Vagy úgy akartatok megtréfálni,hogy elhitetitek velem,hogy elhittétek ezt...? :)))
Amúgy vasárnap szerintem nem is lehet óvni... :)
Előzmény: fcf (3339)
fcf Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3339
Nyugi már Isz-akos és The-Evil,április 1-eje van... :)))
amúgy meg azért irtam Isz-akosnak ezt a Korsóssal kapcsolatban,mert gondoltam a júni 11-i döntő is áprilisi tréfa,hiszen akkor tájra esik a szóbeli érettségi is,s gondoltam "visszatréfálom"... :)))
Előzmény: isz-akos (3338)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3338
jo akkor hogy világos legyen számomra is hány % az esély hogy emiatt szopunk???:-)))
The Evil Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3337
Csak nem olyan f@szok a vezetőink, hogy így elcsesszék. Ha mégis, akkor takarodjanak a pics@ba a klub környékéről. De ha az MLSZ kiadta a játékengedélyt (ha egyáltalán nem nálunk volt már rég), akkor minket nem büntethet. De ne felejtsd el hogy a Kancsó ebben a bajnokságban már volt a mi játékosunk!
Előzmény: isz-akos (3336)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3336
Ne rémissz meg Evil!
Van vmi. eélyuk is hogy igy továbbjussanak?
The Evil Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3335
Haha, inkább örüljenek, hogy akár csak 10 percig is játszott, amilyen szar volt :)
Szánalmas ez a Vasas! És ha óvással továbbjutnak, akkor mit mond majd a Bozsik? Hogy "győzött a futball"?? Szerencsétlenek!
Előzmény: isz-akos (3334)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3334
7fö!
Fcf most irt sms-t hogy valahol olyat olvasott lehet ovni akar a vasas mert korsosnak nem lett volna szabad jáccania...hallott erröl vki. vmit?
The Evil Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3333
Jó lenne! Jobb, mint a május 11.! Milyen nap egyébként?

Döntő 2001. június 11.

Ez az infó a kiírás óta olvasható és ez a változat tűnik logikusnak.

The Evil Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3329
Nem tudom, hogy csúszott-e a fű, de ha a Gabikának levegőből kéne levennie a labdát, akkor ennek azt hiszem nincs is jelentősége...
Miután kiengedtek minket, alig történt említésre méltó esemény. Egyből mentünk haza, leszámítva hogy AttiVidi félreállt az országúton, mert pisilnie kellett. Emiatt kis késedelmet szenvedtünk. ;-)
Előzmény: isz-akos (3328)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3328
Igaz de csuszott a fu mert Juli elött is 2x golhelyzetben megcsuszott az a szar!!:(
Ujvárosiak direkt bevizezték arra fuvet ahol golhelyzetbe kerultunk volna:-))
The Evil! Volt még vmi balhé miután kiengedtek minket a stad.bol vagy mentetek ti is egybol haza?
The Evil Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3327
Szerintem a Földes nála is siralmasabb volt. Egyszerűen suta, egy labdát nem tud levenni. Akkor jó, ha a Zalán laposan ki tudja ugratni, akkor azért van, hogy belövi. Tegnap is tök jól beemelték hozzá a labdát a védők mögé, bazzeg két pattanás után sem tudta levenni - addigra meg már a védők is odaértek.
Előzmény: isz-akos (3326)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3326
nem kell balhézni srácok...én már kezdem megszokni hogy idegnben se szerencsénk se norm. biro nincs
lásd (eto, mtk, dferr)
attol még KUPAGYÖZTES, KUPAGYÖZTES hejj hejj
BUZI NS!!!HA MILINTE csak 7-es akkor Rabovszki 4-es!!!
Tegnap ha nincs Árpi akkor sima 4-0 oda...
ÁRPI ÁRPI ÁRPI
(azért az sokat elmond ám egy csapatrol ha a kapusa a legjobb)
Jahh és kéne tiltakozni a Rob játéka ellen...amit az tegnap is muvelt!!! (meg amugy sem szimpatikus nekem...)
extasee Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3325
Hát szerintem a holnapi összefoglaló vajmi keveset fog segiteni ennek a vitának az eldöntésében!
Ott a távoli bombákat és esetleg a kakaskodásos-szitut fogják leadni,meg persze a gólt!
Nemtudom melyik mozzanat alapján gondolod ,hogy nekünk fújt a biró ,de mi végig azt éreztük ,hogy az apróbb szabálytalanságokat nektek fújják be (azaz Ti kaptok szabadrúgást)...De ez mostmár olyan mindegy!Fogni kellene a mérközés videokazettáját és kielemezni...De nem volt ez olyan jó meccs ,hogy érdemes lenne ! :(

Nyertetek az utólsó pillanatokban egy góllal !
Ott a 3 pont! Ezen már nem lehet változtatni!
Csak a zöld asztal mellett esetleg! :)
Mondjuk Egervári jogosulatlan pályára lépése miatt!(a gólotok után) :)

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3324
Szerintem meg ami az igazsagossagot illeti, a dontetlen lett volna az. Azzal se lettem volna elegedett, de a jatek kepe azt mutatta.
Na en is kivancsi leszek az osszefoglalora...
Előzmény: Doktornyúl (3323)
Doktornyúl Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3323
ChiP!

Bár nem került be az összefoglalóba, de azt is írhatták volna, hogy a fehérváriak különös figyelmet fordítottak Tököli és Penksa őrzésére, ami csak szabálytalanul sikerült.

Nézzük meg a holnapi összefoglalót.Szerinetm igazságos az eredmény, mégha a bíró mindkét felet valamint aközönséget is sújtotta ítéleteivel .

