Keresés

Részletes keresés

lepete Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3183
Ne haragudj, igazán nem a szöllő savanyú, de azt el kell ismerned, hogy az első félidőben 2x mentetek át a felezővonalon. Az első gólt megelőzően momentuma sem nagyon volt a Vidinek, hacsak a nagyon eredményes 8-9 mezőnyjátékosos védekezést nem tekintjük annak. A második gól tényleg szép volt, de azért nyugodtan megköszönhetitek a Hajdúnak azt is. Az ötösről fejelték. Azt hiszem, ha az első félidő végén 3-1 áll az eredményjelzőn senkinek 1 szava sem lehetett volna.

A továbjutáshoz gratula.

VASASKA

Előzmény: Parmi (3177)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3182
fcf!

A meccseket golra es nem helyzetekre jatszak!!!

Tocsa!

Gratula a Debrecennek! Isteniek vagytok! ;)

Vasas szurkolok!

Most miert hallgattok? Hol a zsebkendotok? Nem akartok gratulalni a gyoztesnek?

Bozsik meg elhuzhat a kurva anyjaba... MTK elleni Szarka szopatasunkra azt mondta, hogy gyozott a FUTBALL! A JO KURVA ANYJAT! Keseru a szolo, mi? Faszfej!

Hajra VIDI!

fcf Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3181
Ja,amúgy megvan a Brasil c. szám(Vengaboys) mp3-ban ha érdekel,fel lehet tenni a RBD honlapra,a szurkolások közé... :))))
Előzmény: Parmi (3177)
fcf Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3180
Parmi!

Én mind a 4 meccsen ott voltam,ebből háromszor nyertünk,1xdöntetlen,ebből te milyen következtetést vonsz le április 21-el kapcsolatban? :)))

Előzmény: Parmi (3177)
fcf Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3179
Miért,még igaza lehet Mezeynek,ha a következő 96 meccset megnyeri ellenünk a vasas...
Azért 12 helyzet nem volt,volt kapufa,meg egy- két ziccer(nálunk Leo hagyott ki egy helyzetet),és 10 vagy 11 szöglet,1 ellenében,de semmi több...
Előzmény: Oborzil (3176)
Tócsa Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3178
Gratulálok magunknak a továbbjutáshoz!:))))))))

Hajrá Loki & Vidi!

Parmi Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3177
lalalalalalalala, brasil, brasil...)))

Ez a Bozsik miről beszél? Hát, menjen a p....ba, 4 tétmeccsből 3 alkalommal megvertük őket, egy kemény pontot szereztek ellenünk összesen, és ő beszél antifutballról? Ez vicc...!

Ja, csak megemlíteném: az őszi 2-2-es meccsen nem tudtam ott lenni, azon kívül az összes többin igen. Ergo: ha ott voltam a Vasas ellen, akkor nyertünk!!! Ennek fényében van egy rossz hírem: az április 21-ei Vidi-Vasasra nem tudok menni... Attól tartok, döntetlen lesz...(((

Oborzil Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3176
Igeeen, erről van szó fiúk, csak semmi cicó!!!
Az idei szezon mérlege a Vasas ellen 4 meccs, 3 győzelem, 1 döntetelen, 7-2-es gólkülönbség, ráadásul háromszor idegenben játszottunk, végülis illik kellőképpen megbosszulni 1999 június 16-át, azt a gyászos emlékű napot. Kíváncsi vagyok, mi lesz most a magyarázat, gondolom az, hogy 100-ból 96-szor ők nyernének ellenünk. Csak megint éppen most nem sikerült.

Hallgattam a rádióban a tudósítást, állítólag az első félidőben a Vasas kihagyott vagy 12 helyzetet, mi meg egyszer jutottunk el a kapuig, akkor is a kapus hibája kellett a gólhoz, ez utóbbit láttam, de a többi igaz?

