Keresés

Részletes keresés

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.02 0 0 124

Az egységre vezető imádság a Miatyánk, a szellemi tartalmában 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.01 0 0 123

Amfilokhiosz Makrisz atya

Gondolatok az imádságról

A pátmoszi Kouvari és Örömhírvitel monostor alapítójának gondolatai

Forrás: http://www.szimandron.hu

Letöltés ideje: 2011. március 22.

 

 

„Amikor az ima kiművelésével foglalkoztok, a kísértés szelei nem hatnak rátok.

Kimerül annak hatalma, mivel semmit se tehet ellenetek.


Legyen az imádság számotokra védőfal, pajzs és mellvért.


Szükségünk van türelemre és imádságra.


Életem vége közeleg. Mindnyájatokat kérlek, hogy szent életet éljetek, szent utakon járjatok, hogy segíthessetek Egyházunknak és Görögországunknak. Szívetek váljon szentéllyé, ahonnan imádságotok felszállhat Isten trónja elé.


Kérdés: Geronta, amikor egy ember feldúlt lelkiállapotban Önhöz fordul és gőgös szavakkal támadja meg, mit tesz Ön ilyenkor?


Válasz: Ha épp az imádság magas szirtjén tartózkodom, akkor bármilyen hullám is jön, nem tud megzavarni. Amikor viszont alacsonyabb helyen ér engem, akkor bizony körülnyaldos.


Az értelmi imádság (noera proszeukhé) magához hasonít, összeköt, megszentel.


Amikor a lélekben felgyullad az imádság tüze, minden száraz porrá ég és eltűnik.


Az értelmi imádság a tökéletesség alapja.


A lelki felemelkedés első fokozata az értelmi imádság.


Az ima kezdetén örömöt érzel, majd édességet, végén pedig gyümölcsként a könnyek érkeznek. Hiszen egyre erősebben érzed Jézus jelenlétét.


Amikor majd kiművelitek magatokban az imát, nem fáradtok el, nem zavarodtok össze, nem lesztek álmosak a szertartásokon, mivel testetek mintha egyszerű köntössé válna. A ruha nem szomorkodik, nem fázik, nem fárad el… Akárhány órát is állok, nem fáradok el.


Azért jutottunk el a mai állapotba, mivel a szerzetesség elvesztette saját színezetét, az értelmi imádságot.


Gyermekeim, fogjatok neki, műveljétek ki magatokban az imát. Hiszen ez az, ami a Paradicsomot oly sok szenttel töltötte be.


Nincs a megtisztulásnak és a megszentelődésnek más módja, mint az értelmi imádság. Nagyon jók és fontosak a zsoltárok (az egyház himnuszai), de azokat azért mondjuk, hogy a világot magunkhoz vonzzuk és megmozgassuk. Nekünk azonban az Uralkodóval kell beszélnünk titokban, a fülébe súgva. Akik zsoltárt énekelnek, azokhoz hasonlatosak, akik az Uralkodó palotáján kívül állnak és különféle énekeket zengenek, hogy kimutassák lelkesedésüket. Természetesen ezért is hálás az Uralkodó, hiszen az Ő személyének szól ez, de sokkal jobban örül és figyel udvarának titkos tanácsnokaira, azokra, akik füléhez fordulva beszélnek Vele.


Ha az engedelmesség mellől elvesszük a titkos tevékenységet, az imát, semmi értéke sem marad. A kommunizmus is engedelmes ideológiájának, de mi is lett abból?


Az ima a lelkünk és testünk mentőmellénye. Még ha az óceánon utazol is kis hajóval, félelem nélkül teheted azt.


Az ima által az ember gyermekké válik. Ahhoz az egyszerűséghez és ártatlansághoz vezeti vissza, ami Ádámé volt a Paradicsomban, mielőtt elbukott volna. Eltörli a nemek különbözőségét. Az áldott szenvedélymentesség szent állapotát szerzi meg, ami felfoghatatlan a világiak számára.


Az imával megszenteled azt a helyet, ahol ülsz és a munkát, amit végzel.


Vigyázz, mivel az ördög bánatos attól, hogy az imával támadod őt. Megkísérli, hogy eltérítse elmédet különféle gondolatokkal.


