Keresés

Részletes keresés

isz-akos Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3388
az meg mi?
Létezik még valahol is ilyen?
Hagyjátok már békében nyugodni! Nem a gázszertöl kaptunk ki megint...és addig nem is nyerunk amig 10 méterröl 1 az 1 ben nem tud golt löni a csatárunk (Rob)...
Még a Szalai Tominak is lett volna annyi esze abban a szituban hogy a kapus mellett elguritsa ne pedig izombol fölé loje 2 méterrel....
Előzmény: pextreme (3387)
pextreme Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3387
Chip!
Azok=Gázszar!
isz-akos Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3386
érdekes de a fiuk jöttek az eto az mtk és a dferr elleni meccs után is pacsizni (söt Árpi még sirt is az eto meccs végén :(
Sebaj. SZERDÁN ÜNNEPELTÜNK szombaton szomorkodtunk...
szar is lenne ha mindig csak nyernénk mert akkor már nem is unnepelnénk...Most viszont megint a mi meccseink következnek...
más:
Juli 1 meccset kapott?
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3385
Nem csak o nem jott oda... Csak azok jottek oda pacsizni akik aterzik, hogy milyen fontosak nekunk (hogy meg bukott meccs utan is pacsizni akarunk veluk, hogy kis bizalmat ontsunk belejuk)!
Előzmény: pextreme (3384)
pextreme Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3384
Csáó Mindenki!
Bocs, hogy csak most szólok hozzá a T-mákhoz, de nem voltam Net közelben!Csak azt mondja meg valaki, hogy a sztálinvárosi meccs után, miért pont a Szacsát interjúvolták meg?Azért, hogy ne kelljen odajönni hozzánk pacsizni?Mert ha yól láttam nem jött oda!Vagy tévedek?
Parmi Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3383
Igazad van, ez a legröhejesebb és leggusztustalanabb az egészben!

"Mi nyerjük meg a kupát, hajrá VIDI..."

Előzmény: The Evil (3380)
VDTN Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3382
Az a szégyen, hogy van pofájuk Nemzeti-nek nevezni magukat. Milyen nemzetet képviselnek ők? Egy pesti érdekcsoport újságja, szennylap színvonalon. Megfigyeltétek, hogy mióta nincs számottevő pesti kosárlabda vagy jégkorongcsapat, azóta ezen sport magyar meccseiről is rendkívül szűkszavúak a tudósítások? Röhej, hogy egy magyar NBI-es kosármecsről annyit írnak, mint Pénzügyőr-Bodajk focimeccsről.
Előzmény: The Evil (3380)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3381
Bazzeg sose hittem volna, hogy aki az NS-ben cikket jelentet meg, az az NS munkatársa!
Előzmény: The Evil (3380)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3380
Legalább a Vasas szurkolói példamutatóan állnak hozzá ehhez az egészhez.
Az viszont felháborító, hogy egy újságíró nem meri a nevét adni a szarhoz, amit kavar! Kijelenti a flashben (a címoldalon), hogy Korsós jogosulatlanul játszott, összehord minden szart, majd nem írja oda a nevét.
"Munkatársunktól", beszarok.
Előzmény: Parmi (3379)
Parmi Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3379
VDNT!
Annyira meg nem vagyunk gyengék szerintem, hogy ílyen felállásban kelljen pályára lépnünk! Így még az Üllőin sem szabadna, és sehol máshol sem!

Egyébként a Sportfórum.hu-n állítólag van fent egy anyag az óvásról. A haverom csinálta, beszélt a legtöbb illetékessel, a mieink (Dósa, Szigli) csak röhögnek az egészen, és teljesen biztosak az igazukban. Az angyalföldiek pedig nem is biztosak az óvásban, még nyomoznak...

Chip!
Nekem is feltünt Csongrádi nyilatkozatában az a rész: "...Dunaújvárosban nem szégyen egy góllal kikapni..." Persze, örülni, ne örüljek, mester???? Legalább ne mondana ekkora sületlenséget!

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3377
VDTN!

Csak valahogy a szacsa benazasait nem birom mar idegekkel. Ot igazan kiemelhetnek mar a csapatbol...

