Keresés

Részletes keresés

fcf Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3138
MINDENKI!!!!!!!!!!
Most olvastam a hirt az nb1.hu-n,felhivtam a MLSZ-t,és megerősitették az olvasottakat...bazz,pedig már nagyon készültem... :(((((

"Hírforrás: - NB1.hu
Székesfehérvár, március 27., 20.15
A vasas bejelentette, nem hajlandó kiállni a kupabeli rivális Videoton ellen..
A kupameccsre készülő Videoton ma este kapta a hírt, hogy továbbjutottak a Magyar Kupában, mert a Vasas sérülések miatt nem hajlandó kiállni! Csongrádi Ferenc elmondta, hogy kupameccs helyett készülnek a szombati Dunaferr-Videoton mérkőzésre. A Vidiben Hompoth, Lévai, Balassa, Sipeki, Tóth B., Kovács A., Csernijenko és Csehi bajlódik kisebb-nagyobb sérüléssel, de szombatra már felépülhetnek.
(Sz. Z.)"

fcf Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3137
Én örülök Korsósnak,legalább Földes mellett lesz még egy gólerős csatárunk(remélem Leo is az lesz)...
Ja,ráadásul Korsós lőtt már tavaly gólt a Vasasnak a szineinkben...
extasee Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3135
hi all!

ki vezeti a holnapi meccset?
És mikor indul a busz?

thxxx

The Evil Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3134
E.S.!
Köszi! A Dzsimi úgysem érdekel :) Amúgy a Korsós Attiláról van szó, csatár, tán emlékszel még rá... ;)
Előzmény: Evil Sunz (3133)
Evil Sunz Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3133
Hehh, Kancsó? Ez jó.. Korsós? Csak nem a Sturm Graz féle Korsós? Vagy most kiről is beszélgetünk mi itt nagyban?

Evil!
Kazit viszem, már beállítottam mert anyám által felvett Jimmy-koncert van előtte. De mondom nem a legjobb de talán még nézhető!!!

FORZA VIDI!!!!

U.I.: Milyen második helyről beszél itt mindenki? Legyünk már végre az elsők valamiben (szurkolást leszámítva, mert az egyértelmű:) ). De ezt sem bánom, ha a Kupát és a Bajnokságot is első helyen zátjuk...:)

Tócsa Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3132
Egy kalappal nektek a Vasas elleni kupameccsen!

Hajrá Loki & Vidi!

The Evil Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3131
Kabát helyett zakó lesz!
Vasas-Vidi 2:4
G: valakik ill. Léo, Usvat, Kiskapusi, Julinho

Csak Bozsik Petit sajnálom, remélem ezért nem rúgják ki.

Hajrá VIDI & Pénzügyőr!!!!!

Előzmény: WiZso (3130)
WiZso Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3130
Sok sikert a kupameccsen! Kívánom, hogy a szerdai vereség ne nagyon viseljen meg titeket!!!!!!!!!!
Na és egy tipp:
Vasas - Videoton
3 : 0

Gól: Kabát (3)

HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!

The Evil Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3129
Szerintem mivel már játszott nálunk a szezonban, egészen decemberig, valószínűleg megoldható. Gondolom nálunk maradt a játékengedélye, vagy időben kértük, vagy hasonló.
Előzmény: Chip-TFF (3122)
Leslee Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3128
Vidi előre az MK-ban és a Campionatoban is! Vasas drukkerek! Mire föl vagytok ilyen magabiztosak? Tudjátok mi történt az ujpesttel? Veletek is az fog!
Hajrá Vidi!
fcf Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3127
"Csak nem egy Vasas-Vidi barátság kezd kialakulni?? "

Ne viccelődj már,max. továbbra is
Isz-akos - Vasas barátságról lehet itt szó szerintem...

Előzmény: isz-akos (3126)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3126
Jajjjjj neeee megint jön az a 2 bal lábas???
Majd akkor ha ö is minimum meccsenként 3 golt lö mint SzaCsa:-)
Más
Csak nem egy Vasas-Vidi barátság kezd kialakulni??
Végre valami emberi dolog...
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3125
Beka!

Isten orizz, hogy a bajnoksag masodik helyet elfoglaljuk eloletek! Mi megelegszunk az elsovel! :)))

isz-akos!

De azt jelenti.

BéKa_d Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3124
Üdv!

Bizony, jön a mumus, aztán megy - mi meg tovább a kupában...:-)

Remélem a meccs és körítése mindenki elvárásának meg fog felelni (jó meccs, jó szurkolás, 0 balhé) és jussunk tovább mi.

Sok sikert a bajnokság második helyéhez.

HAJRÁ VASAS!

isz-akos Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3123
a Kancsó ugye nem a Korsos????
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3122
Es mi van az atigazolasi idoszakkal? Azt le kell kakilni?
Előzmény: The Evil (3120)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3121
Nebassz IVAN! Ez komoly??
Előzmény: The Evil (3120)
The Evil Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3120
HGY jelentése szerint a Kancsó aláírt a Vidihez, holnap már játszhat.
Mi jutunk tovább! :)

Evil Sunz: akkor hozod a videókazettát?

Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3119
Mindenesetre meglepo ez a 'visszafogottsag'. :) He VASAS! Jon a MUMUS! :>
Előzmény: mütyür (3117)
isz-akos Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3118
Mütyür!
A tisztelet kölcsönös, és az is 100% hogy piros-kék csapat fog továbbjutni ( de az nem fövárosi) :-))
mütyür Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3117
Minden tiszteletem a Tietek, de mi jutunk tovabb!

HAJRÁ VASAS!