Tudnod kell, hogy valamennyi kísértés azért jön, hogy elszakítson a Jézus imától.


Áldozzatok gyakran és hőn imádkozzatok szívetekben, legyetek türelemmel és egy erős kart fogtok meglátni, mely megtart titeket.


Amikor kiművelitek az értelmi imát, akkor váltok igaszán a palota gyermekeivé. Megismeritek az Uralkodó nyelvét és a királyi viselkedési formákat. Akkor már egyetlen, legapróbb jelzésétől is örömtől szökell szívetek.


Műveljétek ki az imát. Az fog a Paradicsomba vezetni benneteket. Megismeritek az Isten kegyelmét szembeszökő módon, magatokba fogadjátok a Menny örömét.


Könyörögtem az Úrhoz, hogy adja meg nektek az ima kegyelmét. Nincs más ajándékom, amit adhatnék nektek. Azt szeretném átadni nektek, amit a legbecsesebbnek tartok.


A Szentlélek kegyelme révén az ember sugarakat bocsát ki magából…. A másiknak azonban megfelelő készülékkel kell rendelkeznie ahhoz, hogy felfogja, hogy érzékelje a sugarak melegét.


Az ember a Jézus-ima által mindig örvendezővé, feltöltötté és megvilágosodottá válik.


Az ima által mindent megnyersz. Megtisztul az ember, felragyog és megszentelődik. Próbáld meg, hogy minden pillanatban a Jézus-ima tiszta levegőjét szívd magadba.


Akkor nyeri el a szerzetes a valódi örömet, amikor az ima által Jézus van a szívében.

Imádkozzatok, hogy adjon nekem az Isten türelmet, forró imát és felemelkedést Krisztusunkhoz.

Könnyűvé váltok és felszárnyaltok az imával. Krisztusunk jelenlétét elevennek fogjátok érezni magatokban és magatok körül.


Királyivá válik az a személy, aki Istennel egyesül. Akkor nagyon ügyel majd a szavaira, hiszen arra vágyik, nehogy meg kelljen szakítania titkos beszélgetését a Királlyal. Valahányszor mások, akik hozzá fordulnak, nem fogják fel azt, nagyon kifárasztja az őt.


Szeretném, ha az ima állomáshelyeit létesítenétek szigeteinken.


Azt szeretném, hogy hallhassam bennetek az Úr hangját. A szívetekből szóljon az Úr. Váljatok az Úr trónusaivá, az ima által.


A lelki életnek nagy örömei vannak. Repülsz, elmenekülsz a világból, semmit sem számítasz ki előre… Váljatok gyermekekké, hogy az Isten lakozzék a szíveitekben.

Az ima mindent elrendez. Még a tengeren is járni tudsz. Megszünteti a távolságokat. Az emberek akaratát megváltoztatja. Bátorságot, hitet és türelmet ad életünk minden napján.


Törődjetek azzal, hogy lelketek egyesüljön Istennel.


Amikor az ima, a hallgatás és a meditáció ösvényein jártok, meglátjátok majd, hogy Krisztus a szívetekben él.


A Legszentebb Istenszülő őrizzen meg téged, Krisztus lakozzon szívedben. Ez, gyermekem, a tökéletesség.


Amikor hozzád lépek, szeretném, ha Krisztus szólna hozzám a szívedből, te pedig halljad azt, amint a Vőlegény az én lelkemből szól hozzád és akkor következik be a valódi, misztikus ünnep.


Isten kegyelme, a lelki egyesülés átformálja, másik emberré válik, eltűnik a félelem. A határtalan kegyelem nem fél a haláltól. Ezt az életet, bármily szép is legyen az, szolgaságnak tartja.

Szükség van türelemre és imára, hogy ne essünk hibába.


Ahhoz, hogy a szerzetesség, a lelki élet örömeiben részesülhess, mindenképp ki kell művelned lelked erejének teljességével az imádságot, a türelmet és a hallgatást. Az imádság nélkül nem könnyű se türelmesnek lenni, se hallgatni. Isten kegyelmével ezeket megvalósítottam életemben. Ezek azok, amik segítenek bennünket abban, hogy Krisztus szívünkben lakozzék.”


