Keresés

Részletes keresés

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.01 0 0 154

„Ó, drága Jézus, kérlek, áldj meg és védelmezz minket, Keresztes Imahadjáratod csoportját, hogy mentesek legyünk az ördög gonosz támadásaitól, és minden gonosz lélek támadásától, akik a lelkek megmentéséért vállalt Szent Küldetésünk során gyötörhetnek minket.

Hadd legyünk továbbra is hűségesek és erősek, miközben a világ előtt állhatatosan kitartunk Szent Neved mellett, és sohase hátráljunk meg azon küzdelmünkben, hogy Szent Szavad Igazságát terjesszük. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.01 0 0 153

„Gyermekem, fontos, hogy minden pénteken, 2013. január utolsó hetével bezárólag, mindenki imádkozza Szent Rózsafüzéremet az abortusz terjedésének megállításáért.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.30 0 0 152

„Ó, Üdvösség Anyja, jöjj segítségemre, mivel azzal küszködöm, hogy időt találjak az imádkozásra.
Segíts nekem, hogy szeretett Fiad, Jézus Krisztus számára megadjam a megérdemelt időt, hogy megmutassam Neki, mennyire szeretem Őt.
Arra kérlek Áldott Édesanyám, Üdvösség Anyja, nyerd el számomra a szükséges Kegyelmeket, és esdekelj ki minden kegyelmet és kegyet drága Fiadtól, hogy Kebelének Szentséges Szívébe burkolhasson engem.

Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.25 0 0 151

„Gyermekem, fontos, hogy minden pénteken, 2013. január utolsó hetével bezárólag, mindenki imádkozza Szent Rózsafüzéremet az abortusz terjedésének megállításáért.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.24 0 0 150

Szeretetláng kilenced imádkozásának menete (felkészülés - Gyertyaszentelő Boldogasszony február 02.):


1.) Szűz Mária Szeretetláng kis-koronája
2.) "Lábunk együtt járjon"
3.) Imádkozzunk:

A Szentatyáért, a püspökökért és papokért, a szerzetesekért és a hívekért, a keresztényekért és az egy Isten hívőkért, a hitetlenekért és a közömbösekért, az egész emberiségért, hogy Szűz Mária Szeretetlángja kiáradhasson az emberi szívekbe, és a tisztítóhelyen szenvedő lelkekre
4.) És a következő imádság, amit Jézus diktált, hogy minden nap könyörögjetek a Szűzanya egy-egy erényéért

 

Boldogságos Szűz Mária, Szeretetláng Nagyasszonya!
A Szeplőtelen Szívedből kiáradó Szeretetláng által segíts minket, szeretteinket, az egyháziakat és minden hívőt, hogy a Te


- szívbéli alázatosságodat (1. nap)
- Istenbe vetett hitedet (2. nap)
- Istenbe vetett bizalmadat (3. nap)
- lángoló szeretetedet (4. nap)
- Istennek való tökéletes engedelmességedet (5. nap)
- szüntelen imádat (6. nap)
- szeplőtelen tisztaságodat (7. nap)
- bölcsességedet (8. nap)
- türelmedet (9. nap)


követve Isten szent akarata szerint tudjunk élni.


Égi Édesanyánk! Szeretetlángod kegyelmével vakítsd meg és tedd tehetetlenné a Sátánt, követőit pedig segítsd a helyes útra.
Irgalom Anyja, kérünk, vezess minket isteni Fiad irgalmas Szent Szívéhez!
Könyörögve kérünk, jó Anyánk, hogy Szeretetlángod kegyelmi hatását áraszd ki ránk (szeretteinkre,… ) és az egész emberiségre, most és halálunk óráján. Amen.”

 

 

__________________________________________________________________________________

 

 

Az Úr Jézus szavai:
Ma szeretném megismertetni veletek Szent Édesanyámnak, mint a Szeretetláng Királynőjének "kis koronáját":


A bevezető imádságok ugyanazok, mint a Szeretetláng rózsafüzérnél.
(A keresztre:
Isteni Megváltónk öt Szent Sebe tiszteletére ötször vetünk egymás után keresztet, mély áhítattal:
Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Amen.
A nagy szemekre (szívekre):
Szűz Mária Fájdalmas és Szeplőtelen Szent Szíve, könyörögj érettünk, kik Hozzád menekülünk!
A három kis szemre (szívre):
1. Istenem, hiszek Tebenned, mert végtelenül jó vagy!
2. Istenem, remélek Tebenned, mert végtelenül irgalmas vagy!
3. Istenem, szeretlek Téged, mert mindennél szeretetreméltóbb vagy!)
Utána 12-szer: Szűzanyánk! Áraszd Szeretetlángod kegyelmi hatását az egész emberiségre most és halálunk óráján. Amen.
Befejezésre: Dicsőség 3-szor
1x, 2x, 3x, vagy ahányszor akarjátok - ahogy szívetek diktálja s időtök engedi - imádkozzátok egymás után ily módon 12-szer a Szeretetláng-fohászt. Így buzgón könyörögjetek égi Édesanyátokhoz a Szeretetláng kiáradásáért. Ha többször imádkozzátok egymás után, akkor a 12 Szeretetláng-fohász után egy Üdvözlégyet végezzetek.
Az ima, az engesztelés, az áldozat által forduljatok Szent Édesanyátokhoz, s így készítsétek elő szeretetének és Szeplőtelen Szívének végső győzelmét. Imából és áldozatból készítsetek égi Édesanyátoknak koronát.

