Keresés

Részletes keresés

depeche babee Creative Commons License 2001.06.25 0 0 691
Ehhez csak gratulálni tudok! (no meg én bíztattam dispet, hogy fotózza le) ;)

ChrisH, látom Benned is ott bújkál azért egy kisördög

Pussz!

Előzmény: ChrisH (690)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.25 0 0 690
A neo.disp.hu "hét fotóját"
ajánlom mindenki figyelmébe, szerintem haláli. (lehet, hogy le leszek érte gyilkolva,
de megéri)
depeche babee Creative Commons License 2001.06.25 0 0 689
igen, nekem is az volt a gondom, hogy a csürhe iszonyatosan önző volt és igénytelen. lökdösés volt az egész koncerten pedig hely volt bőven. a heveny meg baromi rosszul szólt sajnos pedig az új számokra nagyon rá vagyok kattanva... Csak sajnos lekéstem a koncert elejét mert a hülye haverjaimra vártam kint akik képtelenek voltak megtalálni a sportcsarnokot ezért inkább visszafordultak. (barmok)

de nem lehet minden buli szuper, ennél már csak jobb lesz sztem. jánoshidát passzolom, a többit meglátjuk. Csók!

tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.24 0 0 688
Ez is terjedhet esetleg CD-n, kedves disp? Egy nyolcvanpercesen el kell férjen... :-)))
Előzmény: disp (686)
dnb123 Creative Commons License 2001.06.24 0 0 687
Hát persze, hogy megyünk wb-ba, mit neked 1 vizsga! Minimi: Még smsben megbeszéljük, ne offoljunk itt folyamatosan, mert a végén még ránkszólnak! (Amit meg is értenék! :) )

cabale: Nem feltétlen öldöklés, hanem szimplán kedves fiatalok úgy gondolták, hogy minden az övék. Ez egész addig ok lett volna, amíg eltáncol mellettem. De nem, mert kb 1-2 percenként fellöktek. Nekemjön és szerintem észre sem vette. Én meg kb 5 méterrel arrébb tudtam megállni. A másik fele meg megállt pont az orrom elött/hátam mögött táncolni, amikor még rengeteg üres négyzetméter volt körülöttünk és minden mozdulatnál valamimbe beleütött, ami láthatóan nem zavarta.
Persze a végén arrébbmentem én, de rendkívül dühítő, ha egy koncert felét azzal kell tölteni a zenehallgatás helyett, hogy egy nyugodt sarkot keressek.

Előzmény: nitta (685)
disp Creative Commons License 2001.06.24 0 0 686
Noshát naggyából elkészültem tehát a lista :
5 db HS7 szám (Ha ez a Rock & Roll , Mozdulj , Klassz , Dél Amerika , Disco 2000) DivX-ben és RealVideo-ban
És a teljes Neo koncert DivX-ben és a Nyitány (Ha ez a Rock & Roll remix) 1999 és az Encore (Meditation....és Mozdulj) RealVideoben valamint az egész VHS-en és Digital8 -as kazettán is.
Viszon MP3-at nem készítek mert nem volt jó a hangosítás.És a méretekről : A Neo film 697 MB a Heveny klipek egyenként 40MB .
Előzmény: cabale (684)
nitta Creative Commons License 2001.06.23 0 0 685
hát, izé, szóval... én is fáradt vagyok, de ennyire:)))) azért köszönöm a tájékoztatást, ezt majd mind jól beosztom magamnak:)

minimi: kedden megyünk W.B.-ba, elvileg tutira, bár nekem csütörtökön van még egy vizsgám, de ennyi azért még simán belefér:)

Előzmény: ChrisH (682)
cabale Creative Commons License 2001.06.23 0 0 684
Juhéééé!!!! Az nagyon jó lesz!
dnb123: Szóval öldöklés volt?
Én nem is tudom Mezőtúrra menjek-e, mert tavaly rémes volt hazajönni onnan a vonaton. Enyhe füstmérgezés...
Előzmény: disp (677)
minimi Creative Commons License 2001.06.23 0 0 683
CSak nincs valami baj, ChrisH?
ChrisH Creative Commons License 2001.06.23 0 0 682
Videó puding, videó leves, mp3 torta, rántott divx majonézzel-mustárral, csipetnyi sóval borssal, ízlés szerint, némi Márk-kompóttal és Milka-tojással a tetején, csak úgy díszítésnek.