Amfilokhiosz Makrisz szentéletű pátmoszi atya (1886-1970).
forrás: Amphilokhiosz Makrisz gerón, Kortársunk Pátmoszról, Eptalofos kiadó. (www.eptalofos.gr) 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.31 0 0 122

"Légy áldott Jézusom,
aki megmentettél engem!
Légy áldott Jézusom,
aki tápláltál engem!
Jézusom szeretlek,
taníts, hogy még jobban szeresselek!
Amen." 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.30 0 0 121

„Atyám, kérlek nyilvánítsd ki nekem szeretetedet,
mert ha kinyilvánítod szereteted,
akkor Szent Arcodat nyilvánítod ki.
Ragyogj rám, ne engedd, hogy megtévesszenek!
Légy Vezérem, Mesterem, Nevelőm,
hadd tanuljak ajkadról bölcsességet!
Amen.” 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.29 0 0 120
Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.28 0 0 119

„Gyermekem, fontos, hogy minden pénteken, 2013. január utolsó hetével bezárólag, mindenki imádkozza Szent Rózsafüzéremet az abortusz terjedésének megállításáért.

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.27 0 0 118

„Ó, Jézusom, felajánlom Neked dicséretemet és hálaadásomat legdicsőségesebb Második Eljöveteledért.
Te, Üdvözítőm, azért születtél, hogy Örök Életet adjál nekem, és a bűntől megszabadíts Engem.
Felajánlom Neked szeretetemet, köszönetemet és imádásomat, miközben felkészítem lelkemet magasztos Eljöveteledre.

Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.26 0 0 117

„… Kérlek, imádkozzatok a bátorságért, az erőért és az akaratért, hogy azt tegyétek, amit elvárok tőletek. Ne feledjétek, hogy meghaltam értük. Mondjátok meg nekik, hogy az az idő, amikor visszajövök, nemsokára elérkezik. Vigasztaljátok meg őket az által, hogy felfeditek nekik az Új Paradicsom nagy Ajándékát, melyet éppen most nyilatkozok ki. …”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.25 0 0 116

„Jézusom, légy az én támaszom!
Nélküled semmi vagyok,
nélküled
üres az asztalom,
nélküled legyőznek engem.
Ihless meg és tölts be!
Légy Menedékem és Erőm!
Szeretlek,
és akaratom a Tied.
Így legyen!
Amen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.24 0 0 115

„…hogy mindenki válaszoljon Fiad Irgalmasságára.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.23 0 0 114

"Örök Atyám!
Szenteltessék meg a Te Neved!
Téged ismerni örök életet jelent.
Téged ismerni annyi, mint az Igazságot ismerni.
Minden bölcsesség Atyja,
szentelj meg engem Szentlelkeddel,
hogy bölcsességgel telt szavakat
mondjon szívem!
Magasztos szeretet
egyedüli és tökéletes Forrása,
Felséged magával ragadja szívemet,
hogy éjjel és nappal dicsérjelek!
Aloe és mirha Forrása,
illatosítsd meg nyomorúságos lelkemet
nemes illatoddal,
hogy amikor Királyommal és
szeretett Fiaddal
találkozom, ne fordítsa el tekintetét tőlem!
Téged ismerni annyi, mint világosságodban lenni,
abban a világosságban, amely megmutatja
az utat
és szeretett Fiad
lábnyomain vezet engem.
Élő víz Forrása,
jöjj, jöjj, és meríts bele
engem, gyermekedet folyamodba,
amely bőségesen folyik
szentélyedből.
Ó Istenem! Könnyekre fakadok,
annyira szeretlek!
Engedd, hogy nyomorúságos lelkem
vágyakozzon mindarra, ami szent!
Engedd, hogy lelkem megízlelje gyengédségedet!
Jahve, Te az én Istenem vagy,
Nevedet dicsérem,
mert rátekintettél nyomorúságos lelkemre
és elárasztottad dicsőséged fényével.
Neked énekel a szívem, Atyám,
lelkem a Te Lelkedben örvendez.
Ó Istenem, Atyám,
engedd meg, hogy lelkem
szerető karodba siessen!
Tedd most
szívemre pecsétedet,
hogy irántad való szeretetem
erősebb legyen a halálnál! Amen."

