Rinaudo Creative Commons License 2016.07.04 0 0 181

Meddig van szerződése Birkir mesternek?

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.03 -1 0 180

És igen! Bjarnason szerzi az izlandiak 2. szépítő gólját, amivel 5:2 lett. Sajnos kijött a különbség, de kozmetikázva lett a 4:0 5:2-re, jó ez így.

Szép volt, Birkir! Csak így tovább a Baselben is! :)

Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.03 0 0 179

Bjarnason mester ismét kezdő, ezúttal a franciák ellen. Hajrá-hajrá!

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.01 0 0 178

És maradt 1:1 a vége. Nem érdemeltünk győzelmet, idény eleji forma van, 2 meccs, 1 döntetlen, 1 vereség.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.01 0 0 177

A 83. percben egyenlít a Kismünchben, pech.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.01 0 0 176

Høegh a gólszerző, 25 éves védő. 12 meccsen játszott az előző szezonban, úgyhogy kellett most neki ez a gól, hogy még többet kapjon.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.01 0 0 175

Vezetünk! 64. perc, 0:1.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.01 0 0 174

0:0 az 1. félidő, egyelőre semmi izgalmas. Mindjárt kezdődik a 2.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.01 0 0 173

17:30-kor kezdődik az 1860 elleni felkészülési meccs, semleges helyszínen.

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.28 0 0 172

Hoppácska! Ne felejtsük, hogy a csóka 2008-10 között 64 meccsen 50 gólt lőtt a Young Boysban. Ez azért durva, még Svájcban is. 9/10-es szezonban 32/30. Tehát alapból nem ismeretlen számára a bajnokság, most nem nézem meg, de tuti lőtt gólt nekünk is. Majd csekkolom ezt is. Aztán Oroszországban is jól teljesített, de ez a római kaland nem jött be. Akár meg is vehettük volna. Ha nem kérik vissza fél év után, minden esélye megvan a gólkirályságra. És a BL-ben is hasznát vennénk. Ahogy látom, az angol kaland miatt nem válogatott, Pesten se játszott, de most vissza fog tudni kerülni, tőlünk tuti. Ez nagy igazolás, azt mondom, elsőre. 2010 után újra formába lendült 2012-re, aztán újra 2014-re, szóval jöhet a következő etapja. Jó kis hír ez, köszi.

Előzmény: Panucci (171)
Panucci Creative Commons License 2016.06.28 0 0 171
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.28 0 0 170

Közben megvan a bajnokság sorsolása is, ha több időm lesz, berakom ide. 36 forduló, előre megvan az utolsóig. Kezdés júl. 24-én, vége jún. 2-án. Hosszú év lesz, de talán kevesebb hétközi fordulóval, ezt majd összegezni kell.

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.28 0 0 169

A következő edzőmeccs pénteken lesz, az 1860 München ellen. Ez már komoly dió. Indítsuk a júliust egy bajorveréssel!

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.27 0 1 168

Csapatunkat az eb-n továbbra is képviseli egy játékos, Bjarnason bejutott Izlanddal a legjobb 8 közé! Gratulálok! Franciaország lesz az ellenfél, nem semmi. Ne siess vissza, Birkir!

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.25 0 0 167

A mai napon megkezdtük a felkészülést! Szinte egy időben a svájci-lengyel nyolcaddöntővel, a St. Gallen volt az ellenfél, akiknek ez már a harmadik felkészülési meccse volt 1 hét alatt. Az első félidőben 1:2, a második félidőben szintén 1:2 volt, így lett a vége 2:4. Traorét kiállították.

Az 5 csapat, amiben bázeli játékosok játszottak, szinte mind elhagyja az eb-t, a svájciak ma, albánok, osztrákok és csehek pár napja, egyedül Izland Bjarnasonnal van még játékban. Nekik kinéz egy 2 hetes szünet, aztán jöhetnek is vissza. Tehát erősen tartalékos volt a mai felállás, de jó látni, hogy a gólgyártás nem apadt el. Legközelebb két gól "3 pontot" fog érni.

Hajrá, Basel!

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.18 0 0 166

Bjarnason a kezdőben ellenünk, ez nem jó.

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.14 0 0 165

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!

Bjarnason mester szerzi az izlandiak egyenlítő gólját Portugália ellen! Még ilyet? Még ilyet! Szép volt, Birkir papa!

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.11 0 0 164

Embolo beállt, az előbb volt egy majdnem jó kiugratása.

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.11 0 0 163

A négy játékosból ma csak Xhaka kezd, mindenki más padozik. Ejj, ez ciki!

Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.31 0 0 162

Forrón szeretett csapatunk a következő játékosokat adja az eb-re:

SVÁJC: Michael Lang (védő), Breel Embolo (támadó)

Albánia: Naser Aliji (védő), Thaulant Xhaka (középpályás)

Ausztria: Marc Janko (támadó)

Csehország: TomᚠVaclík (kapus), Marek Suchý (védő)

Izland: Birkir Bjarnason (középpályás)

8 bázeli, majdnem egy egész kezdő. Ez igen! Mondjuk ősztől BL-csoportkörös csapattól nem is várhatunk mást. :)

Sok sikert mindenkinek (az osztráknak és az izlandinak az ellenünk való meccsre ne, mehehehe)! :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.25 0 0 161

A 26. fordulóban volt ilyen, hogy csak a mi meccsünk nem volt legalább 3 gólos, érdekes ez. A tavalyi szezonban egyszer sem volt ilyen, tavalyelőtt a 21., 22. és 24. fordulóban.

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.25 0 0 160

Hihetetlen, hogy a Grasshoppers idén mindkét hazai meccsünkön meg tudott verni. Mondjuk idegenben meg mi nyertünk 2x, bár ez alap. :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.25 0 0 159

Csak a mi meccsünkön nincs 3 gól, ilyen is ritkán lehet. Ha így marad, majd csekkolom is.

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.25 0 0 158

Izgalmas 2. félidő következik, vajon lesz fordítás? Sokat fizetne... :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.25 0 0 157

Traore öngóljával vezet a Grasshopper(s).

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.25 0 0 156

Fél óra múlva kezdődik szezonunk zárómeccse, a Basel-Grasshoppers rangadó. A tartalékosság elvileg marad, a Grasshoppers pedig még küzd. Jó meccsnek ígérkezik.

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.22 0 0 155

Az utolsó fordulóban Basel-Grasshoppers, csemege lesz. :) A Grasshoppers ma 0:0-t játszott, szóval reménykedhetünk egy kisebb gólzáporban.

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.22 0 0 154

És 2:3 maradt a vége. Amíg 4 meccsből 3-at mi nyerünk, egyet a YB, nem forog veszélyben a bajnoki cím, bár az ilyen meccsek (főleg a 2. félidő, ugye) hátborzongatóak.

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.22 0 0 153

Negyedik helyett a YB lövi a másodikat, 2:3. Így leadni a handicapes győzelmet, eszméletlen. Mi lesz így a BL-ben?

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.22 0 0 152

Szépítenek a Fiatalok, mert persze nem lehet kibírni kapott gól nélkül. Még van tíz perc, meg kéne lőni a negyediket.