Keresés

Részletes keresés

liquid Creative Commons License 2001.06.19 0 0 639
hát majd legközelebb... :)))))
Előzmény: nitta (638)
nitta Creative Commons License 2001.06.19 0 0 638
minimi: hát azért az emil címedből nem volt túl bonyolult rájönni, hogy ki vagy:))))) de örülök, hogy végre itt. szerintem Palotait ma csúszni fogjuk, mert nálunk még mindig barátságosan esik az eső. igaz, hogy ez csak vidék... de szerintem máshol is így van ez:)))

liquid: én szokásomhoz híven, meg mivel fő a változatosság bal elől táncikáltam, néha babee is ott volt, de ő főként egy fiatalemberrel táncolt középen, elől:)))) de a Mozdulj!-t együtt roptuk mindnyájan csini, jobbramajdbalra karlendítések közepette, amit ugye a Norbi-imitátor vezényelt:))) de még én sem tudom, hogy Te ki vagy, pedig tejbegrrr próbált megmutatni egyszer, de igazából akkor nem láttam senkit:)

liquid Creative Commons License 2001.06.19 0 0 637
tejbegrrr, depeche babee: Kössz szépen, és db-nek külön gratula a vizsgához.

nitta: Te merre voltál a koncerten? (gondolom a depeche babee-val)

tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.19 0 0 636
Pedig kész a CD... :-)))
Előzmény: tejbegrrr (635)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.19 0 0 635
Most már csak tényleg az én édesanyám nem írt ide, de talán annak is eljön az ideje... :-))) WB: ha holnap is esik, akkor ez kevéssé valószínű, főleg mert a riksák se fedettek... :-)))
Előzmény: minimi (634)
minimi Creative Commons License 2001.06.19 0 0 634
Sziasztok!
Remélem rájöttök ki vagyok, de ha nem annál jobb!
A koncert tényleg jó volt, bár kicsit változtathatnának legalább a sorrenden!
Ja kedves Mark, ha valaki csak a ráadásra ér oda ne csodálkozzon, ha nem hall új számot!
Már biztosan mindenki alszik, úgyhogy én is megyek.
Ja, majd elfelejtettem! Holnap akkor, (vagyis ma azaz kedden) megy valaki a West Balkánba Palotaira?
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.18 0 0 633
liquid: mail ment a számcímekkel! :-)))
depeche babee, nitta: OK!
dnb123: most hétvégén (F)Esztergom és Magony Tanya, utána 29.-én Jánoshida a neo.disp.hu szerint ( ChrisH, Te tudod, mi ez? :-)))), aztán meg már Mezőtúr... Ha valaki többet tud, akkor ezt igazán jelezhetné... :-)))
depeche babee Creative Commons License 2001.06.18 0 0 632
Igen, ennek én is örülök. A legtöbb házasságban is a kommunikáció hiánya miatt romlik meg a kapcsolat. :-)
A fiúk újra a stúdióban vannak, dolgoznak, biztos ez is oka az "olvadásnak"

Hurrá!

Előzmény: dnb123 (631)
dnb123 Creative Commons License 2001.06.18 0 0 631
Egyetlen1 problémám volt a vasárnapi koncerttel: a csepeli koncert után mindenki áradozott Publoról és most annnnnnnnnyira bízam benne, hogy én is hallhatom!!!! Na tessék, csak 1 koncertet hagyjon ki az ember és máris behozhatatlan hátrányok érik!!!!! :)))))))

Egyébként örülök, hogy úgy néz ki, mintha a srácok közt mostanában nem lenne mélyhűtő! Bár tudom, hogy semmi közünk a színpadon kívül történtekhez, azért ez a megjegyzés még nem bűn, ugye??? :))))))))

A közelben és főleg olcsón nem lesz vmi mostanában????? (Tudom tejbegrrr, hogy leírtad, de semmi más??? :((( )

depeche babee Creative Commons License 2001.06.18 0 0 630
terbegrrr:igen, ugyanaz amit liquidnek hoztál rendel :-)))

nitta:ugye milyen jó volt az a kis "Norbi-szerű" tornaóra a mozdulj remixnél? (arra a gyógyegérre gondolok ott elöl)

liquid:mail ment a számcímekel

jól drukkoltatok, hármast kaptam büntijogon! jeeee :-)

nitta Creative Commons License 2001.06.18 0 0 629
ez a tegnapi koncert nagggyon jóra sikeredett. szinte minden olyan számot játszanak mostanában, amit szeretek(bár a Ranbot lehetne hanyagolni).
az is jó, hogy lebontották kettejük közt azt a nagy dobozt, ami régebben mindig ott volt és meglehetősen viccesen hatott-mintha szöges dróttal lettek volna elválasztva-. ráadásul a fotósok mindig panaszkodtak, hogy nem lehet kettejükről egyszerre képet csinálni. most merje valaki azt mondani, hogy nem szolgálják ki minden igényünket:)))))

tejbegrrr, abból a kéz alatt terjedő:), ám igen szimpatikus számokat rejtő cd-ből, majd én is kérnék egyet, ha lehet.

