Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3420
Nem kizart, hogy oz a "Munkatarsunktol". :))) Ez esetben elegge elgondolkodtato, hogy milyen emberek lehetnek a sajtoban ha igy nyilvanulnak meg. ;)
Előzmény: fcf (3419)
fcf Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3419
Nem lehet,hogy ez egy frusztrált NemzetiSportos újságiró,aki cikket jelentetett meg a Vasas-VIDI meccs elleni óvásról? :)
Előzmény: Chip-TFF (3418)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3418
Ha en az vagyok, akkor te mi vagy?
Előzmény: akurvaanyádat (3416)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3417
A kurva anyádat!

;)

Előzmény: akurvaanyádat (3416)
fcf Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3415
Előzmény: mash (3410)
mash Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3414
A Labdarúgás Szabálykönyve 53.§ /2/ alapján: „Nem lehet a mérkőzést megóvni és a mérkőzés eredményét megváltoztatni, abban az esetben: b./ ha az igazoló szerv a játékos tévesen igazolta, vagy átigazolta és játékjogosultsággal is rendelkezik abban az esetben, ha az igazolt, átigazolt játékos új sportszervezete részéről valótlan adatközlés, félrevezetés nem merült fel. A felelősség a szabálytalanul eljáró igazoló szervet terheli.”
mash Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3413
– Nem szeretném, ha bárki készpénznek venné az alábbiakat, mert egyelőre csak félig néztem át a dossziét – vágott bele Huszár István. – Annyi mindenesetre bizonyos, hogy a Salzburg február elsején valóban kikérte Korsós játékengedélyét, de az nem lett kiadva. Márpedig amíg egy játékos nemzetközi játékengedélyét nem adja ki az adott ország szövetsége, addig a futballista abban az országban jogosult játszani, ahol az ominózus engedély van. Ennek megfelelően – ismétlem, eddigi ismereteim alapján – Korsós jogosan lépett pályára a kupameccsen.
(im)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3412
Vasas nem fog ovni. Mert nincs miert. ;)
Az egesz csak egy felporgetett szar. ;)
Előzmény: Tócsa (3411)
Tócsa Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3411
Skacok!
Van vmi hír a Vasas esetleges óvásáról?

Hajrá Loki & Vidi!

mash Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3410
OFF!
Figyu!!!
Már ezerszer mondtam már, ha kell egy kerek, akkor azt lenyúlom!!!
Ez nem kellett! :)))

Én is néha a kapcsolgatások között ráakadok, de 1 percen belül hányingerem lesz tőle!!!

És ez a mai ifjúságnak meg bejön!
Egy ilyen igénytelen szar, diszkópatkányoknak való!

Előzmény: The Evil (3408)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3409
Na ezt a hozzaszolast toroltesse ki a Mash a moderatorral ha birja! :D
Előzmény: The Evil (3408)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3408
mash, tudom hogy csak a 3400-ra fáj a fogad :D
egyébként igen, ezt megnéztem, ez volt az első rész és valami iszonyatosan szar...
A Jackie Chan-t viszont szeretem, úgyhogy film után jövök :)
Előzmény: mash (3406)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3407
:DDDDDDD Pedig minden vágyam volt, hogy befessem piros-kékre, amíg hosszú :)

Ja, szóval azt fickót a sorozatban is Evilnek hívják, nagyon laza csávó. Ráadásul Kamarás Iván játssza a szerepet, tehát Iván is. Nem rólam mintázták? Én is olyan laza csávó vagyok, he? ;))))

Előzmény: Chip-TFF (3405)
mash Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3406
Te ilyen szart megnézel???
Csalodtam benned!!!
Előzmény: The Evil (3403)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3405
Na en meg frankon lemaradok ezekrol a jo kis sorozatokrol. :))))

Ivan! JESSZUSOM! :D

The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3404
Ja, mellesleg tegnap vágattam fél métert a hajamból, majd ne lepődjetek meg! :)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3403
Bazzeg van ez az új magyar sorozat az Rtl klubon, az egyik csávót úgy hívják, mint engem :o
extasee Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3402
The Evil - korrekten leirtad a tényeket!