 

nilnocere Creative Commons License 2012.12.23 0 0 113
"Ó jóságos Jézus, hallgass meg engem"
Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.22 0 0 112

„ ... Gyermekem, fontos, hogy minden pénteken, 2013. január utolsó hetével bezárólag, mindenki imádkozza Szent Rózsafüzéremet az abortusz terjedésének megállításáért. ...” 

 

http://utolsoidok.com/az-ur-jezus-uzenetei-minden-emberhez-idorendi-sorrendben/2012-december/#121218

 

nilnocere Creative Commons License 2012.12.21 0 0 111

 

 

 

szavak nélkül is

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.21 0 0 110

„Jézus Szentséges Szíve!

Jöjj, és árassz el teljesen, hogy az én céljaim helyett a Te céljaid, az én kívánságaim helyett a Te kívánságaid, az én szavaim helyett a Te szavaid, az én gondolataim helyett a Te gondolataid vezessenek, majd engedd meg, hogy betérjek Szentséges Szíved
 legmélyebb helyére! Semmisíts meg teljesen! Én, ….. , teljes szívemből fogom Szentséges Szívedet imádni. Megígérem, hogy benső tűzzel szolgálom Szentséges Szívedet. Lelkesedéssel foglak szolgálni, buzgóbban, mint azelőtt. Gyenge vagyok, de tudom, hogy a Te erőd fenntart engem. Ne engedd, hogy elveszítselek szemem elől, és ne engedd, hogy máshol időzzön szívem! Én, ….. , csak a Te Szentséges Szívedet fogom keresni és csak utánad fogok vágyakozni.

Jézus Szentséges Szíve!

Add, hogy ellenszenvet érezzek minden iránt, ami ellenkezik Szentségeddel és akaratoddal! Rostálj át újból és újból, és bizonyosodj meg, hogy nem maradt bennem vetélytárs! Mától kezdve vedd szorosabbra a szeretet kötelékeit, amellyel körülkötöttél, és add, hogy szomjazzon utánad a lelkem, és szívem belebetegedjen az irántad való szeretetbe!

Jézus Szentséges Szíve!

Ne várakozz! Jöjj és emészd fel izzó szereteted lángjával egész lényemet, hogy amit mostantól fogva teszek, azt csak a Te céljaidért és a Te dicsőségedért tegyem, ne magamért! Én, ….. , felajánlom Neked életemet, és mától fogva kész vagyok arra, hogy szereteted rabszolgája, égő kívánságod és szenvedésed áldozata, Egyházad segítője és Lelked játékszere legyek. Add, hogy vonásaim hasonlóvá váljanak kereszten szenvedő Arcod vonásaihoz a keserűség által, amit a lelkek süketsége és bukása miatt érzek!
Töltsd be lelkemet!

Jézus Szentséges Szíve!

Ne kímélj meg keresztedtől, ahogy az Atya sem kímélt meg Téged! Ejtsd foglyul szememet, gondolataimat és kívánságaimat, hogy Szentséges Szíved rabja legyen! Méltatlan vagyok, és nem érdemlek semmit, de segíts felajánlásom szerint élnem azáltal, hogy hűséges maradok, és fáradhatatlanul hívom segítségül Szent Nevedet! Engedd, hogy lelkem visszautasítsa mindazt, ami nem Te vagy!

Jézus Szentséges Szíve!

Engedd, hogy a lelkek megtéréséért lelkem erősebben viselje Tested ismertető jegyeit, mint azelőtt! Én, ….. , önként a Te akaratod alá rendelem akaratomat most és mindörökre. Amen.” 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.20 0 0 109

"Szeretett Atyám,
szükségem van Rád,
növeld hitemet,
szeretetemet,
reményemet,
hogy újból dicsőíthessem Szent Nevedet! Amen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.19 0 0 108

„Drága Jézus, segíts nekem, szegény nyomorult bűnösnek, hogy bűnbánattal a lelkemben jöhessek Eléd.

Tisztíts meg a bűnöktől engem, melyek tönkretették az életemet.

Add meg nekem az új élet ajándékát, mely mentes a bűn bilincseitől, és azt a szabadságot, mellyel bűneimet elutasíthatom.

Újíts meg engem Irgalmasságod világosságában.

Ölelj át engem a Szívedben.