VDTN Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3116
Csak a kedvedért reagálok rá:
Szerintem most, hogy normalizálódott a viszony a Vidinél (edző-Szalai-közönség), akár hanyagolni is lehetne a Horog mester írásait. A lapot úgyis csak a megyében olvassák és aki ki akar jönni a Vidi meccseire az úgyis az eredmények és a helyezés alapján jön ki, nem pedig a FMH épületes írásai alapján.
Egyébként inkább zavarosak a tudósításai. Julinhoval kapcsolatban meg nagyot akart mondani a mötöká elleni meccs után, aztán egy méretes bakot lőtt vele.
Talán több lehetőséget kellene adni fiataloknak... (Knézy effektus)

Észrevettétek, hogy a vasasosok mennyire visszafogottak? (nyerni kéne, mégha a Vidi lesz is a jobb stb.) Ez már kérem a tisztelet.

Előzmény: Chip-TFF (3115)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3115
Szasztok!

Latom nem sok embert izgat a beirasom de talan a mostani. Horog elvtars megint hozta a szokasos formajat az FMH szennylapban. Egyszeruen undorito az a ketarcusag amit megenged maganak ujsagiro letere. Elso cikkeben melyben Julinho szerepelt, lehuzta a sarga foldig: "Julinho-rol azt mondjak, hogy tapad hozza a lapda, ami igaznak tunik, mert a meccsen szinte lapdahoz sem ert..." Aztan ma meg fenyesre polirozza Julinho segget, hogy milyen nagyszeruen jatszott az MTK ellen es hogy milyen fasza csavo... Ezzel a cikkel nem sok bajom lenne ha nem a sajat elozo cikket csapna vele agyon. Nemtudom, ti hogy latjatok ezt a dolgot?

Zita!

Meg mindig nem akarsz hozzaszolni a topichoz? :P

Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3114
NS:

"Edzőmeccsen is gólerősek a fehérváriak
A nagyváradi csábítás

V. GY.

Kihasználta a bajnoki szünetet a Videoton labdarúgócsapata, Csongrádi Ferenc együttese a hét végén Budakalászon lépett pályára, s hozta a jó formáját, mert Szalai Csaba három, Fodor Tibor kettő, valamint Zombori Zalán és Kiskapusi Balázs góljával nyertek 7-0-ra. Az élvonalbeli bajnokságban kiválóan menetelő együttes az előkészületi mérkőzésen is bebizonyította, hogy jó formában van, hiszen hét góllal terhelte meg az NB III-as együttes hálóját, pedig nem is a legjobb összeállításban lépett pályára.
Csongrádi több játékosát pihentette, két labdarúgónak pedig engedélyezte - természetesen a vezetők jóváhagyásával -, hogy Nagyváradra próbajátékra utazzon.
Csehi Zoltán és Gyurováth Sándor próbálhat szerencsét a román másodosztályban szereplő FC Bihornál, ott, ahol nem is olyan régen még a világválogatottban is szerepelt Détári Lajos volt a szakvezető. E csapatban futballozott Lázár Mátyás is, aki korábban a Stadlerben és a BVSC-ben is játszott. Csehi és Gyurováth reméli, sikerrel járnak, és szerződteti őket a Bihor. Fehérvárott bő a keret, nehéz bekerülni kezdő csapatba, ezért merült fel az ötlet, hogy a két támadót elengedik. A Videoton természetesen csak abban az esetben válik meg a két labdarúgótól, ha megfelelő árat fizetnek értük a románok, információink szerint azonban az sem elképzelhetetlen, hogy a bajnokság végéig kölcsönadják Csehiéket."

Gyuroekat nem szivesen latnam Roman mezben. :(((

Oborzil Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3113
Na, hadd reagáljak gyorsan innen a majnai árvíz fogságából!
Győző, volt gyerek a fene, amikor kupadöntőt játszottunk Szexárdon, pont 20 voltam akkor, persze ez megítélés kérdése, mai szemmel nézve már a 20 éves is gyerek.
Különben meg ne gyertek már itt ezzel, hogy döntőt kellene játszani, az pont annyit ér, mintha kiestünk volna tavaly a Polgárdi ellen, az UEFA-kupát is ezzel szúrtuk el anno, hogy megelégedtünk a döntővel, meg kell nyerni és kész, ahogy a bajnokságot is, hagyjuk már a második helyeket egyszer s mindenkorra!!!
Előzmény: HGY (3059)
fcf Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3112
(azért ne sértődj meg,tényleg gratulálok,és hallottam az Auchanról is,meg arról,hogy tervezik a mocsarak lecsapolását,és néhány betonút létesitését is... :)))
Előzmény: fcf (3111)
fcf Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3111
Komoly és komplex vizsga lehet az,amit 4-esre lehet irni... :)))
Amúgy pedig csak a múlthét hétfőt ezzel a hétfővel kevertem,a Kalászt a Budafokkal,igaz Budán,minden hely majdnem olyan elmaradott mint a tipikus egyutcás/1közértes/sokkocsmás falu jellegezeteségeit mutató Budaörs... :)))
Előzmény: Parmi (3100)
Tócsa Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3110
Elvileg szeretnünk kellene, mert a Diósgyőrt is támogatja, de baj csak az, hogy az én kedvenc csapatomat a Soproni támogatja és ízlésvilágomhoz is közelebb áll az Ászok! És végül is egy jó pofa, nem?:) Viszont az Aranyászok Bicskeivel meg Vincze Ottóval ... még szerencse hogy adtak magyarázatot rá, miért ne igyam!:)))

Hajrá Loki & Vidi!

Előzmény: Evil Sunz (3105)
mash Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3109
És még mondjátok azt, hogy az nb1.hu is Fradi orientált!!!!
Előzmény: Evil Sunz (3104)
mash Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3108
3100!
passz!
Előzmény: Evil Sunz (3106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!