A rigmusokat hagyjuk...minden meccsen elöfordulnak ahol sok vendégszurkoló van!
Az igazi szurkolókkal még anno tavaly pl. idegenben (Dabas ,Cegléd...stb)találkozhattál!Lassan kezdünk azonban felhigulni (És nem kétdiplomás nyelvészekkel:)),de ez mindenhol elöfordul ahol jól kezd menni a csapatnak!
Azt nem értem ,hogy miért nem mutatták a Vendégtábort totálban?Vagy miért nem tettek róla emlitést?(Pl:Futballhétfö-Koko,Sallói,Urbányi)

Kié volt a 2héttel ezelötti forduló gólja???
Julinhoé esetleg?(nem láttam az elözö forduló utáni FH-t)

The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3401
Félreértés ne essék, nem azzal van a baj, hogy vki hosszú idő után újra kedvet kap a VIDI-meccsre járáshoz, az nagyon is helyes. Azzal van a baj hogy ha ha vki kijön és neki lesz a legnagyobb pofája, és azt hiszi hogy amikor ő nincs kint, akkor a Vidi nem is játszik meccseket stb...
Előzmény: The Evil (3399)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3400
Volt 1 kicsi nezetelteresem azzal aki napszemuvegben allt az egyik belso keritesen. A srac nekem akart rohanni, de leallitottak. Majd a meccs vegen odamentem hozza (a nevet direkt nem irom le), hogy megbeszeljuk. Nekialltunk megbeszelni a dolgot erre valamelyik hool kollegaja rogton nekem akart esni, hogy miert fogom a srac kezet. (Amugy a sracot mar egy regebbi Vasas meccsre menet ismertem meg.) Szal valahogy nincs inyemre, hogy ha massal nem tud balhezni valaki, akkor nekiesik sajat szurkolotarsanak... Nemtudom ki az az illeto, de csak 1x 2x lattam meccseken (akkor amikor jol ment es szinten valami Volan donton volt ott). Akkor is belemkotott. Sajnos ilyen elemek is bekerulnek kozenk... :(
Előzmény: The Evil (3399)
The Evil Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3399
Markosi!

Amint láttad RENGETEGEN voltunk Újvárosban. Sok szurkoló közt mindig akad oda nem való. Hidd el a jelenlevő Vidisek 2/3-a is ki volt akadva az állandóan faszszopózókra a meccsen. Életemben nem láttam még őket. Ők voltak azok, akik tán ha kétszer beszálltak a Hajrá Vidi-be vagy bármibe, ők voltak azok akik beszóltak azoknak, akik normálisan szurkoltak (pl. Donátnak: Szájjá' le a kerítésrő' kisgyerek, mer' leborítlak onnan). Remélem, hogy a büdös életben nem jönnek ki többé, bár tudom hogy ez sajnos nem így lesz. Ha bejutunk a kupadöntőbe, ők ott fognak feszíteni 10 éve kihízott Vidi-mezeikben, nagy lesz az arcuk, szidni fogják a Debrecent meg úgy általában mindenkit, majd a következő bajnoki vereség alkalmával hőbörögve hazamennek, és a következő kupadöntőig (1-20 év) otthon is maradnak. Hol voltak ezek a parasztok tavaly, a másodosztályban? Hol voltak évekig, amíg a kiesés ellen harcoltunk? Sőt, hol voltak ezek két hete? Undorodom tőlük, látni sem bírom őket, hányinger. Ez bazzeg nem VIDI-mentalitás, ez tahó mentalitás, büdös bunkó parasztok. Obo több, mint 1 éve, asszem a Komárom-Vidi 1-5 bajnoki után jósolta meg itt a DK-ban, hogy ezek az alakok fel fognak tűnni, elég nagy számban. Csak ismételni tudom; mi ezren a stadionban, akik MINDIG IS ott voltunk, tudni fogjuk, hogy az ünneplő tömegből ki az, aki IGAZI VIDI-SZURKOLÓ, és ki az, aki csak a sikerben szeretne sütkérezni, majd húz haza. Talán le tudjuk majd küzdeni a hányingerünket, fel fogjuk ismerni egymást a lelátón, tudjuk majd hogy melyikünk volt ott végig a csapattal, és dolgozott meg velük a sikerekért a kezdetektől fogva, és fel fogjuk tudni idézni az összes gólt, amit a 38 másodosztályú meccsen lőtt a Vidi. És nagyon nem fogjuk bánni, amikor az első rosszabb meccs után a söpredék fele megint eltakarodik.

nemo_d Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3398
rostás!