Engedd, hogy érezzem Szeretetedet, hogy közelebb kerülhessek Hozzád, és hogy Irántad való szeretetem lángra gyúljon.

Könyörülj rajtam Jézus, és óvj meg engem a bűntől.

Tégy méltóvá engem arra, hogy beléphessek Új Paradicsomodba. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.18 0 0 107

"Ó Szent Anyám!
Úgy engesztellek
a Szeplőtelen Szívedet ért megbántásokért,
hogy kész vagyok a szeretet áldozatává válni
a Szeretetért. Amen."

 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.17 0 0 106

"Atyám, ó Abba!
Felajánlom Neked akaratomat,
felajánlom életemet,
átadom magam.
Igazságos Atyám!
Ha ez a Te akaratod,
tégy méltóvá arra,
hogy egészen szolgálatodba vehess.
Tégy engem égő vágyaid áldozatává,
tégy Szíved szándéka szerint!" 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.10 0 0 105
T_Ilona Creative Commons License 2012.12.10 0 0 104


SZENT GÁBRIEL arkangyal, a megtestesülés titkát hordozó szent angyal, Isten hűséges követe! Nyisd fel fülünket Urunk irgalmas Szívének halk figyelmeztetésére és hívására! Esedezve kérünk, maradj mindig közelünkben, hogy helyesen értelmezzük, kövessük és engedelmesen fogadjuk Isten szavát! Segíts megtennünk mindazt, amit Isten tőlünk kíván! Segíts éber készenlétre, hogy ébren találjon az Úr, ha eljön!

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.09 0 0 103

A Keresztes Imahadjárat 88. imája a lelkekért a Nagyfigyelmeztetés után:

 

„Ó, Jézus Szentséges Szíve, mutasd meg mindnyájunknak, szegény bűnösöknek Irgalmasságodat.

Világosítsd meg a kőszívűeket, akik annyira kétségbeestek, miközben vezetést keresnek.

Bocsásd meg nekik gonoszságukat.

Segíts nekik, Szereteted és Irgalmasságod által, hogy azt a szívükben megtalálják, és hogy megragadják Megváltásod nagy Ajándékát.

Könyörgöm Hozzád: bocsáss meg mindazoknak a lelkeknek, akik elutasítják Isten Igazságát.

Borítsd be őket világosságoddal, Drága Jézus, hogy ők vakok legyenek az ördög gonoszságával és csapdáival szemben, aki megpróbálja majd elszakítani Tőled őket egy egész örökkévalóságra.

Kérlek Téged, adj erőt Isten minden gyermekének, hogy hálásak legyenek Nagy Irgalmasságodért.

Kérlek Téged, nyiss ajtót Királyságodhoz minden elveszett lélek számára, akik a tehetetlenség és reménytelenség állapotában vándorolnak a Földön. Ámen.” 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.08 0 0 102
Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.05 0 0 101

„Ó, Atyám, Fiad nevében, ments meg minket a kommunizmustól.
Ments meg minket a diktatúrától.
Védd meg nemzetünket a pogánysággal szemben.
Mentsd meg gyermekeinket a bajtól.
Segíts nekünk, hogy meglássuk Isten Világosságát.
Nyisd meg a szívünket Fiad Tanításaira.
Segíts meg minden Egyházat, hogy hűségesek maradjanak Isten Igéjéhez.
Kérünk Téged, tartsd biztonságban nemzetünket az üldöztetéstől.
Drága Atyánk, Irgalommal tekints le ránk, függetlenül attól, hogy mennyire bántottunk meg Téged.
Jézus, Emberfia, boríts be minket Drága Véreddel.
Ments meg minket a gonosz csapdáitól.
Könyörgünk Hozzád, drága Istenünk, lépj közbe és állítsd meg a gonoszt abban, hogy elnyelje a világot ebben az időben. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.03 0 0 100