Előzmény: VDTN (3376)
VDTN Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3376
Evil!
Szerintem nem mindegy, hogy milyen körülmények között. Ugyanis ezekben a meccsekben benne van a továbblépés lehetősége. Idő kell ahhoz, hogy igazán masszívvá váljunk. Persze én is szeretném, ha lealáznánk mindenkit, de annyira nem vagyunk jól ellátva támadást szervező és befejező játékosokkal, hogy erre építsünk. A két brazillal javult a dolog, de még ők is inkább improvizálnak, mint csapatjátékosok.
Emléxem a Burcsa Győzőt is sokat szidták kezdetben, mert ő is azt vallotta, hogy legyen hátul minden OK, aztán lehet építeni előre. Aztán lett is belőle egy 20(?) meccses veretlenségi sorozat. Az UEFA kupás csapat sem az első évében oktatatta a focit. Láttam őket egy párszor fénykorukban idegenben és még az a csapat sem esett neki a tavalyi bajnoknak.
Pl. egy Újpesti Dózsa-Videoton meccsen szinte végig védekeztünk, pedig a Dózsa elég gyenge volt akkortájt, mi pedig előtte ütöttük ki a Manchester Unitedet. Aztán a vége előtt nem sokkal egy Faddi nevű játékos (emlékxtek még rá?) beemelte. A Kardos nem is bírta idegekkel, a meccs végén kiállították a bíró megsértéséért.
A lelátón mi meg bosszankodtunk, hogy lealázzuk a PSG-t, Partizánt,Manchestert, aztán ezeket meg nem szedjük szét. A végén meg nyertünk és mindenki boldog volt. Várjuk ki a végét, én azt mondom.
Egyben kell tartani a csapatot és akkor...
Előzmény: The Evil (3373)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3375
"Hírforrás: - NB1.hu

Budapest, április 2., 15.05

Huszár István, az MLSZ nemzetközi kapcsolatokért felelős szakembere úgy véli: jogosan játszott a kupameccsen Korsós Attila.

Huszár István honlapunknak elmondta: ugyan még nem „nyálazta át” teljes terjedelmében az ügy dossziéját, első ránézésre úgy tűnik, jogosan játszott a Videotonban Korsós Attila a Vasas elleni kupanegyeddöntőn.
– Nem szeretném, ha bárki készpénznek venné az alábbiakat, mert egyelőre csak félig néztem át a dossziét – vágott bele Huszár István. – Annyi mindenesetre bizonyos, hogy a Salzburg február elsején valóban kikérte Korsós játékengedélyét, de az nem lett kiadva. Márpedig amíg egy játékos nemzetközi játékengedélyét nem adja ki az adott ország szövetsége, addig a futballista abban az országban jogosult játszani, ahol az ominózus engedély van. Ennek megfelelően – ismétlem, eddigi ismereteim alapján – Korsós jogosan lépett pályára a kupameccsen."

Es ilyenkor milyen retorzio varhato a szenzaciot kelto ujsagiroval szemben? SEMMILYEN! :/

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3374
Beka!

Koszonjuk!

Előzmény: BéKa_d (3369)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3373
VDTN!
Ha idegenben nem tudunk meccset nyerni, akkor a csapat nem ér sokat. Márpedig az utóbbi hármat elveszítettük (győr 2-1, mtk 2-1, dferr 1-0), és most tökmindegy, hogy milyen körülmények között.
Zalán játszhat!
Előzmény: VDTN (3370)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3372
Te meg vallald fel magad! Beszarikam...
Előzmény: akurvaanyádat (3371)
VDTN Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3370
Gyerekek!
Nyugi és nyugi! Én nem kövezném meg rögtön a Csongit. Ő sem akart kikapni Újvárosban és ahogy alakult a meccs lehetett volna bármi. Ők támadtak, de ez absz. normális, ráadásul nekik ez a derbi most létkérdés volt. Nekünk is volt helyzetünk, de nem ment be és ennyi. Nagyon kiegyenlített ez a bajnokság, lesznek itt még rendes körbeverések. Idegenben minden meccs, minden csapatnak kőkemény lesz.
Mi azt már bizonyítottuk, hogy idegenben kemény dió a Vidi és van tartásunk, otthon pedig nagyon tudunk menni...
Engem jobban aggasztanak a bírók. Ez már a második eset , hogy játékon kívüli dologért állították ki kulcsemberünket. És persze az ellenünk befújt egyebek... A Puhl-féle dolog (ha igaz) elég elgondolkoztató...
A Zalánt nem csak április 3-ig tiltották el? Vagyis miért nem játszhat a hétvégén? Valamelyikőtök ezt írta valahol.
BéKa_d Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3369
Chip-TFF!

Bocs, hogy még ennyivel a meccsünk után is visszajárunk, de én meg inkább egy olyan csapatot szeretnék a VASAS mezében látni, mint a Tietek volt a Fáyban...:-)

Sok sikert a kupához!

Előzmény: Chip-TFF (3362)
huszabi Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3368
:))))))))))))
Előzmény: Chip-TFF (3365)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3367
rage!

Lapzarta mar megvolt. De azert nagyot neznel - ha holnap nem is de - ha a holnaputani ujsagokban cimlapon lenne a sztorid! :D
Amugy arrol is biztosithatlak, hogy a jatekosok is olvassak a kocsmakat. (Legalabbis a mieink kozul paran, az tuti...) ;)

Nekik most uzenem: Verjetek meg a Sopront de nagyon! ;)

Előzmény: rage (3366)
rage Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3366
Szóval, ha valamit ideírunk, akkor
azt tényként leírják az újságok rá 10 perc múlva?

