai nem úgy gondolják, hogy rajta ment el a meccs, de a vezetőktől megkapta a fejmosást, egészített ki a fehérvári labdarúgó.

"

Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3034
Idezet a Szines Sport legutobbi VIDI-rol szolo cikkebol:
"Jön a családja 2001-03-22 04:00:00
Labdarúgás - Vödrökön dobol, énekel és szédületesen futballozik Pataki Nóra
A Videoton brazil túrája szerencsés volt. Eredményesre sikeredett a felkészülés, és két kiváló brazil labdarúgót igazolt. Julinho a hét végén megmutatta, nem hiába mondták róla, hogy jó focista. Két góllal köszönt be az Újpest kapujába.

- Fantasztikus érzés volt, a szurkolók feldobáltak a levegőbe a szombati meccs után - mondta lapunknak a fehérvári tréningen.
- Elérzékenyültem, még a szemem is könnybe lábadt. Brazíliában ilyen soha nem történt velem, ott ez nem szokás.

Nem volt gondja a csapatba való beilleszkedéssel, mert remek hangulatot varázsol az öltözőbe. Néha a vödrökön dobol, énekel, amolyan brazilosan, ahogyan az Dél-Amerikában szokás. A brazilok nem ismerik a szomorúságot, pedig Julinho gyermekkorában családjával a szegénynegyedben élt. Később, amikor focista lett, akkor tudott jobb életkörülményeket teremteni magának, feleségének és két gyermekének.
- A család pénteken érkezik Magyarországra - örvendezett Julinho.
- Most megyünk a vezetőkkel megnézni a lakást, ahova költözünk.

Nem csak a Vidi járt jól Julinhóval, ő is szerencsésnek tartja magát, hogy ide került. Bár komoly ajánlatot kapott Koreából, mégis a fehérvári együttest választotta a nagyobb karrier reményében.
- A Videoton megnyitotta számomra az ajtót Európa felé. "riási eredmény lenne, ha egy-két éven belül kijutnánk a nemzetközi porondra - fejezte be Julinho.

Julinho mosolya verőfényes. Érthető, máris megszerettette magát a magyarokkal
"

Miccoltok? :)

vdk Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3033
és e-mailt nem olvasol Iván?

Más részről kicsit lusta voltam így nem tudom leírta-e már valaki: A mötökás gólja után Szalai Cs. térdelve meghajolt ez mit jelentett?
Sajnos nem tudtam kimenni a meccsre de kinek szaladt ki folyton a Juli. Az a címer csókólgats dolog nagyon szép volt!

vdk

The Evil Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3032
A Vidi ellen nem játszhat Pomper, Jakl és Molnár sem! Huhúúúú! :)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3031
Hat ezzel a huzassal te se leszel a sportszeruseg bajnoka...
Előzmény: mash (3030)
mash Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3030
Jól van na!!!
Bocsika!

De hát olyan sportszerűtlen voltál, hogy az csak na!

Előzmény: Matu (3029)
Matu Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3029
Evil

Hamarosan...

Mash
Nem tudom hogy tudtad kiszedni az "írásaimat", de nem is nagyon izgat a dolog. Legyél boldog a 3000-rel! Csak mást nehogy "kimoderáljál" mert ezzel meghamisítod a sztorit!

Előzmény: The Evil (3011)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3028
Mash!

Pedig azok utan amiket a moderatorral regen veszekedtel, nem hittem volna hogy ilyen melyre sullyedsz... :P

Mas:

Szombati edzomeccsre megy valaki kocsival? Esetleg beferne egy Chip is melle? :)

31-en Dunaferrobond elleni meccs utan Pestre szeretnek egyenesen menni. Valamelyik Pesti emberke ha kocsival jon, el tudna szallitmanyozni? :)

Valaszaikat elore is koszonjuk. ;)

Előzmény: mash (3027)
mash Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3027
ÁÁÁÁÁÁ!!!!
Hova gondolsz, nem vagyok én egy olyan ember!!!
:)))

FLOOD!
és már ki is vágták!!!
:)))

Hogy én milyen geci vagyok!!!

Előzmény: Chip-TFF (3026)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3026
Az egy dolog, de hova lettek MATU hozzaszolasai???

KOCSOG MODERATOR MI A FASZT TOROLGETSZ ITT HA SEMMI KIVETNIVALO NEM TORTENT!!!

Mash!

Ugye nem a te mancsod van a dologban?

Előzmény: mash (3024)
IST Creative Commons License 2001.03.22 0 0 3025
A mai "szennylap" szerint Futuca mégsem jön... (Az újság nincs nálam, röviden, tömören ennyi a lényege. Hétvégén jól játszott a csapatban, ezért inkább mégsem akarják eladni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!