(esküszöm, hogy sohasem iszom és 'tiszta' is vagyok, csak a fáradtság teszi)

Előzmény: nitta (680)
minimi Creative Commons License 2001.06.23 0 0 681
Ez nem igaz! Mostanában mindenről lemaradok. Arról nem beszélve, hogy még arról is két nap után értesülök, hogy mégis ment mindenki a West Balkányba kedden! (A Quimby elmarad, naná, a sok hülye meg ott értesül a dologról)
Felteszem hát a költői kérdést: ki jön most kedden a balkánba?
nitta Creative Commons License 2001.06.23 0 0 680
és ha szabad kérdezni, mi az a sokminden ami lesz belőle???
Előzmény: disp (677)
nitta Creative Commons License 2001.06.23 0 0 679
nos, azt hiszem én megyek :)))

a koncert tényleg vicces volt,az első szám különösen, bár teljes döbbenet vett rajtam erőt, hogy nem lesz Love song, és akkor mi lesz velem?!? de aztán a végén megnyugodtam és így, hogy pont a mozdulj! előtt volt, már azt sem éreztem annyira tragikusnak:) ja, és az a baráti dance, amit a Krisztián levágott a ráadásnál, nos, az bearanyozta a napomat, ennél már csak az volt jobb, amikor az Ákos énekelt a mozdulj!-ból pár sort:)

szóval, jó kis koncert volt, de jelen pillanatban úgy érzem, hogy Mezőtúrig nem leszek képes regenerálódni :)

Előzmény: dnb123 (678)
dnb123 Creative Commons License 2001.06.23 0 0 678
Egyébként mi idegesítené a szegény munkába igyekvő, felelősségteljes,stb felnőtteket, ha nem a vidéki fesztiválról hajnalban hazaigyekvő koszos, piaszagú, szakadt, és egyébként is teljesen biztos, hogy drogos mind fiatalság????????? :)))) Na mindegy , Volán rulez!

Úgy szerettem volna most ilyen nagyon lelkes szavakat írni, de nem megy! :(
Lehet, hogy csak azért volt ennyire (khmm) meglepő a koncert eleje, mert nem ismerem még minden hangját, de teljes döbbenetem közepette még a Love songot is elfelejtettem hiányolni!!!! :))) Azt a galád trükköt, pedig, hogy elhitetik, hogy nem lesz mozdulj, majd mégis......
Persze a koncert egyébként jó lett volna a remek közönség nélkül. Már heveny közben is azt néztük, hogy ennyi válogatott marhát egy rakáson még soha nem láttunk. A helyzet változatlan maradt Neo alatt is, és amikor már ötvenedszerre löktek fel és vágtak hátba, már nagyon elegem volt az egészből. Ez persze természetesen nem a srácok hibája, csak nagyon el tudja rontani az ember szórakozását. :(

2 hét múlva Mezőtúr, addig mindenkinek jó regenerálódást! (Tényleg, egyébként ki jön???)