Üdv

Előzmény: Chip-TFF (3321)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3322
Berakom a teljes cikket:

"Utolsó percben lőtt góllal nyert a Dunaferr
Dunaferr- Videoton 1-0

A dunaújvárosiak megfogyatkozott csapattal várták a bajnokságban remeklő Videotont. Sárga lapok matt hiányzott Jakl és Pomper, míg Molnár és Mosztvoj sérülés miatt nem lehetett tagja a kezdő tizenegynek. A kialakult nehéz helyzetre tekintettel Egervári Sándor vezetőedző a kispadra ültette a két, tartalékcsapatba száműzött játékosát, Zavadszkyt és Salamont. A vendégeknél Tóth Balázs és Zombori eltiltása okozott gondot.

Bodonyi Zsolt
2001. március 31. szombat 18:58

Jó iramban kezdődött a mérkőzés, de az igazán szép játékkal adósok maradtak a játékosok. Sokat szabálytalankodtak, és meglepően gyakran kellett a játékvezetőnek beszéd miatt is megszakítani a találkozót. Különös figyelemmel őrizték a hazai hátvédek a székesfehérváriak légiós csatárát, Julinhot, akit többször is csak szabálytalanság árán tudtak szerelni.
A második játékrészben nem sokat változott a játék képe, az agresszívan játszó fehérváriak nem engedték kibontakozni Egervári mester tanítványait. A Videoton Julinho szabadrúgásával veszélyeztettek, de Rabóczki hárított. A találkozó egyetlen gólja az utolsó, kilencvenedik percben esett, amikor egy kapufáról lecsorgó labdát Tököli közelről passzolt a hálóba. Julinho két perccel a lefújás után egy szabadrúgást sípszó előtt végzett el, és mivel volt már egy sárga lapja, a játékvezető kiállította a támadót.
25. perc: Egy jobboldali szögletet Nicsenko csúsztatott meg, Kiss Gy. 6 méterről emelt fölé.
39. perc: Tököli 12 méteres lövése ment el a bal kapufa mellett.
50. perc: Szindzsics ballal 23 méterről a bal kapufát találta telibe, a visszapattanó labdát Rósa erőtlenül Milinte ölébe helyezte.
73. perc: Rob a frissen beállt Szalai Tamásnak gurította vissza a labdát, aki 10 méterről egyből lőtt, Rabóczki a kapu jobb oldala elől ütötte oldalra a labdát.
83. perc: Rob visszagurítását Szalai Cs. 17 méterről bombázta a jobb alsó sarokra, Rabóczki bravúrral mentett.
90. perc: Kapu előtti kavarodás után Tököli 12 méterről a bal alsó sarokra lőtt, a labda a kapufa tövéről pattant a hálóba (1-0)."

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3321
Index.hu :

" Különös figyelemmel őrizték a hazai hátvédek a székesfehérváriak légiós csatárát, Julinhot, akit többször is csak szabálytalanság árán tudtak szerelni."

Erdekes...Nemde?

Előzmény: Doktornyúl (3318)
Doktornyúl Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3320
Mr. Thomas
Csak lezáráskép azt mondanám, hogy ez a bíró nem állt a helyzet magaslatán. Mindkét tábor úgy érezte, hogy nem tudja mit csinál. Az elfogultság pedig minden szurkolót el tud ragadni. Én például teljesen úgy éreztem, hogy a bíró minden aknamunkája ellenére nyertünk. Bennem fel sem merült, hogy Nektek is gondotok lehetne vele.
Érdemes lesz megnézni az összefoglalót.
Előzmény: Mr. Thomas (3319)
Mr. Thomas Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3319
Tényleg nagyon különbözően látjuk a meccset. Igazából csak a 2. félidőben láthattuk egymás védőit testközelből, de a kis szabálytalanságok ide oda (főleg oda) fujkálásával a bíró széttördelte a játékot, majd művét egy meg nem adott tizeneggyessel teljesítette ki. Ez inkább azt bizonyítja hogy a tieitek kezezhettek a 16oson belül.

Jó lenne egyszer egy olyan bírót kapni amelyik nem fúj egyik csapatnak sem, hanemeszrevétlenül levezet egy találkozót. Akkor az ellenfél nem kapna vérszemet és nem rugná szét a játékosainkat, mivel lassan már nincs is egészséges közöttük.

Előzmény: Doktornyúl (3315)
Doktornyúl Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3318
Chip!
Hát igen.... Ez tényleg érdekes. Én rosszabbnak tartottam.
Előzmény: Chip-TFF (3316)
Architectural Student Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3317
ez a sorozat véget ért - jövő héttől megint csak győzni fogunk!
Hajrá Vidi!
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3316
Es ez a biro megis 7-est kapott az NS-tol... Jo mi?
Doktornyúl Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3315
Mr. Thomas!

Az a baj, hogy a véleményünk nagyon távol áll egymástól. Én nem állítom, hogy a mi játékosaink nem szabálytalankodtak. Azt sem mondhatom, hogy ilyen esetekben mindig jól ítélt a bíró. Az viszont biztos, hogy a bíró egyszerűen erélytelen volt a védekező játékosaitokkal szemben. Bármit megtehettek büntetlenül. A bíró félt sárgát adni, vagy kiállítani fehérvári játékost, nehogy azzal vádolják, hogy eldöntötte a meccset. Az igazságérzete késztethette arra, hogy akkor állítson ki játékost tőletek, amikor már nem volt jelentősége.
A sors iróniája, hogy most mindkét fél őt szídja.

Előzmény: Mr. Thomas (3313)