Ha valóban az írta akire te gondolsz, akkor megnyugtattlak, hogy egy szurkolónkat sikeresen lejáratta (Vasas-mtk) de még csak bocsánatot sem kért az illetőtöl. Igaz azóta nem is bratyizik velünk. És tényleg a srác abszolúlt nem tehetett semmiről, de "sikeresen" meghurcolta! Ennyit a hitelességéről!!! Ahogy a Vasas topicban is írtam a meccseknek nem az asztalnál hanem a pályán kell eldőlnie. Ott sajnos kikaptunk. Innentől abszolúlt nem értek eggyet ilyen vizsgálatokkal.
További sok sikert nektek!

Némó

Hajrűá Vasas!!!

Előzmény: Törölt nick (3378)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3397
markosi1!

Amig ilyen normalis hangnemben irsz ide, addig nem hinnem hogy olyanra kell szamitanod, hogy vulgarisan elkuldjunk melegebb eghajlatokra. Tudod itt is vannak normalis emberek (kiveve en.:) akikkel lehet kommunikalni.
A rossz viszony eredeterol talan Parmi tudna tobbet mondani, de azt hiszem, hogy amig provokaciok vannak addig nem fog megszunni. (Igen, leteznek! Megha nem is veszed eszre oket!)
Oreg hiba, hogy titeket az orrunk elott vezettek el igy eselyt adva az esetleges provokacionak es 'balhenak'.
A fasszopozasrol: Akinek nem inge...
A rendori gazositasrol pedig nem kellett volna tenyleg nyilatkoznod, hiszen nem voltal ott. Akarmi is tortent, gyerekek es nok koze befujni elegge mocskos dolog volt...

Előzmény: markosi1 (3394)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3396
Tudod, ha nálatok is igy gondolkodna mindenki mint Te (meg nálunk se lennének hooligánok) akkor nem lenne probléma...
de amig meccs elött a kocsmában egy 150 kilos faxkalap a hasával dönti fel a vidiszurkolot (aki kb 75 kilo volt) majd kionti a sörét...etc addig ne várj mást...
Amugy sajnos pont akikröl beszéltél azok nem olvassál a DK-t akik meg a kivételek mind itt vannak...
ÉS amikor elhangzik egy két fasszopozás (még megye I ben is hallani) akkor nem pont Rád mondják hanem a bunkovárosiakra...
De attol hogy ök fasszopoznak nekunk nem kell öket követni...
Én is a norm. viszony mellett vagyok és örülök hogy vannak ilyen szurkolok is mint Te!

NS munkatársaknak üzenem:
Megbizhato forrásbol értesültem arrol hogy a Vidihez igazolt a sokszoros német válogatott Europa bajnok Jürgern Klinsmann...A játékos és a klub 2002 aug 31-ig állapodtak meg egymással...Klinsmann ára megközeliti az 1 millio dollárt!

Parmi Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3395
Egy valamit tisztázzunk: tavalyelőtt a Videoton ultracsoportja, az RBD a "legsportszerűbb szurkolótábor" kategóriában a 3. helyen végzett! Ez tény! (Előttünk két olyan csapat szurkolótábora, akik jó, ha 20-an vannak, illetve voltak) És most nem a Liga, meg MLSZ féle szavazásról beszélek, akiknek fogalmuk sincs a szurkolói viselkedés miértjeiről, hanem az ország összes szurkolótábora által készített szavazásról, aminek az én szememben sokkal nagyobb súlya van!

A BKV ellen állítólag este 8-kor játszunk Sóstón!

Előzmény: markosi1 (3394)
markosi1 Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3394
Kedves Vidi szurkolók!

Már előre tudom, hogy sokan anyázni fognak, na de sebaj.
Dunaferr szurkoló vagyok (születési hiba), de második otthonom Fehérvár és egy csomó fehérvári haverom van (ettől még lehetek cigány, fasszopó stb).
Pár évvel ezelőttig egész kellemes kapcsolat volt a fehérvári és az újvárosi szurkolók között. Emlékszem, jó pár fehérvári jött fel a BS-be a hokidöntőre minket támogatni a Fradi ellen... Ez a viszony megváltozott, amikor a Volán is bajnokesélyes lett...
Nem igazán értem, hogy mi a bajotok? Mitől lettünk hirtelen fasszopók, cigányok és parasztok? Miért kellett 1-2 évvel ezelőtt kirakni a meccs előtt egy olyan transzparenst, hogy "Megdöglötök parasztok". Meg az a Vargyas-féle akasztás... ilyet még a balkánon sem csinálnak... A legundorítóbb "szurkolást" évről-évre a fehérváriak produkálják, bunkóságban messze veritek a Fradistákat is (pedig őket sem szeretjük...), persze tisztelet a kivételnek, dehát a nagytöbbségre tényleg ez igaz... Ja, és gondolom, hogy a Simon, Orsó, Tőkési a Volánba igazolt, ők nem buzi fasszopók többé...de ha visszajönnek, újra azok lesznek, igaz?
Most biztos sokakat megsértettem, de talán egy páran el is gondolkodtok... Miért van az, hogy a meccstől teljesen függetlenül trágár, ocsmány módon szidjátok a másik felet (még a meccsel összefüggésben is tahóság...)?

