Keresés

Részletes keresés

Szeretetláng Creative Commons License 2013.03.17 0 0 184

Ha csak egy gondolatot is adok, adsz arra kettőt

Ha egyszerű a beszédem, az több Neked

Ha azt mondom, amit gondolok, hát szabadna máshogy lenni, ugye nem?

Szeretetláng Creative Commons License 2013.03.16 0 0 183

Kérdezni jó, imádkozni jó, megnyilatkozni jó 

 

Kérlek, tedd kérdéseinket méltóvá a válaszra 

Krisztuskövet Creative Commons License 2013.03.15 0 0 182

 

Én is társuk vagyok azoknak, akik többek között

Isten előtt hordozzák az Index.hu Vallás, Filozófia

Fórumát, kérve hogy betölthesse Istentől rendelt

tervét, célját, akaratát a rendelt ideig.

 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.03.15 0 0 181
babayi Creative Commons License 2013.03.13 0 0 180

Az abszolut politikamentes hitélet érdekében imádkozom  Istenem ! Ámen !

Szeretetláng Creative Commons License 2013.03.12 0 0 179

"Jézus,
sem halál, sem élet,
sem angyalok, sem fejedelemségek,
sem jelenvalók, sem jövendők,
sem magasság, sem mélység,
sem hatalmasságok,
sem egyéb teremtmény
el nem szakíthat minket Tőled.
Megfogadom, hogy hűséges maradok Hozzád!
Ez az én ünnepélyes fogadalmam.
Segíts ezt mindörökkön örökké megtartanom.
Amen." 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.03.06 0 0 178
Szeretetláng Creative Commons License 2013.03.02 0 0 177

"Én, az úr, megáldom garabandáli gyermekeimet."

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.28 0 0 176
Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.27 0 0 175

„Ó, Drága Mindenható Atyánk, Teremtője mindannak, ami van, és ami lesz, segíts mindnyájunkat, akik képesek vagyunk felismerni Szeretett Fiad Jelenlétét ma az Egyházban, hogy nagyon erősekké váljunk.

Segíts nekem legyőzni félelmemet, magányosságomat és azt az elutasítást, amelyet szeretteimtől szenvedek el a miatt, hogy Fiadat, Jézus Krisztust, a Megváltómat követem.

Kérlek, védd meg szeretteimet attól, hogy beleessenek abba a csapdába, hogy elhiszik a hazugságokat, amelyet a Sátán azért agyalt ki, hogy Isten minden gyermekét tönkretegye, megossza és pusztítást okozzon közöttük.

Kérlek, segíts mindazoknak, akik a förtelmet követik Egyházadban, hogy megmeneküljenek a Pokol örök tűzétől.

Ámen”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.22 0 0 174

„Ó, drága Jézus, azon képességért könyörgünk Hozzád, hogy túléljük a megpróbáltatásokat, amelyekkel most szembesülünk, mivel az utolsó Igaz Pápa befejezte az Irántad való Küldetését.

Segíts nekünk, hogy ellenálljunk a szörnyű visszaéléseknek, amelyekkel most szembe kell néznünk azon Egyház összeomlása miatt, amelyet mi valamikor megismertük.

Ne engedd soha, hogy eltérjünk Isteni Szavad Igazságától.

Segíts nekünk, hogy csendben maradjunk, amikor a támadások a vállunkra nehezednek arra csábítva minket, hogy hátat fordítsunk neked és a Szentségeknek, melyeket Te adtál a világnak.

Borítsd be Hadseregedet egy pajzshoz hasonlóan azzal az erőteljes Szeretettel, amelyre szükségünk van, hogy megvédjen minket a hamis prófétával és az Antikrisztussal szemben.

Segítsd Egyházadat a Földön, hogy elterjedjen és gyarapodjon; hogy ragaszkodjon az Igazság betartásához, és hogy segítsen testvéreinket az Igazság Ösvényén vezetni, hogy megfelelően felkészítsen minket Második Eljöveteledre.

Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.21 0 0 173
Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.20 0 0 172

’Jézus az Emberiséghez’ 5. Litánia: Azok megmentésére, akik halálos bűnben vannak.

 

„Jézus, ments meg minden bűnöst a Pokol tűzétől.
Bocsáss meg a megfeketedett lelkeknek.
Segíts nekik, hogy felismerjenek Téged.
Emeld ki őket a sötétségből.
Nyisd meg a szemüket.
Nyisd meg a szívüket.
Mutasd meg nekik az Igazságot.
Mentsd meg őket.
Segíts nekik, hogy hallani tudjanak.
Szabadítsd meg őket a büszkeségtől, a bujaságtól és az irigységtől.
Védd meg őket a gonosztól.
Hallgasd meg segítségkérésüket.
Ragadd meg a kezüket.
Vonzd magadhoz őket.
Mentsd meg őket a Sátán megtévesztésétől.

Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.19 0 0 171

„Ó, Isten, Mindenható Atya, szeretett Fiad, Jézus Krisztus nevében légy Irgalmas minden gyermekedhez Ausztráliában és Új – Zélandon.

Bocsásd meg nekünk, Szent Szavadat elutasítását.

Bocsásd meg nekünk a közömbösség bűnét.

Szabadíts meg minket pogány kultúránktól, és boríts be minket a szükséges kegyelmekkel, mely a testvéreink iránti hit, remény és szeretet erényeire ösztönöz bennünket.

A megkülönböztetés Ajándékáért könyörgünk Hozzád, és arra kérünk, részesíts mindnyájunkat azokban az Áldásokban, melyekre szükségünk van annak biztosítására, hogy csak a Te Szent Szavad Igazságát lehessen hallani, és hogy minden lélek megkapja a kulcsot az örök élethez. Ámen.”

 

babayi Creative Commons License 2013.02.17 0 0 170

Vegyük János : Apokalypse cimü müvét.Nem kétlem égi eredetét,a Biblia utolsó könyvecskéje,ez nem lehetne Isten akarata ellenében.

Nos.

Mit sütöttünk belőle kifele ? Mulatságos hogy egyesek érteni vélik mitöbb még fel is állnak mint Ciceró a hordóra szónokolni,nehogy valaki lemaradjon a "helyes" megfejtésről. Ugy szerény ha DUNTSZTOM SINCS reagálunk. Igy korrekt.

Égi a forrása.Logosz....izé párdon I G E !

És akkor mi van ,már visz is a gyorslift az üdvösségbe ? Ez kérem munka strapa csődtömeg stressz.....ami persz valamire biztosan jó mert Isten  különben nem csinálná :)))

Na ezért kell a hit és a remény !

Azt mondják a pápa tudós teologus.

A baj viszont az hogy a vallás nem tudomány,János Jelenései könyve pedig NEM INTELLEKTUÁLIS hanem talán szakrális.

babayi Creative Commons License 2013.02.17 0 0 169

Az emlegetett népies gyógykeverék sem részei nem tartalmaz  komoly kockázatot,minden további aggály nélkül használható.Ha egy füvesember mondaná akkor is ugyanez lenne a véleményem.Meg lehet próbálni.

Abban persze egyetértek hogy van égi és éginek látszó ,van küldemény  és ál-küldemény. Isten nemcsak jutalmaz és figyelmeztet és próbára tesz de biza fenyit is és vajon miért ne érkezhetne szigot az "ige" révén ? Attól még lehet becsapós és felpofozó  hogy égi az eredete

.Én már kaptam mindenfélét :))egyik előtt sem célszerü hasraesni a gyönyörtől,az ember azért kapta a j ó z a n eszét hogy használja.

Előzmény: Szeretetláng (165)
T_Ilona Creative Commons License 2013.02.17 0 0 168

Hála Istennek és azért is hála, hogy az én anyukám nem olvasta ezt az ünenetet, de a szívében igaznak tudva, naponta ezt issza, igaz gyömbér nélkül, de már viszem is neki a hírt.

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.17 0 0 167

Ha a kérdésedben az van, nem lehetséges, hogy égi segítséget kapjunk testi bajainkra, akkor a rézkígyó sem gyógyított meg senkit

Ha azt állítjuk, hogy Tóbiás és Tobit története hazugság, akkor Istenre állítjuk, hogy hazug

Azt egyetlen üzenetre sem állíthatjuk, hogy biztosan égi, de amikor Isten kéréseit megcselekedjük, akkor ad nekünk a szívünkben egy mindent eldöntő bizonyságot

Aki nem cselekszi meg a Szavában elénk tárt kéréseit, az pedig marad abban, hogy azon őrlődhet, hogy igaz vagy hamis az üzenet

Az bizonyos, hogy Tóbiás történetében a gyógyszerek szellemi tartalommal bírnak

Ha így van, akkor ebben a gyógyszer összeállításban is van szellemi tartalom

 

Abban a helyzetben voltam, hogy a környezetemből volt olyan, aki szövődményes tüdőgyulladást kapott, és intenzív osztályon küzdöttek az életéért, úgy néz ki, meggyógyul. Azt is láttam, hogy milyen hatással volt ez szer, megáldva. Érdekes, hogy mennyire lecsökkentette a cseppterjedés lehetőségét a betegségben.

 

 

Előzmény: Törölt nick (166)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.16 0 0 166

Mióta csapott fel a Szűzanya füves asszonynak?