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.23 0 0 149
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.22 0 0 148

„Ó, drága Jézus, leborulok Előtted fáradtan, betegen, fájdalomban és arra vágyakozom, hogy meghalljam a Hangodat.

Engedd, hogy Isteni Jelenléted megérintsen engem, hogy Isteni Fényed elárasszon elmémben, testemben és lelkemben.

Én bízom a Te Irgalmasságodban.

Isteni Jelenlétedben maradéktalanul átadom Neked fájdalmamat és szenvedésemet, és arra kérlek Téged, hogy add meg a kegyelmet, hogy bízzam Benned, hogy meggyógyíthass engem ebből a fájdalomból és sötétségből, hogy újra egészséges lehessek, hogy az Igazság Ösvényét követni tudjam, és hogy lehetővé tegyem Számodra, hogy elvezess Engem az Új Paradicsom életéhez. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.21 0 0 147

Köszönöm

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.20 0 0 146

 "Irgalmasság Atyja, egyesítsd juhaidat,
tereld össze őket újra!
Engedd, hogy tudatára ébredjenek,
milyen szárazságban vannak!
Bocsáss meg nekik!
Alakítsd át őket akaratod szerint.
Emlékeztesd őket utaidra!
Dicsőség legyen Nevednek mindörökre. Amen."

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.19 0 0 145

4. Litánia: Isten az Atya büntetésének enyhítésére

 

„Ó, Legmagasságosabb Isten, Irgalmasságodért könyörgünk gyermekeid bűnei miatt.
Köszönjük Neked a Föld Ajándékát.
Köszönjük Neked az emberi élet Ajándékát.
Mi nagyra becsüljük az élet Ajándékát.
Mi védelmezzük az élet Ajándékát.
Köszönjük Neked az Ajándékot: Fiadat, Jézus Krisztust.
Köszönjük Neked a megváltás Ajándékát.
Dicsőítjük Istenségedet.
Teljesen átadjuk magunkat Színed előtt, hogy Szent Akaratod beteljesedhessen úgy a Földön, mint a Mennyben.
Köszönjük Neked a Lelkiismeret Megvilágításának Ajándékát.
Köszönjük Neked az örök élet ígéretét.
Mi üdvözöljük az Új Paradicsomot.
Könyörgünk Hozzád, hogy ments meg minden lelket, beleértve azokat is, akik gyötörnek Téged, és azokat is, akik elvesztek Számodra.
Köszönjük Neked azt a Szeretetet, melyet minden gyermeked iránt tanúsítasz.
Köszönjük Neked a prófécia Ajándékát.
Köszönjük Neked az ima Ajándékát.
Kérünk Téged, add meg nekünk a békét és az üdvösséget. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.18 0 0 144

„Ó, szeretett Jézusom, Te közel állsz a szívemhez.
Én egy vagyok Veled.
Én szeretlek Téged.
Én nagyra értékellek Téged.
Engedd, hogy érezzem Szereteted.
Engedd, hogy érezzem Fájdalmad.
Engedd, hogy érezzem Jelenléted.
Add meg nekem az alázat Kegyelmét, hogy méltó lehessek a Mennyei Királysághoz hasonló földi Királyságodra.
Add meg nekem a megtérés Könnyeit, hogy mint igaz tanítványod őszintén felajánljam magam neked, hogy segítsek Küldetésedben minden egyes lélek megmentésében a Földön, mielőtt újra eljössz ítélni élőket és holtakat. Ámen.”

 

babayi Creative Commons License 2013.01.17 0 0 143

http://www.szeretetfoldje.hu/index.php/gyogyito-oesszejoevetelek/2778-isten-szeretete-gyogyit-gyogyito-oesszejoevetelek-2013-januar-februar-honapban-

Ez felkeltette a figyelmemet !

A kereszténységben hiányolom a pirospozsgás karizmatikus gyógyitó munkálkodást,az ugynevezett gyógyitó szentmise iránti igény tömeges.

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.17 0 0 142

http://www.szeretetfoldje.hu/index.php/beszamolok-tanusagtetelek/2819-tanusagtetel-egy-sziv-gyogyulasarol

 

 

„Gyermekem, fontos, hogy minden pénteken, 2013. január utolsó hetével bezárólag, mindenki imádkozza Szent Rózsafüzéremet az abortusz terjedésének megállításáért.”