Aha!

Tök jó!

"Kedves újságíró úr!
Biztos forrásból tudom, hogy az olasz és a román
labdarúgó válogatott bejelentette, hogy
nem folytatják a VB selejtezőket,
mert lemondanak az indulási jogról
a magyar válogatott javára

Ezt kérném a holnapi címlapra tenni"

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3365
rage!

Tisztaban vagyunk vele, hogy sem ti sem a vezetoitek nem hozta fel a dolgot. Szamomra egyertelmu, hogy egy kis szenzaciora ehes firkasz nezett utana a dolgoknak azok utan, hogy itt a kocsmaban olvasott egy's mast... :/ Innen is latszik, hogy olvassak (sot mitobb forrasnak hasznaljak) a kocsmat es a topic-okat. Rohely hogy mar az ember ide sem irhat nyugodtan.

Annak a firkasznak meg uzenem: KAPD BE A FASZOM! (Tobbiektol meg elnezest a karomkodasert)

Jellemzo, hogy ilyenkor csak ennyit irnak a cikkhez: "Munkatársunktól" KOCSOG ZOLDSPORT IROK! NEM VAGYUNK A MUNKATARSAITOK!

Előzmény: rage (3363)
extasee Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3364
Szerintem nem lesz semmi az óvásból!
Gond akkor lehetne ,ha tétmeccsen pályára lépett volna Ausztriában...bár akkor sem biztos!
rage Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3363
Na nem, ez így már nem lenne fair.

A Vidi továbbjutott, ráadásul
Korsós aztán baromira sokat számított a meccsen...

Igaz, ettől még ez lehet óvási alap
Meg az is igaz, hogy a Kerület elleni 6:0-át
is így szívtuk meg, s lett 0:3...

De ez így már nem az igazi
Nekünk a pályán kellett volna nyerni
Nem a zöld asztalnál....

Tényleg remélem, hogy ebből nem lesz ügy
Mint ahogy azt is, nem kezdi el a Vidi tábor újra az anyázást, mert a
cikkből is kiderül, nem a Vasas-vezetés találta ki az ügyet...

Hogy ki, az viszont érdekes kérdés!!

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3362
Csongradi se semmi, hogy azt nyilatkozza: " Nem szegyen egy Dunaferrtol 1 gollal kikapni..." Hat basszus, szerintem meg szegyen ennyi nezo elott ilyen csufosan leegni... A hulye bunkertaktikabol mar elegem van. Olyan szellemu csapatot akarok latni amilyet az Ujpest ellen lattam! Meg ha kikapunk is, akkor is elmondhatnank, hogy tamadtunk es lottunk x golt! De igy? Szegyen.. :(
Előzmény: Mr. Thomas (3359)
extasee Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3361
NS-Vitatott Korsós Attila szerepeltetésének jogszerűsége

Megóvhatják az angyalföldiek a Videoton elleni kupameccset

Elképzelhető, hogy még egy budapesti csapat lesz az Arany Ászok-kupa elődöntőjében a másodosztályú BKV Előre együttese mellett...

És ami még furcsább, mindez még az idei kiírásban is megtörténhet. Információink szerint ugyanis megeshet, hogy a szerdai, Vasas elleni negyeddöntőben előbb be-, majd tizennégy perccel később lecserélt Korsós Attila jogosulatlanul szerepelt a Videotonban. Márpedig, amennyiben a Salzburgból villámigazolással hazaérkező támadót szabálytalan körülmények között vette kölcsön a székesfehérvári klub, a pályán 2-0-s vereséget szenvedő angyalföldiek akár meg is óvhatják a kupameccset. Ez esetben pedig nagy esélyük lenne a továbbjutásra.

Ez ügyben megkerestük az illetékeseket is, ám Muszbek Mihály, a profi labdarúgók átigazolását is intéző HLASZ igazgatója elmondta, semmit nem tud az ügyről, és lévén a vasárnapi nem munkanap a számukra, legkorábban hétfő reggel tudnak az üggyel foglalkozni.

Szigli István, a Videoton sportigazgatója azonban újdonsággal is szolgált. „Korsós Attilát kétezer november elsejétől kétezeregy június harmincadikáig adta kölcsön a Salzburg a Videotonnak, így ez ügyben semmilyen probléma nem lehet"-állította a sportvezető. Csak hát időközben a csatár az Admira Wackerben is edzett, és idehaza sokan úgy tudták, hogy a Salzburg kikölcsönözte a labdarúgót a bécsi csapathoz. „Korsós alig egy hónapot edzett az Admirával, ez is volt a baj vele a szerdai összecsapáson, ugyanis nagyon rossz az erőnléte. Ami pedig a papírokat illeti, az Admirának bizonyosan nem adták kölcsön, tehát a játékjoga nálunk volt. Kedden a HLASZ-ban csupán a játékengedélyét kellett lepecsételtetnem" - vélekedett Szigli István.