 

Komolyan mondom döbbenet, hogy egyesek mit ki nem találnak. :(((

Előzmény: Szeretetláng (165)
Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.16 0 0 165

Szűzanyánk 1986. októberi fontos figyelmeztetése egy influenzához hasonló betegség megelőzésére:

 

Rövidesen egy betegség támadja meg az emberiséget. E betegség tünetei az influenzához hasonlók lesznek. A szívet és a tüdőt fogja megtámadni úgy, hogy sokan fognak belehalni. A Szűzanya az Ő gyermekei részére ezzel kapcsolatban a következő tanácsot adja:

Egy nagyobb gerezd fokhagyma felének a levét nyomjátok ki, préseljétek ki, és néhány gyömbérgyökeret tegyetek egy csészébe. Tegyetek hozzá egy evőkanál citromlevet és egy teáskanál mézet. Öntsetek rá forrásban levő vizet, és legalább öt percig áztassátok. Forralni nem szabad.

Ezt az italt naponta egy órával lefekvés előtt kell meginnotok. Amennyiben a betegség tünetei már valakin mutatkoznak, annak ebből az italból 3x1 csészével kell innia.

Amennyiben nem áll rendelkezésre friss fokhagyma, paszta is megfelel. A fokhagyma erős szagának elkerülése érdekében a szánkban friss petrezselymet kell szétrágnunk.

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.15 0 0 164

Vannak akik korházba járnak beteglátogatásra. Imádkoznak értük és velük.

De szerintem bármelyik hívő bemegy ha megkérik rá. (mondjuk én itt a karizmatikusokra gondolok. )

Előzmény: babayi (163)
babayi Creative Commons License 2013.02.15 0 0 163

És aki  fekvőeteg,mozgásában korlátozott ,elfekvőben van stb ?

Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.15 0 0 162

VAN!  Sokfelé van az országban, csak el kell menni rá.  Jézus után is mentek a betegek.  Most is menni kell utána amikor gyógyító imanapot tart.

Előzmény: babayi (161)
babayi Creative Commons License 2013.02.15 0 0 161

Egy ember lehet beteg testi,lelki,szociális és etikai szinten,

ha jól tudom, ráadásul Europaszerte hiány van orvosból ápolóból,akik dolgoznak is sietnek nincs idejük a kór gyükeréig lehatolni megbökik fölirják a halom receptet kérem a következőt

A gyógyitás karizma hiányzik az egyszerü népeknek !

Nekem mindenképpen ! :)))

babayi Creative Commons License 2013.02.15 0 0 160

info@szeretetfoldje.hu <info@szeretetfoldje.hu>

 

Érdemes lenne hazánkban is egy  keresztény-karizmatikus gyógyitó-szentmisés televiziós sorozatot felvállalni,aminek hasonlatossága a 700-as klub ha jól tudom a ATV müsorán megy. Amiben sajnos tulteng Ámérika közélete,politizálgatás,meg hogy ne kábitószerezzünk, /semmilyen káros szenvedélyem nincs /viszont G Y Ó G Y I G E meghirdetése ritka mint az okkersárga holló .

Pedig sok ember erre vágyik,főleg ha korházban van,nem képes utazni,a politika egyáltalán nem is érdekli,nézi a müsort és sehol semmi /minimál/esélye a kegyelemre.

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.15 0 0 159
Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.14 0 0 158

„Ó, Áldott Édesanyám, Üdvösség Anyja, légy szíves kérd meg Szent Fiadat, hogy árassza Kegyelmeit és Szeretetét azokra a vezetőkre, akik a világot ellenőrzik.

Imádkozz, hogy Isten Fénye meggyógyítsa őket vakságukból, és megnyissa kővé dermedt szívüket.

Akadályozd meg őket abban, hogy üldözzék az ártatlan embereket.

Kérlek, imádkozz, hogy Jézus vezesse majd őket, és állítsa meg azon tevékenységükben, mely által akadályozzák Tanításai Igazságának terjedését a nemzetek között. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.13 0 0 157

„Ó, Üdvösségnek szeretett Anyja, könyörgöm Hozzád, hogy imáid által egyesítsd Isten Maradék Hadseregét szerte a világon.

Boríts be minden Keresztes Imahadjárat Csoportot az Üdvösség Kegyelmével, mely Fiad, Jézus Krisztus Irgalmasságán keresztül árad ránk.

Küldd el angyalaidat, hogy borítsanak be mindnyájunkat, különösen azokat a papokat, akik a Keresztes Imahadjárat csoportjait vezetik.

Segíts nekünk, hogy elkerüljük a zaklatottságokat, amelyek megosztottságot okoznak közöttünk, és védj meg minket a fegyverzet ajándékával, hogy mentesek legyünk a támadásoktól, melyeket Jézus Krisztus iránti szeretetünkért kell elviselnünk ebben a Szent Küldetésben, a lelkek megmentéséért. Ámen.”

 

Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.07 0 0 156
Szeretetláng Creative Commons License 2013.02.06 0 0 155

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!