Nem tudom, a rostas-sporttárs duó melyik fele kommentálta az összefoglalót a Duna-tv-n, de az első gólnál meglehetősen közönyös tudott maradni, aztán Milinte bravúrjánál már lelkendezett kicsit, a második gólnál nem igazán titkolta hogy érez, bár az a gól nem is volt akármi, ahogy Leo felperdítette, Juliska meg becsúsztatta a hosszúba a bőrt, az olyan jelenet volt, amilyet csak rajzolni szoktak a palatáblára. Hogy fér ide be Kancsó egyáltalán? (Elég gyorsan megszabadultak tőle az osztrákok)

Mindenestere papíron mi tűnünk mostmár a kupagyőzelemre a legesélyesebbnek, semleges pályán vernénk is bármelyiket a háromból, de ne feledjük, a BKV volt az egyetlen csapat, amelyet nem vertünk meg tavaly egyszer sem, Tatabányán 15 évenként nyerünk általában (1974, 1989 und slussz), meg Debrecenben sem mehetünk biztosra, úgyhogy jó lenne itthon játszani az elődöntőt, biztos, ami biztos. A döntőben meg oda kell figyelni, azon a Dózsa elleni 82-es döntőn is mi voltunk a favoritok, kétszer vertük előtte őket a bajnokságban, ott meg begörcsöltünk és 0-2 lett a vége.

Szombaton meg ugye jön Sztálinváros, 1979 augusztusban nyertünk ott 3-0-ra (igaz, akkor nagyon ment a csapatnak, 3 nappal később Újpesten nyertünk 4-2-re nem akármilyen meccsen és 3 győzelemmel staroltunk a bajnokságban) , aztán azóta sem, igaz, nem is nagyon kellett odamennünk azóta, csak kétszer (plusz a 82-es kupameccs a salakpályán, ami 2-0 volt ide).
Én a 22 évvel ezelőtti eredménnyel most is kiegyeznék, bevallom.

IKSZ Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3175
Gratula a Vidinek!

Hajrá ZTE! Hajrá Vidék!

Matu Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3174
A Debrecen 4-2-vel hazaküldte a Dózsát. Ez már döfi!! Hajrá Vidék!!
fcf Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3173
Korsós csatár létére,a 15 perc alatt amit játszott,többször kiváló kontralehetőségeket épitett a Vasas számára,mig VIDI játékoshoz egyszer sem sikerült passzolnia...
Előzmény: Matu (3172)
Matu Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3172
Most értem haza és hallom a jó hírt. Állati! Ez az Usvat mitől lett hirtelen olyan jó? Úgy látszik nagyon megértik magukat a brazilokkal. Korsós visszatérésének örülök, bár nem tudom miért cserélték le 15 perccel azután, hogy beállt. Az elődöntőben megverjük a Tatabányát, a döntőben pedig a Debrecent..... legalábbis remélem, hogy így lesz.

Hírforrás: - NB1.hu
Budapest, március 28., 20.40

Változatos, mozgalmas mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó Videoton megérdemelten jutott tovább.

Az első negyedórában egymást kóstolgatták a csapatok, majd a Vasas ragadta magához az irányítást. Sziliék sorozatosan alakították ki a ziccereket Milinte kapuja előtt, de a végén mindig hiba csúszott a számításukba. A vendégek szervezetten, és kultúráltan védekeztek, támadásban pedig veszélyes kontrákra építettek. Az első félidő végén egy szerencsés góllal megszerezték a vezetést, így a második játékrész elején érezhető volt, hogy a Vasast megfogta a bekapott gól. Fordulás után a Vidi továbbra is magabiztosan védekezett, míg a Vasas rendületlenül támadott, ám az átütő erő ekkor már hiányzott az angyalföldiek játékából. A Videoton második találata után eldőlt a mérkőzés, a találkozó végén már egymással is foglalkoztak a fiúk.

Bozsik Péter: „Játékban felülmúltuk az ellenfelünket, a szerencse és a koncentráció azonban sajnos elkerülte játékosaimat. Annak ellenére, hogy ebben a szezonban még nem nyertünk a Videoton ellen, nem mondanám, hogy Videoton-fóbiában szenvednénk, sokkal inkább antifutball-fóbiában, mert a betömörülő védelem ellenszerét még nem találtuk meg.”

Csongrádi Ferenc: „Az első félidőben rossz felfogásban játszottunk, magunkra húztuk a Vasast, a kontráink pedig nem voltak hatékonyak. A második játékrészben már a mi akaratunk érvényesült, a második gólunk után már éreztük, hogy továbbjutottunk.”

Remélem szombatra felgyógyulnak a sérültek és akkor ezerrel megyünk a Dunaújváros ellen. Állítólag rehabilitálták Tököliéket.

fcf Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3171
Hehe,nézd csak a Vasas topicot mennyi nézőt irnak,és én mennyit tippeltem... :)))
Előzmény: mash (3166)
fcf Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3170
Usvatnak és Julinhonak gratulálj inkább,meg az egész csapatnak.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ja,és zárójelben megjegyzem,hogy Hajdúnak is.
"Hajdú Ati,Hajdú Ati..." :)))))))))

"Brasiiil,lalalalalalaaaaaaa......" :))))))))))

Hajrá VIDI,hajrá VIDI!!!!