Gyalog András, a Vasas ügyvezető elnöke nem tudott az esetről, ám hozzátette, mindenképpen megvizsgálják az ügyet. „Vallom, hogy a továbbjutásnak a pályán kell eldőlnie, ám amennyiben a felvetésnek van valóságalapja, utána kell néznünk, hogy az egyesületeknek, a HLASZ-nak, illetve az MLSZ-nek mi a teendője. Hétfő reggel elővesszük az ügyet, addig azonban nem tudok konkrétumokkal szolgálni" - jelentette ki Gyalog András.

A hétfői napon tehát sok minden kiderülhet. Akár még az is, hogy lesz budapesti csapat az Arany Ászok-kupa elődöntőjében a másodosztályú BKV Előre együttesén kívül is...

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3360
Az ominozus ropkodo emberketol ket franko helikopterezest is lathattunk... Ez egy uj modszer a futballban? Mert ha mondjuk a gol elott nem a seggevel terelte volna be a labdat a tamadok koze hanem labbal kirugja, akkor .....
Előzmény: HGY (3358)
Mr. Thomas Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3359
Gondoltam megírom hogy miért nem mutatták a 11-es gyanús esetet. A Puhl volt a nérk?zés ellen?re.
Egyik régebbi ankéton beszélgettem valamelyik Vidi vezet?vel. ? mondta nekem hogy egyik alkalommal megkérdezte a Puhlt hogy mi baja a Vidivel. ? azt mondta hogy ezt most hagyjuk. Ha a vád hamis lett volna akkor azt mondta volna ez a szuper bíró hogy hogyan utálhatnék én egy csapatot is. De mivel nem ezt mondta elismerte hogy ellenünk fúj és ezt minden alkalommal bizonyítja.
Ha egyszer ? a mérk?zés ellen?re akkor az szóba sem jöhet hogy olyan esetet is betegyenek a m?sorba ami a mi javunkra döntötte volna el a mérk?zést.
Szóval erre számíthatunk.
Viszont a következ? meccsen a Sopron az ellenfél. ?k nem Pestiek, nem bajnokok, a Puhl most volt ellen?r legközelebb valószín?leg nem ? lesz. Jó esélyünk van hogy kifogunk egy olyan bírót aki csak egy kicsit fúj ellenünk.
A Csongrádinak nem a kiállítást kellett volna reklamálnia, nem ott ment el a meccs. Ha a riportban azt mondja hogy nem kaptunk meg 11est akkor mindenható Puhl atyaúristannek be kellett volna mutatnia. Bár mindegy úgyis kihozta volna hogy vétlen............
Szar az egész bírói testület
HGY Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3358
Gondoltam én is leírom a véleményemet ide, de átolvasva a hozzászólásokat már letettem erről, mivel Oborzil szóról szóra azt írta, amit én is akartam. Ez az alapjában a védekezésre koncentráló játék csak egyes esetekben hoz győzelmet, de hosszútávon biztos bukás. A szalai meg szót sem érdemel, mégis az egyetlen biztos pont a csapatban. Az összefoglalóban is látszott, hogy az egyik Dunaferr kapufa előtt egy testcselre ismét bemutatta műrepülő tudását.
Remélem, hogy a meccs után mindenki biztonságosan és sérülések nélkül hazaért, s legfeljebb csak abból a "kellemes" könnygázból kapott, amit párunknak volt szerencsénk ismét magunkba szívni. Szombaton talán ismét nyerünk és az azt követő szerdán pedig abszolváljuk a kupadöntős tagságunkat.

Chip!

Én is különösen azt figyelmet, hogy mutatják-e a tábort, de sajnos valóban csak a tíz-húszfős szurkolói csoportok kerültek képre, így sajna kimaradtunk. De egyébként is a jelenlét a lényeg, nem pedig az, hogy mutatnak-é bennünket. Ettől függetlenül azért csalódott vagyok.

Üdv:SZEVI

Előzmény: Chip-TFF (3356)
Architectural Student Creative Commons License 2001.04.01 0 0 3357
a legközelebbi meccsen melyik meghatározó játékosunkat fogják majd kiszórni pár meccsre?
no, meg azt is szeretném, hogy a bírók legyenek akkor következetesek, mint állat - nem hiszem, hogy Julinho második sárgájánál ne lett volna súlyosabb eset, amit mások megúsztak .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!