 

babayi Creative Commons License 2013.01.16 0 0 141

Segits  a Teremtés teljessége szentségét átéreznem ! Ámen !

http://youtu.be/GvQzY_TPn6A

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.16 0 0 140
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.16 0 0 139

Méltósággal bíró - Isten tudatával bíró - bizalommal Istenben támaszkodó - azaz egy lenni az Atyában - figyelő, válaszra váró, és abban választ kapó 

 

Előzmény: Törölt nick (138)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.15 0 0 138

méltóságteljes= vagyis ŐGÖS

 

A méltóságteljes szó egyáltalán nem vall Jézusra. Ő ilyet nem mond. Nem is mondott soha.  Inkább azt mondta, hogy legyetek alázatosak.

Előzmény: Szeretetláng (136)
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.15 0 0 137
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.14 0 0 136

„Ó, drága Jézus, az Állhatatosság kegyelmi ajándékát kérem Tőled.

Kérlek, add meg nekem a kegyelmeket, melyekre szükségem van, hogy védelmezzem Legszentebb Szavadat.

Kérlek, szabadíts meg engem minden eddigi kétségtől.

Kérlek Téged, áraszd el lelkemet jósággal, türelemmel és állhatatossággal.

Segíts nekem, hogy méltóságteljes maradhassak, amikor Szent Nevedben sértenek Engem.

Tégy erőssé engem és boríts be kegyelemmel, hogy folytatni tudjam még akkor is, amikor fáradt vagyok, amikor nincs elegendő erőm, és amikor az előttem álló megpróbáltatásokkal szembesülök, amint fáradhatatlanul azon dolgozok, hogy segítsek Neked az emberiség megmentésében.

Ámen”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.12 0 0 135
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.11 0 0 134

„Ó, Üdvösségnek Áldott Anyja, védj meg Engem a szükség órájában, amikor a gonosszal szembesülök.
Segíts nekem, hogy félelem nélkül a lelkemben, erővel és bátorsággal megvédjem Isten Szavát.
Imádkozz értem, hogy hűséges maradjak Krisztus Tanításához, és hogy teljesen átadhassam Neki félelmeimet, gondjaimat és szomorúságomat.
Segíts nekem, hogy félelmet nem ismerve haladhassak előre ezen a magányos úton Isten Szent Szavának Igazságát hirdetvén, még akkor is, amikor Isten ellensége szinte lehetetlenné teszi számomra ezt a feladatot.
Ó, Áldott Anya, kérlek, add, hogy az üldöztetés során, közbenjárásod által, minden Keresztény hite mindenkor erős maradjon. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.11 0 0 133

„Gyermekem, fontos, hogy minden pénteken, 2013. január utolsó hetével bezárólag, mindenki imádkozza Szent Rózsafüzéremet az abortusz terjedésének megállításáért.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.10 0 0 132
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.09 0 0 131
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.08 0 0 130

„Atyám,
felajánlom magamat,
testemet és lelkemet a Te szolgálatodra,
hogy szemed és Szíved
soha ne hagyjon el engem.
Helyezd királyi trónodat belém
és rendelkezz velem!
Segíts haladnom a tisztaszívűségben,
hogy bevégezzem mindazt,
amit Te adtál nekem!
Amen.” 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.06 0 0 129
Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.05 0 0 128

"Jöjj Uram! Térj vissza hozzánk,
hallgasd meg fájdalmas kiáltásunkat ebből a pusztaságból!
Érezd szomjúságunkat,
és légy irgalommal irántunk!
Térj vissza hozzánk,
jöjj, törölj el minden gonoszságot,
és adj helyette szeretetet! Amen."

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.04 0 0 127

Medjugorje, 2013. január 2.

 

„Drága gyermekek! Nagy szeretettel és türelemmel törekszem szíveteket szívemhez hasonlóvá tenni. Igyekszem saját példámmal tanítani benneteket az alázatra, bölcsességre és szeretetre, mert szükségem van rátok gyermekeim, nem tudlak nélkülözni benneteket. Isten akarata szerint választalak ki, az Ő erejével erősítelek meg titeket.

Ezért, drága gyermekek, ne féljetek kinyitni előttem szíveteket. Én átadom azt Fiamnak, Ő pedig viszonzásul Isteni békével fog megajándékozni benneteket. Ezt a békét elviszitek majd mindazoknak, akikkel találkoztok, Isten szeretetéről tesztek tanúságot az életetekkel és Fiamat ajándékozzátok önmagatokon keresztül. A kiengesztelődés, a böjt és az imádság által foglak vezetni benneteket. Mérhetetlen a szeretetem. Ne féljetek! Gyermekeim, imádkozzatok pásztoraitokért. Szátok legyen zárva minden ítélkezésre, mert ne feledjétek, hogy Fiam választotta ki őket, és csak neki van joga ítélkezni. Köszönöm nektek.“

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.03 0 0 126

„Gyermekem, fontos, hogy minden pénteken, 2013. január utolsó hetével bezárólag, mindenki imádkozza Szent Rózsafüzéremet az abortusz terjedésének megállításáért.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.01.03 0 0 125

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!