morpet Creative Commons License 2001.06.18 0 0 628
Tegnap az eső eláltával kerékpározni mentem, de csak a Sportszigetig jutottam. Ha már ott voltam, gondoltam, belehallgatok a Neóba, pont az 1999 kezdődött. Jó rég hallottam ezt tőlük utoljára.
liquid Creative Commons License 2001.06.18 0 0 627
oké, várom. :)
Előzmény: tejbegrrr (625)
MarK Creative Commons License 2001.06.18 0 0 626
Hi,
tegnap a Sportszigeten a FreshFabrik után csak a Mozdulj-ra sikerült odaérnem... :( Mindenesetre így is kitünt, hogy a hangosítás nem éppen a Neo zenéjére lett kitalálva... :(
Most már egyébként igazán kellenének új dalok a koncertre...
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.18 0 0 625
Persze, már gondoltam is rá, este átküldöm mindkettőt, addig viszont nagyon hálás vagyok Neked és mindenkinek, akinek köze van ahhoz a CD-hez, ami mostanság igencsak sokat pörög majd a lejátszómban... :-))) depeche babee, akkor Neked ugyanazt? :-)))
Előzmény: liquid (623)
liquid Creative Commons License 2001.06.18 0 0 624
depeche babee: Tegnap azt mondtad, hogy valahol fent van a SÜSI koncert track-listája. Hol találom meg?
liquid Creative Commons License 2001.06.18 0 0 623
Én is jól éreztem magam, bár utánna voltak negatívumok az életemben.
tejbegrrr: kössz a cd-t, nem rossz, de ha kérhetnélek a HS7 koncert utáni anyagról írjál légyszi e-mailben egy track-listát (a HS7-et is leírhatod ha gondolod). :)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.17 0 0 622
Na, én is itt vagyok. :-)

Nem értek egyet a csúnya haj (fej) dologgal de tény, hogy HAJWAXOT MÁRKNAK!!! :-)))

Most megint olyan pumuklis volt, mint régen. Már csak vörösre kéne festetnie.

A heveny és a neo is atom volt, régen buliztam ennyire jót! (ja, csak csepelen, de akkor meg nem volt heveny)

szóval minden pöpi volt, a törpről nekem egy bizonyos dm klip jutott eszembe...

Csókolok mindenkit

zsé

white niggah Creative Commons License 2001.06.17 0 0 621
hi all,

pont most jövök a "konciról"...the highlights are:
- a HS7 megszokott profi show-ja...nem vagyok annyira ott a számcímekbe, de a 2 új ("...olyan új, hogy még mi se tudjuk...") szám és a "tekno-metál-dark" szám nagyon bejött...

- a hajléktalan indián táncos...valaki szerezzen majd neki crew pass-t next time...backround táncosnak jobb lett volna a neo set alatt...

- a táncoló törpe az 1. sorba - szintén a neo set alatt...a tech-step ritmusu hajolgatása közbe többször lefejelte az elötte lévő, enyhén lard assed nőszemély valagát...(nemtom, én úgy vagyok a törpékel mint a pincsi kutyákal...aranyosak, de mindig kíváncsi vagyok, hogy meddig repülnének - ha 1 nagyot rugnák beléjük...:)

- a két M szinte egyforma csúnya haja(feje)...sűrgősen 1 tükröt nekik...:)

amúgy minden szép és jó volt...
bocs a hibákért.
cheers, fabe

depeche babee Creative Commons License 2001.06.17 0 0 620
mi lesz akkor most ma délután? zuhé volt, szárad a mező, kimenjünk a stadionhoz?
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.16 0 0 619
Jövő hétvégi Neo-koncertek:

22. péntek Fesztergom Prímás-sziget, Esztergom napijegy 1500, 3 napos elővételben 4000, helyszínen 4200. További fellépőket ld. alább.

23. szombat balkan beat Magony tanya ( a hely Földvár felé félúton van, csak ez Duna-, és Kecskemétről kell indulni. :-)))), jegy 2000, további fellépők Spikee, Guntar, Miguelle (yu), Pöli, Sur-prise, Garfield, Ritmo de la Pampa, Zotyka, Cirk, Pat Duff, James Cole.

ChrisH Creative Commons License 2001.06.16 0 0 618
Frissült a neo.disp.hu, hála tejbegrrrnek és Pálvölgyi Krisztinának. :)
nitta Creative Commons License 2001.06.15 0 0 617
elolvastam a mjuzik.hu-s cikket, gratula a HS7-nek! bár megfogalmazódott bennem, hogy nemrég adták ki a Cukrot, ősszel jön az új album, szóval alkotnak rendesen,ehhez képest még semmi hír arról, hogy valaha is megjelenne az új Neo, összekaphatnák magukat a srácok.

jó tudom, unják az ilyen nyafogást. én meg unom az Eklektogramot.:))) na, mind1.

akkor vasárnap koncert és össznépi topictali:)))

depeche babee Creative Commons License 2001.06.15 0 0 616
akkor felveszem a neo-s pólómat :) (tudod melyiket,te már láttad)

:-))))

dzsíííí,de jó is lesz nekünk!

Előzmény: ChrisH (615)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.15 0 0 615
Fordítás: sütni fog a nap, meleg lesz és csicseregni fognak a madarak.
Előzmény: depeche babee (614)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.15 0 0 614
Aigner Szilárd szerint sz*r idő lesz...
Kezdek félni.
liquid Creative Commons License 2001.06.15 0 0 613
ok. :)

Közben disp-től beszereztem (átvette nekem) a Mozdulj maxit. Nekem tetszik. :)

Előzmény: tejbegrrr (612)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.15 0 0 612
A Tiéd még nincs kész, de vasárnapra meglesz, és akkor aztán topiktali! :-)))
Előzmény: liquid (609)
liquid Creative Commons License 2001.06.15 0 0 611
Legalább nemesnek érezheti magát. :)))
Előzmény: depeche babee (610)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.15 0 0 610
Hello!
Na, a suiból írok, jeee.

Szóval a lényeg,hogy a www.mjuzik.hu-n van egy rövid cikk a hevenyről és az angol sikerekről amit a White lies... című lemezükkel értek el. A mókás az egyészben ,hogy szegény Milka nevét így írták: Milkovich Mátyás
jellemző. ez Magyarország. Több mint 5 éve ott van ez a szegény fiú a nyilvánosság előtt és még mindig elírják a nevét... enyje!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!