A Dunaferr-Vidi meccsről:
A meccs valóban döntetlenszagú volt, de egyértelmű, hogy melyik csapat volt az, amelyik a bunkerfocit játszotta, és melyik próbált támadni. Ezt még közületek is elismerték páran. Igaz, hogy nektek is volt helyzetetek, és ha berúgjátok azokat, és nyertek, én gratulálok elsőként, hogy szép volt, jó volt a taktika...de nem ez történt.
A bíróról:
Érdekes módon én sem vettem észre, hogy a Vidi ellen fújt volna (na persze én Dunaferr szemszögből néztem, de azért már volt olyan, amikor azt mondtam, hogy megköszönhetjük a bírónak, ez nem olyan volt). A kezezést nem láttam, de ugye nem emiatt kaptatok ki? Én inkább úgy láttam, hogy a ti játékosaitok állandóan feküdtek, és ezt a bíró majdnem mindig megette (a játékvezető szándékos megtévesztéséért sárgalap jár, ez 10-12 esetben elmaradt). Elismerem, elsősorban a Szakos jópárszor szabálytalankodott, ezeket mindig le is fújta a bíró. A braziljaitok pedig legalább 3-szor tisztán láthatóan kezeztek úgy, hogy a bíró le sem fújta. És ugye arra ti sem tudjátok a magyarázatot, hogy a Bagoly miért kapott sárgalapot az ellene elkövetett szabálytalanság után (ami után a lökdösődés kialakult). A kiállítás egyértelmű volt, a bíró bemutatta a sípot, a brazil meg fütty előtt gurította el. Buta hiba volt (párszor mi is megszívtuk)... Ezek persze Dunaferres szemszögből kiragadott példák, és csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy mindenki másképp látja a dolgokat, és beismerem (remélem ti is) az igazság valahol középen van. Ne akarjatok már ebben is a Fradistákra hasonlítani (ha nyernek, az a Fradi-szív diadala, hogyha kikap a csapat, az a bíró hibája).
A szurkolásról:
Most sem kellett csalatkoznom, az ocsmánykodás nem maradt el (de miért???). Aztán amikor mentünk haza, ott üvöltöttetek és ráztátok a kerítést... Talán rám haragudtatok??? Kinek ártottam én, vagy a körülöttem haladó 80-100 ember? Én nem láttam, hogy provokáció történt volna, bár páran biztosan bemutatták a középső ujjukat (azért a fehérváriak ennél messzebb is mentek...). Ha a rendőrök ok nélkül gázspray-t használtak, azt őszintén sajnálom...azonban nem hiszem, hogy ez történt. Ezt gyakorlatilag páran szintén beismerték közületek...

Egyébként (talán nem szerencsés a kettőt összekötni) más területen is megnyilvánul a fehérvárosiak Újváros-gyűlölete... Pár hete megjelent egy könyv a megyéről, amelyben Fehérvárról több mint száz kép van, Dunaújvárosról meg hét... Jó, tudom, Fehérváron több a látnivaló, szebb város is...de azért tegyétek a kezetekre a szíveteket (csak vicc volt), ennél azért több szerepet is kaphatott volna a városunk, nem (nem akarom leírni, hogy mit érdemes bemutatni és mit nem, mert offtopic, de vannak itt is értékek...). Kapásból tudom a válaszotokat, kár is leírni: ennyi is sok Dunaújvárosról...
Összefoglalva a véleményemet: ha valakik úgy jönnek meccsre, hogy már a kocsiból, buszból üvöltik, hogy fasszopó újváros, cigányok, stb, az egy nagyon sötét, primitív, bunkó embercsoport... Akinek nem inge, ne vegye magára.
Őszintén remélem, hogy egyszer újra helyreáll a jóviszony, kiváncsi vagyok hány anyázó választ kapok...

