A végső cél 0 óra munka, 6 óra szórakozás és 18 óra pihenés, valamint napi nyolcszori bőséges étkezés.
Továbbá meg kell értetni a kétlábúakkal, hogy mi csak tájékozódni és segíteni akarunk, a többi csak véletlen és a tárgyak gonoszsága, reklamálni Murpphynál tessék. A macska arra való, hogy imádják, tiszteljék, kényeztessék és bosszankodjanak miatta, minden más csak után jön.
Cicákok, rohamra jogainkért!
Nekem kell figyelni az időt, és jelezni hangosan nyávogva a reggel fél hatot, és a délután öt órát, még ezt a mamlasz kutyát is nekem kell figyelmeztetni mindig:
Mi mostanáig odaát, a Matskák2-ben figyeltünk, nehogy valami baj legyen, de szép rendben folynak a dolgok, úgyhogy úgy döntöttünk, visszahelyezzünk a figyelőszolgálatot ide.
Boldog Új Évet minden szakszervezeti tagnak! Nálunk csendesen telik majd az ünnep, tévénézés, házi készítésű likőrfogyasztás, meg ilyesmi. Ez utóbbi engem nem érdekel, de a távirányítót magamhoz ragadtam (egész éjjel az Animal Planetet fogom nézni).
Floppynak japános ízlése van. Elég a szobába egy ikebana meg futon a földre, hogy legyen min aludni, meg persze egy pár zörgő egér meg egy kaparófa.
Megbukott nála a citrom illatú légfrissítő, a bolti macskariasztó, a narancshéj, a pofon, a fenékreverés, az ordítás, az, hogy egyszer ez a kiló aprópénz a fejére esett, és majd agyonvágta, sőt a végső ezköz is, hogy feljebb raktam. :-(((((((
De az is lehet, hogy ausztrál abo lelke támadt fel benne, mert a bumerángot is nagy előszerettel dobálja. És valamelyik előző életében tiszai horgász is volt, mert a kutyogtatót viszont mindig az itató lavorba csapja bele, hátha sikerül előcsalogatnia egy méretes harcsát.
Nagyon bájosak, igazán jöhetnének, csak, ahogy anno a másik topicon +beszéltük, férjnek, aki ugyan nem öreg, és szegény cica gyerekfürdetési időben bizony az ölében végzi, ezt is be kellene adni...(ott álltak szegények esőben, hóban....a tetőn...na pl. a kocsiján)....a cicónk imádja Férjt...egyébként..a Dög...
A Baumaxban vettem még szeptemberben 4 kiló Eukanuba gyerektápot, azzal adták ajándékba. És valami UFO-bőrből készülhetett, mert rezzenéstelenül bírja a gyűrődést azóta is, pedig ilyen szinten "játszódva lenni" tárgyat még nem láttam. És amikor Floppyka belűlről játszik kifelé, akkor mindig tövig kiereszti a karmincának csúfolt jatagánjait.
Tegnap este a mami elment előszilveszterezni. Gondoltam, biztos fog örülni, ha lepucolok néhány polcot mire hazajön, így üresen sokkal csinosabbak.
A mama megjegyzése: rettentően örült. Annak meg pláne, amikor arra is rájött, hogy a zoknis fiókot nem zárta teljesen be. Eddig csak a mosógép lopta a zoknikat...
Má mér? Láttam a bázisugróktól, hogy hogyan kell. Bele kell vigyorgni a kamerába, aztán uccu! Karok-lábak szét, és boldogan hujjog az ember. Közben meg valaki gonterhelten visszaszámol. Aztán meg összemarkolja az ember a gazdi fitírtörölkőzőjét, és elszalad a rendőrök elől. Ennyi nem?
Igen, szóljunk azonnal, mi is alig tuttunk elmenekülni, csak nekünk szerencsénk volt, mert én el tuttam kapni a cipőfűzőjüket, és addig lentartottam a csészealjat, amíg lemásztak a többiek. Még nem járnat messze, és akkor mi bekerülhetünk a tévébe, hogy a hős cicákok megmentették a Földet. Zolika kap szép piros szalagot a nyakába, mi meg Szalmicsekkel ejtőernyővel ereszkedünk az éjjenző nép közé. Ha kinyillik. Ha nem, akkor csak úgy.