„Drága Jézus, összezavartan és csalódottan jövök Színed elé, mert aggódok azért az Igazságért, melyet kinyilatkoztatsz ezekben az üzenetekben.
Bocsáss meg nekem, ha igazságtalan voltam Veled.
Bocsáss meg nekem, ha nem tudlak meghallani Téged.
Nyisd meg a szemem úgy, hogy megláthassam, amit elvársz tőlem, és hogy megértsem azt.
Könyörgöm Hozzád, add meg nekem a Szentlélek erejét, hogy megmutassa nekem az Igazságot.
Szeretlek drága Jézus, és kérlek téged, szabadíts meg engem a kétség gyötrelmétől.
Segíts nekem, hogy válaszoljak hívásodra.
Bocsáss meg nekem, ha megbántottalak Téged, és vigyél engem közelebb Szívedhez.
Vezess engem Új Királyságodba, és légy kegyes hozzám, úgy, hogy imáim és szenvedésem által segíthessek a lelkek megmentésében, melyek oly értékesek Szentséges Szíved számára.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.12.02 0 0 99
Szeretetláng Creative Commons License 2012.11.30 0 0 98

Az olyan fontos Istenem, hogy beszélgessek Veled

Nem ügyeket intézni hívtál meg, hanem arra, hogy egy legyek Tebenned, mint ahogyan egy vagy az Atyában

Akit meghívsz, azt szolgálni hívod

Akit magasabbra emelsz, annak kisebbnek kell lennie

Ha meghívtál, akkor arra hívtál, hogy hátraszaladjunk a lemaradottakért

Ha magasabbra emelsz, akkor azért emelsz, hogy mélyebbre tudjunk lépni

Megtöltesz fényeddel, hogy az kis fény elvezessen Hozzád

Annyi lesz a fényem, amit a fényedből meg tudok tartani, azért annál többet adj a többieknek, mint amit én viszek

Egy gondolatig kilépek, mennék hátra a sorba

Juhaidat arra hívtad, hogy minden ismeretük meglegyen

Holt imába életet lehelni, azt tanítod

Lélekben könnyű a telet tavaszra fordítani, az az, hogy életet lehelsz az imába

Néhány izzadtságcsepp a hátamon, az vele jár

Azt akarod, hogy tapasztaljalak, juhaidnak el kell érniük a mindennapok, és a minden pillanatok tapasztalásait

Addig nehéz, amíg nem ég bennem a tüzed, ha még nem ég, akkor még van bennem nagyság

Minden gondolatom ima, ami Téged keres

És minden beszédem ima, ami Téged szólít

Ha egy beszélgetésben Téged is megszólítalak, hát ott hallgatod, ne lenne az természetes? 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.11.22 0 0 97

„Ó, drága Jézus, borítsd be nemzetünket legértékesebb védelmeddel. Bocsásd meg az Isten Tízparancsolata ellen elkövetett bűneinket. Segítsd az amerikai népet, hogy visszaforduljon Istenhez. Nyisd meg az elméjüket az Úr Igaz Útjára.

Nyisd meg megkeményedett szívüket, hogy elfogadják Irgalmasságod Kezét. Segítsd meg ezt a nemzetet, hogy felálljon az istenkáromlás ellen, melyet valószínűleg ránk kényszerítenek, hogy megtagadjuk Jelenlétedet.

Könyörgünk Hozzád Jézus, hogy ments meg minket, védj meg minket minden bajtól, és öleld népünket Szentséges Szívedre.

Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.11.15 0 0 96

„Ó, Jézus, kérlek Téged, világosítsd meg az elithez tartozók lelkét, akik a világot uralják.

Mutasd meg nekik Irgalmasságod bizonyítékát. Segíts nekik, hogy megnyissák a szívüket, és igaz alázatot mutassanak azáltal, hogy tisztelik Kereszthalálod nagy Áldozatát, amikor a bűneikért haltál meg.

Segíts nekik, hogy felismerjék, ki az Igaz Alkotójuk, ki a Teremtőjük, és töltsd el őket a kegyelmekkel, hogy meglássák az Igazságot.

Kérlek, akadályozd meg terveik valóra válását, azért, hogy ne tudjanak az emberek millióinak kárt okozni a védőoltások, az élelmiszerhiány, az ártatlan gyermekek örökbefogadásának kényszerítése és a családok szétválasztása által.

Gyógyítsd meg őket. Borítsd be őket Világosságoddal, és vedd őket Szíved kebelébe, hogy megmentsd őket a gonosz csapdáitól. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2012.11.15 0 0 95

Jézusom, kérlek add meg, hogy megértsük egymást, és türelemmel várjuk, amit a másik mond, és abban örvendjünk, köszönöm 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!