A moderációs topikokban tárgyszerűen közöljük problémánkat - nem bemásoljuk a jogsértő hozzászólást, hanem linket adunk rá (az URL-jét, fent a címsorból a másol-beilleszt funkciókkal is elegendő).
A topicban nem vitázhatsz, kizárólag a moderátorral folytatható érdemi társalgás.
Miután az ettől való eltérés az itteni munkát akadályozza, ezért a moderációs topikokban történő ámokfutás külön figyelmeztetés nélküli (általában elég szigorú) tiltással szokott járni. MI megjegyzése a topikban történő identitás vállalásról.
A hozzászólások törlésekor a fórumszoftver szabványlevelet küld(het), amiben egyedül "a moderátor személyes megjegyzése" rovatra van befolyásunk, a többit kár is olvasni.
A levélben említett emilcím nem működik, ne írjatok rá.
Újdonác, newbie, azaz frissen regisztrált nick ebbe a topicba nem írhat.
[Nem neveztelek úgy, viszont felhívtam a figyelmedet, hogy a beírt (és a többszöri kérésre ellenére sem bevállalt magyarázat hiánya miatt) szöveged hazugság. Nem hoztál forrást az állításodra, nem ismerted el, hogy téves lenne, másképpen szólva "ragaszkodtál" ahhoz, hogy az úgy igaz. Erre írtam, hogy hazudsz. Tehát: nem neveztelek hazugnak, de leírtam, hogy hazudtál. Ugye érzed a különbséget? Erre jöttél te a minősítéseddel. No ezért szóltam.]
Közöd? Mint eszed. Semmi. Szerencsére még nem te döntöd el ki írhatja le a véleményét itt. Te még fikanickgyárosnak sem lettél a legjobb. Be kell érned az ezüstéremel, mármintha a ptiszai nikkezrekről szóló legendák igazak.
Még valami, piiistával bután szétoffoltátok a laptopos topicot, aztán még neked van orcád itt észt osztani (ughyan miből)? A balos moderációról szóló ostobaságod pedig faliújságra illő.:))
Jellemző, hogy pistázó qncogi most is itt grasszál a polidiliben ... :( Ez az egész mindent elmond arról, mit lehet ma érteni "moderálás" alatt az indexen. Az bizonyos, hogy balkonzol nickeknek mint szabad, nem csoda, hogy a jobboldali nickek teljesen elfogyóban vannak. :[[
OFF ha már nem tudhattuk meg, mi a pistázás, akkor mi a szintén emlegetett ptiszaizás? ON
AHA! Már kapisgálom! Tankcsere, vagy tankcsapda, csapatcsere, illetve csapdacsere azonos harcmodorhoz szokott ellenfelek arénájában? Baloldali pistások is vannak? És miért van annyi "ííííiiiiiiiiiiiiiiii" a nevükben?
Ne röhögjetek ki, tényleg nem tudom! Valami nagyon fontosból kimaradhattam.