Kupagyőztes,kupagyőztes!!! :)))

Előzmény: mash (3166)
mash Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3169
Azért még ne kiabáld el!
Előzmény: Garnett (3167)
ninive Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3168
0-2

HAJRÁ VIDI!!!!!!!!!

Garnett Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3167
Simán kupagyőztesek leszünk!

BKV, Lombard, Debrecen csapatok közül bármelyiket kiütjük!

Irány Európa!

mash Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3166
Gól/Goals: Usvat (45.), Julinho (79.)
megvan mégegy gólszerző!

Gratula, mégha Ajaxos vagy is! :)))

Előzmény: fcf (3162)
Garnett Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3165
Muahahahahahmuahaha

0-2!!!

Julinho az Isten!!!

mash Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3164
az egyik gólszerző már stimmel!
Előzmény: fcf (3162)
mash Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3163
45. p.: Németh Tamás ugratta ki Usvatot a jobb összekötő helyén, Hajdu a kapujából kifutva rávetődött a labdára de a 16-os vonalán kiejtette azt, így Usvatnak nem okozott gondot az üres kapuba passzolni, 0-1!

fcf Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3162
itt a tippem a VIDI-honlapról:
"Vasas-VIDEOTON 2-4
2500néző
gsz.:Juhár,Komódi ill. Földes,Julinho,Usvat,Hajdú(öngól,89.perc)
kiállitva:Mónos(89.perc,megütötte Hajdút...)"

Hajrá VIDI,tartalékosan is jobbak leszünk...!!!!!!!!!

VDTN Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3161
Könyörgöm, mire jó ez? Ha kikaptok akkor dupla égő, hogy itt nálunk visítoztál. Látod én azt írtam HA kikaptok. Mert semmi sem biztos. Most csak annak örülj, hogy otthon játszotok és van egy pár sérült játékosunk, ezzel így tényleg nem vagytok esélytelenek. De ezért itt ennyire fetrengeni...
"rátok fér a vigasztalás majd este 7-körül" OK, ti örülhettek 7-kor, mi pedig 8-kor. Vagy csak egy félidősek a qpameccsek?
Előzmény: P.RANGER (3160)
P.RANGER Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3160
A "feltámadós" topicban jól +biztat titeket a tócsás haverotok,olvasgassátok gyakran,-rátok fér a vigasztalás majd este 7-körül !
"Kórház a város szélén"-nem nálunk/fcf!/
Hajrá vididebrecensopron+vidék!/ti a FŐVÁROSBÓL szorítsatok-ha már itt éltek-Evil-ha-ha-ha/
VASAS OLÉ!
The Evil Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3159
Sőt az újpestiek is... *köhög*négynull*köhög*
BWAHAHAHAHAH
BWHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH
eh, remélem este is én fogok röhögni :)
Előzmény: Chip-TFF (3158)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3158
Mondtatok ezt mar maskor is kedves angyalfoldi 'barataink'...
Előzmény: mütyür (3155)
The Evil Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3157
Na, de ha egyszer már itt majdnem mindenki Pesten ill. Budán él, azért csak kijöhetünk, nem? :)
Az utatok nektek lesz bús, bár kétségtelenül rövidebb. Otthon is lehet búslakodni! Nyer a Vidi, de biztos rohadt jó meccs lesz. Remélem a bíró otthon marad, mert csak elrontja a játékot az állandó szar rosszindulatú ítéleteivel.
Jó szurkolást!
Előzmény: mütyür (3155)
ironical Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3156
AN-GYAL-FÖLD, ANGYALFÖLD!
mütyür Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3155
Vidistak!
Szerintem felesleges Pestre jönnötök, mert bús lesz az út hazafelé... Aki mégis jönne, annak jó szurkolást kívánok!

HAJRÁ VASAS!

The Evil Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3154
Ez most nem álhír :)

"Pető Tamás egyhónapnyi kihagyás után újra a Vasassal edzett. Sőt, a Videoton elleni Magyar Kupa meccsen kezdőként számít rá Bozsik Péter vezetőedző. Pető egyébként Juhár Tamás sérülése miatt került a csapatba, a válogatott védő ugyanis combfeszítő izom-húzódást szenvedett. A piros-kékek másik hiányzója, Simek Péter lehet, akinek bedagadt a nagylábujja."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!