És még egy fontos dolog: nem azért írtam most ide, mert nyert a kedvenc csapatom, és Ti kikaptatok... hanem azért, hogy néha vegyétek észre magatokat, kicsit több intelligencia, józanész és kultúra nem árt. Bunkók minden szurkolócsoportban vannak (a Dunaferrében is), csak nálatok eltolódott az egyensúly. És én nem vagyok elszállva, hogy húdekurvajóacsapatunk,mindenkitmegverünk... Volt egy meccs, ahol nem a játékra fogok emlékezni (és ez nem az első ilyen Dunaferr-Vidi ill. -Volán meccs).

Hajrá Dunaferr, hajrá Vidi!

isz-akos Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3393
a játékoskeret jo (HA MINDENKI HARCRA KÉSZ) csak ugy, hogy hiányzik 5-6 stabil ember már kicsit nehezebb a dolog nem igaz?
Emelett helyt állni a kupában és a bajnokságban is...
És ha mindenképp meg kell szabadulni valakitol akkor elöször a Kornél legyen az és csak utána a Csaba...
Amugy igazad van...erös a játékoskeretunk ezér is vagyunk 4-ikek (és ha még figyelembe veszed az mtk meccset amikor a biro elcsalta akkor nekunk +3 pont mtk-3 pont...jahh és ha a bonuszpontokat sem nézzuk (azt ugye egy másik vidi érte el) akkor 2-ikak is lehetnénk...)
pextreme Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3392
Isz-Akos!
De a Csongi akkor is szar!Nem szidom ,de a játékoskeretünk qurva erős!Ha nem lenne ilyen yo, akkor próbáljon meg ilyen yól szerepelni a bajnokságban!Nincs igazam?
isz-akos Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3391
faxom ki van!!
Én hozom fel állandoan hogy igy gszer ugy gszer????
szerintem NEKED KÉNE ELTEMETNI...meg azoknak akik csongit szacsát földest emiatt baszogattják...
Nem kell mondani hogy szacsa azért ilyen mert gszeres volt...alapból ilyen béna..mindig is az volt és az is marad...a földes 10 golja meg magáért beszél...Csongit lehet szidni meg nem szeretni de ö most az edzö és valljuk be...nincsenek kiesési gondjaink mint 5-6 éven keresztul
Előzmény: pextreme (3389)
isz-akos Creative Commons License 2001.04.02 0 0 3390
Szigli István szerint hiába óvja meg a Vasas a Videoton elleni kupameccset, nincs esélye a továbbjutásra. Utánanéztünk: a szabálykönyv a Vidinek ad igazat.

A Nemzeti Sport információi szerint a Vasas-Videoton mérkőzésen be- és lecserélt Korsós Attila pályára lépése miatt az angyalföldiek megóvják az általuk 2-0 arányban elveszített negyeddöntőt. Korsóst – mint arról beszámoltunk – „villámmal” igazolták vissza Salzburgból, és hogy jogosult-e a játékra, vagy sem, hétfőn dönti el az MLL illetékes bizottsága. Már amennyiben óv a Vasas, Gyalog András, a Vasas ügyvezető elnöke szerint ugyanis a mérkőzéseknek a pályán kell eldőlniük, ám amennyiben van alapja a felvetésnek, mindenképpen szeretnék tisztázni azt. Szigli István, a fehérváriak sportigazgatója a következőket mondta honlapunknak:
- Korsóst 2001. június harmincadikáig adta kölcsönt a Salzburg csapatunknak, így tisztán állunk a fegyelmi bizottság elé, amennyiben óvnának a fővárosi piros-kékek. Utánanéztünk, annak, mit mond ilyen esetekben a szabálykönyv. Az ügy menetének, valamint annak hivatalos dokumentumainak ismerete hiányában az alábbiakat kell tudni:
A Labdarúgás Szabálykönyve 53.§ /2/ alapján: „Nem lehet a mérkőzést megóvni és a mérkőzés eredményét megváltoztatni, abban az esetben: b./ ha az igazoló szerv a játékos tévesen igazolta, vagy átigazolta és játékjogosultsággal is rendelkezik abban az esetben, ha az igazolt, átigazolt játékos új sportszervezete részéről valótlan adatközlés, félrevezetés nem merült fel. A felelősség a szabálytalanul eljáró igazoló szervet terheli.”

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!