disp Creative Commons License 2001.06.23 0 0 677
Ne aggódj az egész koncertet felvettem videjóra (Dig8) lesz majd belőle sokminden :)
Előzmény: cabale (676)
cabale Creative Commons License 2001.06.22 0 0 676
Mindenki elment:(((
(Csak tudnám minek szervezik az összes bulit vidékre, amikor úgyis a bpestiek mennek rá!)
disp Creative Commons License 2001.06.22 0 0 675
Csá skacok én leléptem Esztergomba.
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.22 0 0 674
Élesítem a videót, TV sztárok leszünk, akárki meglássa! :-)))
Előzmény: liquid (673)
liquid Creative Commons License 2001.06.22 0 0 673
khmmm... 23.25-kor kezdődik és ez az 1. rész. :)
Előzmény: liquid (672)
liquid Creative Commons License 2001.06.22 0 0 672
Jövőhéten pénteken este összefoglaló műsort adnak az Árvízkárosultak megsegítésére rendezett koncertről. Remélem Neo és HS7 is lesz a "bő" 52 percben. :)
nitta Creative Commons License 2001.06.21 0 0 671
hajóval nem vagyok hajlandó közlekedni, mert még a Dunán is tengeribeteg vagyok, de szimpatizálok a Volánnal, mint olyannal. gyors, kényelmes, hehehe, szóval mindezek ellenkezője, de azért jó lesz Esztergomig.
Előzmény: tejbegrrr (670)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.21 0 0 670
Meg ez is igencsak jó lesz: Cinetrip a Vajdahunyadvárban, de ha hajóval jövünk vissza, akkor Esztergom! :-)))
Előzmény: tejbegrrr (669)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.21 0 0 669
Vecsés csak elsejétől város, én csak azt írtam, hogy nem emlékszem Rátok, nem azt, hogy nem voltatok ott, és holnap Quimby a Zöld Pardonban, úgyhogy nem tudom... :-)))
Előzmény: nitta (668)
nitta Creative Commons License 2001.06.21 0 0 668
Jánoshida, hát nem tudom... szóval én vecsési vagyok, (ami már város) meg 15 perc alatt benn is vagyok a "nagyvárosban", de nem vagyok pesti. azért megoldom, hogy mindig, minden partin ott legyek:)))

méghogy én ne lettem volna ott a süsiben, grrr, kikérem magamnak:))) de tényleg, én is emlékszem babee, mert valalmi iszonyú rossz volt legelől állni, ahol mozdulni sem lehetett, és néhányszor majdnem barátian lefejeltem a hangfalat.

ChrisH: leborulok hatalmas élettapasztalatodból származó bölcsességed és fantasztikus szerénységed előtt:)))))

egyébként meg adjatok légyszi tanácsot, most menjek holnap Esztergomba, vagy nem menjek holnap Esztergomba?

tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.21 0 0 667
666 :-)))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.21 0 0 666
Ez a fellépőkhöz képest picit drágának tűnik, főleg mert a Quimby úgyis lemondja... :-)))
Előzmény: tejbegrrr (665)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.21 0 0 665
Heuréka, magtaláltam! :-)))

KAS 2001 Zenei Fesztivál
Helyszín: Jánoshida
Időpont: június 29-30
Jegyár: napijegy: 1500 HUF
bérlet: 2000/2500 HUF
Fellépők. Experience, Fürgerókalábak, Rockin'RockCats, Quimby, Ingyencirkusz, Neo, Puppet Show, Árnyak, Beatrice, Emerica (H-USA), Hiperkarma, Eleven Hold
További információ: szem@freemail.hu

tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.21 0 0 664
Én egy egészen kis pesti vagyok, más nevében meg nem nyilatkozom... Jánoshida kezd az idegeimre menni, mert még mindig nincs fogalmam se, hogy mi ez az egész, és hogy disp honnan veszi, hogy egyáltalán lesz ilyen... És én se hallottam még magamat, pedig a hugicámmal voltunk középtájt is, csak aztán keveredtünk előre, de egyáltalán nem emlékszem, hogy Ti ott lettetek volna... :-)))
Előzmény: depeche babee (661)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.06.21 0 0 663
Két CD van ( ami kis híján 3 ), az egyik egy kalóz Neo live, a másik egy hivatalos HS7 élő + Hollywoodoo maxi ( Neo remix van rajta ), melyik érdekelne és az mennyit ér meg Neked? :-)))
Előzmény: demian (656)
ChrisH Creative Commons License 2001.06.20 0 0 662
Látod? A bölcsesség.
(keveredve némi szerénységgel :))
Előzmény: nitta (660)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!